תיקו בין אוסאסונה למדריד, בארסה מבססת יתרון בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Mourinho, ‏15/12/05.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

קולסה לנשיאות!!!
    2:0

2. Mourinho Member

2-1, בדיוק כמו נגד סוסיאדד, המהפך בדרך?

3. Waters Member

37 כרטיסים צהובים ובעקבותם 7 כרטיסים אדומים וזה רק היום (בנתיים)...

4. Mourinho Member

לסטיסטיקה שלך מצטרפים עוד 2 אדומים.

אתלטיקו פשוט סיפור עצוב העונה, כנראה שמישהו ניחס אותה, שוב מובילים 2-0 ושוב לא מצליחים לשמור על ההיתרון.
    בושה!

5. Mourinho Member

כמה גאון הוא אגירה, כמה אני לא מופתע שאוסאסונה במקום ה-2 לאחר התצוגה הטקטית המושלמת של אוסאסונה, איזה תגובה מהירה לאדום שקיבלה הקבוצה שלו, פשוט מאמן גדול.

ומה נגיד על ריאל מדריד? נאדה!, 45 דקות פשוט כלום, בלי מצב, בלי שיטה, אוסאסונה ב-10 שחקנים, שולטת בקצב המשחק, מניעה כדור, ואפילו מגיעה להזדמנויות.
    איך יתכן שאוסאסונה ב-10 שחקנים נגד ריאל בברנבאו, ואוסאסונה טובה יותר? חשבתי שקרה משהו שלופז קארי הגיע, מה באפטיסטה עושה סתפקיד הפליימקר מאחור החלוץ? שחקן שכיכב בסביליה וכבש בצרורות בתפקיד החלוץ משחק בתפקיד שלו מוכר לו, רוביניו נראה פשוט כבוי, הצמד ראמוס וגוטי פשוט נראים רע, גועל נפש של כדורגל מאט ריאל מדריד.

עצוב לראות את ריאל מדריד ככה.

נ.ב- ראיתם את רוברטו קרלוס איזה גילגולים על הדשא? אחרי דקה קם וצוחק, אדום לא היה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/05
  6. רובסון דה סוזה Member

מחצית פושרת של ריאל. לגוטי בקהאם ולמיצ'ל אין מקום בהרכב ריאל. בקהאם מתעקש בכל פעם שהוא מקבל את הכדור באגף ימין להרים אותו לשום מקום. סלגאדו וגוטי כרגיל, חלשים, למרות שגוטי בכדור חכם אחד יכול להכריע את המישחק.

מה שכן טוב במחצית של ריאל ( ולא שיש הרבה דברים טוהים) זה שניתן ליראות את השינויי במשחק של ריאל מתקופת לושה. ריאל משחקת עם שיטה ועם צורה. רוביניו רונאלדו ובפטיסטה ( כבוי משהו) מנסים בכל הכוח, אבל אי אפשר לעשות הרבה מול ההגנה המצויינת של אוססונה. נקווה שזיזו ייכנס ולשיפור במשחק במחצית השנייה.

מישהו שם לב שרונאלדו משחק כאילו הוא על סמים?! הבנאדם פשוט מעופף ולא מרוכז למיתרחש במיגרש!

משהו מוזר עובר על רונאלדו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. Mourinho Member

אגירה תעשה לי ילד!!!!! :aaarofl:

8. רובסון דה סוזה Member

סולדאדו תעשה לי ילד!!!

9. c_web Member

ריאל משווה עכשיו ל 1-1 דק' 86 כרגע בברנבאו..
    אוסאסונה הוליכה משער של מילוסביץ' בדקה ה - 76.

וחבר'ה ראיתם בחדש"ס את התקציר של סנטאנדר-מלאגה?
    מה נסגר עם השופט שם?
    A. Silva ו - G. Gerardo הורחקו במלאגה
    V.V. Anino , P. Pinillos ו - D. Aganzo הורחקו בסנטאנדר
    ועוד 6 צהובים (3-3)

לא שפוי!

10. Riki Member

תירגעו שניכם. היחיד ששווה לעשות איתו ילד זה זידאן. תגידו מה שאתם רוצים זקן שמזקן, למרות שאני יודעת שכל העונה לא תהיה ככה. לפעמים נראה שזידאן משחק יש את הקסם הכי יפה בעולם.
    משחק חרא שלנו, העונה הוא לא משהו, אבל שוב ושוב הוא מדהים. איזה שינוי,מה שכמה מסירות גאוניות שלו יכולות לעשות.
    אז אני חוזרת ואומרת זידאן איי לאב יו !!
    http://www.zinedinezidane.com.ar/zinedine-zidane-real-madrid3.Xxx

11. Alexander Hleb Member

אחרי כזאת הצגה של רוברטו קרלוס חבל שריאל לא הפסידו.
    ועוד אומרים שהוא השחקן הכי ספורטיבי בעולם...

12. אלי מתחן Member

גם אומרים על רונאלדיניו את זה, וראינו את הנגיחה שלו בשחקן שנה שעברה ואת ההצגות שלו ברחבה...

13. מאסי המלך Member

עוד תצוגה רעה מאוד של ריאל מדריד,הפער כבר 8 מבארסה,והאליפות הולכת ומתרחת מריאל.

14. Mourinho Member

ריקי, ת'אמת זה עצוב מה שאת אומרת, זה מראה את האומללות של ריאל מדריד, שתלוייה בשחקן בן 33 שכנראה זאת העונה האחרונה שלו במעודון, כרגע אין שום עתיד, שוה הווה, שום דבר.
    ריאל מדריד נראת רע, נגד אוסאסונה ב-10 שחקנים והיא משיגה בקושי את התיקו, פשוט בושה וחרפה, ריאל מדריד צריכה להתבייש, בעיקר מסכנים הם האוהדים ששורקים בוז וצריכים לראות את הזוועה הזה.

השיטה של קארו גרועה מאוד. ראמוס הוא בלם במקור, גוטי הוא קשר התקפי במקור, באפטיסטה הוא חלוץ ולא עושה משחק כמו שקארו מציב אותו, רוביניו שחקן שעלה 30 מיליון דולר כרגע לא מצדיק שקל, פשוט חלש להחריד{איפה מסי ואיפה רוביניו}, רונאלדו המסכן בקושי קיבל כדורים.

בקאהם נבחר לאיש המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx איזה כדורגלן עלוב, איזה קישור עלוב, איזה קבוצה עלובה.

ככה זה ימשיך, ריאל מדריד לא תזכה בשום תואר כמו בשנתיים האחרונות. אני מאמין שיגיע מאמן אחר, ויגיע חיזוקים בינואר, כי אם לא ריאל הולכת לעונה גרועה, גרועה מאוד.

אה, ואגב, הגול של סולדאדו לא היה חוקי, היה נבדל ברור של זידאן.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/05
  15. Riki Member

נכון ריאל נראית רע, שיחקה חרא לא אמרתי שלא.....אני פשוט אומרת שנהנתי לצפות בזידאן, אני לא מבינה מה יש לך.
    אין לי כח להתחיל לנתח כל מה שהפריע ליף כל מה שאני חושבת שהיה גרוע ומדכא במשחק שלנו.
    אני רק שמחה שראיתי את האליל שלי נותן הופעה טובה.
    במידה ויש לך בעיות עם זה שתה שוקו ותירגע.