תחתית בוערת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏26/4/07.

1. raanana4ever Member

עוד מעט גם תגיד לי שאין פיות שיניים...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/07
  2. city4ever Member

לא להגזים...

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלאור המשחקים הקשים יחסית שנותרו ליריבותיה לתחתית אפשר רשמית לברך את שפילד יונייטד וניל וורנוק על הישארות בליגה. יפה במיוחד זה לא היה, אבל במאבקי הישרדות אף אחד לא מחפש יופי אלא רק יעילות, ובהתחשב בסגל היחסית דל שעמד לרשותו וורנוק עשה איתם עבודה מדהימה. הם עדיין צריכים לטעמי חיזוק משמעותי לקראת העונה הבאה, אבל כל דבר בעיתו, עכשיו זה זמן להחמיא למנג'ר המושמץ הזה...

4. raanana4ever Member

הוא מושמץ כי הוא חרא של בנאדם...
    שפילד די בטוחים אבל עוד אין מקום לחגיגות.

5. ManUtd Fan Member

הגיע הזמן להחזיר את הדיון הזה.

ווסטהאם, לאחר שכולם קטלו אותם (כולל אותי) אחרי רצף של תוצאות מביכות ומשפילות עוברים אל מעל הקו האדום בעקבות התוצאה הרעה של וויגן, כאשר זאת מפסידה למידלסבורו, והפטישים מנצחים בבית את בולטון. אני מקווה שלא יקרה משהו מיוחד, ו-וויגן לא תנצח את שפילד במחזור האחרון, כי אני לא רוצה לראות אותם נשארים בליגה. בקשר לשפילד, אמנם הם נראים בטוחים, אך אין מקום לחגוג, הם ידעו זאת רק ביום שני כאשר צ'רלטון תתארח את טוטנהאם.

אמנם זה כמעט בלתי אפשרי, אך אני רוצה שגם ווסטהאם וגם צ'רלטון ישארו (עדיפות גדולה לראשונה), והינה תסריט אפשרי, אבל הסיכויים שהם יקרו ממש ממש נמוכים:
    בלי קשר לתוצאה של ווסטהאם נגד יונייטד במחזור האחרון, תיקו בין שפילד לוויגן במחזור האחרון ו-ווסטהאם נשארת ליגה. עכשיו, כדי שגם צ'רלטון תישאר ליגה הם צריכים להשיג את ששת נקודות שנותרו להם בקופה (ניצחונות בליין ועל ליברפול לא בשמיים, בייחוד לא על האחרונה שהראש שלה יהיה על מילאן ועם גמר האלופות, וראפה יעלה הרכב חלש מאוד) וצריכים לקוות לתיקו בין וויגן לשפילד, רצוי מאופס.

אמנם תסריט כמעט בלתי אפשרי, אבל אין כזה דבר בלתי אפשרי בכדורגל.

6. BeitaReaLiverpool Member

משחק מצוין של ווסטהאם.
    הרבה זמן לא ראיתי את בניון עושה כל כך הרבה הגנה ונלחם, יורד לגליצ'ים, יפה.
    אני חושב שהדעה ברורה בקשר לווסטהאם, כולם רוצים שהם יישארו, ולדעתי הם יצליחו במשימה.
    מצטער לאכזב, אבל קשה לי לראות את צ'רלטון יוצאת עם 6 נקודות, יש לה שני משחקים ממש קשים.

7. spurs229 Member

למה כולם רוצים שיישארו?
    אני מת שהם ירדו ליגה.

