תקנון פורום כדורגל אנגלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏6/12/07.

 1. Hotspur

  Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏3/1/04
  הודעות:
  19,692
  לייקים שהתקבלו:
  0
  קודם כל למי שזה נראה לו קצת מוכר, הקרדיט לתבנית לסלע, מנהל הפורום הגרמני.

  אולי לחלק מכם עדיין לא ברור איך פורום צריך להתנהל, לכן אעשה לכם את החיים קלים ואחסוך לכולנו במילים, שאלות וכל דבר אחר שנוגע להתנהלות של הפורום.


  תגובות

  1. חל איסור מוחלט על הצפת הפורום (Spamming ) או פרסום של אתרים ו/או חברות אשר לא מתייחסות באופן ישיר לדיונים בפורום. הפרה של כלל זה תביא למחיקה מיידית של ההודעה / הנושא, ותועבר לטיפולם של המנהלים.

  2. אין לקלל ולהשתמש בשפה בוטה בפורום. הכותבים מתבקשים להשתמש בשפה נאותה ונקייה, ולא להשתמש בביטויי גנאי כלשהם בפורום. לחצים ומתחים למיניהם יש לשחרר על דברים אחרים, לא כאן. כמו כן גם מומלץ שלא להשתמש בשפה זרה למעט מקרים בהם אין יותר ברירה.

  3. יש לכבד דיעותיהם של משתמשים אחרים בפורום. ריבוי דיעות הוא לגיטימי ובריא לקיומו של כל פורום, והעובדה שאינכם מסכימים עם כותב אחר היא נורמלית וסדירה, ויש לכבד את דעתו. אתם מוזמנים להציג את טיעוניכם הנוגדים, אך הקפידו על ניסוח נאות אשר לא פוגע בכותבים אחרים. כמו כן יש להקפיד על ביקורת בונה – העברת ביקורת שאין בה תכלית או מטרה כלשהיא לתיקון, אסורה.

  4. אין לגרור ויכוחים ספורטיביים לגיטימיים לרמה אישית ולעימותים אישיים. הפורום מעודד בתוקף כתיבה חופשית של דיעות והשקפות, אך קיים גבול לכל דבר. על הויכוחים בפורום להשאר בגבול הטעם הטוב, להיות ספורטיביים וענייניים, ולא לסטות לפסים אישיים ולהעלבות כלפי כותבים אחרים בפורום. בעיות אישיות עם כותבים אחרים, אם יש כאלה, יש לפתור אך ורק באופן פרטי, ולא בתחומי הפורום. כמו כן אין להתייחס לביקורת בונה כהעלבה וכמקור לסכסוך.

  5. יש להקפיד על כתיבה עניינית, ולא לסטות מהנושא הכללי של הדיון. קורה לעיתים מצב בו תגובות בנושא מסויים מובילות לדיון בנושא אחר – במקרה כזה יש לפתוח (במידת הצורך) דיון חדש על הסוגייה, או לדון בה בדיון קיים אליו היא מתאימה. יש להצמד לנושא הראשוני של הדיון, ולא לסטות לדיונים אשר לא קשורים אליו.

  6. יש לשמור על רמת כתיבה סבירה ומורחבת. כאשר אתם כותבים הודעה, הקפידו לנסח בפירוט ולנמק את דעתכם, ולנסח את ההודעה ברמה ה"איכותית" ביותר שניתן. מנגד, אין צורך "למרוח" הודעות – כאשר אין הרבה מה להרחיב, המנעו מכתיבה מיותרת, כלומר - ממצב בו אתם מגיבים אפילו אם אין לכם מה להוסיף לדיון. כמו כן, הקפידו על ניסוח תקין כמה שאפשר, והשתדלו להימנע משגיאות כתיב והקלדה. במקרה ונתקלתם בשגיאה בהודעתכם לאחר פרסומה, תוכלו לערוך את ההודעה ולתקן את השגיאה.

  7. אין לשאול שאלות אישיות, לבקש בקשות אישיות או להגיב תגובות אישיות כלפי כותבים אחרים בנושאי הפורום. לשם כך נועדה מערכת ההודעות הפרטיות.

