22 :: המחזור הגדול נדחה, איטליה בהלם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏2/2/07.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל העונה הזאתי היא מתנה מהקלאצ'יופולי עבור אינטר,רכשים בדמות זלאטן וויירה,החלשות מילאן,אין יובנטוס,החלשות פיורנטינה והחלשות הליגה בכלל.ככה שתגיד תודה.

2. Jose Mourinho Member

אולי עם דאקור וקסאנו במקום ויירה וזלאטן לא היינו עושים 14 ניצחונות ליגה רצופים, אך עדיין היה לנו הרכב לאליפות גם עם יובנטוס ומילאן.
    ואגב ההחלשות של מילאן זה בגלל מילאן בנוסף לעונש, ויובנטוס ופיורנטינה גם כן האשמות היחידות במצב שלהן.

אגב גם רומא יכולה להיות מאוד מאוכזבת מדחיית המחזור, קרספו ואדריאנו היו אמורים לפתוח עקב פציעה של זלאטן, אבל עכשיו לשבדי יהיה מספיק זמן להחלים למשחק. לדעתי אינטר הייתה מנצחת גם ללא זלאטן(המשחק בסן-סירו, אינטר בכושר מפלצתי, וגם קרספו ואדריאנו זה חוד מפחיד לכל הדעות), אבל עם השבדי בכושרו הנוכחי הסיכויים לנצח יגדלו כמובן.

3. burning soil Member

עברו את הגבול הפעם, לפי מה שהבנתי מעבר לזה שהדרבי של אתמול הוא אחד החמים
    באיטליה, אז מעורבות בעניין גם מאפיות והנה התוצאה.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה ביכלל שבעונה הבאה כל הקבוצות הגדולות יבצאו רכש מאסיבי !
    העונה הזו חלשה מתמיד,וביכלל הליגה בצניחה,משנה לשנה הרמה רק יורדת והכוכים נוטשים לספרד ואנגליה.

להוציא את אינטר אף קבוצה לא עשתה שום רכש משמעותי העונה,אני מקווה שבקיץ יתחילו לישפוך קצת יותר כסף,ודבר ראשון להחזיר את כל השחקנים האיטלקים הבייתה,ושהקבצות הגדולות יתחילו לבצע מסע רכש רציני,כי כה פשוט אי אפשר להמשיך,הרמה רק הולכת ויורדת.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לגמרי לא מסכים איתכם בעניין ובכלל כל הנושא הזה של אלימות של קומץ אוהדים והעונשים שמקבלות הקבוצות כמו למשל לוני הרצליקוביץ'.

