22 :: המחזור הגדול נדחה, איטליה בהלם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏2/2/07.

1. Gravesen Member

אני לא חושב שהקבוצה צריכה לרדת ליגה או לקבל עונש של הורדת נקודות. בעלי הקבוצה והשחקנים הם לא האחראיים למה שקרה ביציעים במגרש ( השופט דווקא כן והוא צריך להיות אחד המוענשים ) ולכן צריך להעניש את הקהל ולא את המועדון עצמו.
    אם יש מצלמות כמו בארץ, אז לעצור את המתפרעים ולאסור או לקנוס אותם בהתאם למידת התפרעותם, אם לא, אז עונש רדיוסים של מספר משחקים שידפוק את המנויים במיוחד אך גם את המועדון שיגרם לו נזק כספי מכובד.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חבורה של חמומי מוח שלצערי נמצאים בכל העולם, אופ"א עשתה בחוכמה עם פיינורד והייתי מצפה שגם הוועד האולימפי האיטלקי יידע להעניש את קטאניה גם במחיר של עונש כבד ביותר כדי לסיים או לפחות למזער את האירועים הללו. אותם רוצחים חיסלו אתמול בערב את סיכויי איטליה לזכות באירוח אליפות אירופה ב-2012, כמה חבל, כמה עצוב.

3. אלי מתחן Member

שפשוט לא יעשו משחקים דרומית לרומא, ותאמינו לי שהסיכוי שיקרה משהו הוא אפסי.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין עונש יותר טוב.
    בדיוק כמו שאינטר הייתה צריכה לקבל על החזיז שפגע בדידה איזה הרחקה לשנתיים קאטניה צריכה לקבל איזה מינוס 30 או משהו כבד שיגרום לה לצנוח עמוק עמוק.
    מדובר פה בחיי אדם,עד עכשיו ההתאחדות פעלה נכון והשההתה את הכדורגל.אני מעריך שבמהלך השבוע יודיעו על חידוש בעוד שבוע או בעוד שבועיים,בכל מקרה קאטניה צריכה להעינש,ובחומרה.

5. Gravesen Member

אני מודע לחומרת המעשה אך יש לזכור שלא המועדון הוא האשם למה שקרה אלא האוהדים ועונש של הפחתת נקודות או הורדת ליגה הוא פגיעה במועדון ולא באוהדים, מה הבעייה של הקהל להתפרע בלייגה השנייה או עם מינוס 30 נקודות?

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/07
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לא האוהדים והשחקנים והמאמן ובעצם כל הקשור ליובנטוס מלבד שני אנשים לא עשו כלום במהלך שנת 04/05,זה לא מנע מלהוריד אותנו ליגה.
    ככה הדברים מתנהלים,לטוב ולרע.מדובר פה בחיי אדם הפעם,ואם כל הכבוד זה יותר חשוב מהכל.

7. MHFC Member

הנה כמה סרטונים מהמהומה הגדולה לאחר המשחק:

http://www.youtube.com/watch?v=9RvKCYCP2GI

http://www.youtube.com/watch?v=m2aDcQxSaa4

http://www.youtube.com/watch?v=smklap4UR8A

החלטה נכונה של ההתאחדות האיטלקית לבטל את המחזור בסריה A ובסריה B. כאשר יש כאלה מהומות, ונהרג שוטר בין המהומות הגדולות, ההחלטה שלבטל את המחזור, נכונה. בכל לטעמי צריך גם לבטל את המשחק עצמו, לא רק שהוא היה על סף פיצוץ, אלא גם 2 השערים שכבשה פלארמו לא היו חוקיים. בהחלט יום עצוב לכדורגל האיטלקי, אפילו הגאזטה מכנה את מה שקרה לטרגדיה.

8. מיכל3 Member

חבל מאוד שבגלל חבורת מטורפים לא נזכה לראות את אחד המשחקים המעניינים השנה. עצוב שזה הגיע כ"כ רחוק, ידוע שהדרבי הסיציליאני תמיד חם..אבל להגיע למצב של מוות וכל הקטטות האלה? בושה וחרפה שיש אוהדים כאלה וההשלכות מכל האירוע הזה ידועות כבר לצערי. אני חושבת שהורדת ליגה תהיה עונש הולם לאירוע הזה.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל, המשחק נגד אוסטריה נדחה בגלל האינתיפדה ושהאוסטרים לא רצו להגיע ואז חויבו להגיע.

