תקשורת: שידורי ערוץ 11 ואיכותם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏30/5/04.

1. Joel Gion Member

לפי דעתי צריך לסגור את הערוץ הזה ולהקים ערוץ לבד למכבי ת"א כדוסל.
    אפילו אצלנו במגמת תקשורת עושים טלווזיה באיכות יותר גבוהה.ושתבינו,זו שנה ראשונה בתקשורת ו80 אחוז מהשיעורים השנה התבטלו לנו.בכל זאת,אנחנו יותר טובים מחבורת הזקנים בערוץ 1.

2. Reyes Member

יש משהו בדבריהם של מטראצי ודייר אבל אני בכ"ז מעדיף לצפות במשחקים דרך 5+. אין בכלל מה להשוות בין השידורים.

צפו להרבה תקלות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

3. שגיא Guest

זה גם לא כלכך עניין של איכות השידור. לתקלות מילא, התרגלנו. אבל כל מה שמסביב. בערוץ הספורט כל אנשי המערכת מוסיפים המון לצבע לשידורים, דבר הנותן את הערך המוסף הזה, שלי אישית מאוד יהיה חסר בערוץ 1. תוסיפו לזה את הכתבות המצויינות שעושים בספורט 5 פלוס לעומת כתבות הזבל בדרך כלל שמופיעות בערוץ 1, יחד עם הקריינות של בוני, ותקבלו את ההבדל, שעבורי הוא הבדל די גדול, שמוריד לא מעט מההנאה שבצפייה בשידורי הספורט. כיום אין מגיש יותר טוב ממודי בר און בכל הקשור לתוכניות ספורט. הוא אולי לא מהמבינים הגדולים, אבל את הכשרון הזה יש לו, ובגדול.

4. Reyes Member

זה גם נכון ובוני לא היה מגיש ב-98, הוא לא היה יכול לקלקל.

האמת שמאז 98 רשות השידור נעשתה גרועה יותר.

5. MATERAZZI Member

האמת שכמו שרמי ויץ ושגיא כהן נשמעו מהדראגו במשחקים של פורטו
    בלגית האלופות אז אולי עדיף שהם ישארו באולפן של ערוץ 1.
    אבל בעיקרון ברור שחייבים שהצוותים של ערוץ 1 יהיו שם!!!

בסה"כ מודי בר-און רק אומר את מה שהכותבים של 5+ כותבים לו
    ולהם מגיעות כל המחמאות והשבחים, אני מאמין שערוץ 5+ יעשה
    איזה שהיא תוכנית יומית במשך היורו כמו שהיתה לדני ענבר במונדיאל
    ולכן אנחנו עדיין נהנה מכתבות הצבע המעולות של כותבי 5+.
    אז לא צריך לדאוג...

6. שגיא Guest

אני לא מדבר על זה. זה הצורה שבא הוא מעביר את זה. למה בוני לא קורא את מה שכתוב לו מול העיניים? רק שמודי באמת עושה את זה טוב. ואגב, יש להם שם לא מעט מערכונים בערוץ הספורט, שאני בטוח שמודי משתתף בכתיבתם, הוא הרי בעבר היה כותב לחמישיה הקאמרית גם...

7. MATERAZZI Member

ברור שאין מה להשוות בין השתיים, מודי הרבה הרבה הרבה יותר טוב!!!
    אבל אל תשכח ששניהם באים מתחומים שונים לגמרי, כמו שאמרת
    מודי כתב לחמישיה הקאמרית והנחה תוכניות כמו "הכל אנשים"...,
    בעוד שבוני היה שחקן כדורגל וזה לא "מכבודו" לעשות מערכונים.
    אני לא חושב שיש מישהו שמעדיף את בוני הצנון הזה על מודי...

8. Reyes Member

בשבת הקרובה ישדר ערוץ 11 את משחק המבחן האחרון של נבחרת הולנד, נגד אירלנד.

9. ויסנטה123 Member

יותר משחק מבחן לערוץ 1.

