תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

א.שפטל משדר רק יום אחד, בזמן שזהבי משדר 4. וזה עוד בלי קופמן ורוני דניאל וגבי גזית עד שנזרק מסיבה אחרת.
    ב.מה הקשר לסביבת עבודה בטוחה. זהבי מקלל את לב כל פעם שהוא רואה אותה במסדרון? הוא מעיר לה הערות מיניות? הוא בסך הכל טינף עליה בתכנית שלו. למה כשהוא עושה את זה לשפטל כל יום בערך הוא לא מושעה? גם שפטל צריך להנות מ"סביבת עבודה בטוחה" לא?

2. DRORIKO Member

בני בגין על השרה שקד: הביטוי חוקי העם מעלים ריח לא נעים. רזי ברקאי: מזכירים את שנות ה30 - חדשות רוטר
    מבחינת רזי ברקאי החוקים של איילת שקד זה כמו חוקי נירנברג, לא פחות. זה אותו רזי ברקאי שהיה הראשון להגן על יונתן גפן אחרי שזה השווה את תמימי לאנה פרנק, אותו רזי ברקאי שהשווה בין משפחות שכולות למשפחות מחבלים. זה בדיוק השמאל הקיצוני שאנחנו רוצים לגאול את התקשורת ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/18
  3. Lebron Member

דרור יש לך נטיה להתעסק בטפל כל הזמן. אני לא מאשים אותך, השיח הציבורי-תקשורתי בישראל גורר אנשים לשם. במקום להתייחס למהות/תוכן (במקרה הזה לדבריו של בגין), אתה מתעסק באיזה אמירה סתמית של רזי ברקאי, ברצינות, איזה נזק בדיוק יוצרת אמירת הביניים הזאת של ברקאי? איזה בעיה חמורה זאת שבעולם שבו כל אידיוט יכול להביע דעה שדרן יוצא באמירה שנויה במחלוקת?

כמה שאלות שמעניינות אותי ברשותך - מי אתם אלו שרוצים לגאול את התקשורת מהשמאל הקיצוני מהתקשורת? מי הסמכות שצריכה לקבוע מי הוא שמאל קיצוני? איך גואלים את התקשורת מהשמאל הקיצוני? והאם גאולה זאת לעם ישראל חלה רק על שמאל קיצוני "מבחינתכם"?

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

התחלתי לשים לב מי מדווח על גירוש מסתננים ומי על גירוש מבקשי מקלט, כלומר מי מדווח ומי משקר. ממליץ גם לכם.

5. DRORIKO Member

6. DRORIKO Member

זאת לא סתם אמירה "שנויה במחלוקת", זה זילות השואה ולשון הרע כלפי שקד. מעבר למעשה הסופר מכוער הזה, מדובר בתחנה צבאית שממונת ממשלמי המיסים, ובתור אחד מהם יש לי זכות להתרעם על זה שהכסף שלי מממן את התועבה הזאת.

7. Lebron Member

זכותך להתרעם על מה שאתה רוצה, לדעתי זה התעסקות בטפל, זה בסה"כ מילים, משפט שאמר בד"א אגב בשנייה וחצי. מי שרואה בזה שערוריה בוחר לראות בזה שערוריה, אני רואה שהעולם עדיין עומד ולא קרה כלום מהאמירה הזאת.

ההזדעזעות הזאת שאני רואה מכל אמירה שאיש שמאל או ימין אומר כל כך דרמטית וחסרת פרופורציות. כל עוד אין הסתה מפורשת לרצח או לפשע מסוג אחר לא חושב שצריך להתרגש מכל אמירה.

אני גם לעולם לא אצליח להבין את הדאגה של אזרחים פשוטים לכבודם של פוליטיקאים.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

ברגע שהוא משווה את החוקים של איילת שקד לתורת הגזע הוא מכתים לא רק אותה אלא מחנה שלם שתומך בחוקים האלה.

לגבי ה"משפט וחצי כדרך אגב" של ברקאי, זה משפט וחצי שמתווסף לעוד משפט וחצי ועוד משפט וחצי ועוד משפט וחצי ועוד משפט וחצי עד שאתה מקבל תקשורת עויינת שגורמת לך להרגיש ניכור. אני כבר שנים לא מאזין/צופה בתכניות האלה. רוטר עושים בשבילי את העבודה.

9. Gass12 Member

1.אני די מסכים עמך שלדרור יש נטיה להתעסק באיזוטרי ובטפל ,אבל לדעתי זה נובע מחוסר חשק "להשקיע" .אין זה אומר שהוא אינו מכוון ומתכוון לתמונה הרחבה/הגדולה יותר.
    2.הבעיה בבסיסה מהותית וגדולה הרבה יותר מהדברים הפעוטים שהוא מעלה מעת לעת.הבה נשתמש בסיפור הבא כבמה להרמת הטיעון המרכזי.

