תוצאות ניסים כהן 2009

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏13/6/09.

 1. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,795
  לייקים שהתקבלו:
  333
  טקס פרסי הפורום ע"ש ניסים כהן לעונת 2009: התוצאות


  כל שנה יש לנו טקס מעניין, חגיגי ומפרגן, אך השנה קיבלנו גם תחרות צמודה מהרגיל, מרגשת ומפתיעה כאחד. לא יכולים לחכות? הנה לכם התוצאות:

  הכותב המצטיין: בתחרות צמודה שהוכרעה על חודו של קול בודד, פרס הכותב המצטיין של אייסוקר ברוב של 8 קולות הולך לקינג לדלי השנון והמשקיע. מיד אחריו במקום השני יתחלקו בפרס יותם המנהל הטרי ושי ההולנדי עם 7 קולות כל אחד. כל הכבוד לזוכים על הזמן שהקריבו למען ביתנו החם כאן באייסוקר.

  הכותב המאכזב: את הביקורת הבונה החשובה קיבל גם השנה (AGENT ORANGE) ברוב של 10 קולות. לא אופייני להחזיק בתואר מסוג זה שנתיים ברציפות, אז כנראה שבאייסוקר לא רק חושבים שאתה יכול יותר, אלא יודעים!

  הכותב המשתפר: אמרנו תחרות צמודה? הפרס הראשון הולך לשי הגדול (de Middenweg) עם 11 קולות שמיד אחריו עם קול אחד פחות אנו מקבלים את GalB. את המקום השלישי חותם GRANDE LAZIO עם 8 קולות. כל הכבוד חברים.

  הכותב האהוב: במקום הראשון והאהוב מכל באייסוקר בשנת 2009 הוא פיטר הנהדר (RealStretford) שקיבל 11 קולות על ההנאה שסיפק לחברי הפורום. במקום השני עם 8 קולות קיבלנו שלא במפתיע את קירק וסוגרים את הרשימה במקום השלישי עם 5 קולות הם יותם שהוא בלי ספק ראוי ואני (הדר קייזר) שהשנה לא כתבתי כמעט ולא ראוי לפרסים.

  הכותב האובייקטיבי: לאחר 3 שנים ארוכות בו הפרס שוכב בבייתו של הקייזר (אצלי), הגיע המהפך ובענק! לירן הנפלא מקבל אולי את מספר השיא של הקולות באייסוקר לקטגוריה של כותב אינדוידואלי עם 25 קולות! ללא תחרות וללא מתחרים, לירן שימש דוגמא השנה לכותבי אייסוקר. במקום השני עם 4 קולות ראוי ביותר וחשוב להזכיר את אורי (מייקל קאריק) הנפלא שגם הוא כותב אשר מהווה כאן דוגמא בפורום.

  הכותב הרב גוני: ובמעבר חד אנחנו חוזרים לתחרות הצמודה: במקום הראשון עם 12 קולות הוא המנהל הטרי שלנו באייסוקר, ערן אבו, שכתב בכל פינה בפורום השנה. צמוד צמוד אליו במקום השני עם 11 קולות הוא שי ההולנדי שמדלג מפורום לפורום. במקום השלישי עם 8 קולות סוגר את הרשימה המכובדת דור (ראוליטו) הנפלא שלא מפסיק להשקיע בכל פורום שנכנס לבקר בו.

  הפורום הטוב ביותר: הממלכה באופן קבוע מקבלת את הנציגות הגדולה ביותר באייסוקר (הפורום האנגלי) עם 28 קולות, עליה של 4 קולות מהשנה אשתקד. את המקום השני מפסיד הפורום הגרמני במהפך ברור לפורום האיטלקי שצבר 16 קולות. במקום השלישי הפורום הגרמני עם 7 קולות.

  הדיון הטוב ביותר: אוהבים מהפכים? הנה עוד אחד. אחרי שנתיים בטופ, דיון ה NBA נפרד מהפרס ויורשו הגדול הוא לא אחר מאשר דיון התקשורת האנגלי שקטף 11 קולות. צמוד צמוד ובצדק רב בחרו כותבי אייסוקר לציין לכבוד את ההשקעה של מנהלי אייסוקר בדיון שמינית גמר ליגת האלופות עם 10 קולות.

  המנהל המצטיין: הקטגוריה הצמודה והמרתקת מכולן השנה! הפרסים מתחלקים ממש בין כל המנהלים הנפלאים שלנו. במקום הראשון, פסגת הפסגות של מנהלי אייסוקר הולך לאורי ( Michael Carrick) שרק בשנתו הראשונה כמנהל עושה פלאים. את המקום השני חולקים לא פחות מאשר 3 מנהלים! יניב (Nesta), לירן רוזנר (liran rosner) ודניאל (Claret&Blue) עם 7 קולות כל אחד. במקום השלישי אנו מוצאים עוד מנהל טרי וחרוץ בדמות יותם עם 6 קולות. וואו כמה שזה צמוד, כל הכבוד על ההשקעה לכל אחד ואחד מכם.

