תחלואי הכדורגל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏10/11/09.

1. gustavo_broccoli Member

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה הקטע על הבעלים של מכבי פ"ת שחויב לשלם 15 מיליון שקל על בניה לא וקית שלא שלו בכלל? לא שמעתי על זה מעולם.

3. Y4K91 Member

שפושעים וגזענים נמצאים בתפקידים בכירים בכדורגל הישראלי-אין פלא שככה הוא נראה.

4. wings Member

אפשר להוסיף גם את ליאור רפאלוב. איים על העיתונאי משה הרוש שכתב כתבה
    לא מחמיאה עליו, שהוא ידאג שיזיינו אותו במכות (מתוך כתבה על מכבי חיפה שעשו בתכנית המקור בערוץ 10).

זה קרה במטוס בדרך לבורדו. הפלא ופלא, לא פורסם בשום מקום, אפילו לא בעיתון הארץ שמשם הכתב והכתבה.

5. gustavo_broccoli Member

ביהמ"ש: עמוס לוזון ושותפיו ישלמו 15 מ' שקל פיצויים לאחר שבנו מרכז מסחרי על קרקע שאינה שלהם

וגם חיפוש על אבי לוזון מצא משהו מענין אבל לא מפתיע:

עיריית פתח תקווה נדרשת
    להרוס בריכת שחיה וחריגות
    בניה אחרות שביצע אבי לוזון

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/09
  6. Y4K91 Member

ב18 לינואר הסוף יגיע?-ככל הנראה שלא

אני כולי תקווה שלהנהלה יהיה את מנת המשכל המינימלית (0.5 IQ) בשביל להבין שמשפחת לוזון טובה רק להרס הכדורגל הישראלי.

הדבר היחידי שטוב בלוזון זה אלי וגם זה רק שיר אחד (גשם) וגם זה קאבר (במקור של בנזין).

7. gustavo_broccoli Member

הסוף בוודאי יגיע, הסוף של הכדורגל הישראלי.

אני מציע לשנות את תקנון ההתאחדות ככה שיו"ר יהיה תמיד ממשפחת לוזון, ושאסור לקלל אותו.

האסיפות של ההתאחדות מזכירות לי תמיד תמונות של מועצת המהפכה של סדאם חוסיין.

ועוד משהו :

אתה עושה כאן עוול נורא לזמר אלי לוזון, ועוד בביצוע המצויין של השיר גשם, שאכן אינו שלו. תהנה מהביצוע, אני מקוה.

http://www.youtube.com/watch?v=1CBj7q51-BQ

8. Y4K91 Member

למה עוול?
    אמרתי שזה דבר טוב השיר

אבל לא קשור
    אבל באמת צריך התערבות מבחוץ (אולי שיהיה שר ספורט שמבין בספורט (זה בעיה שהתפקיד הוא שר התרבות המדע והספורט-כל הרבה שרים ועדיין תיק אחד שהוא שלושה)

9. The best of The best Member

שלא יהיה ספק, אבי לוזון ושותפו חלובה ימשיכו לקדנציה נוספת ביחד, ככה אני רואה את זה.

10. kfiros Member

אמנם זה עניין שקשור לתקשורת. אבל אני בהחלט רואה לנכון להעלות את זה פה ("תחלואי הכדורגל הישראלי").
    יש חוק ברור שאומר שמשחקים של ישראליות באירופה בערוצים פתוחים בלבד. למה המשחק של סלטיק נגד הפועל תל אביב הערב משורד בתשלום?! פשוט בדיחה.
    אני מופתע כל פעם מחדש מהתחמנות והגזלנות של אותן חברות שעושות הכל על מנת לגרוף עוד קצת כסף מלקוחות תמימים.

11. alexshw Member

האשם העיקרי הוא הצרכן הישראלי, שלא יודע לארגן חרם נורמלי. כל אחד חושב על עצמו בלבד, אבל לבכות אחר כך כולם יודעים.
    אז מה הפלא שהגלזנים שמים פס עלינו? הרי נמשיך לשלם בכל מקרה, גם אם יפתחו עוד 20 ערוצי ספורט

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בלי לשמוע על העניין משום מקור יודע דבר, אני רק יכול לנחש שערוץ 22 ו10 וויתרו על המשחק לטובת רוקדים והישרדות, ערוץ 11 ו55 לא רצו את המשחק כל אחד וסיבותיהם שלהם.

אולי גם הציעו פחות כסף, דווקא צ'רלטון עושים רושם של חברה שהולכת לקראת מעריצי הספורט בישראל אני לא חושב שהם השתמשו בטריקים מלוכלכים בשביל להשאיר את השידור אצלם בתשלום.

13. kfiros Member

זה כנראה מה שקרה. אבל בכל זאת. יש חוק ברור, לא עוקפים אותו. במצב כזה שפתאום באים ומשדרים משחק כזה או אחר בתשלום בניגוד לחוקים ולהנחיות הברורות, יוצרים פה תקדים עתידי שיבוא לרעת הצרכן.
    גם במקרה של היום, יכול להיות שאם הזכויות לא היו מגיעות לצ'רלטון היו בסופו של דבר מגיעות לאחד הערוצים הגדולים. מקסימום.. היו משדרים רק מחצית שנייה. היו דברים מעולם.
    אם לא אז אולי עדיף שלא יהיה שידור בכלל מאשר שידור רק "לבעלי האמצעים" או כזה שמתריח חובבי כדורגל לחפש בנרות מקום שמשדר את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/09
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר מזכירים את לוזון:

מישהו קרא את השטויות האלו?
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3813256,00.html
    המשפחה הזאת כל כך קטנה שזה פשוט מעורר רחמים. העניין הוא שהשנאה הזאת מיותרת כי משפחת לוזון עושה מה שהיא רוצה בכדורגל הישראלי. להסית סתם זה הדבר הכי קל שהם יכולים לעשות, מבחינתי המזרחיים מצליחים יפה מאד בארץ והשד העדתי יוצא החוצה מתי שגורמים קיצוניים לא מקבלים את מה שהם רוצים. אנחנו רואים את זה בפוליטיקה ולצערי גם עכשיו בספורט. הדבר הכי מצחיק זה תמיד המשפט הידוע: "החברים הכי טובים שלי הם..." ברגע שהם אומרים את זה אני כבר יודע מה שעה...פשוט גועל נפש ואני מקווה שהמשפחה הזאת נעלמת מהכדורגל הישראלי לא בגלל שהם מזרחיים אלא פשוט בגלל שהם לדעתי מושחתים ומלאי שנאה. חבל לי שדווקא אחרי קטעים כאלה שום מזרחי מצליח יוצא נגד הטמטום הזה. יש מספיק חבר'ה מלמשל העדה המרוקאי שהצליחו יפה בכדורגל או לא?

ולסיום, כן, אני מניח שיש עדיין גם אשכנזים מלאים שנאה, אבל אני רוצה להאמין שהיום לא המרוקאים והמזרחים מופלים אלא אולי הרוסים ובעיקר האתיופים. אני עזבתי את ישראל בשנת 2001, אבל האתיופים עברו ממש מהלכי השפלה מכל העדות הקיימות בארץ, כולל אנשים כמו משפחת לוזון אז אנא שיפסיקו עם זה.

15. Y4K91 Member

כבר הבאתי את זה בעמוד קודם

וכמו שאמרתי עד שפושעים וגזענים ימשיכו להיות בתפקידים בכירים בענף הזה (לא 'רק' אלא 'גם' משפחת לוזון) הכדורגל ימשיך להראות כמו שהוא נראה.