2-0 ענק לארסנל על יובה, 0-0 לבארסה ולמילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏26/3/06.

1. Rudess Member

רונלדיניו הוא בהחלט מהגדולים בהסטוריה, וללא ספק יותר טוב וחשוב ממראדונה המסניף.

2. M_T_A Member

כדאי שתתעורר... 90% מהעולם כבר עושים את ההשוואה הזאת.

3. Spanish Weapon Member

למען האמת ההשוואה הנפוצה כיום בעולם היא בין מסי למראדונה ולא בין רונאלדיניו למראדונה.

4. Jose Mourinho Member

הלו! תתעורר! אינטר היא בטופ-10 של אירופה! ויאריאל אני בספק אם היא בכלל בטופ-20!

החסרונות של אינטר מסתכמים בדבר אחד: רוברטו מנצ'יני. מאמן צעיר וחסר ניסיון שאומנם עשה כמה דברים יפים בפיורנטינה(גביע) ובלאציו(גביע) אבל הוא לא אחד שיוביל קבוצה לאליפות. עד היום אני מקלל את היום שבו מוראטי, שכבר סגר עם קאפלו בקיץ 2004, העדיף בסוף את מנצ'יני. קאפלו כידוע הלך ליובנטוס, ותראה מה קרה מאז: יובה עם 2 אליפויות איטליה, אינטר עם גביע איטלקי וסופרקופה איטלקי. זהה את ההבדלים.

"אינטר היא אחת היריבות הנוחות שויאריאל יכלה לקבל" - לא נכון בכלל:

אם היית אומר לויאריאל לבחור את מי לקבל בשלב הזה מבין: ברצלונה, מילאן, יובנטוס או אינטר, ברור שהיא הייתה אומרת אינטר.
    אבל, אם היית אומר לויאריאל לבחור את מי לקבל בשלב הזה מבין: אינטר, ליון, ארסנל או בנפיקה, זה ברור שהיא הייתה רוצה לקבל כל אחת מאלה שהיא לא אינטר.

לא, הסיכויים הם 70-30 לאינטר.
    רקובה ומארטינס/קרוז לא עולים על פורלאן וגי'זה פרנקו? :aaarofl: :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    רקובה לבד טוב יותר משניהם, כנ"ל מארטינס!

ורון וקמביאסו הם אחד מממרכזי השדה הטובים בתבל, כל אחד מהם בטוח עולה על סנה, לריקלמה זה לא יהיה נכון להשוות כי הוא קשר התקפי והם קשרי 50-50.

נ.ב.

להשוות בין רונאלדיניו למראדונה זה עוול לארגנטינאי.
    לא היה ואין כרגע אף אחד(אולי יהיה בעתיד, אי אפשר לדעת) שמתקרב בכלל לעשות את הדברים שדייגו עשה. שהוא רצה הוא פשוט לקח את הכדור והתחיל לעבור את כל הקבוצה היריבה, הוא היה עובר שחקנים גבוהים ממנו בראש וחצי בהקפצות על הראש. רונאלדיניו עם כל הכבוד אפילו לא מתקרב לעשות את זה. הוא שחקן ענק, אדיר, אבל אפשר לעצור אותו. את דייגו לא היה אפשר.
    מה שכן, עד שמסי לא ימצה את הפוטנציאל שלו, רונאלדיניו הוא מספר 2 אחרי דייגו, זה כן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/3/06
  5. burning soil Member

ויאריאל עושה עונה יפה לדעתי,המיקום שלהם בליגה בהחלט סביר,בצ'מפיונס הם הוכיחו
    הגנה חזקה ביותר-וזה אחד מהמפתחות המשמעותיים שלהם לקראת רבע הגמר.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המשחק הראשון של מילאן ליון יכול להיות משחק רע ביותר אם התוכנית משחק של מילאן תצליח (לעשות הגנה ולא לספוג במשחק החוץ) כמו שעושים במשחק חוץ, ואז מילאן תשטוף את המגרש בסן סירו (כמו שעשו נגד באיירן ובכלל בשנים האחרונות), או שליון תצליח לשבור את מילאן עם משחק מאוד מהיר ומהלכים מאוד מפתיעים שהצוות המקצועי של מילאן והשחקנים לא יהיו מוכנים לקראתו, וזה מעניין לדעת. אומנם ליון לא התברכו במאמן כזה גאון טקטית, אבל בכדורגל לפעמיים מתפתחים דברים ממהלכים בודדים שמשנים את כל התוכנית משחק של קבוצות מסויימות.

