1/4 גמר ליגת האלופות:: באיירן דורסת, בארסה משלימה את המשימה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/4/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסדר גמור, אל תשכח שכל הדיון הזה התחיל מהערה שלי לא על פפ עצמו אלא על הביקורת שלך על אלו שמהללים אותו אחרי המשחק האחרון - ביקורת אליה הוספתי את אלו שחתכו אותו אחרי המשחק הקודם.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לי ביקורת על אלו שמהללים אותו ואת הסיבות רשמתי בהודעות האחרונות שלי.

3. yonmu Member

זה בהחלט רציני, כי הפער ברמות האלה נמצא על המשחק האחד הזה. על החצי גמר שמביא את התואר, או על הקלאסיקו או הדרבי שמביאים את הפער לאליפות.

גווארדיולה עד עכשיו לא הספיק לאכזב באמת, וכן הספיק להרשים.
    את ברצלונה המדשדשת של רייקארד הוא הביא לשיאים חדשים, ואת גרמניה הוא ממשיך לדרוס עם באיירן.
    אם הוא יחזיק את באיירן בצמרת האירופאית בשנים הקרובות - הוא עשה את שלו, גם אם הוא מעולם לא לקח קבוצה חלשה וחיזק אותה במו ידיו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לחטוף 4 בבית זה לא לאכזב..? מוזר.

שכל אחד יציב לעצמו את הפרמטרים שהוא רואה לנכון, זה לגיטימי וזה בסדר. מבחינתי כל עוד מאמן לא מגיע למקום שהוא לא כזה מוצלח או לא כזה עוצמתי, ואותו מביא לגבהים אמיתיים, הוא לא מוכיח את עצמו.
    אם לקחת את האלופות עם באיירן מינכן, זה מדד מבחינת מישהו שפפ הוא מאמן ענק- קבוצה שגם רגע לפניו שלטה, קרעה את היבשת והייתה הכי טובה... תפדל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/15
  5. yonmu Member

באותה מידה אפשר להגיד שפרגוסון לא באמת גדול כי הוא נשאר ביונייטד כל הקריירה (גם אם הוא בנה שם כמה 'שושלות' שונות), ושמסי לא באמת גדול עד שהוא יעזוב את ברצלונה.

אני מסכים שהדברים האלה כן מסייגים את ההצלחה, אבל ההצלחה נשארת הצלחה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עם המספרים של מסי קשה להתווכח. .. אבל פפ רחוק מזה, פפ לא הצליח אפילו לחבר 2 זכיות רצופות באלופות..

בוודאי שהוא הצליח, אני לא לוקח את הצלחתו בברצלונה כי יש עובדות. רק עצם העובדה שהוא היה במקום עם שחקנים של פעם בדור, ולאחר מכן בחר להגיע דווקא לקבוצה שהוכיחה רגע לפניו שהיא הגדולה ביותר ביבשת, כל זה שם לי סימן שאלה לגבי יכולותיו כמאמן. כי פרמטרים מסוימים כמאמן לא נבחנים אצלו כל עוד הוא מעמיד את עצמו תמיד תמיד בקבוצה הכי טובה והכי חזקה בלי תחתית כלכלית. זה הכל. אמרת מסייג, בהחלט מסייג, זו כל הפואנטה שלי.

7. aztek Member

מי המאמן האחרון שזכה פעמיים ברציפות באלופות ?

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@alexshw ?

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברצלונה, הקבוצה שלדעת רבים הייתה הגדולה אי פעם שידע הכדורגל העולמי הייתה חייבת להיות הראשונה, רואה את זה סוג של כישלון שקבוצה כזו לא הצליחה לסמן את הוי הזה.

10. aztek Member

אוקיי אבל זה עדיין אינו מדד להצלחה או אי הצלחה , לא צמד משחקים בליגת האלופות מהווה ראיה לקדנציה של כמה שנים טובות עם זכיות בליגה וליגת האלופות וגביעים אחרים פחות נחשקים .
    פפ בנה קבוצה חזקה ומדהימה שהבסיס שלה מחזיק מעמד עד היום ... יותר מזה הוא השאיר חותם , דרך משחק ( יש כאלו שלא אוהבים את הדרך שלו ) אבל עדיין אי אפשר להישאר אדיש להצלחה שלו, נכון שעדיף לשפוט מאמן על פני מס׳ רב של שנים ברבוצות שונות עם אתגרים אחרים אבל בנתיים פפ מוכיח שהוא עשוי מהחומר האיכותי ביותר ולא רק מבחינה טקטית אלא גם מבחינת אישיות , כריזמה , אופי של וינר .

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן וסאקי. הקבוצה והמאמן האחרונים לעשות את זה. 88/89 ו-89/90.

Franco אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין בעיה, אני לא אומר שהוא מאמן כושל. אני פשוט אשים ליד כל הדברים שרשמת חותמת רק כאשר הוא יצליח בקבוצה שזה לא יהיה כל כך כל כך נוח מבחינתו. הוא הצליח בברצלונה ועשה איתה דברים יפים, את זה אי אפשר לקחת ממנו. יש לי בעיה עם המילה בנה ובהשפעה שלו כאשר מדובר בשחקנים שהיו הטובים ביותר באותה תקופה ובשיאם, אבל זה לא משנה- אני רוצה לראות הצלחה שלו במקום שזה לא כזה קל. זה הכל.

13. aztek Member

אבל לא ניצחון בודד כזה או אחר במשחק אחד נותן חותם על הקדנציה שלו בבארסה לפעמים החלק העיקרי במשחק הוא גם מזל .
    אתה גם מסכים שברצלונה היתה אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה ביי פאר ככה שאין כאן אפילו ויכוח במיוחד לאור העובדה שבמתכונת הנוכחית של ליגת האלופות אף קבוצה לא הצליחה לשחזר אליפות שניה ברציפות ונניח שבארסה היתה זוכה פעם שניה ברציפות הוא היה המאמן הכי טוב בעולם ... זה לא תנאי רציני - נכון שיש לו מה להוכיח ואני בטוח שיהיו לו קבוצות פחות נוחות עם תקציב פחות מנופח אבל עם הכלים שיש לו הוא עושה את הטוב ביותר וגם זה לא מובן מאליו ... כאילו שחסר מאמנים גדולים שנכשלים.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא לא עושה את הטוב ביותר כי הטוב ביותר משמעו לא לקבל 4 בבית בחצי גמר ליגת האלופות. הכדורגל של באיירן לרוב מהנה ומרתק, אבל כך היה גם בשנים שלפני פפ.

כמו שאמרת, יש לו מה להוכיח בקבוצות שהן עדיין לא פרי מוכן וכל כך נוח- לזה אני מחכה.

15. alexshw Member

אל תשוו בבקשה את הפורמט הנוכחי של ליגת האלופות לגביע אלופות בו זכתה פעמיים ברציפות הגרנדה מילאן. הפורמט הנוכחי ארוך ותובעני הרבה יותר וחוץ מזה עכשיו זה לא רק אלופות שמשתתפות בו אלה כל הגדולות של אירופה למעשה.

Abu George אוהב/ת את זה.