תחזית 2011-12 - מי הכי טוב בהימורים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏26/8/11.

1. yakov_y YNWA

כללי:

1. מי תיהיה אלופת ספרד? ברצלונה.
    2. האם פרט לשתי הגדולות נראה עוד קבוצה שמתמודדת חזק על התואר לפחות בסיבוב הראשון של העונה? לא.
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת? סביליה.
    4. מי תיהיה מחזיקת הגביע? ברצלונה.
    5. עד לאן תגענה הקבוצות השונות מהליגה הספרדית במסגרת האירופית? ברצלונה - חצי גמר, ריאל מדריד - רבע גמר, ולנסיה - רבע גמר, ויאריאל - שלב בתים,
    6. מי יהיה השחקן המצטיין? מסי.
    7. מי יהיה מלך השערים? מסי.
    8. מי יהיה מלך הבישולים? מסי.
    9. מי יהיה הזאמורה? ולדאס.
    10. מי יהיה השחקן המאכזב? מרסלו.
    11. מי יהיה השחקן שיפרוץ? טיאגו.
    12. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? מלאגה.
    13. מי יהיה המאמן הראשון שיפוטר? מאמן ראיו.
    14. איזה שינויים תעשה הנבחרת הספרדית, אם בכלל? אין.
    15. מהי רמת הכדורגל שנראה בספרד? כמו בעונה שעברה.
    16. מיהן הקבוצות שירדו ליגה בסיום העונה? ראיו, לבאנטה וגרנדה.
    17.דרגו את הטבלה המלאה
    ברצלונה, ריאל, ולנסיה, אתלטיקו, ויאריאל, מלאגה.

ספציפי:

18. האם מסע הרכש של מאלגה יסתיים בכרטיס לאירופה? ולאן? כן, מקום שישי.
    19. האם אתלטיקו מדריד תסתדר בעידן שאחרי קון אגווארו? כן.
    20. כמה משחקים ישחק פברגאס במדי ברצלונה והאם יהיה שחקן הרכב? שחקו הרכב וישחק 30 משחקי ליגה.
    21. האם גונזלו היגואין מסוגל לחזור להיות אותו שחקן או בנזמה ימשיך להיות החלוץ המרכזי בריאל מדריד? היגוואין יחזור.
    22. האם תומר חמד ישתלב במאיורקה כמו שצריך וכמה שערים יבקיע? ישתלב ויבקיע 8 שערים.

הומור:

23. כמה כרטיסים אדומים ישלפו בסופר-קלאסיקו הבא והאם יהיו מכות? יהיו ו-2 אדומים.
    24. האם מישהו מסוגל לקרות תיגר על פפה בתואר מלך הכרטיסים האדומים בספרד? סרחיו ראמוס.
    25. כמה פעמים יוזכר ניימאר בהקשר ריאל מדריד בינואר? 20 פעם.
    26. מתוך 38 מחזורים - האם מאיורקה תשודר בכל המחזורים בגלל דודו אוואט? 38

2. shlomydavid מנהלים

1. מי תיהיה אלופת ספרד? ברצלונה
    2. האם פרט לשתי הגדולות נראה עוד קבוצה שמתמודדת חזק על התואר לפחות בסיבוב הראשון של העונה? לא
    3. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת? סביליה
    4. מי תיהיה מחזיקת הגביע? אתלטיקו מדריד
    5. עד לאן תגענה הקבוצות השונות מהליגה הספרדית במסגרת האירופית? ברצלונה גמר אלופות, ריאל לחצי, שאר הספרדיות לא יגיעו רחוק.
    6. מי יהיה השחקן המצטיין? מסי
    7. מי יהיה מלך השערים? רונאלדו
    8. מי יהיה מלך הבישולים? מסי
    9. מי יהיה הזאמורה? קסיאס
    10. מי יהיה השחקן המאכזב? אלכסיס סאנצ'ס
    11. מי יהיה השחקן שיפרוץ? מקווה שחמד
    12. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? מלאגה תסיים ב-4 הראשונות.
    13. מי יהיה המאמן הראשון שיפוטר? של ראייו
    14. איזה שינויים תעשה הנבחרת הספרדית, אם בכלל? תמשיך להיות חזקה כרגיל.
    15. מהי רמת הכדורגל שנראה בספרד?
    16. מיהן הקבוצות שירדו ליגה בסיום העונה? ראייו, גרנדה ולבאנטה

