2-0 ענק לארסנל על יובה, 0-0 לבארסה ולמילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏26/3/06.

1. M_T_A Member

למה אתה כל כך בטוח בזה? בגלל ההרכב החמישי שרייקארד העלה במלגה?

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/06
  2. Jose Mourinho Member

גם באינטר המצב לא בעננים. בנוסף לכושר הירוד מינוס(לאן הגענו) של אדריאנו, שמנצ'יני רמז כי הוא לא ישחק, פבאלי ופיגו לא מצליחים להתאושש מהפציעות שלהם וסיכוי קטן מאוד שישחקו.
    שני שחקנים יחמיצו את הגומלין בספרד אם יקבלו צהוב: חוליו קרוז ודויד פיזארו.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נאמר כאן שמילאן לא יתקשו מול ליון... בולשיט ענקי. המשחק הראשון בליון יכול להביא בליץ על מילאן כמו כלום! אומנם מילאן בהחלט אחת הפייבוריטיות בשנים האחרונות לקחת את התואר והשנה גם כן, אבל אין משחק קל בליגת האלופות ולומר שמישהו לא יתקשה מול מישהו זו טעות בסיסית אחרי העונה בה עלו מונקו ופורטו לגמר.

4. ManUtd Fan Member

מדוע אתה כל-כך בטוח בזה? נכון שבארסה במשחקי החוץ שלהם משחקת בהנעת כדור, ולא עושה הרבה תנועות לעבר ההתקפה, אבל היא דווקא כן יכולה לנצח בליסבון. אני לא אומר שבנפיקה תעשה להם חיים קלים, אבל בארסה היא הקבוצה הכי טובה בעולם, והיא כן יכולה לנצח בליסבון.

5. Mourinho Member

קודם כל ליון זה לא איינדהובן, הגיע הזמן שתפסיקו להתייחס לליון כקבוצה דרב ב', ליון כיום אחת הקבוצות הטובות באירופה, ועם כל הכבוד למילאן, ליון יכולה לעבור אותה.

זה הדבר הכי פחות ריאלי שיכול לקראות, ואפילו שבארסה עם הרכב חסר. בנפיקה קבוצה בינונית להחריד, ולא במקרה היא ממוקמת במקום ה4 בפורטוגל.

6. SeRgInHo Member

לא הבנתי, מדוע אתה דוחף לי לפה את פנייה?

7. Mourinho Member

להראות לך שלא ראית יותר מ2 משחקים של ויאריאל.

8. SeRgInHo Member

קודם כל תגיד תודה לערוץ החסות של רונלדיניו שפעם היה ערוץ הספורט. אין לי הזדמנויות לראות את ויאריאל.
    שנית ראיתי את כל המשחקים של ויאריאל באירופה וממש לא התרשמתי. ועם כל הכבוד ניצחונות "מרשימים" מול מלאגה, מיורקה ושות' לא עושים לי את זה.

9. Mourinho Member

אז מה אתה רוצה שהוא ישדר, את שחטיור דויניצק? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. SeRgInHo Member

האמת לא הייתי מתנגד ולאו דווקא בגלל העובדה שאני אוקראיני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx קצת גיוון אף פעם לא יזיק.
    ועכשיו ברצינות.
    אפילו את ריאל כבר הפסיקו לשדר... חסר קבוצות אטרקטיביות בספרד?ולנסיה, דפור, אתלטיקו..
    עוד מעט נעבור ללויין, אין דרך אחרת.כבר שנתיים שאני לא יכול לראות כדורגל בצורה נורמלית.

11. cazzo Il Capocuoco

תראו את פלגריני: "ההבדל הוא ענקי בין אינטר לויאריאל,הם מלאי כסף,העיר שמייצגים ענקית,מלאי תארים ויוקרה.אבל זה לא יתרון,כי בעצם אינטר לא זכתה בכלום מאז ב1989!" באיטליה בינתיים מדברים על ההופעה בספק של אדריאנו בההרכב הפותח.

12. Spanish Weapon Member

די כבר עם האטרקטיביות שמטרקטיביות.
    בערוץ הספורט רוצים רייטינג והם יודעים שלקבוצות כמו בארסה, ריאל , יובה , אינטר ומילאן יש הרבה יותר רייטינג מאשר ולנסיה, דפורטיבו או אתלטיקו מדריד.
    כמה אוהדים בישראל אתה כבר מכיר של ולנסיה, דפורטיבו או את' מדריד , כמה?!
    הם בונים על חובבי הכדורגל אבל לא פחות אם לא בעיקר על האוהדים של הקבוצות הללו בארץ.

13. Mourinho Member

אם אתה לא שם לב, זה לא הדיון המתאים.

