2 סיפורים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אלסנדרו דל פיירו, ‏27/6/06.

1. אלסנדרו דל פיירו Member

הסיפור הראשון:
    -----------------------
    יום אחד היה ילד והייתה לו אמא שיש לה רק עיין אחת
    והוא התבייש בה והכל יום אחד היא באה לביצפר וזה וכולם התחילו לצחוק עליה שהיא כזאת
    והילד בא הבייתה צעק עליה אמר לה הלוואי שתמותי וזה וזה ועזב את הביית הוא למד עד שהגיע לחול לסינגפור
    הויום אחד היא באה לבקר אותו בסינגפר כבר היו לו ילדים ונשוי הוא צעק עליה תגידי מה את באה ככה הבית שלי וזה מפחידה את הילדים היא אומרת סליחה טעיתי בבית ונעלמה
    עכשיו יום אחד הוא קיבל הזמנה לבוא לנשף והחליט לבקר את אמא שלו ואמרו לו שהיא מתה ושהיא השאירה עבורו מכתב
    במכתב היה כתוב בני היקר אני מצטערת שהטרדתי אותך לא הייתה המטרה שלי בחיים לגרום לך בושות פשוט אתה מבין שהיית ילד קטן עברת תאונה ויצאה לך העין והעדפתי לתת לך את שלי שתראה בשתי עייניים ואני יסבול עם אחת ..

איזה ילד מניאק אה?

הסיפור השני :
    ------------------------
    לפני כמה שנים, בירושלים, במסעדת "סבארו", היה פיגוע מזעזע ובו המון נרצחים.
    באותו היום, היתה המסעדה עמוסה באנשים. מלצרית, שקשה היה, לה,לתת שרות הולם, עלתה על שולחן וקראה בקול, לממתינים להכנס:
    "אנשים, אנא מכם, אין, כרגע, מקום, במסעדה. אם לא קשה לכם, צאו ותחזרו עוד חצי שעה".
    אישה אמריקאית, מאוד אמידה, שחיה חיים מלאי כל טוב, בניו-יורק, שנכחה במסעדה, אמרה, לעצמה, שבאמת המסעדה דחוסה ויצאה ממנה.
    מספר דקות, לאחר מכן, ארע הפיצוץ.
    האישה האמריקאית הייתה ממש בהלם, שכן היא ניצלה ממוות בטוח. היא החליטה למצוא את אותה המלצרית, שבזכותה היא ניצלה.
    היא חיפשה וחיפשה, בתקווה שהיא לא נפגעה, עד שהיא מצאה אותה באחד מבתי-החולים, כולה חבולה ופצועה מהפיגוע.
    האישה האמריקאית אמרה לה שהיא חבה לה את חייה וכל דבר שהיא תבקש היא תיתן לה והיא תעמוד לצידה תמיד.
    המלצרית ענתה לאישה, שהיא אינה זקוקה לדבר, שהיא כולה פצועה ומי יודע אם היא תצא מזה. האישה התעקשה ואמרה שמכיוון שהיא חייבת לחזור לניו יורק, היא תמסור לה את פרטיה ואם, אי פעם, היא תזדקק לכל דבר שלא יהיה, שתתקשר אליה בטלפון.
    עברו שנים והמלצרית החלימה אט אט. הרופאים אמרו, שיש עוד טיפול אחד, שהיא זקוקה לו, אך לא ניתן לקבלו בארץ אלא בניו-יורק. נזכרה המלצרית באישה האמריקאית והתקשרה אליה, כדי לשאול אם היא עדיין זוכרת אותה. האישה זכרה, שמחה לשמוע על בואה ואפילו הבטיחה לה, לבוא, באופן אישי, לאסוף אותה משדה- התעופה, ביום שתגיע.
    האישה האמריקאית ניהלה עסקים במגדלי ה"תאומים".
    ביום בו הגיעה המלצרית לשדה-התעופה, יצאה האישה ממגדלי ה"תאומים" ונסעה לשדה-התעופה לאסוף אותה. מספר דקות, לאחר עזיבתה את משרדה, ארע הפיגוע במגדלי ה"תאומים"....
    פעמיים ניצלה האישה ממוות בזכות המלצרית.

אנשים מאמינים אומרים שהכל בידי שמיים, שהמלצרית היא, בעצם, המלאך השומר של האישה האמריקאית. יש, שאומרים, שזה, סתם, צרוף מקרים..
    מה דעתכם?

2. Juanito Member

אני אומר
    שאם אתה פיקח הסק תמסקנה
    הסיפור שסיפרת לא באמת קרה

3. אלסנדרו דל פיירו Member

הסיפור הראשון לא אמיתי אבל השני אמיתי לחלוטין.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראשון קשקוש, השני לפחות אפשרי תאורטית, אבל אשמח לדעת מאיפה לך שהוא אמיתי לחלוטין?

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

6. FelaKaT Member

זה ידוע ממזמן, יש המון אנשים(אני לא רוצה לקרוא להם רבנים) שממציאים סיפורים שקריים בכדי להחזיר אנשים בתשובה ואף מצליחים בכך בזכות יכולת השיכנוע המופלאה שלהם(ולא נתמקד בשאלות).

על הנחמנים אין צורך להרחיב, קהילה מוזרה מאוד, רק יחידי סגולה צריכים להיקרא "חסידי ברסלב" ובינתיים כל מי שיוצא לתודעת הציבור רק מוציא שם רע לקהילה הנפלאה הזאת.

7. city Member

אולי אני טועה, אבל הפיגוע בסבארו לא היה אחרי הפיגוע בתאומים?

8. הרצליה Member

אם אני זוכר נכון סבארו היה חודש לפני.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/06