1-0 לארסנל בהייבורי ולבארסה בסאן סירו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏16/4/06.

1. SeRgInHo Member

לא, אני מדבר על המשחק הראשון.

2. EL Capitan Member

צרות בויאריאל. גונזאלו "אומר שלום" לעונה, כפי שרשום ב'אס'. מה שמשאיר את פלגריני עם קיקה אלוורז הותיק וססר ארזו הדי אלמוני (לא נראה לי שיש כאן אוהד כדורגל אחד, ששמע עליו חוץ ממני- דניאל?). הוא לא מקבל יותר הזדמנויות מפלגריני (קיקה אלוורז, שרגיל לפתוח לצידו של גונזאלו, נפצע העונה וחלה ירידה ביכולתו, ופלגריני נתן לפנייה לשחק לצידו של גונזאלו), אבל שיחק מס' משחקים גם העונה וגם בעונה שעברה. יכול לשחק גם כקשר אחורי, למרות שהוא די רך ו..לא החלטי (בטחון עצמי מופרז אין לו..), הייתי קורא לזה ככה. מה שבטוח, הוא לא יותר גרוע מפנייה, ולפחות לא תהיה את הסכנה לקבל 5 פנדלים במשחק אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/06
  3. Ampelmann Member

אם יש דבר אחד שאי-אפשר להגיד על מוריניו בקרב נגד ברצלונה, זה שהוא ניצח...

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יצריך הפרש די גדול לצד זה או אחר, ואני דווקא הולך על איזה 0-0 טיפוסי.

5. M_T_A Member

ממש לא נראה לי שהעלייה לגמר תיקבע במשחק הראשון.
    קבוצות כמו בארסה ומילאן יכולות להפוך כל תוצאה. ותשכחו מ4-0ים. אפילו 3-0ים.
    אם יהיו תוצאות כאלה אני מבטיח לשים חתימה של ריאל

6. cazzo Il Capocuoco

זה לא ז'ורקרה?

צמד המפגשים הזה מזכיר לי במעט מה שהיה עונה שעברה.במשחק הראשון בסן סירו,התוצאה הייתה אמורה להיגמר תיקו לפי מה שהיה במגרש,אבל בארסה הייתה חסרת מזל למרות משחק מצויין,במשחק השני הניצחון הגיע להם ללא ספק.מילאן הרגיזה אותי בפחדנות שלה להשתמש בקישור המרכזי ולהילחם עד הסוף ובמקום להסתגר ולקבל את השער.אבל הפעם אין דקו ואין שאבייר {ככה זה בקטאלאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx } שיתנו מלחמה למרכז הקישור שחייב להיות מצויין {סיידורף בכושר מעולה,פירלו עייף אבל ייתן הכל,גאטוזו כמו תמיד}.אני מקווה שינצלו את העניין שואן בומל בעונה די בינונית,לא כמו באינדוהובן,ואז גם ככה אינייסטה,אדמילסון או מוטה,מי שלא יהיה,יתרכזו בעבודה הגנתית בלבד.ככה לשלישיית ההתקפה של בארסה יהיה בעיה לקבל עזרה מהקישור,ויצטרכו לנצל את המתנות של דידה,אקווה שהוא לא ייתן.
    לגבי ההרכב אני רוצה את קאפו על הספסל כי הוא לא טוב בזמן האחרון ורק עכשיו חזר מפציעה,אבל אם הוא פותח אני מקווה שהוא ישתיק אותי.בסך הכל מילאן חייבת לנצח ובלי לחטוף שערים בג'וזפה מאצה {לא מיאצה}.

