23 :: אינטר מנצחת בפעם ה15 ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏9/2/07.

1. Jose Mourinho Member

אל תגזים, מלבד השער שנפסל מול סמפדוריה ואולי גם הנגיחה מול טורינו, אף שער של אדריאנו העונה לא היה כזה קל. מול אטלנטה זה היה נגיחת צלילה בזינוק קדימה, מול אמפולי הקפצה יפה מול השוער, ומול פיורנטינה בעיטה חופשית מצויינת.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדריאנו ביכלל במגמת שיפור,ועושה רושם שהוא חוזר לכושר הטוב שלו.
    זה טוב לליגה,לאינטר ולנו ביכלל הצופים שהוא חוזר להיות החלוץ המאיים שהוא היה עד ליפני שנה וחצי.

בקשר למשחק של רומא נגד פארמה,פשוט דרסנו אותם טוטי עם (עוד) משחק גדול,והוא סחף אחריו את שאר השחקנים לניצחון על פארמה.
    מחזור הבא נגד אפולי בחוץ, שרק אינטר יתחילו לאבד כבר נק' ! הם פשוט לא עוצרים..

3. Jose Mourinho Member

אדריאנו חזר להבקיע בצרורות, אבל זה עדיין לא אדריאנו הגדול שהיה חלוץ פשוט מושלם. היום הוא אולי ב60% מיכולת השיא שלו.

שנה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/2/07
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון..
    ביגלל זה אמרתי שהוא במגמת שיפור..

5. ManUtd Fan Member

אני לא מאמין שעוד יש לך אמון שרומא תוכל לקחת את האליפות מידיה של אינטר. האליפות כבר בידיים של אינטר, והיא שומרת עליה מאוד מאוד חזק, אין כרגע מישהי שיכולה להוות לחבורה של מנצ'יני אתגר, בטח שלא בכושר הנפלא שהם נמצאים בו עכשיו. ניצחון 15 ברציפות. היחידים שאולי יכולים להוות לה אתגר הם רומא ומילאן. אך המשחק נגד רומא נדחה, והמשחק נגד מילאן בעוד חודש, ועד אז, קשה לי להאמין שאינטר תפסיד משחק כלשהו, ובנוסף אני מאמין שעד אז רומא תאבד עוד מספר נקודות.

אין, פשוט אין מי שיכול על אינטר העונה, וגם אם יובנטוס הייתה בליגה, היא לא הייתה מצליחה לקחת את האליפות ממנה.

6. -=VodkA=- Member

אינטר התחילו להיות תותחים אחרי שהם הוציאו ימבה של כסף על רכש ואחרי שיובה הורדה ליגה ומילאן ופיורנטינה קיבלו עונש של הפחתת נקודות אז פתאוםםםם אינטר נהיו תותחים ורצים לאליפות.

האליפות הזאת לא מעניינתצ אף אחד כי היא כבר הובטחה לאינטר בתחילת העונה, העונה האמיתית מתחילה בסוף הקיץ 2007.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנה הזאת בהחלט תיזכר כאחת הגרועות בדפי הסריה אה.הפער הגדול בין המקום הראשון לשני,כל פרשת השחיתות שבעצם מרחפת מעל העונה הזאתי,לפחות השלכותיה מרחפים.האלימות במגרשים וכו'.אינטר תזכה העונה באליפות,אין ספק.ובכל זאת שאני האליפויות האלו לא ייזכרו לטובה אף פעם,הדבר היחיד שכן ייזכר זה אולי השיא הנפלא שלה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל איזו עונה צפוייה לנו בשנה הבאה! :aaa15:

9. מיכל3 Member

לפחות בעונה הבאה תהיה לאינטר מתחרה עד הסוף והיא לא תצטרך להתחרות עם עצמה. הייתי רוצה לראות תחרות משולשת בין שתי המילאנזיות ליובה, אבל לצערי כמו שזה נראה רק שתי קבוצות יתחרו על האליפות.

10. ManUtd Fan Member

וצ'לסי לא הפכו להיות תותחים אחרי שהוציאו ימבה של כסף על שחקנים? נו באמת. כסף זה חלק מהכדורגל, ובשנים האחרונות, כפי שרואים זה החלק העיקרי בכדורגל. הוציאו ימבה כסף? כיף להם, זו הדרך הכי טובה להתמודד על האליפות בשנים האחרונות.
    קודם כל. מילאן חלשה העונה, והאמת, שגם אם לא היו מפחתים לה את מספר הנקודות, היא לא הייתה מצליחה להתמודד עם אינטר על התואר. השנה אינטר פשוט רמה ואף שתי רמות מעל כל הליגה השנה. אם לא היו מפחיתים למילאן נקודות, היא הייתה עם 38 במספר, שזה כרגע מקום רביעי.
    פיורנטינה לדעתי בלאו הכי לא הייתה יכולה לקרוא תיגר על אינטר, וגם היא, אילולא היו מפחיתים לה את מספר הנקודות, היא הייתה מקום רביעי.

