2-1 לרומא על מנצ'סטר, 1-1 בסטמפורד ברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/4/07.

1. city Member

אם צריך להבין משהו מהמשחק היום הוא ששום דבר לא סגור. הרי כמו שבאיירן עשו היום שני שערים משני מצבים, ככה יכול להיות שהם יתפסו יום של חוסר מזל בגומלין ומצד שני מילאן תצליח להבקיע. באיירן מגיעים כפייבוריטים, זה נכון, אבל לא צריך לצאת בהצהרות כמו "באיירן עלתה". הם בסה"כ מובילים במחצית.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנאדם שראה את כל ה-90 דקות ויבוא וירשום פה שלבאיירן הגיע תיקו פשוט שקרן.

3. Jose Mourinho Member

אולי לא תתייחסו לדעה שלי כאובייקטיבית כי אני אוהד אינטר, אבל לדעתי לא היה פנדל למילאן במחצית הראשונה, לוסיו נגע עם השפיץ של הנעל בכדור לפני המגע ברגליים של קאקה. הפנדל שכן נשרק כמובן לא היה, ואני כלל לא בטוח שלא היה נבדל בגול של ג'ילרדינו, אני צריך לראות את זה שוב. אל תשכחו גם שהשופט שרק לעבירה שלא הייתה של פיזארו על אודו ברחבה של מילאן, המגן האיטלקי זרק את עצמו לדשא ומנע מפיזארו מצב טוב מאוד לכיבוש.
    ואן-בוייטן עם צמד שערים בביצועים ששבצ'נקו, טרזגה, מקאיי וכו' היו מתגאים בהם. השני במיוחד, עצירה בחזה ובעיטה לרשת, שער מצויין.
    בסה"כ מילאן הרשימה אותי היום במשחק שלה, לפחות עד הגול של קאקה שאחריו החניכים של אנצ'לוטי איבדו לגמרי את הראש. תוצאת הסיום היום מראה את החזרה של אוטמר היצפלד לליגת האלופות.
    לצערי, אין מגיע בכדורגל. גם לאינטר וארסנל, ואולי גם לריאל מדריד, "הגיע" לעלות לרבע הגמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/4/07
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה זה מגיע? אין כזה דבר מגיע. מילאן עשתה טעויות, שיחקה בטיפשות, בפחד, ושילמה על כך.

בקשר לליברפול, לא ראיתי את המשחק אבל איינדהובן איכזבה אותי בענק. היא הייתה ההימור שלי במפגש הזה, חשבתי שלליברפול יהיה קשה מול קבוצה נחותה ממנה אבל כל הכבוד לחבר'ה של בניטז שעשו את זה בגדול, בסטייל ובצורה מעוררת כבוד. 3-0 אצל פ.ס.וו זה לא דבר של מה בכך.

5. SeRgInHo Member

אוי דיי כבר עם זה. כמו שאינטר מעלי אמר, וזאת הפעם הראשונה שאני כ"כ מסכים איתו: "אין מגיע בכדורגל". מה שזוכרים בסופו של דבר זה את התוצאה הסופית.
    גם לליון, אינטר וארסנל הגיע לעלות לרבע הגמר, אז מה מישהו זוכר את זה? גם להונגריה ב-54 ולהולנד כעבור 20 שנה הגיע לזכות במונדיאל, אז?
    היו כבר "שודים" הרבה יותר גדולים מהתיקו הזה, ולהגיד את האמת אני כלל לא בטוח שהגיע למילאן לנצח. נכון, החזיקה בכדור יותר, נכון היא הגיעה למעט יותר מצבים, אבל הלו, זה רבע הגמר, זה סן סירו, זאת מילאן הגדולה, מה אתה רוצה שבאיירן תעשה? אתה תראה שיהיה בדיוק את המצב ההפוך באליאנס ארינה. באיירן תתשלוט, באיירן תגיע ליותר מצבים ואם מקאי ופודולסקי לא יהיו אימפוטנטים כמו ג'ילרדינו היא גם תנצח את מילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/07
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תתחילו להתחכם איתי עכשיו עם ההגדרות של מגיע. מילאן החזיקה יותר בכדור, שיחקה כדורגל יותר יפה, הגיעה ליותר הזדמנויות, וזהו בעצם.
    אז אני אגיד את זה ככה - באיירן גנבו תיקו.