14. EL Capitan Member

טוב, אז נעבור משחק-משחק, ונתחיל כמובן מהמשחק של בארסה מול בנפיקה, שלמרות שמדובר בבנפיקה, אנדרדוג מובהק, כביכול, מול בארסה, הקבוצה מס' 1 באירופה והפייבוריטית לזכייה, זה עשוי להיות צמד המשחקים המעניין ביותר. בנפיקה בהחלט יכולה להפתיע את בארסה, במיוחד לאור העובדה שמחר בארסה תשחק ללא פויול ומרקז בהגנה (גם אדמילסון יחסר).

בנפיקה מאמינה, היא תנסה לעשות כככל שביכולתה רק כדי להמשיך את המסע שלה באירופה העונה, ולא משנה מי המשוכה שלפניה. בארסה נתקלה בדרכיה? מישו אמר רונאלדיניו? בנפיקה מודעת לכל, אבל היא יודעת שזה אפשרי. ליברפול אמנם לא הקבוצה הכי חזקה, אבל בנפיקה כבר הראתה למה היא מסוגלת ולאופי שלה. בדומה לשתי המשחקים מול ליברפול, תוצאה טובה מחר, כשגם ניצחון של הפורטוגלים צריך להלקח בחשבון, והיא תגיע בעמדה מצוינת לגומלין, שם שער חוץ שלה ובנפיקה תמצא את עצמה עם רגל וחצי בחצי הגמר. תסריט אפשרי בהחלט.

בארסה תצטרך להאמין ברודרי, שחקן שמשחק בדר"כ בבארסה ב', אבל הוקפץ לקבוצה הראשונה בגלל העדרותם של פויול, מרקז ואדמילסון מהמשחק הראשון (מרקז, אגב, יפסיד גם את המשחק השני). רודרי ישחק במרכז ההגנה לצידו של מוטה, הקשר של בארסה (ואני מדגיש, קשר), או אולגר. בעיה, אבל בארסה תקווה, שהיא לא תצטרך להיות תלויה רק בהגנה שלה, ושבמקרה וחוליית ההגנה שתעמיד בארסה מחר לא תהיה מספיקה, רונאלדיניו וחבריו יעשו את שלהם, כמו שהם עושים כמעט תמיד.

זה יהיה מדהים מבחינת היופי של הכדורגל, שהזכייה שנראית בדרך של בארסה הזאת, הכל כך מלהיבה, טכנית וסוחפת, עם השחקן שלדעתי הולך להיות מס' 1, תמנע בידי האיש שהביא לה את ליגת האלופות היחיד שלה. ויש לי חשש גדול מאד, שאם זה יקרה, זה עלול להשפיע על עתידה של בארסה ולמנוע מהקבוצה הזאת להחשב כאחת הטובות שנראו בהיסטוריה. אבל אני מאמין, כפי שהאמנתי נגד צ'לסי, שבארסה תעבור את בנפיקה, ואני חושב ומאמין שזה יהיה בדרך לזכייה שנייה בליגת האלופות.

אצל הנציגה הספרדית השנייה, ויאריאל, אני מאמין בהפתעה גדולה. למרות שבתקופה האחרונה היא ממשיכה להיות ככה ככה בליגה, וגם הכרטיס לגביע אופ"א נמצא בסכנה, יש לי תחושה שויאריאל הולכת להמשיך ולעשות היסטוריה מבחינתה. אהבתי מאד את הגישה של פלגריני, שהראה, ובצדק, שויאריאל לא מפחדת ומודעת לזה שהיא מסוגלת להעפיל, וסיכוייה לכך בכלל לא רעים. פלגריני הזכיר את זה שמאז 89 הם לא זכו בתואר, והוא לא בטוח בפייבוריטיות של אינטר, ואמר שהיא תצטרך להוכיח את זה ב180 הדקות נגד הקבוצה שלו, שמוכיחה העונה חוזק מנטאלי ורוצה להמשיך לעשות היסטוריה.

אז כן, שאינטר קיבלה את ויאריאל היא בטח קפצה מאושר, אבל אותו דבר אפשר היה להגיד לגבי ויאריאל. אינטר היא היריבה הנוחה ביותר, שויאריאל הקטנה יכלה לקבל, יותר מבנפיקה אותה ניצחה בשלב הבתים בחוץ. אינטר, למרות שאיבדה קצת מהלוזריות שלה, עדיין לא קבוצה חזקה מי יודע מה בשביל לשבור רצף של 17 שנה כבר ללא תואר. בהתקפה לא ברור מי ייתן את התוצרת, כשאדריאנו נמצא בתרדמת ארוכה ומתנדנד אולי לכיוון הספסל לפי מה שאומרים, וגם לא ברור מה עם מרטינס ורקובה המוכשרים, וגם עם חוליו קרוז, שדווקא הוא האחרון אליו אינטר יכולה לבוא בטענות.

