תחתית לוהטת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏19/4/11.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אתה לא היחיד. אז נכון שקהל זה עקב האכילס שלהם, אבל הדרך שהמועדון הצנוע הזה עשה בשנים האחרונות מעוררת הערכה. מה שכן, לא ברור מה רודאייגה ואנזוגביה עוד עושים שם.

2. Ian Wright Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איאן הולוויי מתחיל עם המלחמה הפסיכולוגית לקראת הסופ"ש. הוא מנסה להכניס לקבוצה שלו איזה siege mentality, כאילו כל העולם נגדם ומעוניין לראות אותם נכשלים, גישה שאלכס פרגוסון אוהב להנחיל לשחקניו. נראה איך זה יגרום לשחקנים של הטנג'רינס לעלות על המגרש ביום ראשון.

אגב אני קיבלתי את הרושם שלפחות ציבור אוהדי הכדורגל באנגליה (וגם כאן בפורום) דווקא מאוד רוצה בהצלחתה של בלקפול, רואה בה סיפור רומנטי נחמד ובהולוויי אחת הדמויות המרעננות שהיו בכדורגל האנגלי בשנים האחרונות. אולי אצל מנהלי הליגה הגישה לגביהם שונה. או שהולוויי סתם מקשקש...

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשקושים. אבל אני מבין אותו, הוא לחוץ, אם הוא מנצח הוא מאמן העונה, אם הוא מפסיד הוא כנראה יורד ליגה. פרגוסון אולי ירכיב חצי הרכב, אולי יותר אולי פחות, מה שהוא יעשה לא יקבל ביקורת כי זה מובן כשהמשחק הזה לא חשוב למנ יו והוא שבוע לפני גמר אליפות אירופה. אף אחד לא אומר שהקבוצה המשנית של מנ יו חלשה אלא פשוט שהיא חלשה באופן יחסי להרכב הראשון שלה. מן הסתם אם מישהי יורדת בגלל שבלקפול ניצחה חצי הרכב באולד טראפורד אז היא תרגיש שלוח המשחקים שיחק לרעתה, אין איך למנוע את הדברים האלה.

5. ArsenalFan Member

האוהדים? פשוט נמאס להם רק לנסוע לחורים כמו סטוק און טרנט או וויגן, הם בסה"כ רוצים פעם בעונה איזה סופשבוע בבלקפול שכולל רכבת הרים, אלכוהול וזיונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. ARSI Member

בולטון וסנדרלנד לא ממלאות את האיצטדיונים שלהם (ולאחרונה יש תכולה ביתית של 49,000 מקומות. איצטדיון בסדר גודל של הג'י ג'י בי הם ממלאים) אבל הן מביאות הרבה יותר אוהדים למשחקים הביתיים מאשר וויגאן. הן גם יותר מוכשרות. בוויגאן אין שחקן שהייתי משלם בשביל לראות אותו, לעומת סנדרנלד (וולבק\ג'יאן\קאטרמול הופך שחקן יריב לנכה.סתם. ) או בולטון (סטארידג'\אלמנדר לא רע בכלל). לא שזה המדד לאיכות של קבוצה, ציינתי את זה כי מדובר בפרט פיקנטי לצפייה בקבוצה.
    אז אולי וויגאן לא משחקת על כדורים ארוכים אבל לראות חצי איצטדיון ריק והרכב בלי אנגלים זה משעמם ומזכיר לי את ראסינג סאנטנדר.

7. KirkH Member

מסכים בצורה זו או אחרת עם נושא הקהל אבל לגמרי לא עם כל היתר.

שחקנים זה דבר שבא והולך ורשימת השמות שציינת גם בבולטון וגם בסנדרלנד עלובה לא פחות ממה שיש ללאטיקס. רודאייגה שחקן שאני בספק עם יש היום בסנדרלנד מישהו שמשתווה לו, כנ"ל אנזוגבייה בכושר הנוכחי (קאטרמול בכלל הגיע מוויגאן...)

הצידוק שלך לבולטון זה שחקן שהם הביאו בהשאלה בינואר ושאין מצב שיהיה להם כסף לרכוש?

8. ARSI Member

רודאייגה? לא מבין את ההתלהבות ממנו. לא סקורר וחוץ מקצת טכניקה ומהירות הוא לא מרשים אותי. שתי עונות בוויגאן, שחקן הרכב וכל שנה 7-8 שערים כל. לא עולה על ג'יאן של סאנדרלנד ובטח שלא על קווין דיוויס,סטארידג' בכושר הנוכחי ואולי גם אלמאנדר. אם סטארידג' ימשיך שם או לא זה לא משנה, כי עדיין הסגל שם יותר חזק והמיקום בטבלה ממחיש את זה יפה. את קאטרמול ציינתי בתור בדיחה.

9. KirkH Member

רודאייגה סקורר גדול. בעונה הבאה כשהוא יעזוב את המרתף של וויגאן תבין.

