תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. LFC-Gerrard1 Member

יאללה תפסת אותי רגע לפני החסימה אז נזרום.
    "היכולת של סג"ל לדבר על "כולנו בניו של הרצל" כשהוא מדבר על גפני, דרעי וליצמן ומוציא משם את גנץ, סער ולפיד - מדהימה."

זה המשפט לו עשיתי לייק.
    לך ספר לחברים שלך למי אתה מאמין. אתה לא רלוונטי.

צ'או במבינו.

yonmu אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

לעורך וואלה ברנז׳ה, זה שאמור לבקר את התקשורת, נורא מפריע שבאולפן שישי יושב ביסמוט כי הוא במגעים להצטרף לליכוד אז הוא בטח לא אוביקטיבי. על אברמוביץ׳, וייס ומצליח הוא לא יגיד מילה למרות שהם שונאי ביבי ידועים.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

כמובן שאין לו מילה להגיד על כך שרינה מסריח בפאנל מעוות עם נציג ימין בודד, ארז תדמור, משתיקה אותו פעם אחרי פעם ולא נותנת לו לדבר.

עוד כתבלב ולא מפתיע שהוא מוואלה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

אגב משהו ששמתי לב אליו בטוויטר. כשאתה מביא לינק מוינט/מאקו/וואלה זה מעלה את הכותרת בהודעה שלך. כשאתה מביא לינק מישראל היום זה מראה רק את הלינק. יד מכוונת?

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורטהיים דווקא מההגונים שיודע לבקר גם את הצד השני, מדי פעם בורח לו אבל כתבלב הוא לא.
    מידיעה, ארז תדמור הולך שם כשהוא יודע מה הולך להיות מאזן הכוחות בפאנל וכמה הולכים להשתיק אותו אבל עדיין בוחר ללכת להיאבק על הקול והתודעה של הצופים שהם ימין רך שעוד אפשר להשפיע עליהם, כל הכבוד לו על זה.

6. Roma מנהלים

מכיר את אלה, הכי גרועים.
    מבקרים את הצד השני פעם ב.... ואז יוצרים לעצמם שם של אובייקטיביים.

DRORIKO ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

מעניין שדווקא לליברמן היא נותנת לדבר במשך 10 דקות נגד נתניהו, פתאום זה לא "תעמולת בחירות". שום שאלה קשה, שום עימות עם עובדות, פשוט נותנת לו לנאום במשך 10 דקות. זה התקשורת הבולשביקית שאני מדבר עליה. אגב הוא אומר שם שהוא נכנס למשרד כשהאבטלה היתה גבוהה, ברור שהיא היתה גבוהה, כי היתה פאקינג קורונה. את זה העיתונאית המהוללת לא טרחה להזכיר לו.

N12 - שר האוצר אביגדור ליברמן: "לא פוסל את עצמי לראשות הממשלה"

Nigel de Jong ו-italiano אוהבים את זה.
  8. קשר שמאלי Member

הוא אורח קבוע שלה כל שבת בפגוש את השקרנות
    מצא מין את מינו. שני חלאות אדם

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Lebron Member

אין דבר כזה עיתונאי אובייקטיבי, זה מיתוס שלא קיים. עיתונאי הוא בן אדם, ככזה יש לו דעות כמו לכל אחד, הן משפיעות על הסיקור שלו והתחקירים שלו לרוב יהיו סלקטיבים.

אני לא מכיר אף אחד שחושב שדרוקר או אברמוביץ' אובייקטיבים. הראשון אמר בכמה הזדמנויות שלא הוא ולא אף עיתונאי אחר אובייקטיבים, השני כבר 30 שנה משמיע את הדעות שלו בנוגע לסכסוך ולכולם ברור היכן הוא עומד.

אני מניח שלא מפריע לך שעיתונאים ואנשי תקשורת תומכי נתניהו מוטים וחד צדדיים.
    אתה כל הזמן עסוק במה אמר עיתונאי שמאלני כזה או אחר באיזו מהדורה. ההוכחה הטובה ביותר שאנשים מסוגך הם הלקוחות הכי טובים של 12. יש לך אובססיה לעיתונאים שדעתם הפוכה משלך ואתה נהנה להתעצבן מזה. זה עובד להם.
    ממה שנחשפתי תיבת התהודה של תומכי נתניהו גם עושים עבורם את העבודה.

