תיקו בין אוסאסונה למדריד, בארסה מבססת יתרון בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Mourinho, ‏15/12/05.

1. Raulito Madridista

כמה מאכזב. גם שהם בשחקן פחות שיחקנו גרוע ועלוב. זה פשוט פתטי לראת את ריאל משחקת ככה. שבלוני, עלוב, צפוי, וחוסר יצירתיות. אין לנו קשר מרכזי ברמה גבוה. גארסיה בינוני, ובחלק ההתקפי אין לו כלום. גראבסן, שלדעתי יותר טוב ממנו, גם לו אין יצירתיות בחלק הקדמי. אני לא יחזור ויגיד כמה חבל ששחררנו את מקללה.

גוטי היה איום ונורא, והוא אחת הסיבות למשחק החלש. גם לבפטיסטה היה משחק חלש, כמו ברוב העונה.

רוביניו תקוע יותר מדי באגף, ולא הפקנו ממנו שום תעולת בפעם המי יודע כמה העונה.

בקהאם? אני לא צריך להרחיב... גם יכל להכניס בכדור המוקפץ, וגם לא עזר בכמעט כלום.

כמה ראול חסר בקשר למנהיגות... תמיד היינו כועסים עליו שהוא יורד לקבל כדורים, אבל עכשיו אנחנו מבינים שאין מי שיעשה את זה.

בקשר לזיזו, צריך לנצל אותו יותר. חבל שהוא לא פתח בהרכב. חצי שעה מצויינת של הצרפתי. חבל שהעומס מוטל רק עליו, כי בקהאם לא עושה כלום. הבעייה היא גם הקשר באגף ימין. שפיגו היה שם היה הרבה יותר טוב.

ברכות לסולדאדו, על השער, שוב הציל אותנו.

המרחק מברצלונה גדול, ומבחינת הליגה אני לא מצפה לכלום כבר. כל השבוע חיכתי לראות את ריאל, והתאכזבתי.

אני הייתי נותן לרוברטו קרלוס הקפטן השלישי, או לזיזו.

בכל מקרה, לא מחליפים קפטן בגלל תקופה רעה. דלה-בוסקה מינה אותו לקפטן אחרי ראול, שהוא היה שחקן הרבה יותר אחראי, והיה בכושר יותר טוב, והיה קצת מנהיג.

2. EL Capitan Member

באנדי אמר משהו חכם מאד. אתם אומרים כאילו זה כל כך פשוט להביא מאמן ועוד חיזוק וזהו, ריאל קבוצה טובה. מתי אמרנו שלא? אבל בשביל לעשות את זה, ובנוסף, עד שהקבוצה תתחבר ותתסתגל לשיטה, זה לא עניין של מה בכך.

יש בריאל הרבה מאד חולשות מקצועיות, כמו שאמרתי תמיד, וצריך לתקן אותם. הדבר הראשון שצריך לעשות זה מאמן, כי כמו שחשבתי, קארו לא יצליח לעשות כלום בריאל. למרות שאני לא מכיר את קארו כמאמן ולא יודע מה הוא שווה, אין לו סיכוי לעשות משהו בריאל בגלל מה שאמרתי לא מזמן (ואין יל כח לחזור על זה עכשיו, מי שקרא יודע על מה אני מדבר. מי שלא- לא...).

משרת המאמן של ריאל היא הכי קשה בעולם, אין מה לעשות. ואחרי כל זה, צריך לתת למאמן יד כמעט חופשית ברכש, כי אני מאמין שהמאמן שיגיע לריאל, בסופו של דבר, הוא יהיה מאמן מצוין. ואז צריך להתחיל ולבנות קבוצה, אבל אז צריך יהיה להתחיל ולבנות קבוצה וזה לוקח הרבה זמן. והשאלה אם תהיה בתקשורת וגם לאוהדים המפונקים של ריאל (לא מאשים אותם, הם היו רגילים להצלחות בשנים האחרונות) סבלנות- אני כמעט בטוח שלא.

