2-1 לרומא על מנצ'סטר, 1-1 בסטמפורד ברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/4/07.

1. W.Rooney Member

מצויינים ויפים ?! מה נסגר איתך ?!

השער הראשון היה כ"כ מזליקי, הכדור שבעט טאדיי פגע בבראון ונכנס, יופי של שער, מה אני אגיד לך.

לגבי השער השני, איפה ראית פה מהלך מסודר ומתוכנן ? בעיטה חזקה לעבר השער, ואן דר סאר לא הדף טוב, ו-ווצ'יניץ' המשיך פנימה. מהלך מסודר ומתוכנן .. ממש.

בהצלחה בגביע אופ"א.

2. George Best Member

מהלכים מתוכננים?
    מה אגיד לך מר נעם, אני בטוח במיליון אחוז שספאלטי תיכנן את השער הזה, ממש מהלך מבריק, שער מריבאונד אחרי הדיפה לא טובה של שוער..למי אין מושג?
    אם יש לך ביקורת על השער של מנצ'סטר אז כנראה שכדורגל זה לא בשבילך, מהלך כדורגל מבריק, באמת סליחה שיש לנו את השחקנים הדרושים לכזו מתפרצת(וטדאיי, מנסיני וטוטי בהחלט יכולים לעשות כזה מהלך, רק חבל שכל מה שהאיטלקים עשו זה לבעוט מרחוק), ההתנצלות על השער הנהדר בדרך.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/07
  3. נעם Member

בוא נתחיל מזה - השער הראשון של רומא התחיל מקרן קצרה שהם תרגלו באימונים (ראו את זה במהלך כל המשחק) המשיך למסירת עומק למנסיני שלקח באחד על אחד את הבלם שאיתו ושיחרר מיסרת רוחב שטדיי שבלי שום בעיה לקח (וזה ששחקני ההגנה של יונייטד מעדיפים להשאר על קו השער מאשר לקחת את הבעיטות מבחוץ ואת הבעיטה הזאת של טאדיי זה בעיה שלהם).
    אל תצפה שטוטי ינסה לפרוץ בין 3 שחקני הגנה שנמצאים בתוך הרחבה אם אף אחד לא יוצא אליו כשיש לו בעיטה מצויינת מבחוץ.
    השער השני הגיע מריבאונד של בעיטה חזקה של מנסיני ופיניש מדהים של וויצניץ. לפני הבעיטה הייתה הנעת כדור עד שזה הגיע למנסיני ולכן זה שער לגיטימי ולא מכוער כמו שאתם מציגים, שער חכם ולא איזה בעיטה חופשית רמאית שגונבת שער ואוליי אפילו עלייה!
    והשער של יונייטד היה יפייפה לצופה אבל זה שער של שחקן ולא של קבוצה ולא של מאמן אז תפסיקו לזיין תשכל.
    ההגנה הבוקית שלכם שיחקה צמוד לשער ולכן המצבים הרבים נבעעו מבעיטות מרחוק ביקורת רק לפרגי ולמצב שנוצר.

4. נעם Member

חומד, אתה התחלתה בתור אוהד הצלחות מגיל קטן ואני בתור אוהד של הקבוצה של העיר בה גדלתי בלי קשר למצב שלה בליגה או באירופה, אז אם עכשיו אני אתחיל לרדת על הקבוצה מהמקום שבו אתה גדלת נניח נתניה או כפר סבא אז נעשה השוואה מעמיקה בינה לבין ורדר ברמן ואז תראה שגביע אופ"א זה לא מפעל לבוז לו.
    לחשוב כמה אני יכול לצחוק עליך ועל השנתיים האחרונות בתור אחד שאוהב את צלסי באנגליה(וזה גם מאז ימיו הזוהרים של זולה הגדול).
    ודבר אחרון - אני בכלל לא בטוח שיונייטד היו עולים מהבית שברמן נשרו ממנו, בכלל בכלל לא בטוח.

5. Jose Mourinho Member

בשביל לחזור ל4-4-2 הדי כושל של שתי העונות הקודמות? לא תודה.

6. W.Rooney Member

מישהו צחק עליך ? כתבתי לך בהצלחה בגביע אופ"א. אנחנו בליגת האלופות, רמה אחת מעליכם. בא לך לצחוק ? תצחק. אנחנו נהיה אלו שנצחק אחרונים, כמעט בכל עונה.