מה שמעצבן אותי, זה שזוכרים את התוצאה הסופית מתי שנוח. איכשהו כולם זוכרים שליברפול לקחו את אליפות אירופה ושוכחים מה היה במהלך המשחק. אבל באורח פלא, כולם זוכרים שמילאן עשו בונקר שבועיים לפני זה בחצי הגמר מול איינדהובן.
    מה שאני רוצה להגיד זה שתתנו את הקרדיט כשמגיע. מילאן שיחקה היום טוב מאוד והיו לא מעט שלבים במשחק שבאיירן לא עברו את האמצע. נגמר 2-2? בסדר... יש עוד גומלין... יהיה טוב.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה זו השנה של באיירן , פעמיים במשחקי חוץ להבקיע שער חשוב בדקה ה90

8. Makaay#10 Member

תודה תודה אלוהים תודה שהוכחת שהרמאות לא משתלמת והשהמושחת של אופא שבא לשפוט לטובת הצד המילנזי ועל כל קטנה נתן להם וגם קינח בפנדל שלא היה גם אוכל תלב עכשיו ! תודה שיש עתיד לקבוצה בדמותם של שחקנים אדירים כמו לל ורנסינג ואיך אפשר בלי אוטל שאומנם טועים מעט עכשיו אבל בעתיד יהיה דור ההמשך הגדול יותר. תודה שאני יכול לצאת מהמשחק שמייייח ולא עם הראש בין הרגליים אחרי רביעייה מקבוצות כמו מילאן וצ'לסקי . תודה שההגנה סוף סוף משחקת כמו שצריך ולמרות טעויות פה ושם מרגישים בשיפור,
    תודה באיירן שעשית לי תחג ואולי בעזרת השם בעוד שבועיים נשלים את הנקמה במילנזים על אותה שמינית גמר ארורה .
    אה כן ... ותודה שיש מאמן .

חג שמיייח לכל בית ישראל !

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו שכחנו תודה שהזכרת לנו....

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/07
  10. XabiAlonso Member

בלי אלכס, לאיינדהובן אין הגנה והיא לא שווה אגורה שחוקה.
    בגומלין, ליברפול יכולה לעלות עם ההרכב השני.

11. George Best Member

כדי לתת מנוחה לשחקנים לקראת הקרבות החשובים במאבקי האליפות והגביע? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Andrea21 Member

חחחח כל הילדונים פה שמבלבלים תמוח - אני אפילו לא מתעצבן מזה כבר,זה מצחיק אותי.

מה כולם פה מבלבלים תמוח מה?
    בוכים על הפנדל של קאקא שלא היה?

מה עם האדום לפודולסקי?מה עם הגול שנפסל לג'ילה - מסכן הבן אדם עד שהוא שם גול פוסלים לו אותו,בחיי ריחמתי עליו.

מה עם הפנדל המחצית הראשונה?וזה פנדל של מאה אחוז ואל תבלבלו תמוח,לוסיו נגע בכדור?יכול להיות,אבל אחרי זה קאקא עוד יכל להגיע אליו ולוסיו תפס לו תרגליים,אז מה לא פנדל?

אבל עזבו תטעויות שיפוט,באיירן גנבה היום תיקו,ההחמצות של ג'ילארדינו זה כבר הגיע לרמה כזאת שכשהוא מגיע להזדמנות אני כבר מוותר מראש.

הם עשו שתי מצבים כל המשחק,ובגלל דידה(לא מבין אחרי שנה שעברה מה הוא עוד עושה במילאן)ספגנו שתי שערים.

אבל אני גאה בקבוצה שלי,באנו ושיחקנו כדורגל מצוין,זה עוד לא גמור.