7. Igi Member

אויש forza inter! , לא נמאס?!?

"ויאריאל יכולה לעבור את אינטר, אבל הסיכויים שלה קטנים מאוד. הייתי מגדיר את זה ככה - 70%-30% לאינטר. וזה לא יותר אחוזים לנו רק כי באינטר אוהבים לפשל."
    גם של איאקס היו כאלה לא? ובסופו של דבר רק בזכות מזל גדול באותו משחק בארנה עליתם לרבע גמר.
    אני חושב שבמפגש הזה של שתי הקבוצות החלשות ברבע גמר(אולי חוץ מבנפיקה) תעלה אינטר, מכיוון שויאריאל באמת חלשה ממנה. לפי מה שראיתי, פורלאן לא סקורר. אי אפשר להסתמך עליו בתור אחד שיעלה את ויאריאל. חוץ ממנו ומריקלמה, ויאריאל קבוצה אפורה(למרות שגם איתם).

"אבל, אם היית אומר לויאריאל לבחור את מי לקבל בשלב הזה מבין: אינטר, ליון, ארסנל או בנפיקה, זה ברור שהיא הייתה רוצה לקבל כל אחת מאלה שהיא לא אינטר."
    ממש, אבל ממש לא.
    ליון וארסנל הן הקבוצות שכל מאמן לא היה רוצה לקבל. היתרון של ארסנל הוא במאמן ענק ובמקבץ שחקנים נהדר. ליון זו פשוט קבוצה נהדרת, לא מאריות אירופה, אבל בטח יותר מפחידה מאינטר ובנפיקה.
    בין בנפיקה לאינטר קשה לבחור. אינטר לא מפחידה, מכיוון שהיא בדיעבד אמורה להיות פייבוריטית על ויאיראל, לכן הם ינסו לגמור את המשחק וכבר ראינו למה החלוצים של אינטר מסוגלים...
    לעומתה בנפיקה תגיע בתור ה"אנדר-דוג" מול ויאריאל ותנסה לעשות לה בדיוק מה שעשתה לליברפול. ויאריאל כמובן חלשה מליברפול ולכן השיטה הזו יכולה בהחלט לעבוד. שמתי מרכאות מכיוון שויאריאל היא לא קבוצה אופיינית בליגת האלופות שתבוא בתור פייבוריטית. ראינו איך היא בקושי עלתה מול ריינג'רס..
    אז בקיצור,
    "אינטר היא אחת היריבות הנוחות שויאריאל יכלה לקבל"
    נכון, אך אותו דבר הולך גם לצד השני.

העולות שלי לחצי גמר מהמפגשים היום: ארסנל ואני חושב שברצלונה.(אני לא בטוח במפגש השני, הלב אומר בנפיקה, הראש ברסה.. וברסה היא בכלל בין הקבוצות המועדפות עלי באירופה.)

8. Barcik Member

בארסה צריכה לסיים את העבודה תוך מחצית היום. אני לא רוצה לחשוב אפילו על מצב בוא נצטרך לסמוך על רודרי, בלטי, אולגר, ג'יו וואלדז שלא יעשו שטויות. בארסה חייבת לעלות באטרף היסטרי, להמטיר בעיטות על השער של הפורטוגזים מן הפתיחה, כך שהם אפילו לא יעלו במוחם מחשבות על להטריד את העורף של אלופת ספרד. במשחק כזה, שני שערים לא יתעכבו להגיע, ויהיה אפשר לסגור את ההתמודדות הכפולה, להתפנות לזיין את ריאל מדריד, ולחזור לגומלין לטיולון עם ניהול פצועים ומוצהבים.
    לצערי, אני כלל לא בטוח שזה מה שיקרה. אם שחקני בארסה יעלו בגישת המשחק הגדול שלהם, אין לי דאגות. המשימה תושלם מהר. אבל למרות המעמד, זוהי עדיין רק בנפיקה. אין ספק שהם יקחו את זה ברצינות גדולה יותר מאשר את חטאפה, אבל את הזלזול הטבעי אי-אפשר למחוק. אני מקווה מאוד שבארסה לא תיתן לפורטוגזים להכנס למשחק, או כלל להתקרב לשער. יש את הכלים כדי לחסוך הרבה כאב ראש ולחץ, מומלץ מאוד להשתמש בהם.

וסגל בינוני, מגלומניה ונחיתות מנטלית מול הקבוצות הגדולות באמת. למרות זאת, אני חושב שהם יעברו את ויאריאל. לא בקלות, אבל יעשו את העבודה.