"האקדח המעשן נגד יעקב פרי - מסמך שבו הוא מודה שלא שירת" - וואלה! חדשות
    "אני ידעתי את זה", מגלה גדי סוקניק, "זה נודע לי כבר בראשית שנות ה 90 בעת שהייתי כתב מדיני בערוץ הראשון... ראיתי את המסמך הזה במו עיני, אמרתי, נשים את זה בצד".
    "יש מסמך אחד, מכתב שפרי עצמו כותב לשירות כשהוא רוצה להתקבל בסביבות שנת 1964. שם הוא כותב במפורש: לא הייתי (בצבא), הייתה לי איזו בעיה רפואית, דחו לי את הגיוס, בינתיים התחלתי ללמוד. עכשיו אני מזרחן ואני מבקש להתקבל לעבודה בשירות".
    "אני ראיתי את המסמך הזה במו עיני!" (תוך כדי תחקיר שעבד עליו באותה העת)

שואל המראיין בתדהמה, ומה עשית עם זה? עונה לו סוקניק: "גם מתוך איזו שהיא חמלה וגם מתוך מבוכה, אמרתי נשים את זה בצד". והוא אכן "שם את זה בצד"
    אם אתה או כל אחד אחר חושב שהכתב המדיני של ערוץ 1, מגיש מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2 מגיש התכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10 לא סיפר לאף אחד מהקולגות שעבדו עימו ב 25 השנים הללו את הסיפור, אתה נאיבי. "עובדה" לא חשפו שום דבר שלא היה ידוע להמוני אנשי תקשורת כבר שנים.
    ככה עובדת התשקורת. כולה פייק למן הרגל ועד הראש. היא מסמנת קורבנות שנוחים לה לטפס עליהם ושומרת מכל משמר על האג'נדה השמאלנית שלה ועל החברים במיליה שלה.

10. DRORIKO Member

גאס אתה בערך האדם האחרון עלי אדמות שיכול להעביר עלי ביקורת חתיכת ספאמר חסר חיים

11. Gass12 Member

דרור לא העברתי עליך ביקורת. אלא הצטרפתי לדעתו של לברון .אם תקרא היטב את תגובתי תבין שבמידה מסוימת אפילו תמכתי בך (אבל לדעתי זה נובע מחוסר חשק "להשקיע" .אין זה אומר שהוא אינו מכוון ומתכוון לתמונה הרחבה/הגדולה יותר.)
    הדבר הכי קל זה לנבל את הפה ויכולתי בקלי קלות להחזיר לך ..אמנע מכך

12. Gass12 Member

דוגמית קטנטנה לפרצופה של התשקורת המאוד מאוד מאוזנת ומגישיה ומגישותיה
    צולם במצלמה נסתרת טרום השידור כשגוטמן ושטייף מרגישות בטוחות ובבית

13. DRORIKO Member

לא מפתיע

14. Gass12 Member

15. Gass12 Member

אני חושב שהצלחתי להבין את "הקומבינה"
    הנה אכתוב אותה כאן,הלכתי אחרי הרמז הכי חזק בעולם שנקרא :כסף ואינטרסים
    מוזס האיש שהכי מכור לכסף כוח ושליטה. מעסיקו לשעבר של לפיד ומעסיקה של אשתו ליהיא בהווה התחבר אל מילצ'ן חברו הטוב של לפיד.
    מילצ'ן דומה מאוד באופי למוזס רק במכפיל של כמה מיליארדים. השניים מחליטים שמתאים להם מאוד מאוד מריונטה בראשות ממשלת ישראל
    מחזיק פסלון החסינות יאיר לפיד.
    מילצ'ן אשתו ומזכירתו מפמפמים את החוקרים בשקט והוא משחק את המשחק עם החוקרים (אני אומר לכם כולם נהנתנים היכרתי מקרוב)
    שטסים אליו מספר פעמים ללונדון. בינתיים לפיד דואג שאברמוביץ' ודומיו יתחילו לבשל עיסקה למילצ'ן (כי עכשיו כשהוא מועמד לחטוף כתב אישום , הוא מבין שיצא טמבל. החוקרים אמרו לו תשמע..אתה לא חשוד בכלל .נחליק לך את הכל רק ספר לנו בסבבה עוד קצת רכילות על נתניהו).

בינתיים סגלוביץ ראש 433 לשעבר וחבר בכיר ביש עתיד בהווה מבשל ללפיד את החוקרים
    הדוברת לפיד**ות הועברה למשטרה לצורך העברת אינפורמציה.
    מיקי לוי במשרד האוצר דואג למינוי בכיר לבנו. ( מי היה שר אוצר?המממ...)
    פרי מתפטר מהכנסת למרות הגיבוי שקיבל מיהיר הוא מבין שהאדמה בוערת.
    אנחנו עברנו מזמן למדורת ההדחה רק שאתם עדיין לא מבחינים כי אינכם רואים את התמונה הכוללת .
    למה לפיד מגייס קציני משטרה למפלגתו? האין זה הכי שקוף בעולם שזה נועד למטרת שליטה במשטרה ?
    בקרוב אבל ממש בקרוב הכל יתפוצץ להם בפרצוף ולא תהיה ברירה אלא להקים ועדת חקירה על כל המהומה שאחראי לה איש אחד זדוני
    ביותר שמחזיק את רוב עולם התשקורת בביצים נוני מוזס

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 32)

1. טל.
  2. Bayern