8. BeitaReaLiverpool Member

אה , נו, טוטנהאם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אני לא אוהד קבוצה לונדונית (ליברפול), וכן אני יחסית נייטרלי, ווסטהאם משחקת הכי טוב והכי יפה בחלק התחתון, ולה מגיע להישאר.
    אם מדברים מבחינת איכות כדורגל, ווסטהאם עדיפה בהרבה (+יש לנו ישראלי שם :aaa021: )

9. Dimitar Berbatov Member

גם אני מקווה שווסטהאם תשאר. ווסטהאם בחודש וחצי האחרונים משחקת כדורגל נהדר, טבז פתאום מראה למה השקיעו בו כל-כך הרבה ומגלה יכולת מצוינת, מארק נובל נראה נהדר, בואה מורטה מתגלה כרכש לא רע בכלל ויוסי בניון שלנו נראה מצוין אחרי עונה חלשה מאוד.

אני מאמין שבסופו של דבר ווסטהאם תשאר בליגה, כרגע אני לא רואה את וויגן או צ'רלטון מורידות אותה מתחת לקו האדום. לצ'רלטון מחכים משחקים קשה היום נגד טוטנהאם שחייבת נצחון ואני לא רואה אותה לוקחת נקודות במשחק הזה וגם נגד ליברפול שזה גם אם היא בהרכב שני לא משחק קל. ווויגן גם אם תצליח לנצח את שפילד חייבת לנצח בהפרש של 3 שערים וקשה לי לראות כזה מצב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/5/07
  10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי זה יותר שייך לדיון המחזור מלכאן, אבל אני לא רואה את צ'רלטון נשארת. הם חייבים לנצח מחר בליין, מקום שאף פעם לא קל לשחק בו, בטח לא כשלספרס יש על מה לשחק, ועכשיו בהחלט יש להם על מה עם כל הצפיפות בקרב על מקום באירופה. תיקו בליין ואנחנו כבר נפרדים מהאדיקס...

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם אם הם מנצחים מחר, במחזור הסיום הם נגד ליברפול באנפילד, ואני מאמין שלמשחק האחרון לפני גמר הצ'מפיונס ראפה כן יעלה הרכב ראשון.

12. KirkH Member

גם אני חושב ככה, יש לו מספיק זמן לתת לשחקנים מנוחה עד לגמר ולא צריך להגזים בעניין הזה כי יותר מדי מנוחה מוציאה שחקנים מהקצב. רק שחקנים פצועים או מותשים לא ישחקו והסקאוזרס ירצו להיפרד מהקהל בקופ עם ניצחון.

13. אבו Member

המשחק מחר בואלי!

כך שזה משנה קצת את הסיפור. אבל עדיין, הם ירדו.
    פארדיו עשה שם שינוי של 180 מעלות, אחרי החרפות של תחילת העונה עם לס ריד והמנג'ר של פאלאס לשעבר שברח לי שמו.

חבל עליהם.

14. George Best Member

איאן דאווי.

בכל מקרה, פארדיו עשה עבודה טוב מאוד לדעתי במועדון, שחייב להמשיך לתת למאמן קרדיט, פיטורים שלו יהוו את אחת ההחלטות המטופשות שראיתי.

15. ManUtd Fan Member

מאוד חבל לי על צ'רלטון, קבוצה שאני מאוד מאוד מחבב וממש לא רציתי שהיא תירד ליגה. מה שהיה נגד טוטנהאם בהחלט היה מרגש, ואני מקווה מאוד שנחזור לראות אותה בפרמיירליג בקרוב. עכשיו, אסור, פשוט אסור לפטר את פארדיו. הוא לא אשם בירידת הקבוצה לליגת המשנה, הוא עשה ככל יכולתו, וקיבל קבוצה בקרשים, הם צריכים להמשיך איתו גם בעונה הבאה בצ'מפיונשיפ ללא ספק.

אז שתי יורדות כבר יש לנו (ווטפורד וצ'רלטון), ובמחזור הבא אנו מחכים לקבוצה השלישית שתרד ליגה, ואני מקווה מאוד שזאת תהיה וויגן, ואני מקווה מאוד שאנחנו לא נראה את החניכים של פול ג'ואל יוצאים עם ידם על העליונה מהמשחק, כי אני לא רוצה שהתוצאה תהיה תלויה במשחק באולד טראפורד.