נתחיל לרגע מהנושא של לוני לדוגמא. כאשר אוהד זורק חזיז מהמגרש, לדעתי העונש הכספי לא אמור ללכת ללוני כפי שזה קרה, אלא למשטרת ישראל. הרי זה לא מתפקידו של בעלי הקבוצה לבדוק פרחחים במגרש, אלא של המשטרה. זאת אומרת שהמשטרה היא זו שלא עשתה את המוטל עליה, אז למה על כך צריך להענש לוני הרליקוביץ'. מקרה דומה גם כאן, אין שום קשר בין הכדורגל (כמשחק) האיטלקי למה שקרה, אלא לקומץ מאזרחי המדינה. האירוע קרה מחוץ לאיצטדיון, אז רק בגלל שאותו אדם כביכול אוהד קאטניה אז המועדון צריך להענש. מחר אני ארצח מישהו ברחוב (כמשל) ובמשפט שלי אני אגיד שאני אוהד פיורנטינה, אז יורידו אותה ליגה....
    לסיכום, לדעתי הפסקת המשחקים רק נותנת דחיפה לאותם חוליגנים להמשיך באלימות, כמו מול הטרור חייבים לדעתי דווקא להראות שהמעשים שלהם לא מזיזים ולטפל בכל מקרה כשלעצמו ולקחת צעדים נגד אותם חוליגנים בלבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/07
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אותו דבר,אתה לא תרצח אותו בגלל שאתה אוהד פיורנטינה,המהומות היו בעקבות המשחק,בגלל המשחק,המשחק הוא הסיבה למהומות.אני מסכים שעונש כספי הוא משהו מטומטם,עונש נקודות הוא העניין פה.לא ייעזור כמה שוטרים שלא תשים תמיד יצליחו להבריח אמצעי פירוטכניקה.ותמיד יהיו יותר אוהדים משוטרים.ככה שתמיד יכולים לפרוץ מהומות.דבר נוסף הוא שעם קאטניה תפגע משמועתית(נגיד עונש 30 נקודות) אז האוהדים ידעו שמעשיהם יכוליפ לפגוע בקבוצתם,והם אחראים למעשיהם.זה הפתרו היחיד.ענישת נקודות.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מסכים, אתה לא תשב בכלא על מעשה של מישהו אחר. אותו דבר גם כאן. מעבר לכך, שאת אותם החוליגנים לא מעניין "הכדורגל האיטלקי", או אפילו הקבוצה שאותה הם אוהדים, אלא היכולת לבצע את אותם מעשיי סטייה מבלי שהם יוחסו ככאלה. לא ממש יהיה להם אכפת להמשיך עם זה בסריה B, להפך יהיה להם עוד סיבה לכך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/07
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לזה, אני חושב שעונשים כדוגמת אלה, הם בעצם בריחה מהאחריות ומהבעיה עצמה. "נעצור את הכדורגל, נוריד אותם ליגה, עשינו את שלנו". זה פשוט ככה, כמו בהרבה סרטים/ספרים שראיתי/קראתי עח תקופות מהעבר הרחוק שברגע שהיו מכניסים מישהו לכלא העם היה נרגע בלי קשר, לאם אותו אחד באמת ביצע את הפשע, העיקר לעשות שריר.בזמן שהפושע האמיתי צוחק על כולם, ובמקרה שלנו אותם החוליגנים שבטוח פתחו בקבוק שמפניה כאשר לוני הרצליקוביץ' קיבל קנס כספי או אלה מאיטליה כאשר בזכותם עצרו את הליגה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע,אין לי ספק שאם היו יודעים מי אלה היו עוצרים אותם,אבל זה גובל בבלתי אפשרי לעצור אותם ועל כן צריך להעניש את הדבר היקר להם וזה הקבוצה שלהם.

10. Jose Mourinho Member

אתה צודק במידה מסויימת, אין כמעט דרך אחרת לעצור את התופעה, אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהשאלה - במה הקבוצות עצמן אשמות? הבעלים עשה משהו רע שהוא מחזיק לאוהדים קבוצה בסרייה א'? המאמן עשה משהו רע שהוא מדריך את השחקנים? השחקנים עשו משהו רע שהם באים לשחק כדורגל ורואים מופעי פירוטכניקה ומוות של שוטר שהורסים להם את המשחק?

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לזה, הרי על כל חוליגן יש אלפי אוהדים תמימים.

12. dani12 Member

העונש הכי טוב היה רדיוס ללא קהל במשך תקופה ארוכה.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופ"א התעלמה מהבכיינות של האוסטרים עד נפילת המטוס. אחרי שהמטוס נפל הם מיהרו להדיע על דחיית המשחק בלי לברר בכלל האם יש קשר מינמלי למצב הבטחוני (לא היה).

אסור לתת לזה לעבור על סדר היום. זה אולי רע עבור אינטר אבל החטלה טובה ונכונה מצד נשיא ההתאחדות שלא חיכה לשום דיונים ועשה צעד ראשון מצויין.

ג'ו קול - ומה עם מקרה הדרבי המילאנזי לפני שנתיים?

14. Chievo Member

כמה חבל, הסיציליאנים תמיד מזיינים את הכל, סיצליה הבית של העולם האירופי התחתון , כך חוגגים במגרשי כדורגל??!! חסר לנו צרות בכדורגל האיטלקי?!!
    קטאניה ז"ל

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/07
  15. FoRzA MiLaN for ever Member

בגלל ההפסקה הזאת,מלא קבוצות יחזרו מהמקומות שאליהן נסעו,וזה סתם ייעיף אותם(לכל אלה שיש להם משחק חוץ)
    רומא תחזור מהסן סירו,מילאן מאסקולי.
    מגיע לקטאניה לרדת ליגה בעונה הבאה,שתקבל מינוס נקודות משמונה ומטה,ושנה עונש בלי קהל.