10. Roy Member

כמו דייר ומטארצי, גם אני חושב שיש קסם בשידורים בערוץ 1. גם לי הצהוב המגעיל הזה, עם כל השקופיות חסויות, עושה משהו בלב. מזכיר לי את יורו 96 או מונדיאל 98, שהם בעצמם מזכירים לי תקופה של לפני 6 ו-8 שנים, כשהייתי ילד קטן. אין מה לעשות, אם הייתי גדל על ספורט 5+ לא הייתי מבין מה המהומה ולמה אנשים מעדיפים את ערוץ 1 השכונתי על 5+ המהוקצע, אבל בכל זאת, למרות שאני לא כל כך מבוגר, השידורים בערוץ 1 גורמים לי להיזכר בלפני הרבה שנים.
    הדוגמא הכי טובה היא שנה שעברה, בתוכנית הראשונה של ראשון בשער שמו את המוזיקת פתיחה, אותה מוזיקת פתיחה מפורסמת שהייתה 9 שנים קודם, בעונת 1993/1994, שלאחריה ערוץ 1 איבד את זכויות השידור. ב-92/93 ו-93/94 כבר הייתי רואה את התוכנית, ולשמוע מוזיקה לאחר 9 שנים (אולי פה ושם באיזה שידור ספורט שמעתי אותה בכל זאת...) גרם לצביטה מאוד חזקה בלב, וצמרמורת של התרגשות...

11. John Barnes Member

אני חייב להסכים עם דאייר מטארצי ורוי, ערוץ 1 עושה משהו בלב אין לי מושג למה אבל אני יותר נהנה לראות משחק בינלאומי בערוץ 1 מאשר ב5 פלוס. הלוואי שאורי לוי יהיה באולפן ולא בוני המתנשא,איך הוא הגיע לשם? הביתה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx .
    אה, ועוד משהו קצת פחות דני נוימן בבקשה.

12. eliran44 Member

אין מצב שהם לא ישלחו את רמי ויץ לשדר את היורו כי הוא השדר אולי הכי טוב בארץ אבל מי יהיה הפרשן לצידו(נוימן?) לא נראה לי צריך מישהו מנוסה ונוימן יודע לדבר הרבה ולהוציא את החשק מהצפייה אבל אולי זלצר או אבי רצון כי הם תמיד פירשנו בטורנירים גדולים שהיו בערוץ אחד אבל צריך שיהיה מישהו מקצועי שיתן הנאה לצופים ביורו וזה יהיה מבחן גדול ליכולות של ערוץ 1 בטורניר כזה.

13. Cesar Member

כמו שכבר אמרנו, רמי ויץ ישלח ליורו וישדר לצידו של אברהם גרנט.
    חבל באמת שלא שלחו את ניר לוין או מישהו במקום נוימן.

שמעו- העובדה שהמשחקים נראים כאילו עשו אותם בשנות ה-80 המאוחרות לא מחמיאה עם ערוץ 1.
    אם אתם בקטע של נוסטלגיה- תזמינו קלטות של היורו הקודם (שהיה הכי טוב שראיתי) או של יורו 96.

במידה וייכפה עלינו שידור מזעזע כמו גמר המונדיאל הקודם- אוי ואבוי. לערוץ 1 יש נטייה שהוא משדר מהאולפן להפוך את גמר הגביע העולמי למשחק אימון. לא סתם ראיתי כמעט את כל גמר גביע אופ''א בערוץ הצרפתי, שאני לא מבין בצרפתית כלום.

14. Reyes Member

לפחות אין לנו את איינשטין, שעבר זמנו. הוא משדר את המשחקים ללא טיפת רגש. "הכדור עולה למעלה, נגיחה, גול". http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_Eyecrazy.Xxx

15. Roy Member

להפך, איינשטיין מתלהב מכל דבר בלי סיבה.

והכי מעצבן ואני הכי שונא לשמוע אותו אומר (כשהוא משדר קבוצות ישראליות)- "מזה אמרנו/צריך להזהר, מזה אמרנו/צריך להישמר". אני יכול להעיד שאני אישית שמעתי את זה לפחות עשרים פעם מפיו בעשרים מקרים שונים.