אבל הקולומביאני הוא לא הנקודה. סגל שחקנים זה דבר דינאמי. עובדתית בשלוש העונות האחרונות עברו בJJB שחקנים מעולים, בטח כאלה שלא נופלים מאלה של הקבוצות שציינת. ולנסיה, פלאסיוס, אנזוגביה, פיגרואה, קירקלאנד, שארנר, ראיין טיילור, מלכיוט, האסקי, כולם שחקנים ש"שווים כרטים" בדיוק כמו השחקנים שעברו בבולטון וסנדרלנד בשנים האחרונות.

אם יש קבוצה כישרונית כרגע בממלכה זו כנראה וויגאן. מה הם יעשו עם זה - זו כבר שאלה אחרת לגמרי.

10. ArsenalFan Member

שמע, אתה לא צריך לשכנע אותי יותר מדי לגבי הקהל של וויגן. הייתי שם לפני שנתיים, ישבתי איתם, זה לא בדיוק קהל האוהדים המוצלח בפרמייר ליג בלשון המעטה. ועדיין כמו שאמרתי, אוהדי בירמינגהאם אולי נחשבים ליותר רועשים (אגב, גם הם לא בדיוק ממלאים את סנט אנדרוז, רחוק מזה), אבל אני מת שהם יירדו לפני וויגן בגלל מה שציינתי קודם. בכלל, הבעיה של אוהדי וויגן היא לא במשחקי הבית, שם היא מצליחה להביא כמות אוהדים סבירה. היא הרבה יותר במשחקי החוץ, שם הם לא מצליחים להביא כמעט אוהדים. אני מניח שלסטוק הם יבואו ביום ראשון, גם לא רחוק במיוחד וגם משחק על ההישארות בפרמייר ליג, אבל זה לא נכון בשאר משחקי העונה. אבל שוב, גם זה נכון גם במידה רבה לגבי בולטון. מתי הם הביאו ללונדון קהל אוהדים רציני? למידלנדס?

ונניח שה-DW קצת גדול למידות המועדון (זה בגלל שהוא משרת בעיקר את קבוצת הראגבי ליג של העיר), אם היא הייתה משחקת באיצטדיון כמו בלומפילד רואד זה היה יותר טוב מבחינתך? זה לא שלבלקפול יש בסיס רחב יותר מלוויגן, למרות שההיסטוריה שלהם ענפה יותר.

אגב שחקנים, אם יש מישהו בבולטון שאני מחכה לראות בכל פעם שהם משחקים זה הקוריאני, לי. סנדרלנד? סגל אפור למדי, דווקא לוויגן יש לא מעט שחקנים שהם יותר טכניים.

11. ARSI Member

על חלק מהשמות שציינת אני מסכים ששווים כרטיס. אבל לא מדובר כאן על שנים עברו אלא העונה. אם וויגאן הייתה מלהיבה מבחינת הכדורגל שלה אז ניחה. אבל בלי קהל, כדורגל לא מיוחד וסגל חלש מאוד מבחינתי היא יורדת ליגה מס' 2 אחרי ווסטהאם בגלל גרנט.

12. ArsenalFan Member

וויגן משחקת כדורגל הרבה יותר שיטתי ומנסה לשחק כדורגל חיובי, הרבה יותר מרוב היריבות שלה לתחתית, ועם כלים די צנועים. אם כבר להאשים במשהו את מרטינז, זה דווקא בכך שהוא קצת יותר מדי רומנטיקן. פשוט קבוצה קצת רכה מדי עם סף שבירה נמוך ואם כבר פרפרזה על דברי אברם גרנט, זו מיני ארסנל...
    אם זה על סגנון, אז בוא נתחיל בלהוריד את בירמינגהאם הפרימיטיבית ואת בלקבורן "פול רובינסון לוקח כדורים חופשיים מחצי מגרש" רוברס.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/11
  13. ARSI Member

לברמינגהאם יש קהל לפחות. וויגאן היא קבוצה מרדימה. זה נחמד שאתה משחק אטרקטיבי, אבל למה לחטוף 200 גולים?

14. leeds12 Member

מעדיף שבירמינגהאם ישארו.
    הם בדרך כלל עולים בחזרה תוך עונה.
    מספיק לנו ווסטהאם שתהיה פיבוריטית ברורה לחזור.
    בסוף ישאר רק להילחם על הפליאוף.
    עדיפות לנו ויגאן ובלקפול.

15. Andrei Kanchelskis Member

אם בלקפול יורדת אני לא רואה סרט שהם חוזרים. העלייה שלהם שנה שעברה הייתה מדהימה ומפתיעה בפני עצמה ואפילו להם לקח קצת זמן לעכל את ההישג הלא צפוי אליו הם הגיעו עם תקציב נמוך וסגל שחקנים שאיתו בכלל המטרה הייתה לשרוד בצ'מפיונשיפ.
    אם בלקפול תרד הם יפרדו מהפרמיירליג למשך שנים ארוכות ואולי אף לתמיד בדומה לקבוצות שנעלמו אף הן מהר ושקעו בליגות הנמוכות כמו סווינדון וברדפורד,רק אם יבוא איזה משקיע שיהפוך אותה לקבוצה עשירה אז אולי הדברים לגביה ישתנו.