ומכאן אני חוזר לנזקים שעשתה ריאל עם כל מדיניות הרכש והניהול הכושל. כל אלו עשו נזק קשה מאד לריאל מהרבה מאד בחינות, שהסברתי עליהן לפני שבוע או שבועיים (ושוב, אין לי כח לחזור עליהן). וכדי להתאושש לחלוטין מכל זה, צריך להיות תהליך של לפחות שנתיים. וכשבארסה נמצאת לפני תקופה גדולה מבחינתה, אוהדי ריאל יצטרכו הרבה הרבה סבלנות.

עריכה: ועם כל הניתוחים שלי על ריאל, שכחתי גם לתת כמה מילים על המחזור המוזר שהיה לנו. הליגה ממשיכה להיות מאד מוזרה. מתחילה להסתמן צמרת ארוכה עד לסלטה ויגו, שבמקום השמיני. אני מאמין עוד שתיים או גג 3 קבוצות יצטרפו גם הן לחבורת הצמרת. ומשם ומטה הכל נזיל מאד, כל קבוצה עם שתי הפסדים רצופים יכולה להסתבך בתחתית. כמו שאמרתי, העונה ממשיכה להיות מאד מוזרה בינתיים.

ובוריס, אם ויאריאל לא יכולה לתת פייט לבארסה, אף קבוצה בליגה לא יכולה. גם לא ולנסיה, גם לא אתלטיקו מדריד (לקחת אליפות מהמצב שלה ועוד מבארסה? אין סיכוי...) וגם לא ריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/05
  3. Barcik Member

קבוצה אחת יכולה - ריאל מדריד. כי יש דברים שגם באונס קבוצתי לא תוכל לקחת מהמועדון הזה. דברים שלויאריאל יקח עוד שנתיים-שלוש, בתסריט הכי אופטימי, לפתח.

4. Mourinho Member

ויאריאל וולנסיה יכולות.

5. Riki Member

ריאל נראית רע אז כבר עכשיו אתם מורידים אותה ליגה ?
    גם בסגל הנוכחי פחות כמה וכמה שחקנים מוכשרים כדוגמת ראמוס וגארסייה ריאל עשתה מהפך שנה שעברה ורדפה אחרי ברצלונה בטבלה.
    בגלל זה אני אומרת שהעונה שלנו לא אבודה. כמו שבוריס אומר אנחנו לא קבוצת תחתית באיראן אנחנו ריאל מדריד ועם כל הכבוד זה אומר הרבה.
    למרות הכול יש לנו שחקנים טובים מאוד, תגידו צעירים תגידו זקנים אבל עדיין אנחנו לא קבוצה פתטית.
    אנחנו משחקים חרא, לא נראים טוב והאמת אני על סף בכי.
    למה איך ומדוע לא יעבוד.
    צריך מאמן שיבנה אותנו מחדש.
    מה יש לריאל עכשיו ? יש לה שיטה ? יש לה מערך מסוים ? כלום.
    אין לנו טקטיקה בשקל, סתם חבורת שחקנים שרצים במגרש. משחק מבולגן.
    אז כן חמודים שלי, כן צריך מאמן טוב.
    אוףףף אני עייפה אין לי כוח לשטויות האלה.
    תגידו מה שתרצו אנחנו הינו במצבים גרועים מאלה. ריאל תוכל לצאת מהבוץ תאמינו לי, העונה לא גמורה במידה והשינוי יבוא כבר עכשיו.

6. Barcik Member

תראה, בשורה התחתונה, בארסה באה למדריגל ובהילוך ראשון ויכולת חלשה יצאה עם 3 נקודות. ואם ולנסיה לא הייתה תופסת אותנו בתקופה רעה, אותו הדבר היה קורה גם מולה.