ספציפי:

18. האם מסע הרכש של מאלגה יסתיים בכרטיס לאירופה? ולאן? מוקדמות ליגת האלופות
    19. האם אתלטיקו מדריד תסתדר בעידן שאחרי קון אגווארו? כן, פלקאו יהיה תחליף ראוי
    20. כמה משחקים ישחק פברגאס במדי ברצלונה והאם יהיה שחקן הרכב? סביבות 20, לא שחקן הרכב.
    21. האם גונזלו היגואין מסוגל לחזור להיות אותו שחקן או בנזמה ימשיך להיות החלוץ המרכזי בריאל מדריד? בזנמה ימשיך
    22. האם תומר חמד ישתלב במאיורקה כמו שצריך וכמה שערים יבקיע? מקווה שכן, מעל 10.

הומור:

23. כמה כרטיסים אדומים ישלפו בסופר-קלאסיקו הבא והאם יהיו מכות? לפחות 2, יהיו מכות כרגיל :)
    24. האם מישהו מסוגל לקרות תיגר על פפה בתואר מלך הכרטיסים האדומים בספרד? לא
    25. כמה פעמים יוזכר ניימאר בהקשר ריאל מדריד בינואר? לא יעבור לריאל עד סוף העונה
    26. מתוך 38 מחזורים - האם מאיורקה תשודר בכל המחזורים בגלל דודו אוואט? לא בכולם, אבל יותר מ-20.

3. M_T_A Member

1. עם כל הכבוד ללבנים העליונות של ברצלונה עדיין ניכרת. קשה לראות כרגע משהו אחר חוץ מהשוואת השיא של הקבוצה של קרויף עם אליפות רביעית ברצף.

2. כנראה שלא. כבר אתמול קיבלנו רמז לחוסר יציבות של ולנסיה, ואני מאמין שגם שאר קבוצות הדרג השני לא יהיו שונות בהרבה. סביליה שוב פותחת עונה בצורה מאוד חלשה, אתלטיקו איבדה את אגוארו וקשה לצפות ממנה להרבה העונה, וולנסיה וויאריאל אולי יעשו בהתחלה קולות של איום על 2 המקומות הראשונים אבל מהר מאוד יאבדו נקודות בזמן שבארסה וריאל יברחו כרגיל לשאר הליגה.

3. סביליה. לא נראה שיש משהו חדש בקבוצה הזאת והיא תמשיך לאכזב.

4. טוב כאן זה לגמרי הימור. אני אלך על בטיס.

5. בארסה וריאל יהיו ב4 האחרונות ואני מוכן לחתום על זה. ויאריאל תעלה מהבית הרצחני שהיא קיבלה אבל אז תיפול בשמינית. 2 האתלטיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx בטח יפלו בשמינית-רבע גמר הליגה האירופית.

6. מסי רק נהיה יותר לא אנושי מרגע לרגע. לא רואה מישהו שיכול לאיים עליו.

7. מלך השערים? יש לי הרגשה שהפעם זה יהיה מסי עם מספרים חסרי תקדים שיעיפו לכולנו את הגבות.

8. מסי.. זה כבר נהיה משעמם

9. למרות הסגל הקצר בהגנה.. ויקטור ואלדס.

10. לא עולה לי אף אחד לראש.

11. אני מאוד מקווה שזה יהיה תיאגו אבל נראה לי שהקטגוריה הזאת תלך לריאל ושזה יהיה פאביו קונטראו שיקבל הכרה כמגן שמאלי אחד הטובים בעולם. אולי גם קאייחון ושאהין, תלוי בכמות הדקות שהם יקבלו.

12. ראסינג מאוד הרשימה אותי במשחק אתמול, יש מצב שהם הולכים להשיג כרטיס לאירופה.

13. אין לי שמץ.

14. שום שינוי משמעותי.

