תקנון פורום כדורגל עולמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏25/7/08.

 1. תומר22

  תומר22 Member

  הצטרף ב:
  ‏5/2/07
  הודעות:
  3,097
  לייקים שהתקבלו:
  0
  שלום לכל כותבי פורום הכדורגל העולמי.

  הגיע הזמן שגם כאן יהיה תקנון, למרות שרובו ככולו לקוח מהפורום הגרמני. ותודה לסלע בהזדמנות זו.

  אולי לחלק מכם עדיין לא ברור איך פורום צריך להתנהל, לכן אני יעשה לכם את החיים קלים ונחסוך לכולנו במילים, שאלות וכל דבר אחר שנוגע להתנהלות של הפורום.

  תגובות

  1. חל איסור מוחלט על הצפת הפורום (Spamming) או פרסום של אתרים ו/או חברות אשר לא מתייחסות באופן ישיר לדיונים בפורום. הפרה של כלל זה תביא למחיקה מיידית של ההודעה/הנושא, ותועבר לטיפולם של המנהלים.

  2. אין לקלל ולהשתמש בשפה בוטה בפורום. הכותבים מתבקשים להשתמש בשפה נאותה ונקייה, ולא להשתמש בביטויי גנאי כלשהם בפורום. לחצים ומתחים למיניהם יש לשחרר על דברים אחרים, לא כאן. כמו כן גם מומלץ שלא להשתמש בשפה זרה למעט מקרים בהם אין יותר ברירה.

  3. יש לכבד דיעותיהם של משתמשים אחרים בפורום. ריבוי דיעות הוא לגיטימי ובריא לקיומו של כל פורום, והעובדה שאינכם מסכימים עם כותב אחר היא נורמלית וסדירה, ויש לכבד את דעתו. אתם מוזמנים להציג את טיעוניכם הנוגדים, אך הקפידו על ניסוח נאות אשר לא פוגע בכותבים אחרים. כמו כן יש להקפיד על ביקורת בונה – העברת ביקורת שאין בה תכלית או מטרה כלשהי לתיקון, אסורה.

  4. אין לגרור ויכוחים ספורטיביים לגיטימיים לרמה אישית ולעימותים אישיים. הפורום מעודד בתוקף כתיבה חופשית של דיעות והשקפות, אך קיים גבול לכל דבר. על הויכוחים בפורום להישאר בגבול הטעם הטוב, להיות ספורטיביים וענייניים, ולא לסטות לפסים אישיים ולהעלבות כלפי כותבים אחרים בפורום. בעיות אישיות עם כותבים אחרים, אם יש כאלה, יש לפתור אך ורק באופן פרטי, ולא בתחומי הפורום. כמו כן אין להתייחס לביקורת בונה כהעלבה וכמקור לסכסוך.

  5. יש להקפיד על כתיבה עניינית, ולא לסטות מהנושא הכללי של הדיון. קורה לעיתים מצב בו תגובות בנושא מסוים מובילות לדיון בנושא אחר – במקרה כזה יש לפתוח (במידת הצורך) דיון חדש על הסוגייה, או לדון בה בדיון קיים אליו היא מתאימה. יש להצמד לנושא הראשוני של הדיון, ולא לסטות לדיונים אשר לא קשורים אליו.

  6. יש לשמור על רמת כתיבה סבירה ומורחבת. כאשר אתם כותבים הודעה, הקפידו לנסח בפירוט ולנמק את דעתכם, ולנסח את ההודעה ברמה ה"איכותית" ביותר שניתן. מנגד, אין צורך "למרוח" הודעות – כאשר אין הרבה מה להרחיב, המנעו מכתיבה מיותרת. כמו כן, הקפידו על ניסוח תקין כמה שאפשר, והמנעו משגיאות כתיב והקלדה. במקרה ונתקלתם בשגיאה בהודעתכם לאחר פרסומה, תוכלו לערוך את ההודעה ולתקן את השגיאה.

  7. אין לשאול שאלות אישיות, לבקש בקשות אישיות או להגיב תגובות אישיות כלפי כותבים אחרים בנושאי הפורום. לשם כך נועדה מערכת ההודעות הפרטיות.

  8. אנא המנעו מלהשתמש באפשרות הציטוט באופן מיותר. צטטו את המשפטים עליהם ברצונכם להגיב, והמנעו מלצטט הודעות שלמות אם אין בכך הכרח. ביכולתכם לערוך את הציטוט בתיבה אשר נמצאת מתחת לתיבת ההודעה. אנא נצלו אותה על מנת למחוק את המיותר מהציטוט.


  נושאים ודיונים

  1. יש להקפיד על כותרת מתאימה לדיון. נסו להמנע מכותרות מסתוריות או לא מובנות. הכותרת אמורה לבטא באופן כללי את הנושא בו עוסק הדיון. כמו כן, בפירוט הכותרת (השורה שמתחת לכותרת הראשית) יש לפרט בקצרה את מטרת הדיון של אותו נושא. קחו בחשבון את העובדה שהכותרת היא קבועה – ותסמל את הנושא לכל אורך הדיון. לכן, אתם מוזמנים גם להיות יצירתיים.

  2. נסו להמנע מכפל נושאים. במידה וראיתם דיון העוסק בנושא כלשהו, אין לפתוח נושא חדש העוסק באותו דבר. אתם מוזמנים להרחיב ולדון בנושא הקיים, ומתבקשים להמנע מפתיחת דיונים מיותרים.

  3. נסו להמנע מפרסום נושאים אשר אינם נוגעים לכל כותבי הפורום. על הדיונים להיות משותפים לכולם, אשר יעניינו את הכותבים ויהוו מקור לדיון ממושך. אם ברצונכם לשאול שאלה כלשהי, או להגיב לתופעה מסויימת אשר התרחשה, הקפידו לעשות זאת בדיון קיים, ולא להתחיל נושא חדש. מטרת הנושאים היא ליצור דיונים ממושכים, פתוחים ורחבים, בהם יהיו מעורבים כל חברי הפורום.


  * כל מי שמעוניין להרים פרויקט כלשהו הקשור בפתיחת ליגה מסוימת, טורניר עתידי או השתתפות בסיקורי ליגת האלופות (בהמשך השנה) - מוזמן לפנות לאחד המנהלים ולהודיע על כך מראש כדי שלא יווצר מצב בו מישהו עבד לשווא או פתח דיון עליו כבר ממונים אחרים.

  אנו, מנהלי הפורום, מאחלים לכולכם כתיבה מהנה, ושהייה מהנה בפורום. אנו מקווים כי תקנון זה יסייע לשמירת הסדר והרמה בפורום, וכי הוא ימנע עימותים מיותרים או אי הבנות בעתיד. אם כותבי הפורום יפעלו על-פי ההוראות ויקפידו על הכללים, אנו בטוחים כי כולנו נרוויח מכך ונהנה יותר לכתוב ולקרוא בפורום.


  תודה והמשך גלישה נעימה!
   
 2. idans10

  idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל מנהל כללי

  הצטרף ב:
  ‏30/1/09
  הודעות:
  15,572
  לייקים שהתקבלו:
  1,921
  גולשים יקרים,

  החל מהיום פרסום לינקים למשחקים על גבי אייסוקר אסור בהחלט. אתם מוזמנים לעשות כן באמצעות כלי ההודעות הפרטיות. כל הודעה החל מהיום שתכיל בתוכה לינקים בגוף ההודעה תערך. תודה רבה על ההבנה ושיתוף הפעולה.

  צוות מנהלי אייסוקר.
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/8/11

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!