  8. אנא המנעו מלהשתמש באפשרות הציטוט באופן מיותר. צטטו את המשפטים עליהם ברצונכם להגיב, והמנעו מלצטט הודעות שלמות אם אין בכך הכרח. ביכולתכם לערוך את הציטוט בתיבה אשר נמצאת מתחת לתיבת ההודעה. אנא נצלו אותה על מנת למחוק את המיותר מהציטוט.


  נושאים ודיונים:

  1. יש להקפיד על כותרת מתאימה לדיון. נסו להמנע מכותרות מסתוריות או לא מובנות. הכותרת אמורה לבטא באופן כללי את הנושא בו עוסק הדיון. כמו כן, בפירוט הכותרת (השורה שמתחת לכותרת הראשית) יש לפרט בקצרה את מטרת הדיון של אותו נושא. קחו בחשבון את העובדה שהכותרת היא קבועה – ותסמל את הנושא לכל אורך הדיון. לכן, אתם מוזמנים גם להיות יצירתיים.

  2. נסו להמנע מכפל נושאים. במידה וראיתם דיון העוסק בנושא כלשהוא, אין לפתוח נושא חדש העוסק באותו דבר. אתם מוזמנים להרחיב ולדון בנושא הקיים, ומתבקשים להמנע מפתיחת דיונים מיותרים.

  3. נסו להמנע מפרסום נושאים אשר אינם נוגעים לכל כותבי הפורום. על הדיונים להיות משותפים לכולם, אשר יעניינו את הכותבים ויהוו מקור לדיון ממושך. אם ברצונכם לשאול שאלה כלשהי, או להגיב לתופעה מסויימת אשר התרחשה, הקפידו לעשות זאת בדיון קיים, ולא להתחיל נושא חדש. מטרת הנושאים היא ליצור דיונים ממושכים, פתוחים ורחבים, בהם יהיו מעורבים כל חברי הפורום.


  אתם מוזמנים להגיב על תוכנו של התקנון, לשאול שאלות, להציע הצעות, תלונות, הערות והארות למיניהן. לאורך הזמן ייתכנו שינויים והוספות של סעיפים בתקנון, ולכשיהיו כאלה, תיודעו (כמו גם חברי הפורום) על כך בתגובה נפרדת בדיון הרלוונטי.

  אנו, מנהלי הפורום, מאחלים לכולכם כתיבה מהנה, ושהייה מהנה בפורום. אנו מקווים כי תקנון זה יסייע לשמירת הסדר והרמה בפורום, וכי הוא ימנע עימותים מיותרים בעתיד. אם כותבי הפורום יפעלו על-פי ההוראות ויקפידו על הכללים, אנו בטוחים כי כולנו נרוויח מכך ונהנה יותר לכתוב ולקרוא בפורום.


  גלישה נעימה ומהנה!
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/08
 2. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,961
  לייקים שהתקבלו:
  4,315
  חבר'ה, אני מדגיש:
  אין לעשות פרוויואים ללא אישור המנהלים!
   
 3. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,961
  לייקים שהתקבלו:
  4,315
  הערה חשובה: הפורום האנגלי הוא לא מקום סגור לאנגלופילים בלבד, כל חבר פורום רשאי להגיב פה ולכתוב פה, כמו שאתם (האנגלופילים) רשאים לכתוב בכל פורום אחר. אני מבקש לא לשלוח אף כותב שאינו קבוע בפורום האנגלי לשום מקום, לא לפורום האיטלקי ולא לפורום מנג'ר.

  אם הודעה ספציפית תהייה לא ראויה היא תימחק.
   
 4. Michael Carrick

  Michael Carrick מנהל כללי מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏1/4/05
  הודעות:
  21,961
  לייקים שהתקבלו:
  4,315
  כותבים יקרים, ותיקים וחדשים. החל מהיום אתם מתבקשים להפסיק לפרסם לינקים למשחקים על גבי אייסוקר ופורום כדורגל אנגלי בפרט. אתם מוזמנים להמשיך לעזור לחברים כאן באמצעות כלי ההודעות הפרטיות.

  כל הודעה החל מהיום שתכיל בתוכה לינקים בגוף ההודעה תימחק או תקבל עריכה מאחד המנהלים. תודה רבה על ההבנה ושיתוף הפעולה. אם יש כל שאלה בנוגע לעניין זה או כל דבר אחר אתם מוזמנים לשלוח לאחד מאיתנו הודעה.

  צוות מנהלי פורום כדורגל אנגלי.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!