2-0 גדול לבאיירן בסן סירו, מסי סוחט נקודה לבארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏27/9/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וואן בומל קשר אחורי? את זה איפה שמעת?

אחד אחד נלך איתך. אבי רצון לא אלוהי, הוא פשוט לא לקקן תחת צבוע כמו החברים בערוץ הספורט שמתים לעלות את מלר על הגרדום, אבל משחקים אותה קול. לעניין טרי לא אכנס שוב, וזו דעתי. ואינטר מתחילת העונה נראו טוב, ואולי אפילו טוב מאוד יחסית לתחילת עונה. המשחק מול באיירן שונה מהמשחק בליסבון שאחד היה משחק חוץ, והשני בבית. אף קבוצה לא תביא את אינטר העונה להראות כל כך רע בבית, ויחזיקו יותר ממנה את הכדור. חותם לך.

סע לשלום.

עריכה: לוקח לי זמן להכנס לראש של אנשים, אבל הצלחתי. שאמרתי שוואן בומל עזר לאוטל בקישור האחורי חשבת שקבעתי עובדה שההולנדי קשר אחורי כנראה. אז רק שתדע, שבכדורגל הקשר המרכזי עוזר בעבודת ההגנה לקשר אחורי (זה משהו חדש ששווה בדיקה), ולפעמיים הם גם עושים שינוי מקומות (אל תגיד שאני סיפרתי לך).

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/06
  2. Jose Mourinho Member

סביר? מה עם המצב של מקאיי במחצית הראשונה? לא באשמתו של קורדובה? והמצב של פודולסקי קצת לפני שהוא כבש, אחרי שעבר את קורדובה כמו מים ובעט ליציע? וכמובן הטעות שהובילה לשער השני... בקיצור, הרבה מעבר לשיא, צריך להיות מחליף ותו לא.

גם באיירן לא היו עושים את זה אם ויירה וקמביאסו היו על המגרש.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין "אם" בכדורגל.

מי שאומר "אם" צריך ללמוד עוד דבר או שניים.

אתה יכול להגיד שנראה לך או אולי... אבל אתה לא יכול בשום אופן לקבוע עובדה כזאת.

4. אלי מתחן Member

עם כל המחמאות לבאיירן אסור לשכוח שגם קרספו וגם זלאטן היו במצב מעולה לכבוש ב0-0, אם הם היו כובשים אי אפשר לדעת איך היה נגמר.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה, אני נכנס בקבוצה שלי לא פחות מאף אחד אחר אבל באיירן? באיירן הייתה גרועה כמעט באותה המידה רק שהמגנים שלה לא עשו שטויות, עד השער הגענו ליותר מצבי הבקעה בשורה התחתונה, זה שהם ניצחו אותנו ביכולת כזאת זה מה שבאמת מביש.

6. SkiMan Member

כשאתה אומר על שחקנים שהם החזיקו את הקישור האחורי ניתן להסיק שהשחקנים האלו הם קשרים אחוריים. אם היית אומר שהם החזיקו את הקישור - אז זה היה הגיוני.

לגבי העלאת מלר לגרדום - אין לי מילים. תקרא שוב את מה שכתבת, ותגיד לי אם זוהי תגובה של אדם שפוי. מפחיד.

אינטר לא נראו טוב בתחילת העונה, הם כמעט שמטו יתרון של 3 שערים אצל פיורנטינה, הם כמעט שמטו יתרון של 4 שערים בבית מול קייבו, הם עשו תיקו מול סמפדוריה, הם הפסידו לליסבון, הם עם 0 נקודות בליגת האלופות והם נראו זוועה מול רומא למרות שהצליחו לנצח וגם זה משהו. האוהדים שלה כולם נגד מאנצ'יני וקוראים לפיטוריו - ממש פתיחת עונה חלומית.

אגב, אני אספר לך סוד - כשקבוצה ביתרון מספרי של שחקנים, היא תחזיק יותר בכדור מהיריבה. אבל אל תספר לאף אחד. אם אתה חושב שבאיירן ניצחה את המשחק יותר מאשר אינטר הפסידה אותו, אתה אינטרסנט כפי שכתבתי בהודעתי הראשונה. גם חיים רביבו ונדב יעקובי אמרו שמאנצ'יני פשוט הפסיד לאינטר את המשחק הזה, אבל עזוב, אתה החלטת שהיתה זו באיירן המבריקה שלך שניצחה. שיהיה.

