20 שנה לפרמיירליג-הקבוצה הטובה ביותר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/4/12.

1. alexshw Member

3 אליפויות רצוף זה פסגת ההישגיות של קבוצה באנגליה.
    זה למה.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחר שהדיון הוא על קבוצה במודל של עונה מסוימת, הרי שהשאלה אם היא לקחה עוד אליפויות או לא אינה רלוונטית. בדיונים אחרים כן, בדיון הזה לא.

מודה שקשה לי לספק תשובה. ארסנל של 2004 היתה קבוצה נפלאה ומאזן נקי מהפסדים בעונת ליגה שלמה זה דבר נדיר. יונייטד של 2008 היתה שילוב אולי מושלם בין הגנה מצוינת להתקפה נהדרת. קשה לי מאוד להפריד ביניהן. אני גם חושב שההמעטה בערכה של יונייטד 99 בגלל מספר הנקודות, למשל, לא במקום. זו היתה תקופה אחרת בכדורגל האנגלי ובאותם ימים לא היית לוקח אליפויות עם אחוז נקודות גבוה כפי שהתפתח מאז. למרות שיכול להיות שאם מזקקים את העונה ההיא ומשאירים רק את הליגה, בלי הגביע וליגת האלופות, אין שם את ה-WOW פקטור שנוצר בשילוב שלושת המפעלים. אני גם חושב שלצ'לסי של אמצע שנות ה-2000, הגם עוצמתה האדירה, לא היה את ה-WOW פקטור הזה ולכן היא נשארת קצת מאחור. ואף מילה על בלקבורן 95'. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. alexshw Member

אני חושב שהיא כן רלוונטית כששופטים קבוצה, כמדובר בסגלים מאוד דומים שהמשיכו אחר כך.
    החוכמה הגדולה היא המשכיות ולא כמות הפסדים בעונה מסוימת.

פרט לכך כפי שציינתי יש את עניין הזכיה באלופות. שזה מאמץ גדול נוסף במקביל למאבק בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/12
  4. Nitay a Member

התלבטות קשה בין ארסנל של הנרי, ליונייטד של 99.
    לבסוף בחרתי בארסנל של הנרי.
    מעבר לזה שהם עשו הישג בלתי נתפס של עונה ללא הפסד,
    הם שיחקו את הכדורגל הכי טוב שראיתי מקבוצת כדורגל, מלבד ברצלונה של השנים האחרונות.
    הישגים לצד כדורגל אטרקטיבי זה תמיד נוסחה מנצחת לקבוצה אגדית.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://troll.me/images/yao-ming/bitch-please-thumb.Xxx

6. Emile Zelicky Member

אני מאוד מתלבט בין צ'לסי 05 לארסנל 04, שתיהן פירקו את הליגה וזכו באליפות בהפרש עצום על המקום השני.
    לצ'לסי היה סגל מאוד עמוק באותה עונה, כל עמדה היו עליה לפחות 2 שחקנים ברמה גבוהה.
    לא יודע קשה להחליט, אבל כנראה שצ'לסי קצת יותר גם כי היא תפסה את המקום הראשון בשלב מוקדם יותר בעונה מאשר ארסנל, ארסנל אבל עם תקציב הרבה יותר קטן עשתה את אותו הדבר בערך.
    לא יודע קשה לי להחליט, חח תעזרו לי!

7. StevieG Member

אני הלכתי על האינבינסיבלס של ארסנל. כדורגל אדיר, איכותי, אפקטיבי ובלתי ניתן לעצירה. תיירי הנרי בשיאו היה הכדורגלן הטוב ביותר שהפרמייר ליג ראתה אי פעם, וזה רק הדובדבן שעל הקצפת, כי היו גם את פטריק וויירה, רובר פירס, אשלי קול, סול קמפבל ופרדי ליונגברג.

8. Gunner_ForeveR Member

במקרה שלך זה פשוט מאוד, לך על הקבוצה שאתה אוהד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. WellNeverDie Member

הקבוצה הטובה ביותר בפריימרליג - כל עוד באמת לא נסתכל על גביעים ואירופה, הייתי הולך על ארסנל הבלתי מנוצחת. למה? כי היא הייתה בלתי מנוצחת וזה עד כדי כך פשוט.
    האמת אם נסתכל על זה "יבש" אפשר פשוט לראות אחוזי הצלחה של קבוצה בכל עונה (כמו נקודות/כמות נקודות מקסימלי).
    אז הינה העובדות:
    בלקבורן 94/95 - 89/126 (42 משחקים) - 70.6%
    יונייטד 98/99 - 79/114 (38 משחקים) - 69.2%
    ארסנל 03/04 - 90/114 (38 משחקים) - 78.9%
    צ'לסי 04/05 - 95/114 (38 משחקים) - 83.3%
    יונייטד 07/08 - 87/114 (38 משחקים) - 76.3%