אז ויאריאל מודעת לזה, שאינטר היא משוכה אפשרית, ובסן סירו ויאריאל תבוא, אמנם על הנייר ומהבחינה ההגיונית כנגד כל הסיכויים, אבל היא יודעת שהיא מסוגלת לעשות את זה ולהמשיך לעשות היסטוריה במועדון הצנוע הזה, שמייצג 40 אלף תושבים בלבד. יש לה את הכלים, גם בהתקפה וגם בהגנה, היא הראתה חוזק מנטאלי העונה והיא בונה משו טוב גם לעתיד. היא מסוגלת לעשות את זה, ויש לי את התחושה שהיא גם תעשה את זה.

עוד מישהי שתבוא מלאת תקוות וציפיות לרבע הגמר היא ארסנל, שאחרי שעברה את ריאל מדריד חולמת על זכייה בליגת האלופות. ניצוח טקטי מצוין של ארסנל במשחק הראשון נגד ריאל הביא לה את הכרטיס לרבע הגמר, אבל זה גם בגלל ריאל חלשה, שלא ראינו כבר הרבה שנים (השיא היה בשתי המשחקים החשובים כל כך מבחינתה נגד ארסנל). מול יובה של פאביו קאפלו, שאמנם גם היא לא מבריקה כל כך והגיעה, כאמור, לרבע הגמר רק בגלל טעות שוער טראומטית בדקה ה90, זה אולי לא יספיק. למה? כי יובה זה יובה, וקאפלו... זה קאפלו.

אבל יש לי תחושה, שהפעם ארסנל יכולה לעשות את זה ולעבור סוף סוף את מחסום רבע הגמר. אבל זה בתנאי אחד, שלא רק הנרי יעשה את הכל בהתקפה, אלא גם שרייס והאחרים לא יחמיצו כמו נגד ריאל (ותהיו בטוחים, שיובה לא תיתן לה להגיע לכמות ההזדמנויות אליהן הגיעה מול ריאל ולא ניצלה אותם, אבל אני בטוח שארסנל תגיע למספיק הזדמנויות כדי לכבוש), ויעזרו לארסנל ולהנרי לעשות את המלאכה לפחות קשה.

למשחק של מילאן נגד ליון אני לא יתייחס יותר מדי, כי אין לי ממש מה להגיד. אגב, את המשחק הזה אני יראה יותר מאשר את המשחק של ויאריאל, וצפוי להיות דו קרב מאד מעניין בין השניים האלה, ובאמת שהכל יכול לקרות. דעתי, למרות שליון מרגישה מוכנה לעשות צעד קדימה וכך גם סבורים כולם, מילאן תעלה לחצי הגמר ותשאיר את ליון עם הרבה כבוד והערכה, אבל לא יותר מזה.

עריכה: לנושא אחר, סרגיי, תראה, אמרתי לך כבר בדיון שמינית הגמר, שעפ"י המשחקים של ויאריאל בשלב הבתים זאת טעות לבסס עלייה דעה, כי הדעה שלך תהיה מוטעית. אתה לא מכיר את ויאריאל, היא אמנם העונה לא הקבוצה האטרקטיבית ביותר באירופה מהחצי השני של העונה שעברה (ואתה גם תראה את זה, אם תראה את המשחק שלה מול אינטר ביום רביעי), אבל היא בהחלט יכולה לעבור את אינטר. זה לא חכם כל כך להביע עלייה דעה נחרצת (במקרה שלך, אתה מנסה להגיד שהיא קבוצה חלשה ממה שראית, אבל שוב, ממה שראית), בלי שתדע את הקבוצה.

15. FelaKaT Member

ויאריאל העונה רחוקה מהויאריאל של עונה שעברה, בעיקר בגלל מכת פציעות שפוקדת את הקבוצה.
    בלי ריקלמה הם לא מצליחים לעשות כלום, ובמידה ובאינטר לא יתנו לריקלמה לעשות את מה שהוא יודע ויאריאל תפסיד כצפוי.

בכל מקרה, זאת הגזמה להגיד שויאריאל "בהחלט" יכולה לעבור את אינטר, אינטר גדולה עליה.

תפסיקו לחלום, לרונאלדיניו יש עדיין מה לעשות בכדי שנספור אותו ביחד עם זידאן ורונאלדו. על קרוייף, פושקאש, גרניצ'ה, פלה די סטפאנו וחבריו אני בכלל לא רוצה לדבר*.

*רונאלדיניו יצטרך לחזור לפה ב4 גלגולים ולהשתפר במהירות האור בכדי להגיע לרמתו של מראדונה.