7. MHFC Member

אז למה הבאת לגרוסו ציון יותר טוב ממנו או אפילו למטארצי? הרי שניהם לא עשו דברים שהיו יעילים לאינטר, לא? גרוסו לא תרם בהקתפה כמעט כלום ובהגנה? עזוב ומטארצי היה צריך לקבל אדום.
    כמובן שלקורדובה היו טעוית, אז מה חשבת יהיה לו משחק מושלם? חוץ מהטעות שלו בשער השני לא הייתה לא טעות משמעותית, אל תשכח גם שהיו כמה מהלכים של באיירן שבסופו של דבר קורדובה עצר אותם, עדיין זה לא מונע את העובדה שהוא לא היה טוב.

בוא נסכם את זה ככה, ההגנה של אינטר הייתה גרועה, סבבה?

באיירן לא הייתה מספיק טובה בהתקפה, אבל בהגנה היא הייתה בסדר גמור, ההפך מאינטר.

8. eman Member

*למחוק

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא שמת לב הוא שיחק מאחורי החלוצים.

ההגנה הייתה על הפנים, לא ראית כמה חורים השאירו צמד הבלמים ואן בויטן ולוסיו?
    קצת יותר ערנות מצד זלאטן והמשחק הזה היה נגמר אחרת.

באיירן הייתה מצוינת קצת הזכירה לי את הבאיירן של היצפלד.
    במשחקי החוץ משחקת זהיר מאוד עד סביבות הדקה ה75 ואז עוקצת ובאיירן עקצה והיא יכלה להגדיל עוד את היתרון.
    אבל מה זה משנה איטלקית אחת בדרך הביתה בשלב הבתים- פחות אחד יותר נחמד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. Jose Mourinho Member

עד השער הראשון היא הייתה בסדר גמור, פרט למצב שקורדובה נתן במתנה למקאיי.

לא יודע מה כולם רוצים ממנו, עד השער הראשון גרוסו היה טוב מאוד, בטח שיותר מקורדובה.

11. SkiMan Member

אתה מוזר. שמתי ליד השאלה שני סמיילים של התגלגלות מצחוק לאור הליצנות של דר קייזר באשכול הזה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    ידידך דר קייזר, חושב שואן בומל שיחק גם בקישור האחורי והחליף לעיתים מקומות עם אוטל.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, האמת צריכה להיאמר, באיירן לא מבריקה אפילו בכלל לא, באיירן לא שיחקה טוב באינטר, אבל שיחקה חכם, כמו קבוצה שיודעת את המוגבלויות שלה. אני משער שלזה התכוונת.
    לזכותה של באיירן ושל המאמן שלה יאמר שהיא חכתה בסבלנות, היא ידעה שאינט כבר תעשה שטויות.
    אני נאלץ להסכים כאן עם הרבה דברים שמישה ואחרים אמרו.

מה שאני לא מסכים זה להיכנס לקונספירציית ה"אם" , כמו שלירן אמר, אם X ו Z היו משחקים אז...
    זה לא יותר מהשערה פראית.
    מר "אינטר" ( שלא רוצה להגיד את השם שלו), נכון שהלב של אינטר ויירה וקמביאסו לא שיחקו, יתכן ואם הם היו משחקים אינטר היתה נראת אחרת, ואולי באיירן היתה נערכת להם והייתה משתקת אותם, אולי...

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אכן כך קרה.

תפחד.

עד דקה 60 היו 11 שחקנים לאינטר, ובמחצית הציגו שבאיירן החזיקו יותר מאינטר בכדור, והאחוז ירד דווקא כאשר אינטר שיחקו בפחות שחקנים לפי סיום המשחק.

עכשיו זה גם ללירן. באיירן לא הבריקה, מגאת' הבריק. גם אותה באיירן שלקחו ב 2001 את התואר היבשתי לא היו קבוצה מבריקה, אלא באיירן יעילה שלא סופגת, ובאה מוכנה למשחק בדיוק כמו שקרה בסן סירו.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר פאתית ועלובה,או שמה זה מנצ'יני שגורם לה להראות ככה כך או כך הבזיון חייב להיפסק ומשהו צריך להשתנות.

חבל חבל,כל כך חבל לי על ורדר ברמן שנתנה משחק ענק מול ברצלונה ולדעתי הגיע לה לנצח מה גם שזה היה הופך את הבית להרבה יותר מעניין וזה בכלל חבל שורדר ברמן לא תהיה בשלב הבא.לפחות ליון תיהיה שם.

15. נעם Member

חכה כלום עוד לא גמור... למרות שהמצב קשה, אם ברמן יכנסו לכושר משחק וקלאסניץ יתחיל לפגוע גם ברסה לא תצליח לעצור אותה במיוחד לאור פציעתו של אטו.