תעמולת הבחירות - דעתכם?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏8/1/03.

1. Julian Joachim Member

אני מבקש לנסות לא להקלע לריבים פוליטיים פה, השאלה לא נוגעת באופן ישיר או עקיף לפוליטיקה.

השאלה שלי היא עד כמה לטעמכם השידורים אפקטיביים, מי השפיע עליכם, מי נראה לכם הכי קליט.

אני מאוד מתעניין בפסיכולוגיית המונים, וזו דוגמא קלאסית...

אז תגידו מי אהבתם, מי אתם חושבים יצא הכי טוב עד עכשיו, מה דעתכם על התשדירים של כל מפלגה...

אני אוסיף את דעתי בהמשך הדיון...

2. ofer16 Member

כרגע, זה הבידור הכי טוב בטלוויזיה.
    יותר מצחיק, יותר מעניין, יותר אקטואלי.

עליי הכי השפיעו דווקא המפד"ל. למרות שדעותיהם די מנוגדות לשלי, הם הפיקו תשדיר עינייני, מעניין ואמין. קיבלו אצלי נקודות קרדיט (למרות שהם עדיין במינוס...).

3. juva Member

ש"ס היום עם תשדיר שלא היה מבייש שום פאשיסט איטלקי(בשנות ה30)

ליכוד היו עם תשדיר שמשום מה הזכיר לי את התשדיר של ברק בבחירות 99, והעבודה ניסו לעורר אצל כולנו את יצר הפטריוטיות ע"י הצגת קטעי וידאו מתוך כל מיני קרבות, די אהבתי את השדיר של "שרון ובניו"

שינוי היו עם תשדיר יחסית עדכני אבל נראה שם שמשהו חסר...ומי ששכנעו אותי יותר מכולם היו המפד"ל, באמת הם הלכו חזק על יחסי ציבור השנה...

וכמובן התשדיר של המפלגה של אמיר פרץ שעשע אותי במיוחד

4. Julian Joachim Member

יובה, זה עמיר פרץ.

בכל מקרה, התשדיר של המפד"ל בהחלט מצויין, ואצלי יש להם המון קרדיט גם ממקודם, ולמרות שאני לא אצביע להם, אני מאוד אשמח לראות אותם משתלבים בכל ממשלה שהיא, כי מדובר גם באנשים עם ערכים וגם באנשי מעשה.

עם אחד כאמור עושים לעצמם רק טוב עם התשדירים, כל הכבוד, יישר כוח.

5. ג'רי בית הלוי Member

התשדיר של עמיר פרץ הוא פשוט ביזיון.
    הוא אומנם נחמד, אבל לעוות בצורה כזאת בוטה את האמת, זה שקר והוצאת דיבה.
    האדם הזה לא עשה כלום בכנסת(זה מוכח ע"י מעריב), ועכשיו הוא אומר שכולם מחקים אותו?
    שיהיה לו בכיף.

התשדיר של ש"ס הוא מהדפוקים שראיתי, מה עם הקלטת של 99, מה עם היצירתיות, והכי חשוב, מה הקשר לשואה??
    הפעם הם הולכים חזק על אסטרטגית ה"בואו לא נגיד להם מי המועמדים שלנו", ובמקום זה מספרים לנו על כמה מהשיטות של הנאצים לגלות ילדים יהודים. ממש יופי.

התשדיר של שינוי, כמו שיובה אמר, הוא יחסית מוצלח, אבל עדיין, חסר בו משהו(מזון לכלבים.. כשר!)

התשדיר של האיחוד הלאומי הוא גרוע, פשוט גרוע. ב-99 היה להם תשדיר הרבה יותר מוצלח, כולל השיר הפשוט מדהים(בשיא הרצינות)"יש עם מי, לשמור על המדינה, יש עם מי לשמור אמונה, יש עם מי! האיחוד הלאומי.. האיחוד הלאומי!". הגרפיקה גרועה, ליברמן מדבר על דברים לא קשורים, שני הקריינים שלהם הם איזה שני מטומטמים שבוהים אחד בשני, ובכלל, תשדיר מאוד מאכזב.