  הכותב שאינו כותב: השנה דווקא חזרו הרבה כותבים וותיקים לכתוב באייסוקר וזה נתון שראוי וחשוב לציין. העזיבה הבולטת ביותר הייתה של תומר22 עם 16 קולות של כותבים מתגעגעים. תומר הרי בשנה שעברה קטף לו בהליכה כמה קטגוריות שממוקמות כאן למעלה בדיון. עוד מתגעגעים ליואב שכתב מעט השנה בפורום עם 6 קולות וחברו הנפלא לפורום האיטלקי לואי עם 5 קולות. חבר'ה, תלמדו מיניב ותקאמבקו!  פרס מפעל החיים פאולו מאלדיני לאחד והיחיד: יניב (Nesta)!

  פרס מפעל החיים הפעם הוא על שמו של פאולו מלדיני, ומוענק ליניב בהוקרה רבה ובשלל ברכות מכולנו. יניב שלנו שהיה כאן עוד מהימים הראשונים של הפורום ונתן מעצמו מנהיגות והובלה לאייסוקר לא רק בפורום האיטלקי אבל בד בבד לכלל פורום אייסוקר עם איכפתיות שאין כדוגמתה הוא אגדת פורום כאן לתמיד. בהבט האישי יניב הוא אדם נפלא וחם. הכרתי חבר אמיתי באייסוקר ואדם שלא ישאיר אף אחד מאחור, תמיד יעזור ותמיד יתנדב. כל כך הרבה שנים באייסוקר וליניב עדיין יש רעב להוביל באיטלקי שידרוגים וחידושים. אתה דוגמאת מופת לכותב ולמנהל באייסוקר. שלא יגמר לעולם יניב[​IMG]

  כל הכבוד חברים, זאת הייתה שנה מצויינת לפורום אייסוקר. המשיכו כך!
  נתראה בשנה הבאה [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏13/6/09
 2. פול סקולס

  פול סקולס Member

  הצטרף ב:
  ‏9/4/06
  הודעות:
  5,690
  לייקים שהתקבלו:
  324
  כל הכבוד,
  בחירות ראויות ללא ספק.
   
 3. לירן

  לירן מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏5/8/02
  הודעות:
  36,103
  לייקים שהתקבלו:
  6,251
  דבר ראשון ולפני הכל אני רוצה להוסיף [​IMG] ליניב, שללא ספק מגיע לו האזכור הזה והכבוד על שנים לא מעטות של עשייה באייסוקר, רק שנמשיך לקבל ממך את הדברים שאתה לא מספיק לתת. יש אנשים בודדים שניתן לומר עליהם שהם זה אייסוקר, אתה הוא ללא ספק אחד מהם.

  דבר שני, הפורום הזה לא היה שווה שום דבר ללא המשתמשים, אז [​IMG] לכל אחד ואחד מכם, המשתמשים, שעושים את הפורום הזה לטוב שהוא, אתם אלו שעושים את הדיונים, ובזכותכם יש לנו, המנהלים, את הרצון והכח להשקיע כל פעם מחדש, הכל בזכות המשתמשים.

  ודבר שלישי, תודה לכל מי בחר בי, נראה לי זה היה התואר היחיד שהיה חסר לי בארון... וברכות לכל זוכי הקטגוריות השונות. [​IMG]

  נתראה בשנה הבאה...
   
  נערך לאחרונה ב: ‏13/6/09
 4. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,679
  לייקים שהתקבלו:
  4,158
  מזל טוב לכולם ותודה למי שבחר בי, אני רק שוב חוזר: לגבי דיון התקשורת האנגלי, יהיה עדיף אם הכותבים הקבועים בו יצאו קצת החוצה לדיוני התקשורת של הפורומים האחרים במקום לדבר שם על הכל. בכל פורום קיים דיון תקשורת ואפשר לכתוב שם, אף אחד לא ינשך אתכם.
   
 5. Nigel de Jong

  Nigel de Jong מנהלים מנהל

  הצטרף ב:
  ‏7/3/08
  הודעות:
  11,850
  לייקים שהתקבלו:
  4,299
  חיכינו לזה 33 שנה והנה סוף-סוף מנצ'סטר סיטי זוכה בתואר! :aaa025:
  מזל טוב לפיטר(RealStretford) שמעלה חיוך בכל הודעה שלו וגם יודע לכתוב הודעות מצוינות לצד ההודעות הציניות.

  מזל טוב גם לשי ההולנדי(de Middenweg) שכמעט זכה ב-3 מועמדויות אבל הסתפק ב'כותב המשתפר', התגובות שלו מאוד מאוזנות וכיף לקרוא אותם(חוץ מהתגובות על 'גנבת השחקנים מאייאקס') מגיע לו ובשנה הבאה הכותב המצטיין.