אז בגדול, על יבש, צ'לסי של מוריניו מנצחת. כמובן שזה בלי להתחשב במפעלים האחרים ובאיכות היריבות אבל סך הכל, צ'לסי 2004/5 נתנה את העונה הכי טובה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'סטר יונייטד 2007/8 - כנראה הקבוצה הטובה ביותר שיצא לי לראות מאז שאני עוקב ברצינות אחרי מה שקורה באירופה. צמד בלמים מהשורה הראשונה, מגן שמאלי שכל הופעה שלו הייתה קונצרט על הקו, קישור שידע לעשות את העבודה בשיא היעילות ושלישייה קדמית שכל אחד ממנה היה פוטנציאל להפוך להיות 'השחקן הטוב בעולם', כשכריסטיאנו רונלדו מימש אותו כבר אז. נדיר למצוא בקבוצה כל כך הרבה שחקנים ברמה כזו שהיו בשיא הקריירה.

סקר נחמד. עשה טוב להיזכר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. The_Arsenal Member

את יונייטד של אותה שנה אני דווקא לא זוכר כמכונה התקפית. רוני בעונות הפריחה של רונאלדו היה הצל של עצמו, ובגלל זה כולם חשבו שברגע שCR7 יעזוב לא תהיה להם התקפה. זה שרוני בשלוש שנים האחרונות הוא מפלצת עם מספרים מדהימים, זה משהו אחר, זה לא היה ככה ב-2007/8. גם טבז, לא היה צלע ממשולש התקפי מדהים, אלא בעיקר ג'וקר שהבקיע גולים מזליקים חשובים.

הגדולה של הקבוצה הזאת הייתה בהגנה, היה להם רצף של איזה 11 משחקים ללא ספיגה, ושכלל גם הרבה 1-0-ים, מגול של וידיץ' בנגיחה ממצב נייח (כמשל).

הקבוצה הכי טובה בעונה הזאת הייתה ארסנל של החצי הראשון של העונה בלי שאלה בכלל. יונייטד ניצלו את ההתפרקות המנטלית שלנו אחרי שבירת הרגל של אדוארדו ועקפו אותנו בסיבוב, וזכו באליפות בצדק בסופו של דבר. אבל הקבוצה הזאת לא יותר גדולה מהבלתי מנוצחים או מצ'לסי של מוריניו.

12. Mellow29 Kopite

ארסנל 2003/04, ה-Invincibles, זכתה בתואר הקבוצה הטובה ביותר לא רק ע"י גולשי אייסוקר, אלא גם ע"י צוות המומחים מטעם הפרמיירליג.
    http://www.premierleague.com/content/dam/premierleague/site-content/News/2011-12/news/arsenal-win-best-team.Xxx/_jcr_content/renditions/cq5dam.thumbnail.490.338.margin.Xxx
    http://www.premierleague.com/en-gb/news/ne...team-award.html

:aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/12
  13. Wazza Member

סיכום 20 שנה בפריימר ליג תוצאות (הבחירות האמיתיות, לא הבחירות בפורום)
    המאמן הטוב ביותר: סר אלכס פרגוסון
    השחקן הטוב ביותר: ראיין גיגס
    השער הטוב ביותר: וויין רוני נגד מנצ'סטר סיטי, מספרת.
    המשחק הטוב ביותר: יונייטד 4 3 סיטי
    החגיגה האפית ביותר: אריק קאנטונה נגד סנדרלנד

ההרכב הטוב ביותר בקרב האוהדים: Peter Schmeichel; Gary Neville, Tony Adams, Nemanja Vidic, Ashley Cole; Cristiano Ronaldo, Paul Scholes, Steven Gerrard, Ryan Giggs; Thierry Henry, Alan Shearer

ההרכב הטוב ביותר בקרב מומחים: Peter Schmeichel; Gary Neville, Tony Adams, Rio Ferdinand, Ashley Cole; Cristiano Ronaldo, Paul Scholes, Roy Keane, Ryan Giggs; Thierry Henry, Alan Shearer.

14. golding מנהלים

מה שנקרא popularity contest.

15. היודע Member

ליונייטד יש הרבה יותר אוהדים מארסנל וליברפול גם ביחד והם בטוח הציפו את ההצבעות, גיגס השחקן הכי טוב עאלק...