ממה בדיוק מת השוטר? שאיפת עשן כתוצאה מרימוני העשן המרובים שנזרקו וגרמו לפינויים של רבים לבתי החולים?

10. Jose Mourinho Member

Home Made Bomb שפגעה לו בפנים.

אגב, איזה מזל מצויין יש לאינטר. עד שסוף סוף האליפות כ"כ קרובה(יותר מ2002), העונה בסכנת ביטול. אם יבטלו/ישעו את העונה הזאת, אני מאמין שאוהדי אינטר ישרפו את משרדי ההתאחדות או משהו כזה.

חוץ מזה, עם כל הצער שבדבר מות השוטר, החיים צריכים להמשיך. מה גם שכמו שאמרו פה, אנשי הקבוצות לא אחראים להתנהגות האוהדים ולא יכולים לעשות כלום למנוע את זה, כי הרי כמה שוטרים כבר אפשר להציב וזה לא עוזר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/07
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטה במקום של ההתאחדות האיטלקית. הטיפול במקרים כאלה הוא נטו של ההתאחדות המקומית וההחלטה לדעתי במקום.
    מבחינה תדמיתית, אירוע בודד עם נפגע אחד, מצמרר ככל שיישמע, לא פוגע יותר מדי במוניטין. פולין או קרואטיה, שיש להן אוהדים פסיכיים שפוגעים בשמן הטוב כל פעם מחדש מצליחים להכתים את המוניטין של המדינה אותה הם מייצגים, אבל הם עושים את זה כל פרק זמן.
    המוניטין של איטליה יוכתם קלות לטווח הרחוק, אבל לא יותר ממה שפרשיית השחיתות למשל גרמה. מן הסתם אופ"א מצפה מהאיטלקים יותר מהפולנים או הקרואטים, אבל כמו שאמרתי - הצטברות של אירועים - אוהדי אינטר והאבוקות, פרשיית השחיתות ועכשיו זה - בהחלט מכפישה את שמה של איטליה והכדורגל שלה. חבל.

12. saviola Member

החיים ימשיכו בסופו של דבר, אבל לא לפני שההתאחדות האיטלקית תתן עונש חסר תקדים לקטאניה. כי הרי אם זה יהיה עונש קל כדוגמת משחקים ללא קהל, אז בפעם הבאה שזה יקרה זה יעבור בקלות. צריך להינתן כאן עונש חסר תקדים כמו שהיינו עדים אליו בקיץ, עונש שירתיע אוהדים שהקבוצות שלהן יקרות להן. אני מאמין שבדרך זו או אחרת, קטאניה תשחק בעונה הבאה בליגה השנייה (ובצדק). בעונה שעברה במשחק בין פיורנטינה ליובנטוס בגביע העבירו את זה בלי עונש מרתיע והנה התוצאה, הפעם צריך לשים סוף למהומות האלה. ואני אישית חושב שהתפרעויות בין אוהדים של שתי הקבוצות הן לא דבר רע, אבל ברגע שזה מגיע למוות של אנשים שדואגים לסדר זה עובר את כל הגבולות.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החיים צריכים להמשיך אבל בנתיים הם חייבים לעצור,כשמדובר בחיי אדם אסור בשום אופן לעבור על זה לסדר היום.אי אפשר להגיד אין מה לעשות עם זה אז בואו נמשיך,כי זה אידיוטי.כמו שאומרים בהתאחדות אם זה הכדורגל,אנחנו לא רוצים לראות אותו.ד"א קשה לי להאמין שהעונה הזאת תבוטל,אז תפסיק להתבכיין על המזל של הקבוצה שלך.קבלתם כבר אליפות וחצי מתנה מה אתם עוד רוצים?

14. saviola Member

http://212.239.39.34/newsmem/tuttosport/prima/prima.Xxx

http://212.239.39.34/newsmem/corsport/prima/prima.Xxx

15. Jose Mourinho Member

ברור שלפני שממשיכים צריך להעניש בחומרה את כל האשמים בדבר, לא אמרתי שלא.

אליפות וחצי מתנה? קודם כל, התואר בכאילו של העונה שעברה זאת לא אליפות בשביל אוהדי אינטר(לפחות רובם). ועכשיו, אם ישביתו את העונה הנוכחית לדי הרבה זמן, המומנטום של אינטר ייעצר, היא תאבד את האליפות(חס וחלילה טפו טפו טפו) ושוב תישאר בידיים ריקות, מה אז? במקרה כזה אני בהחלט יכול להתבכיין על המזל הרע של קבוצתי, שלא באשמתה.