התשדירים של העבודה והליכוד נחמדים, לא יותר מזה. הג'ינגל של העבודה נחמד, רק שהוא חסר תוכן(איזה 10 פעמים מאמינים בך מצע כי רק אתה יכול). הרעיונות שלהם פשוט מצוינים(כולל "שרון ובניו"), אבל הביצוע קצת פחות. אצל הליכוד זה די משעמם, רק ה"באמת שאין סיבה להצביע לעבודה" מצרומם מעל כולם, אבל בתכלס לא משהו.

ביינתים, כמו שכולם אמרו, התשדיר של המפדל הוא המצטיין. למרות שאני מתנגד מאוד לדעות שלהם, במיוחד לאלה של אפי איתם, הם מעבירים אותם בצורה מצוינת, וראוי במיוחד לציון הקטע עם המנורה(שהיד מכבה). ולסיום, דחקה(מוגש ע"י מעוז השמאל של המדינה, מכבים. מבוסס על נאומו של אפי איתם בתשדיר הפותח של המפד"ל): "היום אני פונה אליכם, לא כיו"ר המפד"ל, לא כתושב התנחלויות, אלא כפושע מלחמה". חי חי.

אה, ורק שתדעו, מחר יהיה את התשדיר של הרב בא-גד!!!!!!
    הרגע שכולנו כבר 4 שנים מחכים לו. go בא-גד go

6. Julian Joachim Member

ניצן, מהיכן יש לך את המידע הקריטי הזה??

7. ג'רי בית הלוי Member

עמוד 15 במעריב היום, צד שמאל למעלה.
    להלן שידורי התעמולה של מפלגת "מורשת אבות" שסימנה(שמן-זית) ז"ך בראשות הרב יוסף בא-גד.

שידורי טלוויזיה
    יום חמישי, ו' שבט, 9.1
    יום ראשון, ט"ז שבט, 19.1
    יום שלישי, י"ח שבט, 21.1
    יום חמישי, כ' שבט, 23.1
    יום ראשון, כ"ה שבט, 26.1

מושמץ התקשורת- ואהוב העם.
    מפלגת מורשת אבות(שמן-זית) ז"ך
    בראשות הרב יוסף בא-גד

8. Kalashnikov Member

נו,ואתם אמרתם שהגזמתי כשהשוותי את שס לSS-כנראה שבכל זאת די צדקתי.

מפד"ל הם המפלגה הדתית הכי נורמלית-בניגוד לגזענים-בטלנים-פרזיטים של שס מדובר באנשים עמלים בעלי אידיולוגיה.

מה הקטע עם בא-גד?
    נראה שפספסתי משהו

9. Julian Joachim Member

בהשפעת כמה מנהלים, הרב בא גד הופך לאט לאט לדמות נערצת בפורום.

וקלשניקוב, אני מתפלא שאתה לא יודע, אבל יש כמה עקרונות פאשיסטיים מקובלים במדינות המערב, עקבונות נאציסטים (נראה לי שהמצאתי מילה), אין.

אז יש הבדל בין להשוות אותם ל SS, לבין להשוות את ה - תשדירים שלהם, לתעמולה די מוסולונית, גם לטעמי.

10. Kgt1 Member

פאשיזם ונאציזם זה שני דברים שונים לגמרי. נא לא לבלבל בשום אופן.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל יום אני מעורר את תלמידיי
    כבר למעלה מ-40 שנה
    בוקר בוקר

הגיע הזמן לעורר את המדינה...

הצבע זך
    מורשת אבות ברשות הרב בא-גד, בסימן ארץ ישראל השלמה לעם ישראל.
    חשוב:
    איך תיראה הכנסת ללא הרב בא-גד?

(אני ל-א הרב בא-גד)