13. Dimitar Berbatov Member

תיקו שכולו נצחון מבחינת באיירן מינכן בסאן סירו. באיירן בסופו של דבר למרות ערב לא טוב של ההקתפה שלה הצליחה לכבוש פעמים ואין פלא שהכובש בשני המקרים הוא ואן בוייטן הבלגי הבינלאומי. אבל מי שבאמת היה מעל כולם הוא השופט הרוסי, יורי בסקאקוב שגנב את ההצגה. בסקאקוב גנב למילאן שער מוצדק ללא ספק, לגבי הפנדלים אין ספק שהפנדל שהשופט כן שרק עליו לא היה ולא נברא אבל לגבי השני אני בכלל לא בטוח שהיה פנד, לדעתי לוסיו גלש נקי. בכל מקרה השופט היה קטסטרופה וחבל שממשחק כזה כולם בסופו של דבר זוכרים את השופט.
    בקשר למשחק עצמו, מילאן שיחקה מצוין 60 דקות. בדיעבד ההחלטה של אנצ'לוטי לעלות עם 5 קשרים וחלוץ בודד אחד התבררה כמצוינת. מילאן שלטה במגרש, פירלו ארגן את המשחק מאחור ונראה כמו פירול של המונדיאל, כמה שהתגעגתי למסירות הנהדרות שלו. גם סיידרוף וגאטוסו בצדדים היו טובים אבל מי שהעיב על כל המשחק של מילאן ומנע ממנה לגמור את המשחק כבר במחצית הראשונה היא ג'ילא שהחיץ פעם אחר פעם מצב של 100%.
    באיירן מנגד היתה רעה מאוד, לא הגיע לשום מצב מלבד הבעיטה של הוטל שגם היא לא היתה משהו. באיירן לא שיחקה חכם, מרכז המגרש שלא לא היה דומה לכלום וגם באגפים שוויינשטייגר וסליאמציץ' לא הורגשו. אבל כל זה נכון עד לדקה ה-60 אבל אז ראינו את באיירן שנראת הרבה יותר טוב. גונבת ממילאן שני שערים סופר יקרים. גם כאן יש להיצפלד חלק גדול בקאמבק הזה, החילוף הכפול שלו שבו הכניס את פיזארו ולל עזר מאוד ובאיירן נראה הרבה יותר טוב.
    ובסוף כמה מילים על דידה. איך מילאן החתיו אותו לעוד 3 שנים, דידה לא שוער בלבל של מילאן. שני השערים היו כתוצאה מטעויות שלו. הגול השני זה בדיחה, עם כל הכבוד לדיוק של ואן בוייטן ולשמאלית הקטלנית שלו זה כדור ששוער שמחזיק ממנו צריך לקחת
    בקיצור, תיקו שכולו נצחון לבאיירן שהגיעה פייברויטית לעלות גם לפני המשחק ועכשיו על אחת כמה וכמה. מילאן יכולהלצאת מאכוזבת מאוד...

פ.ס.וו הפתיעה אותי בחולשתה, חשבתי שדווקא לקראת המשחק נגד ליברפול היא תתעורר. פ.ס.וו חסרה מאוד את אלכס, ראינו את כל השערים של ליברפול וכולם שערים של ההגנה, ההרחק של הבלם בגול של ריסה אומללה. וגם השני השערים האחרים אלכס עם הגובה שלו היה מרחיק את הסכנה. אבל גם ללא אלכס ציפיתי מפ.ס.וו ליותר, פארפן היה חלש מאוד וקוקו לא הנהיג כמו שציפו ממנו. אין ספק שחוץ מהחיסור של אלכס והחולשה של השחקנים לקומאן יש חלק בתבוסה הזאת. קומאן ניהל את המשקח במחצית השנייה רעה מאוד. נו באמת, להכניס מגן במקום חלוץ? זה באמת גובל בטמטום.
    אבל צריך גם לתת את המחמאות לליברפול. ליברפול המשיכה את היכולת הטובה מהליגה ושיחק כדורגל טוב מאוד. הרביעיה הקדמית: ג'רארד, קויט, קראוץ' וריסה היתה מצוינת וליברפול נראת כמו אחת שיכולה להגיע השנה לגמר.
    בקיצור, ליברפול הפכה את המשחק באנפילד שבוע הבא למשחק לפרוטוקול בלבד ובניטז יכול לתת מנוחה לכל השחקנים שלו עד חצי הגמר. פ.ס.וו סיימה את העונה שלה בצ'מפיונס בטונים צורמים ותתרכז בליגה שם מחכים לה מאבקים לא פחות קשים

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע אם נכון להגיד "תיקו שכולו ניצחון". אחרי הכל, זה היה רק תיקו.

כמו שבאיירן כבשה 2 שערים, מילאן יכולה לעשות אותו דבר באליאנז. 1-0 קטן למילאן ובאיירן בחוץ, תיקו שכולו ניצחון זה טוב להגיד במשחקי ליגה שאין מפגש שני כי שוב, העיניינים נזילים ביותר, נכון שתיקו 0-0 או 1-1 יספיק לבאיירן אבל מילאן לא צריכה יותר מדי כדי לעלות. לא צריכה הרבה בכלל.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לירן אני לא רואה את באיירן במגרשה הביתי לא מנצחת. נכון, מילאן גם מסוגלת לנצח 1:0 אך קשה לי להאמין שההגנה המילאנזית תצליח לעמוד במשימה, מה גם שיש לזכור ששני שחקנים צפויים לחזור בגומלין, ואן בומל ואוליבר קאן ,אשר יכולים בהחלט לשפר בהרבה את הסיכויים של הקבוצה הגרמנית.