תיזהר - יקחו לך תמכונית!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Luca_Toni, ‏30/3/06.

1. אלי מתחן Member

חוק מטומטם, נותן בידיים של שוטרים מטומטמים יותר מדי כוח.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כאחד שחווה את הנהיגה באירופה ואת הג'ונגל בכבישים בארץ אני חייב להגיד שהחוק הוא בהחלט טוב, אולי קצת קיצוני, אבל בארץ שלנו רק בקיצוניות יבינו.
    זה פשוט ביזיון מה שאנשים מרשים לעצמם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    היום חתך אותי אוטו מנהתיב הכי ימני ( 3 נתיבים) בצורה חדה ביותר כי הוא רצה לקחת את הפניה הקרובה שמואלה, הוא חתך אותי כמעט ב 90 מעלות, נהג שנצמד אליו או נהג לא עירני היה נכנס בו ואלוהים יודע איפה זה היה נגמר, אני למזלי שמרתי מרחק והייתי ערני. פשוט חייה! וזה עוד מקרה פעוט לעומת מה שבאמת קורא בג'ונגל , הממ סליחה בכבישים. לא רק שאני צריך להסתכל על הניגה שלי אני תמיד חייב לוודות שהדפוק שנוסע ליידי לא עושה שטוייות.
    הנקודה היא שבהדרגתיות הנהיגה בארץ רק מחמירה, ואולי החוק החדש יעשה קצת סדר, כבר נמאס לקרא כל שבוע על 7 הרוגים, נמאס.

3. פלג Member

מסכים איתך לחלוטין. בכלל את כל מערכת החוקים במדינה הזאת צריך לשנות ובעניין הזה לחקות את ארה"ב, כמו בתוכנית הקרב על הבית. בקשר לחוק הזה עצמו: אולי רק ככה אנשים יבינו, כי מזה כבר כל השנים יש עבירות שחוזרות על עצמן ללא מחשבה תחילה.

4. SeRgInHo Member

בסדר בסדר חוק מטומטם.... לי דווקא נראה מטומטם שכל שבוע בגלל אידיוטים שלא יודעים לנהוג נהרגים אנשים.

5. Luca_Toni Member

אני חייב להתעכב על העניין הזה שציינת על העונשים..

באמת בישראל יש עונשים מצחיקים אם אני הייתי קובע העונשים היו ככה..פשוטים :

גנבת? כריתה של שתי הידיים

אנסת? כריתה של איבר המין

רצחת? עונש מוות

בקיצור כל עבירה שתעשה תוענש בהתאם בחומרה..לפי דעתי כמובן :/ מה הסיכויים שזה באמת יהיה ככה

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משהו יכול אולי להסביר לי , למה השוטרים שמים לייזר ומצלמות במקומות הכי מפגרים שלא זקוקים בכלל להגבלת מהירות אבל איפה שבאמת צריך השגחה בנושא הזה המשטרה לא מתקרבת?
    ולמה תמיד המשטרה לא נמצאת איפה שעברייני התנועה גורמים התקפי לב לשאר הנהגים, למה????
    ביקצור הרבה דברים צריכים לשנות כאן בדרך להיות מדינה מתוקנת, הנהגים למדו ממשהו, מה שהתחיל בנהיגה ברברית וחצפנית של נהגי האוטובוסים והמוניות שמרשים לעצמם הכל ונמשך באוזלת יד של המטרה כליפיהם עבר גם לנהג הישראלי..
    סבתוחה שלמה....