איילה חסון בדיוק כמו רינה מצליח מוטה רק לכיוון שלך, אז למה אתה לא צופה בה פשוט?

או שאתה יכול לעשות כמוני. אני כבר תקופה לא צורך חדשות ואקטואליה דרך הטלוויזיה, אלא ברשת. כך יש לי יכולת לראות את המניפולציות של כל הצדדים ולא רק של צד אחד.

שי, LFC-Gerrard1, Sturridge ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. avicii Member

@Lebron
    אתה צודק וגם טועה. בהחלט אין עיתונאים אובייקטיביים, אבל ישנם עיתונאים שאין לגביהם חשד שהם מדברים מפוזיציה, ורובם מצד אחד של המפה. העיתונאים מהצד השני נתפסים לרוב באופן אוטומטי כחשודים.
    בהינתן זה שאין עיתונאים אובייקטיביים, יש חוסר הוגנות ביחס שמקבלים עיתונאים מהצדדים השונים.

מתחבר לנקודה האחרונה שלך. כמות הרפש ששני הצדדים יזרקו אחד על השני רק תלך ותגדל.
    לצערי, אנחנו כציבור מתגמלים אותם על זה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. Lebron Member

מי העיתונאים ואין לגביהם חשד מצד מי? קשה לי להתייחס לאמירה כללית ללא סימוכין, אבל אזרום איתך-
    אתה יכול למצוא ים של צביעות/סלקטיביות אצל כל אחד שנמצא עמוק בפוזיציה. זה הכל תלוי בך ולמה אתה נחשף. אם יותר מעניין אותך צביעות של שמאלנים, אז סביר להניח שהפיד שלך יהיה מלא בהם, או להפך.

אני למשל נחשף כבר תקופה לכל מיני תומכי נתניהו שמלאים שבחים לאיילה חסון על ה"אובייקטיביות" שלה, למרות שכל בר דעת יכול לראות שמדובר בעיתונאית מוטה.

12. italiano Member

למה איילה חסון מוטה?כי היא מפרסמת דברים לא חיוביים על הצד הנכון?

אהוד יערי ויעקב אחימאיר לדוגמא הם אנשים שאני נהנה לראות על המסך. גם רוני דניאל ז"ל.
    בעיקר הדור היוצא.

Morientes ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. Lebron Member

איילה חסון מוטה בבירור לטובת הליכוד ונתניהו ונגד יריביו/אויביו.

אין כאן עניין של צד נכון או לא נכון (כרגיל טיעון אנשי קש נפוץ בפורום הזה, כאילו טענתי משהו כזה).
    כמו שרביב דרוקר ואילנה דיין סלקטיבים בתחקירים/סיקור שלהם בהתאם לדעות/אינטרסים שלהם, כך גם איילה חסון מוטה בבירור לטובת הליכוד בהתאם לדעות/אינטרסים שלה. קל מאוד לזהות זאת ורק מי שעיוור וחירש מתכחש לזה. אני גם יודע באופן אישי על יחסיו של בעלה עם נתניהו והליכוד כך שזה לא מפתיע אותי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/22
  14. avicii Member

@Lebron
    האמת שהתכוונתי ליחס מהתקשורת המיינסטרים שמקבלים עיתונאים כמו איילה חסון,עמית סגל, לקמן ליבסקינד וכדו' לעומת עמיתיהם בעלי הדעות ההפוכות.
    לגבי החשיפה ברשתות החברתיות, אני מודע לכך ואני לוקח זאת בחשבון (מאחר ואני מחשיב את עצמי כאיש מרכז אז יוצא לי להיחשף לכתבות הכי קיצוניות מעיתון הארץ וערוץ 14)

15. Lebron Member

תן דוגמא ספציפית אחת לפחות, שאוכל להתייחס.

בינתיים תסתכל שתי תגובות למעלה, לפחות 3 אנשים כאן בפורום אשכרה חושבים שאיילה חסון לא מוטה, כך שאי אפשר להגיד שהסלקטיביות היא רק במעמד צד אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/22
    LFC-Gerrard1 ו-Sturridge אוהבים את זה.