15. כרגיל, הליגה הכי טובה בעולם תמשיך להיות כזאת.

16. ראיו, סראגוסה, חטאפה.

17. אני אסתפק ב7 הראשונות: ברצלונה, ריאל, ויאריאל, ולנסיה, בילבאו, אתלטיקו, סנטאנדר.

18. לא חושב. מלאגה תאכזב ותסיים בסביבות המקום ה10.

19. תמשיך להיות בערך אותה קבוצה הזויה שיכולה לתת הצגות, להתפרק ולחטוף תבוסות מול נמושות הליגה מיד אחר כך, ולסיים משחקים בתוצאות כמו 6-4 וכאלה. חוץ מזה אני מאמין שפלקאו ייכנס לתפקיד סך הכל.

20. תלוי מה ההגדרה של שחקן הרכב.. שחקן הרכב במובן של בחירה ראשונה במצב אידאלי כמובן שלא, מהסיבה הפשוטה שבשביל זה הוא צריך להדיח את צ'אבי או אינייסטה, וזה לא הוא ולא אף אחד אחר יכול לעשות. אבל צ'אבי הולך לנוח הרבה העונה וססק יאפשר לו לנוח בשקט. גם אי אפשר להעביר עונה בלי הכמה פציעות הרגילות של אינייסטה שמגיעות בד"כ לחודשיים במצטבר. סך הכל ססק ישותף בכמעט כל המשחקים העונה ויפתח לפחות בחצי מהם.

21. ברגע שהיגוואין יחזור לכושר הוא יחזור להרכב. הוא פשוט יותר טוב מבנזמה.

22. ישחק מעט מאוד, יבקיע כמות שערים שאפשר לספור על יד אחת.

23. 3 אדומים ב2 המשחקים שיהיו בליגה. כמובן שיהיו צריכים להישלף הרבה יותר..

24. לא. פפה שולט בתחום הזה בערך כמו שמסי שולט בתחום של... נו, איך קוראים לזה, כדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

25. כל שני וחמישי עד שיגיע בסוף לריאל בינואר.

26. ההימור שלי - 27

4. Raulito Madridista

גם גולשי המארקה התייחסו לתחזית בעונה הקרובה. הנה הרשמים שלהם:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/09/02/futbol/1adivision/1314956637_extras_portada_1.Xxx

לא קשה להבין.

האלופה: ברצלונה - 63% הצביעו בעדה ו-37% בעד ריאל מדריד.
    מקומות 3-4 לצ'מפיונס: ולנסיה ואתלטיקו מדריד;
    הליגה האירופית: ויאריאל וסביליה.
    ייפרדו מאיתנו וינשרו לליגת המשנה: גראנדה, סראגוסה וראיו וייקאנו.
    הפיצ'יצ'י: כריסטיאנו רונאלדו
    הזאמורה: ויקטור ואלדז.
    המאמן המצטיין: גוארדיולה
    הרכש המוצלח: ססק פברגאס

רק 14.3% מהגולשים(שמספרם מוערך במאה אלף מצביעים) מאמינים שמאלגה תצליח להשתחל למקום השישי ולהשיג את הכרטיס לאירופה. סביליה הקדימה אותה מעט - 15.7%. הבאות בתור אחרי מאלגה הן אתלטיק בילבאו(6.4%), אספניול(1.2%) וחטאפה(!) עם 1.1% - אולי כל אוהדי הקבוצה בספרד.
    מסי נמצא דווקא הרבה מאחורי כריסטיאנו רונאלדו, עם או בלי קשר לשלושער המצויין במחזור הראשון - רק 28.6% מהמצביעים מאמינים שיהיה הפיצ'יצ'י של הליגה.
    ההחתמה הטובה ביותר לפי המצביעים, קצת אחרי פברגאס הוא פלקאו. קונטראו מדורג אחריו במקום השלישי עם 14.4%. מאלגה היא זו שהתחזקה בצורה המאסיבית ביותר מן הסתם עם 51% מהקולות, אחריה ברצלונה(22.4%) וריאל מדריד שלישית(15%), אחרונה - אתלטיקו מדריד עם 6.8%.