   
 6. c_web

  c_web Member

  הצטרף ב:
  ‏4/4/04
  הודעות:
  2,354
  לייקים שהתקבלו:
  108
  מין:
  זכר
  ברכות לכולם, המשיכו כך! [​IMG]
   
 7. samoel

  samoel Member

  הצטרף ב:
  ‏11/3/07
  הודעות:
  2,517
  לייקים שהתקבלו:
  0
  כל הכבוד לזוכים, ולא השתתפתי השנה בבחירות בגלל שלאחרונה לא כתבתי ולא רציתי להצביע על סמך זכרון העבר. מקווה לחזור ולבחור בשנה הבאה!
   
 8. de Middenweg

  de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏5/7/08
  הודעות:
  20,784
  לייקים שהתקבלו:
  2,890
  תודה לחבר'ה שבחרו בי, זה באמת בלתי צפוי. אני ממשיך בנאמנות את עבודתי פה ואדם אין ספק שיש מקום לשיפור [​IMG] . יש נושאים מעטים שמאד קרובים לליבי ואז אני לא בדיוק מגיב לעניין, נו טוב אף אחד לא מושלם...

  בוא נמשיך כולנו בעבודה הטובה שלנו!
   
 9. rainman

  rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏1/9/02
  הודעות:
  17,977
  לייקים שהתקבלו:
  0
  חוץ מ2 3 קטגרויות שמתחלפות(כותב מאכזב,כותב לא כותב ואולי עוד אחת) בדרך כלל השמות המועמדים לכל קטגוריה הם אותם שמות פלוס מינוס וזה אומר הרבה על האנשים האלה.
  כל הבחירות ראויות ומזל טוב לכל מי שנבחר ובצדק.

  בקשר לכותב המאכזב,חבל לראות שאייג'נט אורנג' במקום להבין שזה קטגוריה מאכזבת ולרדת מהעקיצות הדפוקות שלו ממשיך איתם,אולי שנה הבאה תחליף לקטגוריה יותר חיובית.

  יום יבוא אבל ונחליף את הפורום הטוב ביותר לפורום ליגת העל :)
   
 10. RealStretford

  RealStretford Member

  הצטרף ב:
  ‏28/10/04
  הודעות:
  1,907
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קודם כל אני רוצה להודות להוריי שהביאו אותי עד הלום.

  ברצוני לנצל את במה זו להביע את תמיכתי בפתרון שתי מדינות לשתי עמים. איני רואה שום פתרון אחר שיסיים את הסיכסוך האין סופי ויספק את השאיפות הלגיטימיות של שתי הצדדים.

  [​IMG]

  בתתקווה שאוהדי הManyoo יהנו מביתם החדש בבנגלדש.

  אוהב אתכם חברים.
   
 11. 亚历山大帕托

  亚历山大帕托 Member

  הצטרף ב:
  ‏30/6/07
  הודעות:
  13,734
  לייקים שהתקבלו:
  0
  תודה לכל מי שבחר בי! זה מאוד מחמיא, כי אם הייתי המאכזב של שנה שעברה, אילו ציפיות היו ממני? איך אכזבתי עוד יותר? זה נהדר כי זה משהו שעשיתי בזכות עצמי ולא כי יש רוב אנגלופילי שמצביע באופן אוטומטי למי שלא מגיע. זה נותן מוטיבציה ללכת על שלישי רצוף.
   
 12. Bensh

  Bensh Member

  הצטרף ב:
  ‏27/1/05
  הודעות:
  6,643
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG]
   
 13. AW forever

  AW forever Member

  הצטרף ב:
  ‏31/3/06
  הודעות:
  7,285
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ברכות לכל הזוכים! [​IMG]
  יש הרגשה שהשנה הייתה היענות נמוכה במיוחד להצבעה. האמנם?

  ORANGE, חשבת על זה שאיכזבת שנתיים ברצף כי אולי אנשים ציפו שתקבל את הביקורת של שנה שעברה, תפנים אותה ותעשה מאמץ לעשות שינוי כלשהו בגישה שלך, אבל אתה נשארת בשלך?
   
 14. Hotspur

  Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  19,692
  לייקים שהתקבלו:
  0
  Agent Orange, אם אכזבת שנה שעברה זה סימן שאנשים קולטים שיש לך שכל בראש ומצפים ליותר, לכן אם מתאכזבים פעם שנייה זה אומר שציפו ששנה שעברה תבין שהסרקזם הספאמי שלך לא מצחיק ולא משעשע, וסימן שלא הבנת זאת, או שהבנת ואתה פשוט אוהב לעצבן. אולי שנה הבאה תיתן לנו את התשובות [​IMG]
   
 15. GRANDE LAZIO

  GRANDE LAZIO Member

  הצטרף ב:
  ‏3/3/09
  הודעות:
  1,645
  לייקים שהתקבלו:
  5
  :aaarofl:

  אתה בסדר דווקא. מבחינתי לפחות [​IMG]
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!