DAI MILAN,VINCI PER NOI!CORAGGIO E FORZA!!!! :aaarse: :aaarse:

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, גם אני די בטוח שזה ז'ורקרה...
    אחח איזה משחק מצפה לנו, באמת 22 כוכבים על הדשא, ולמרות שזה משחק בין שתי קבוצות שאני שונא, אני מקווה מאוד לפחות לשאוב ממנו הנאה כאוהד כדורגל.
    כמו שכתבתי בדיון של מילאן, צפויים במשחק הקרוב שני מיס-מאצ'ים, אחד לטובת כל קבוצה, ומי שיידע לתרגם את יחסי הכוחות בכל עמדה ירוויח את המקדמה בגומלין: אני מדבר קודם כל על נסטה-אטו רונאלדיניו-קאפו (אם הוא ישמור עליו זה יהיה די עצוב, צריך להצמיד אליו את גאטוסו 90 דקות) ודידה מול עצמו. נסטה נחשב בעבר לבלם הטוב בעולם וביום שלישי הוא יצטרך להראות הרבה מהיכולת שלו בלאציו ובעונה הראשונה במילאן כדי לעצור את אטו, כנראה החלוץ הקטלני ביותר בתבל כיום, שהמהירות המדהימה שלו קורעת הגנות וכמו שראינו ביום שישי נגד ויאריאל, הוא לא צריך הרבה בשביל לעשות מזה גול (4 משחקים ברציפות שהוא כובש, אני חושב).
    העמדה השניה היא מרכז המגרש ובה צפוי למילאן היתרון לדעתי. דקו וצ'אבי פצועים, אדמילסון זה עדיין לא מי שסומכים עליו בכאלה משחקים, ו-ואן בומל היה מת להציג במשחק הקרוב יכולת דומה לזו שהציג באותו סאן סירו במדים קצת שונים באותו מעמד לפני שנה. אבל זה בטח לא יקרה. כל זה כשמהצד השני עומדים גאטוסו, פירלו וסיידורף, שגם הם ידעו ימים יפים יותר אבל עדיין שחקנים מצויינים שעדיפים לדעתי על מי שעומד מולם במקרה הזה. מה שאולי יהיה מפתיע מצידו של רייקארד לעשות הוא להרכיב גם גם את מוטה גם את אדמילסון, גם את MVB וגם את אינייסטה וזאת על חשבון ג'יולי האפס שלא מועיל בכלום. זאת בצירוף השאיפה לכך שגאטוסו יידבק לרונאלדיניו בכל זאת יביא איכשהו לחיסול העדיפות הרוסונרית במרכז.

אגב, מי השופטים?

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/06
  8. daniel_haifa Member

אלן סארס הצרפתי ישפוט במשחק בסאן סירו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/4/06
  9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

וביום רביעי ישפוט קונרד פלאוץ האוסטרי.

10. EL Capitan Member

גל (זכרתי את השם, נכון?), אטו אמנם מהיר בצורה בלתי רגילה, אבל בהתקפה עומדת הוא לא שווה כלום. עובדה, במשחקיה החשובים של בארסה בליגת האלופות אטו פשוט לא מופיע. לנסטה לא אמורה להיות כל בעיה איתו, במקרה שמילאן תסתגר טוב. הדבר היחיד שאטו יוכל לעשות זה לנצל את הטעויות של דידה ומרווחים, במקרה שמילאן תנסה לנצל את האפשרות לשליטה שלה במרכז המגרש.

בויאריאל יש את האופציה, שטאקינארדי ישחק כבלם. לטאקינארדי העמדה הזאת לא תהיה זרה. אוהדי יובנטוס (ואולי גם ארז ואוהדי אייאקס) בוודאי זוכרים אותו משחק כבלם במשחק במסגרת... כן, כן, ניחשתם נכון- חצי גמר ליגת האלופות נגד אייאקס, בו יובה ניצחה 4-1.

טאקינארדי התייחס לאפשרות, שישחק במרכז ההגנה ויאלץ להתמודד עם תיירי הנרי- עבודה לא קלה לאחד שלא כל יום משחק כבלם: "כבר יצא לי לשחק במרכז ההגנה. זה היה, למעשה, בחצי גמר ליגת האלופות, כששיחקתי עם יובנטוס וניצחנו 4-1 את אייאקס. נראה שהוא (הנרי) משחק עם מנוע. הוא מהיר מאד ויש לו הרבה מאד איכויות. אני אצטרך גם מנוע, כדי לעצור אותו".

