תצא למועדון-תצא בחוץ!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏10/1/07.

1. ברקו Member

דעתי בנושא היא ששחקן יכול לבלות אחרי משחק מצדי גם עד 5 בבוקר, אבל לא לפני משחק או אימון מסכם.
    נעשה עוול לשחקנים כאן, מה הם רוצה מהם העיקר שהם ישחקו טוב על המגרש.
    אני מתפלא על אורי שהעיף את בכר.

2. d3fton3s Member

עייף אני מצטער על הכתיב..
    בכל מקרה אל תשחק לי אותה מבין, למה ערבבת..

מילים כדורבנות..

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ממש תמים אם אתה חושב שגוף מתפקד אותו דבר אצל בנאדם שישן מ-10 עד 7 ואצל אחד שישן מ-3 עד 12. זה עניין של מחוייבות וספורטיביות מינימלית, תזונה ואורח חיים ספורטיבי. מילא יציאות קבוצתיות אחרי נצחונות פעם בשבוע-שבועיים בגבול הטעם הטוב, אבל אם אני מגלה ששחקן שלי מבלה אחרי הפסדים הוא ביציע במשחק הבא, אם ההפסד הזה מזיז לו רק בחדר ההלבשה או בראיון לחדשות הספורט, לא אכפת לו מספיק מהקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  4. M.G Member

אני לא חושב ששחקן אחרי הפסד צריך ללכת הביתה לישון. אני לא חושב שזה מה שיעזור לו להיות טוב יותר במשחק הבא. מצטער, זו דעתי.
    אני בטוח שאכפת לו מההפסד, גם בשביל האוהדים, גם בשביל הקבוצה וגם בשביל הפרמייה שלו.
    על כל פנים, את חשבון הנפש לגבי המשחק הוא יעשה בכל מקרה אז למנוע ממנו לצאת זה לא הפתרון.

באנגליה ושאר מדינות מקצועניות פי כמה וכמה מאיתנו שחקנים יוצאים ומבלים, וכן כן, גם אחרי הפסד. אז גם השחקנים שלנו יכולים פה ושם לצאת מה יש?

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, אל תקשיב לכל מה שברקוביץ' אומר - כשלנו יהיו גנים לשתייה כמו של אנגלים, תרבות ספורט של אנגלים, אהבה לכדורגל של אנגלים וגישה מקצועית וספורטיבית כמו לאנגלים, נשווה את עצמינו לאנגלים.

אחרי הפסד או לא זה כבר לא קשור ליכולת, זה הפגנת מחויבות בסיסית. לי כואב על נרצחי השואה וחללי ישראל בכל יום, ועדיין אני מכבד לחלוטין את הימים המיוחדים לציון זכרם. שלא יעשה שום חשבון נפש מצידי, אבל יראה שההפסד הזה מזיז לו בכך שהוא לא הולך לשתות ולזיין שעתיים אחרי, לפחות לא מול כל העולם.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דווקא בגלל שבישראל אין קולטורה של ספורט כל העניין הזה מוגזם.
    לא שבכר טלית שכולה תכלת אבל במקרה הספציפי הזה הוא הופלה לרעה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוזנר בשביל שכן יהיה קולטורה של ספורט צריך שיתחילו לקרות כאלו דברים ולהעניש בצורה כזאת.

8. mr.shmactics Member

זה חארטות שהאתר וואן הכניס לעולם הכדורגל שלנו...

כותרת ראשית:אושרי אלפאסי נראה מבלה עד 2 בלילה
    פי עליכים ועל הרכילות שלכם.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, מועדונים צריכים להחליט בינם לבין עצמם מה הם החוקים שהם קובעים. מתי מותר לבלות ומתי לא.

ושחקן שיוצא לבלות עד מאוחר *אחרי משחק* לא עושה לטעמי שום דבר רע. שייצא, שיבלה, שיתפרק. זכותו. גם לו מגיע מתישהו ואם זה לא יקרה אחרי משחק, אז מתי? בשאר השבוע יש אימונים והכנה למשחק הבא.

10. מיכל3 Member

כל עוד זה לא יום לפני משחק וזה לא פוגע בכושר הגופני אין סיבה לא לתת לשחקנים לצאת. חוץ מהקריירה שלהם, יש להם חיים וזכותם לעשות מה שבא להם. לא מבינה מה התקשורת ממהרת לדווח על כל פאב או מועדון שהם יוצאים...

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק יום לפני משחק אלא גם יום לפני אימון,בקיצור כל עוד אין משהו שקשור לכדורגל יום אחרי זה
    אין שום סיבה ששחקנים לא יבלו ואני חושב שזה לא נכון לבקש להעניש שחקן שאחרי משחק יצא לבלות
    גם אם זה אחרי הפסד.