יונייטד העונה היו בבית עם 3 קבוצות, לפרט לך מי ? לא חושב שצריך. מה איכפת לי מה יכול היה לקרות תיאורטית ? יופי, אז אתה לא בטוח. גם אני לא בטוח שברמן תגיע לגמר גביע אופ"א השנה, זה נותן לי משהו ? באמת, תפסיקו להתעסק בדברים באוויר ותתעסקו במה שקורה במציאות, על הקרקע.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלו, הלו. מכבי נתניה ניצחה את ורדר ברמן בעבר, בעונה שהיא זכתה בגביע האינטרטוטו, שהיום מקביל לגביע אופ"א. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

8. SeRgInHo Member

מה? אינטרטוטו היה אז מפעל רביעי (או החמישי) בחשיבותו. גביע האלופות, גביע המחזיקות וגביע אופ"א היו "קצת" יותר יוקרתיים עם כל הכבוד. ועצם העובדה שנתניה זכתה בו די אומרת עליו הכל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. כמה כבר מפעלים אירופאיים היו בשנת 1978?
    ב. גם אם זה היה המפעל העשירי בחשיבותו, נצחנו את ורדר ברמן, מה שאף קבוצה ישראלית לא תעשה בעשור הקרוב ולא עשתה מעולם.
    ג. מכבי נתניה של אותם שנים נחשבה לאחת הקבוצות החזקות באירופה.

10. נעם Member

מתוך תוכן ההודעה שלך הבנתי שאתה כביכול צוחק על ברמן.

אז סבבה אני לוקח את דבריי בחזרה

11. Raulito Madridista

הפועל ת"א ניצחו את מילאן בשנת 02\2001 במסע החלומי בגביע אופ"א שנעצר רק ברבע הגמר.
    עם כל הכבוד לווורדר ברמן... תסכים איתי שמילאן.. קבוצה קצת יותר מכובדת, בעל עבר מפואר יותר. נכון אבירם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

* ומצטער הייתי חייב לדחוף את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא יודע מה אני הולך לעשות לגאון שיכתוב "מנצ'סטר יונייטד" בהקשר הזה. בטח לא לכתוב את רשימת הנעדרים ולהדגיש שלא הייתה למשחק הזה חשיבות.

13. SeRgInHo Member

ככל הידוע לי היו שלושה עיקריים. הראשון בחשיבותו גביע האלופות, אחרי זה גביע המחזיקות, ואחרי זה גביע אופ"א. בחיים שלי לא שמעתי על המפעל הסתמי הזה בשם אינטרטוטו.
    וואו! וחיפה ניצחה את אולימפיאקוס ואת מנצ'סטר יוניייטד, שני נצחונות "קצת" יותר מרשימים.
    נחשבה על ידי מי?
    חשיבות שמשיבות. חלאס! גם עם הרכב עשירי יונייטד צריכה לדרוס קבוצות כמו חיפה.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בואו נודה שמנצסטר היו חלשים ביותר. מנקודת ההתחלה הזו אפשר לנהל דיון. לכל הדעות רומא שלטו בכל נתון אפשרי מבעיטות לשער, החזקה בכדור, מצבי סיכון השער וכו'. אני לא בא לומר מי קבוצה יותר טובה, אבל אני כן בדעה שביום רביעי רומא שיחקו נהדר. אם רומא לא היו מחמיצים כמה בעיטות מאוד טובות מ ה27 בעיטות לשער שהיו להם במשחק, אז בכלל לא היה דרך חזרה לאדומים בגומלין. מנגד, רונאלדו שהיה טוב (קצת פחות טוב ממה שהוא מסוגל), הרגיש קשיים במרבית הניסיונות שלו מול ההגנה האיטלקית. לא חושב שיש סיבה לעשות כאן סרט שלם של החפשות על היוניטד בגלל משחק אחד, (כולם כאן יודעים שהם מסוגלים ליותר), אך לגבי המשחק האחרון אם הייתי אוהד יוניטד הייתי מבקר את הקבוצה שלי על יכולת לא טובה, נקודה (מרוצים מהיכולת? אני מניח שלא).

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/07