גם ארזו הצעיר כבר אמר, ש"הנרי לא מפחיד אותי וכך גם לא אף שחקן". במצב הנוכחי, בהעדר גונזאלו ופנייה, נראה שפלגריני יילך על ארזו, והשאלה היא מי ישחק לצידו- טאקינארדי או קיקה אלוורז. פלגריני כבר דיבר עם ארזו, כפי שסיפר האחרון לתקשורת, ואמר לו שהוא סומך עליו, ולכן ארזו ככל הנראה יפתח בהגנה. קיקה אלוורז, שחלה נסיגה גדולה ביכולתו העונה, לא בטוח בכלל בהרכב, למרות שהוא הקפיטן של הקבוצה. לא הייתי מופתע, אם טאקינארדי יפתח לצד ארזו במרכז ההגנה.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב לזה :

4 גמרים בכל ההיסטוריה של ליגת האלופות יתקיימו בפריז . ב3 גמרים היו קבוצות ספרדיות .
    1953: ריאל מדריד - ריימס . 3-4 לריאל
    1975:ביירן מינכן - לידס . 2--0 באיירן
    1981: ריאל מדריד - ליברפול . 1-0 ליברפול
    2000:ריאל מדריד - ולנסיה . 0-3 ריאל

האם גם עכשיו בפריז תיהיה שם קבוצה ספרדית ?

12. EL Capitan Member

או אולי שתיים?

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תמיד יש אצלי(בדרך כלל בשנתיים האחרונות וזה בגלל שאני מתאכזב מהעולות...) מין "ירידת מתח" בכל הנוגע לשלבים המאוחרים של האלופות.(שנה שעברה זה היה בגמר מכיוון שאחרי גמר הגביע הישראלי לא ממש התחשק לי לראות כדורגל)
    עכשיו יש את המשחק(צמד המשחקים יותר נכון..) החשוב ביום חמישי של אייאקס,מה ש(שוב)גורם לי קצת לא לשים לב לליגת האלופות.

אני לא מאמין שאני יראה ארסנל-ויאריאל,אבל גם אידיוט/שרוט/טמבל/מפגר (מחקו את המיותר) כמוני,יודע שיש משחקים שבתור אוהד כדורגל לא מפסידים,וזה כמובן,הרוסונרי נגד בארסה.

אני כל כך,אבל כל כך,אבל כל כך רוצה שמילאן יעיפו את הקטלונים. אבל אני באותה נשימה לא מאמין שזה יקרה. זה שוב יהיה צמוד,זה שוב עד שלא תשמע השריקה האחרונה של המשחק השני לא נדע מי יעלה. זה לא יהיה גמור לפני זה, ויש לי הרגשה שהמשחק בסן סירו רק יגרום לאי וודאות גדולה יותר.

בסיום אני מאמין שבארסה תחגוג. כי זאת השנה שלה ומגיע לה. אבל לשני משחקים אני יתחפש לאוהד הכי שרוף של מילאן.כי מה לעשות,שבה זה שבה,ואני איתו לאורך כל הדרך.

אף על פי ההרכב החסר של הקטלונים אני מאמין שהם יגנבו את השער חוץ שלהם. מילאן תכבוש גם,אבל תוצאה של 1-1 או אפילו 2-1 לרוסונרי תשרת בהרבה מובנים את בארסה.

נו..שיהיה נחמד אני אומר.

14. EL Capitan Member

שום הפסד לא ישרת את בארסה. ותראו, אני לא יודע לאיזה משחק אני יותר מצפה- של מילאן נגד בארסה, או של ארסנל נגד ויאריאל. ועוד אומר את זה אוהד בארסה..

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מנגד לא יודע כבר איזה משחק אני רוצה שיגמר מהר יותר כדי שהכאב יעבור מהר. מילאן כל כך תעבור את בארסה, הם תמיד מחסלים כל דבר טוב שקורה לליגה הזאת, פלא שרק לליברפול הם הפסידו?