אני חושב שליון פשוט תקרקס את מילאן לגמרי לאורך צמד המשחקים. ותודח. הם עוד לא בשלים.

המפתח של ארסנל למשחק היום - לנצח. הם חייבים לשים את יובנטוס במצב בו היא חייבת להבקיע.

9. Luca_Toni Member

הלב אומר הראש אומר חחח מה עשית בלאגן..

ברצלונה תנצח בשני המפגשים מה מסובך?

10. נדב מיכאלי Member

בהצלחה לבארסה היום -יאללה קטלונים השנה הולכים עד הסוף !
    אני לא יודע מה אני מעדיף במשחק בין ארסנל ליובה,מצד אחד אני מאד מסמפט את יובה ומצד שני אין לי בעיה עם ארסנל (למרות שאני אוהד ליברפול) מה שכן בהחלט יכול לחזור על עצמו התסריט משנה שעברה ברבע הגמר עם ליברפול ויובה רק שהפעם יכולה להיות בתפקיד ליברפול ארסנל.
    אני מחזיק אצבעות לליון ואינטר.

11. EL Capitan Member

יאאאאא.... עמי, למה אתה טורח להתווכח איתם בכלל? על רונאלדיניו, לפני שבוע היה לו 25 והוא עוד ישיג תארים עד לסיום הקריירה שלו, ואז יחשב כשחקן הטוב ביותר שידע הכדורגל העולמי. ובקשר לויאריאל, מה שהיה לי להגיד לסרגיי אני יפנה לכולם, כי אני רואה שאנשים ממשיכים לרשום כאן שטויות. לא ראיתם את ויאריאל העונה ולא ראיתם אותה בעונה שעברה, ככה שאין לכם זכות להביע עלייה דעה רק מהמשחקים שלה בליגת האלופות העונה. לויאריאל יש סיכויים לא רעים בכלל לעבור את אינטר, וכן, גם 35 אחוז, עפ"י הערכתי, אלה סיכויים סבירים ולא קטנים מאד. לא אמרתי שויאריאל פייבוריטית ולא כלום, אמרתי, שלדעתי, היא תעבור את אינטר, זה הכל.

12. FelaKaT Member

גם אם זה 35%(וזה לא), זה בכלל לא סיכוי סביר. וכן, אני ראיתי את ויאריאל, אין לה מה למכור חוץ מריקלמה(תבדוק כמה משחקים היא ניצחה בלעדיו השנה).

ולגבי רונאלדיניו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx בינתיים ראינו מה הוא היה שווה בקבוצות בינוניות-.

13. EL Capitan Member

כמו שלארסנל "אין מה למכור" בלי הנרי. אבל זה לא משנה, היא תהיה עם ריקלמה מחר, נכון? זהו, אין טעם לדבר על זה.

14. Barcik Member

ומראדונה התחיל בכלל באירופה בקבוצה גדולה (בארסה) ותקופתו זכורה כאכזבה מרה.

15. SeRgInHo Member

אל קפיטן(איך קוראים לך אגב?)-מה אכפת לי איך הקבוצה משחקת בליגה?אם לא שמת לב, פה מדברים על ליגת האלופות..ובליגת האלופות היא משחקת חושך שהיה יותר מאפיין איזשהי קבוצה איטלקית אפורה ולא קבוצה ספרדית שסיימה בעונה קודם לכן במקום השלישי.חיפה עם סגל פי 50 פחות שיחקה הרבה יותר מהנה כיפי ופתוח והיה חסר לה תיקו אחד(!!!)נגד לברקוזן כדי לעלות לשלב השני.וגם לה זאת הייתה עונה הבכורה, והיא גם ניצחה את מנ יונייטד, אמנם את המילואים אבל ללא ספק המילואים של אז היו הרבה יותר טובים מהמנצ'סטר של תחילת העונה.
    ולאלה שאומרים שרוני יותר טוב ממראדונה. ילדים יש לי בשבילכם הצעה, תורידו איזה כמה סרטים עם ביצועים של מראדונה ואח"כ תבואו ותגידו שרוני יותר טוב.
    דייגו גמד בגובה 1.60 פשוט לקח את הכדור ועבר את כל שחקני היריבה כאילו הם קונוסים.דייגו הביא את המונדיאל לארגנטינה במו רגליו.דייגו לקח קבוצה אפורה כמו נאפולי בלי שום הישגי עבר ועשה מהם אלופים בליגה שמשחקות בה יובה מילאן ואינטר(אז אימפריה)והוביל אותה לגבהים שהיא לא ידע לפני כן ולאחר מכן.