תקרת שכר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Dimitar Berbatov, ‏22/1/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם השחקנים הטובים לא יעברו לקבוצות גדולות בארץ הם יעברו לקבוצות בחו"ל ככה שהקבוצות הקטנות
    במילא לא ירוויחו יותר מדי.

2. עופר-אלקובי Member

לדעתי צריך לעשות תיקרת שכר של 60 מיליון שקל שזה בערך סבבה וגם מכבי חיפה ומכבי והפועל ת"א יוכלו להתמודד פחות או יותר נגד בית"ר!
    התקציב היום של בית"ר 180 מיליון שקל מוגזם וזה הורס את היופי של הליגה התקציב שלהם הוא כמעט בערך כמו של כל הליגה ביחד..

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כל עוד הם לא מראים כזאת עליונות על ליגת העל מבחינה מקצועית, זה באמת משנה לך מידת הפראייריות של ארקדי גיידאמאק?

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום לנסות לפתות מיליונרים לבוא לפה אנחנו מסרסים אותם?איפה ההיגיון בזה?
    למה שאנשים כמו לבייב,גאידמק,יאמר ואחרים יבואו להשקיע במקום שלא נותן להם להשקיע?

לא צריכה להיות תקרת שכר,במקום זה שלוזון יתחיל לעשות שיחות לאיזה אוליגרך או 2

5. ברברה Member

תקרת שכר יכולה להביא להרס רציני לכדורגל שלנו ולהתקדמות שהוא עושה בשנים האחרונות.
    אני חושב שהבגיע הזמן שההתאחדות תשים לעצמה סדר עדיפויות שבו ההתקדמות של הכדורגל הישראלי, אם זה הנבחרת ואם הקבוצות, היא הדבר החשוב ביותר ואחריו העניין בליגה.
    זאת אומרת שצריך לדחות משחקים של קבוצות שמשחקות באירופה ולעזור לקבוצות האלה בתקציבים ובכל מה שאפשר, כשהקבוצות והנבחרת שלנו יתפסו את מקומן באירופה נוכל לדאוג לעניין בליגה.
    אני בתור אוהד בית"ר, לא אכפת לי שחיפה/ הפועל או כל אחת אחרתתיקח אליפות אם מבטיחים לי שהיא תגיע לשלב הבתים.
    כי אני קודם כל אוהד של הכדורגל הישראלי ואחר כל של בית"ר וככה כולם צריכים להיות.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אנחנו רוצים לגרום למליונים להגיע ולהשקיע מכספם לא להגביל אותם. בכל העולם אין הגבלה של תקציב, אז אצלנו שתהיה? אתה רואה תסריט שבאנגליה יגבילו את התקציב כך שאברמוביץ לא יוכל לחזק את צ'לסי ? זה לא ייתרום מאומה לרמה של הליגה שלנו, ובטח ובטח שלא יעודד מליונים לבוא ולהשקיע בקבוצות.

7. FelaKaT Member

אז אתה בעצם אומר שברגע שבית"ר תראה עליונות על הליגה צריך לעשות תקרת שכר?

8. REAL MADRID Member

זה הדבר הכי מגעיל שיש.. לעצור קבוצה רק כי מצליחה אבל כשהיא לא מצליחה אז זה בסדר.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, גם אז לא. אני רק לא מבין למה אנשים כל כך בוכים על כך שלבית"ר ירושלים יש עליונות כלכלית על שאר הליגה. אפשר לחשוב שזה בא לידי ביטוי ביכולת המקצועית שלה. גם אם בית"ר ירושלים תהפוך להיות כמו מכבי תל אביב בכדורסל, אני עדיין אגיד שלא צריך לחוקק חוק שמגביל את הקבוצות מבחינה תקציבית.