25 :: אינטר מביסה את קטאניה והרצף כבר 17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏23/2/07.

1. רפאל Member

סמפדוריה מוציאה את המיץ למילאן!
    אני לא מאמין שסמפדוריה שלי פתחה טוב יותר את המשחק למרות הכרטיס האדום לאודו (היה השחקן האחרון כשעשה עבירה) גם סמפדוריה קיבלה בהמשך אדום ומילאן התחילה פתאום להכנס למשחק.

2. Jose Mourinho Member

למרות החמישייה, מאוד הפריעו לי 2 השערים שספגנו, באשמתו הישירה של מי אם לא קורדובה.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמזיין את המוח, זה שמאנצ'יני לא מעיז לזרוק את הקולמביאני לספסל, סמואל יותר טוב ממנו ואפילו בורדיסו שהציג יכולת מאוד גבוהה בדקות שהוא קיבל, אבל בגלל שקורדובה כבר נמצא באינטר כמעט7 עונות (אם אני לא טועה) מאנצ'יני לא מרשה לעצמו שלא לתת לקורדובה שיהיה בהרכב הראשון.

4. רפאל Member

כמה כואב
    דקה 90 אמברוסיני דוחף שחקן הגנה שלו תוך כדיי שהוא נוגח פנימה והשופט מאשר את השער

5. XabiAlonso Member

לא נורא. העונה כבר גמורה מבחינת מילאן.
    אינטר כבר תטפל בהם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. רפאל Member

לי זה נורא כי אני אוהד את סמפדוריה...

7. מיכל3 Member

ושוב מאסימו אמברוסיני מציל אותנו בדקה ה-90 מתיקו מביך. למען האמת, אף פעם לא התרשמתי כ"כ ממנו, אבל כבר פעם שלישית שהוא מציל אותנו בשנתיים האחרונות-היום, שבוע שעבר ולפני שנתיים בחצי גמר נגד איינדהובן. מה שחשוב זה שהשגנו את המטרה וכרגע אנחנו מקום חמישי לאחר ההפסד של אמפולי. חבל רק על ההרחקה המיותרת של אודו, מהדקה העשירית נותרו עם 10 שחקנים ונאלצנו לשחק רק עם חלוץ אחד (אנצ'לוטי הוציא את אוליביירה והכניס את קאפו).

8. saviola Member

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון אבל אינטר הייתה מתמודדת על האליפות בכל מקרה, אז שוב פעם, אם היינו מוליכים ב-5 נק' כמו בית"ר זה באמת היה מראה שאנחנו לא גדולים, אבל אם ניצחנו כבר 17 ברצף והסיבה היחידה שאפשר עדיין להפסיד את האליפות מתמטית זה עונה גדולה של רומא... אנחנו אולי לא אחת הגדולות בכל הזמנים כמו שהרצף עשוי לרמוז, אבל בהחלט קבוצה טובה מאוד.

די עם הקטנות על ולנסיה, לפי כל המשחק הזה היה ברור שולנסיה תכבוש לכל היותר את הכמות שאינטר תכבוש, לא היינו שמים תראשון גם ולנסיה לא הייתה כובשת, הם עברו תחצי עד הגול של קמביאסו?

לא ראיתי את המשחק מול קטניה, אבל אני מסכים לגבי קורדובה, הקולומביאני במגמת ירידה כבר למעלה משנה והספסול של סמואל באמת לא ברור לי.

איך שיחקנו בגדול? אינטר תביא תציונים שלך!

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/07
  10. Jose Mourinho Member

סמואל שיחק אתמול וגם הבקיע. או שהתכוונת בד"כ?

לא ראיתי את המשחק כי לא הייתי בבית, אבל אני יכול להגיד לך שסביר להניח שעם מטראצי/בורדיסו(ואפילו אנדראולי) במקום קורדובה זה כנראה היה 5-0 ולא 5-2. מלבד 2 המתנות של הקולומביאני, קטאניה לא הגיעו לשום הזדמנות ממשית.
    נתון די מדהים - יש רק 3 שחקני שדה בסגל של אינטר שעדיין לא הבקיעו העונה: מאקסוול, דאקור ורקובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/07
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא דחף אותו ,הבלם החליק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/07
  12. j.sh milan 1899 Member

כל הכבוד לאמברוסיני שהביא לנו את 3 הנקודות אבל אני לא יודע למה הצרפתי הצעיר גורקוף לא משחק רק בליגה אלופות הוא משחק למה אני רואה בו שחקן מפתח וטוב מאמברוסיני וגם הוא יותר טוב מסידורף העונה למה שהוא לא ישחק אם היה מאמן שני חוץ מאנשילוטי היה נותן לו צאנס וכל הכבוד לאינטר 17 משחקים מנצחים אני רוצה שהקבוצות האיטלקיות בליגה אלופות יהיו כמו אינטר האיטליה וגם אני רוצה שתהיה ליגה אלופות לאחד הקבוצות האיטלקיות ואם לא שתהיה למנצ'סטר יונייטד