באשר ליובנטוס, אני מאמין שאיברהימוביץ' וויירה היו עוזבים את יובנטוס גם אם לא היו מורידים אותה ליגה. במידה ולא היו מורידים אותה ליגה, היו מפחיתים לה הרבה, אבל הרבה מאוד נקודות, שזה כמובן לא היה מוסיף לחשק של השחקנים, וגם עניין הכסף שהציעו לשני השחקנים לא תרם לעניין מבחינת יובנטוס.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/07
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טפו טפו טפו כן? :aaa15:

12. j.sh milan 1899 Member

כל הכבוד לאינטר שהיא מגיעה ל 15 ניצחנות רצופים אבל אני ראיתי תוכנית ב אלג"זירה על הליגה האיטלקית הם אמרו ש בשער של אדריאנו אדריאנו עשה עבירה על שחקן קייבו אבל השופט לא אמר כלום .
    והשער של קרספו הכדור פגע גם בו וגם בשחקן של קרספו אני לא יודע אם זה היה פאול או שהשופט יכול לתת יתרון לקרספו .
    והשער של קייבו אמרו שקורדובה עשה התחזות על השופט ולא הייתה עבירה עליו והשער היה חוקי .
    אם אתם עוד אומרים על אינטר שהיא הביאה 60 נקודות לבדה תבינו שהיא עושה כמו שיובי הייתה עושה הלווא שתרדו ליגה כי רק האינטר היא שעשתה את איטליה מגן עדן לגיהנום אני אומר לכם את הסיבות אלא במאמר גדול

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחחחח :aaarofl: , מעניין כמה שטויות כתבת בהודעה אחת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ,אנחנו עשינו מהליגה גיהנום?????כנראה ששכחת לאיזה קבוצות הורידו נקודות, וחוץ מזה בשער הראשון של אדריאנו לא היה כלום שחקן קייבו ניסה לדחוף את אדריאנו אבל הוא לא הצליח, ועל קורדובה היתה עבירה ברורה, ואני רוצה ממך להגיד מי אמר שאדריאנו עשה עבירה....., צ'זארי מאלדיני???????.

במקום לחפש אחרי תירוצים תסתכל לטבלה ותראה איפה אנחנו ואיפה קבוצתך עם סופר פיפו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

14. j.sh milan 1899 Member

לא צזארי מאלדיני שאמר את זה לבדו קח את האתר הזה בערבית http://www.sport4ever.com/vb/showpost.php?...1&postcount=172
    ולומר לך אני צפיתי במאוד משחקים לאינטר מ1999 עד עכשיו אני לא ראיתי אפילו פעם אינטר משחקת טוב אפילו השנה שאני אומר שאינטר תגיע ל 100 נקודות לא ראיתי משחק יפה לה כל המשחקים השופט עמם אינ מאוד מקווה שאינטר תרד ליגה כמו יובי ועל הפרש הנקודות ביננו לבינכם תוסיף 8 נקודות ותוסיף השחקנים שאנחנו הפסדנו לקבוצות אחרות בשביל שלא שיחקנו באליפות בשביל ששחקנו במוקדמות כמו קרספו ו "אבו חליל " איבראהמוביץ ו זמברותה ואתה תראה מה זה מילאן אתה עוד לא זכיתה לראות איך מילאן משפילה את הכבוצות האחרות תגיד לי מתי אתם ניצחתם בדרבי 6-0 אתם הפסדתם לארסינאל בבית 5-1
    מה אתה אומר על אינטר קבוצה כמו שמילאן קבוצה הששששששששששששש אפילו מילה לא תגיד הההההההה אינטר אנחנו נגיע השנה הבאה ותראו

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl: חחחח, אתה מביא לי אתר שכותבים בו אנשים כמוך את דעיתם ואתה לוקח אותה כלכך ברצינות????, ועוד פעם חזרת לחשוב על עצמך כנביא, למה אתה בטוח שזאמברוטה היה משחק במילאן????, ואתה מדבר על הכדורגל היפה , אינטר שיחקה כדורגל יותר יפה מזה של מילאן ויובה בשנים האחרונות.

אתה לא זוכר איך שהיית כלכך בטוח שמילאן תעפיל לגמר על חשבונה של רומא????, ומה קרה בסוף????? כולם ראו כמה שטויות אתה כותב, ואני אפסיק להגיב לך כי נמאס לי כבר מהשטויות שלך.