תקשורת: שידורי ערוץ 11 ואיכותם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏30/5/04.

1. burning soil Member

מבחינת קול השידורים אמורים להיות משודרים כמו שהיו מועברים לפני מס' שנים,
    כלומר בזמן השידור,השדרן נשמע כאילו הוא משדר דרך טלפון,וזה בלט העונה במשחקי
    הבית של פורטו נגד מנצ' יונייטד ולה קורוניה,אלא אם שינו משהו לקראת היורו.

2. eyal7 Member

אני מאוכזב מספורט 5+ שלא עושים איזה סיכום יומי או משהו דומה שהיה במונדיאל
    חבל
    אבל אולי עוד יארגנו משהו
    או שאני לא יודע ולא שמעתי

3. Julian Joachim Member

הם דווקא כן עושים לפי מה שהבנתי היום ממה שמודי אמר בעולם הכדורגל. יומן יורו עם יורם ארבל, או משהו כזה.

4. shmulikwe Member

דווקא אני אוהב את איינשטיין יותר מכל השדרים של ערוץ אחד.
    הוא מתלהב הרבה וזה נחמד, זה מכניס אותך למשחק.
    בלקראת היורו של ערוץ אחד שומעים אותו ואני רק חושב מה יהיה כשהשדרן השני (מי זה באמת?) ודני נוימן ישדרו :"איזה גול מדהים, וכמו שאומרים אורי, גול לחול" (מה?@?!?!)

5. AleX-Del-Piero Member

אני אישית הייתי רוצה לראות את גיא לוי כפרשן ביורו 2004,אני אוהב את הדרך שהוא מפרשן,הוא מפרשן בצורה ישירה,חדה,ומדבר על מה שקורה במגרש באמת.ניר לוין שהוזכר פה בהחלט נחוץ לערוץ 11,במקומו של דני נוימן. נראה לי שערוץ 11 "יאלתרו" וישימו את בוני גינזבורג (חחחחחח),כשדר כמו בגמר גביע אופ"א שבו הוא שידר את המשחק כאילו זה תקציר של המשחק,או יותר גרוע את לייזי גורדון(חחחחחחחחח).למה תמיד יש לי הרגשה שתמיד מה שמשדרים בערוץ 1 נראה כמו השידור באליפות אירופה של מכבי משנת 77.בכל מקרה העיקר שיש לנו לפחות שידורי יורו 2004 ונוכל להנות ממשחקיהן של הנבחרות האהודות עלינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. shmulikwe Member

עשו סקר בספורט וואלה: האם היית מוכן להוסיף עשרים שקל בשביל שהיורו ישודר בערוץ חמש והתוצאות הם 50-50 כנראה שלם וצפה משפיע עלינו מאוד! לפני שנה וחצי אף אחד לא היה מוכן!

7. eliran44 Member

איינשטיין בהחלט שדר טוב (הצעקה המפורסמת ב3-2 מול צרפת בפאריס) אבל כמה חבל שערוץ 1 אילץ אותו לעבור ולשדר בערוץ 10 ועכשיו נקווה שוייץ יהיה השדר גם זה טוב אבל שיהיה פרשן ברמה ולא דני נוימן

8. Roy Member

ערוץ 1 אילץ אותו לעבור לערוץ 10???

איזה שטויות. אינשטיין הלך אחרי הכסף.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

איינשטיין לא קורא אנגלית. כשהוא רואה שם של שחקן כתוב באנגלית הוא כאילו משכתב את השם בעברית ואחר כך מנקד איך שבא לו.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

א) תודו לאלוהים שהפרשן הקבוע של ערוץ 1 ניר לוין לא יהיה שם.. הבנאדם פרשן כמו שאני רונאלדו
    ב) אין על 5+, באמת רמה אחרת, מודי בר און מגיש פשוט נפלא, רמי וויץ שלמזלנו יהיה גם הפעם השדר, הוא השדר האהוב עליי, יורם ארבל, אבי מלר, נדב יעקובי, מי יכול עליהם??
    ג) חבל שאי אפשר לעשות בטלוזיה כמו במערכת, להגביר משהו אחד בהשוואה לשני, כי אני לא יכול לראות כדורגל בלי לשמוע את הקהל וכל מה שמסביב, אבל ערוץ 1 לעזאזל??? שישארו עם הכדורסל, את זה עושים טוב. חוץ מזה אסור לשכוח שעוד לא ראיתי שידור כדורגל אחד של הערוץ הראשון שעבר בשלום, בלי שאיזה קול מהאיצטדיון פרץ לאולפן, או שפתאום מספיקים לשמוע את בוני (שזה דווקא טוב), או שנהיה חושך ורק שומעים את כולם מדברים ברקע, או שסתם עוברים פתאום לאולפן או לעמדת השידור בלי ידיעת המשדר עצמו ככה שהוא סתם יושב מול המצלמה, אני מאוד מקווה שלפחות הם ישלחו את השדרים לשם למרות שאני לא מאמין בזה.

11. Luis Fernandez Member

שאלה קטנה..

אם מישהו יודע תהיה ניידת שידור או שהשידור ייעבור דרך תחנה אחרת

אני מתכוון כאילו לאיכות הצילום על השדרן אפשר להתגבר איכות צילום בעזרת השם נקווה שתהיה טובה

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך הבא לפורום. אני באופן אישי לא הבנתי את השאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/04
  13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוקהפאן ברוך הבא. התשובה היא שתהיה ניידת שידור, ככה היה בכל הפעמים האחרות, אין סיבה שלא תהיה. כאילו המצלמה תהיה שלהם, לא של הערוץ הראשון, ויהיו התוצאות בלוגו של היורו והכל, אבל עדיין הערוץ הראשון ישלח ניידת.

וערוץ 10 רכשו המון מפורסמים במליונים, ככה גם איינשטיין. פה דווקא אי אפשר לבוא בטענות לערוץ הראשון, אין להם כסף, הרי 5 מליון הולכים למכבי כל שנה.

וגיא לוי הוא הפרשן האחרון שאני מוכן לשמוע. הוא מעצבן בצורה מדהימה, אני כבר מעדיף לשמוע את לייזי גורדון מפרשן קארלינג.

14. MATERAZZI Member

מה רע בלייזי גורדון ראית ת'הופעה שהוא נתן ביום שיני בטריבונה...
    זה היה כזה מצחיק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laughing7.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laughing7.Xxx

15. Luis Fernandez Member

חבל שנותנים לגיא לוי עם הפרשנות שלו אפשר להירדם

הייתי מאוד רוצה לראות את רן בן שמעון פרשן משהו ליגה אין עליו .

מה ויהיה בסוף ערוץ חמש ייעלה תוכנית לסיכום אירועי היום אולי זאת תהיה נקודת האור היחידה שתהיה לנו פה.