7. Mourinho Member

תראה, אתה טוען שהאליפות של ברצלונה מובטחת כבר אחרי המחזור ה16, אז ככה:
    1. לא טוב לחשוב ככה, ברצלונה ממש לא מטיילת בליגת{היא מטיילת באלופות}, כבר שכחת את פתיחת העונה, כאשר בקושי גירדנו נקודות מסארגוסה?
    2. בכושר של היום, כל קבוצה שתגיע לקאמפ נאו תפסיד, בכושר של היום ברצלונה הקבוצה הטובה בעולם, כך שגם ולנסיה, ריאל מדריד, ויאריאל וכל קבוצה תפסיד לבארסה בכושר של היום, שאני לא מאמין שימשך יותר מדי זמן, הנפילה בתוך תגיע, בדיוק כמו בעונה שעברה, נקווה שגם הפעם זה יספיק לאליפות.
    3. אולי שכחתה, ב-4 שנים האחרונות ולנסיה לקחה פעמים אליפות, ופעמים ברציפות הגיעה לגמר ליגת האלופות{כן, הלוזריות של קופר}, ולנסיה אחת הקבוצות הגדולות באירופה, והסגל שלה מספיק רחב- אם שחקנים כמו: קלייברט, די ואיו, רופטה, מיסטה, אדו(פצוע) על הספסל. ויאריאל צריכה הרבה מזל בשביל לקחת אליפות, לבינתיים זה נשמע הזוי, ובצדק.
    4. בליגה האנגלית, הפער מהמקום ה-1 ל-2 הוא: 9 נקודות, באיטלקית הפעם מהמקום ה-1 ל-2 11 נקודות, בליגה הספרדית הפעם מהמקום ה-1 ל-2 הוא 2 נקודות. ברור לכולם לפי הסטיסטיקה איזה ליגה היא הכי תחרותית באירופה{אני מתכוון ל3 הגדולות באירופה}.

בשורה תחתונה- ברצלונה תצטרך להזיע הרבה מאוד כדאי שהיא תיהיה אלופת 05\06 בליגה הספרדית.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/05
  8. Barcik Member

ברצלונה עוד לא לקחה אליפות. עדיין נותרה לה יריבה, אחת ויחידה: ריאל מדריד.

9. מאסי המלך Member

בארסה שנה שעברה ירדה בכושר שלה לקראת סוף העונה בגלל שהיה לה סגל מאוד קצר היו בקושי 3 שחקנים בכירים לחילוץ ברוב העונה.
    השנה לבארסה יש סגל מאוד רחב יש 2-3 שחקנים בכירים כל משחק מחוץ לסגל.
    בקשר לזה שבארסה תיקח עוד אליפות,אין לי ספק שאם בארסה תמשיך ביכולת הזו היא תזכה כמה מחזורים לפני הסוף כבר באליפות,איך שריאל נראת אין קבוצה שתאיים על בארסה.

10. EL Capitan Member

בוריס, אל תשכח איך ויאריאל הפסידה לבארסה במדריגל- משתי טעויות של ויירה, שנתנו לבארסה במתנה את המשחק. לפני הטעות הראשונה, ויאריאל שיחקה נכון ולך תדע מה היה קורה אם לא הטעויות של סבסטיאן ויירה. אבל ויאריאל יכולה להאשים רק את עצמה, שיש לה את ברבוסה המצוין על הספסל.

11. Mourinho Member

הגול הראשון היה טעות של ויירה החסר ניסיון, אני דווקא חושב שהוא שוער מצויין, ברבוסה גם שוער גדול, אבל עדין צעיר מדי.
    הסיבה להפסד של ויאריאל היה יום גרוע שלה והכנה גאונית של בארסה שניטרלה לגמרי את ריקלמה, בעונה שעברה ויאריאל דרסה את ברצלונה במדריגל, כשריקלמה היה ענק, בארסה למדה מהטעות וחיסלה את ויאריאל תוך כדאי שמירה עדוכה על ריקלמה.

בשורה תחתונה- ויאריאל העונה יכולה לזכות באליפות, הסגל שלה חזק מאוד, אולי עוד שחקן או שתיים(אגוארו יגיע כנראה בינואר), ויאריאל גם יכולה להגיע רחוק באלופות, 80% אחוז שהיא תעבור את רינג'רס ותגיע לרבע הגמר, לדעתי היא יכולה לעבור כמעט כל יריבה.