תפאורה במגרשים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כתום מטאלי, ‏18/12/06.

1. LFC ROCKS Member

אחלה משטרה. הלוואי גם פה לא ייכנסו ליציעים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אמנם יש דברים מסוכנים, ואני יודע (חבר שלי פעם קיבל התקף אסתמה במשחק בגלל דברים כאלה) אבל מה הבעיה בדגלים, קונפטי? הופתעתי לשמוע על מקרים שבהם לא הוכנסו דברים כאלה למגרש... זאת פשוט תפאורה כדי לעודד, בניגוד לדברים מסוכנים שבאמת לא נחוצים...

2. hersh Member

http://www.ga2002.com/apes/gallery/albums/userpics/10001/tn_gate%2013%20075.Xxx

3. hersh Member

שמע, בוא לא נפתח פה דיון איך מכניסים אבוקות ואיך זה נקשר לקונפטי ודגלים וכו אוקי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    דבר שני, שם גם המשטרה מפחדת מהקהל, תראה את הקהל באיטליה וכאלה פשוט מחזיקים את האבוקה, לא הורג אפחד תאמין לי, להפך זה שהם באים 3-4 גורילות להעיף כל מה שעומד לידם, שהם באים אתה הדלקת מרביצים לך כאילו אתה מחבל, בגלל זה יש פצועים, יש דברים יותר גרועים.

4. yossi_shl Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: כמה שזה נכון

5. d3fton3s Member

דוגרי אתה יכול להבין את המשטרע, אתה יודע כמה פעמים הכניסו להם בשקיות של קונפטי שטויות? תפסו פעם, סבבה, פעמיים, אחלה, אבל כשזה חוזר על עצמו הם אסרו על זה, יש גבול גם לטמטום שלהם.

fanatic boy, אני מסכים עם רוב מה שאתה אומר.. אבל.. חקיקה שווה לכל האצטדיונים היא לא ריאלית, אתה לא יכול להשוות את טדי ובלומפילד לאורווה למשל. קודם שיטפלו בתשתיות של עוד מגרשים במקום שישדרגו את ר"ג לרמה של תת קאקא במקום קאקא מלא..

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי עכשיו בטלויזיה שאחרי שהושלם השיפוץ של איצטדיונה של הכוח הבעלים החליט שהוא מוכר פופקורן במקום פיצוחים על מנת שכך ישמרו על ניקיון האיצטדיון.
    הוא טען שבאיצטדיונים באירופה מקבלים אוכל אבל לא גרעינים שהורסים את האיצטדיון.

יש כאן משהו שמאמין שזה יכול לעבוד?
    אני בכל אופן לא.

7. Gustavo Boccoli Member

איכסה גרעינים... אללה פופקורן!! הרבה יותר טעים את האמת.

8. burning soil Member

בשלטים ודגלים אני באמת לא מבין מה הבעיה.

העניין שהמשטרע מחליטה לסרס כאן את אוהדי הכדורגל, מזל שבגרון הם מרשים להשתמש וגם זה תלוי
    במצב הרוח של השוטרים. בעקרון אם המשטרע היתה מגדילה ראש, אז היו שמים כמה מטפי כיבוי ביציע,
    מחליטים על מקום מסוים שבו ניתן יהיה להדליק פירוטכניקה ובזה נגמר הסיפור, ועוד לא הזכרתי אפשרות
    העסקת סדרנים בתוך המגרש כמו שנהוג ברחבי אירופה, רק חבל שהורסים את הסיכוי לזה בזריקה של
    נפצים ורימונים על שחקנים, לזה צריכים להתנגד בכל תוקף.

הזכירו כאן שיתוף פעולה וכל זה, אצלנו בבלומפילד המשטרע פעם אחר פעם נותנת עונשים קולקטיבים לקהל
    שלם ולא מאפשרת הכנסת אביזרי עידוד. כרגע מרשים להכניס רק תופים... גם תאי בידוק התחילו להקים
    בזמן האחרון, וכאילו שזה באמת עוזר.