3:0 אדום בדרבי התל אביבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏25/5/07.

1. Raulito Madridista

אמממ... העונה הזו מחר נגמרת. לפחות השגנו את המקום באירופה בעונה הבאה. אני לא אסתיר את האכזבה שלי. אני לא האמנתי שנזכה באליפות ולמרות שנסיים את העונה במרחק לא עצום מהמקום השני בלשון המעטה, אני לא יכול להסתיר את האכזבה כמו שכבר אמרתי. העונה הזו נפתחה הרבה יותר טוב, הגיעו הפיטורים של שם שהיו שגויים, ההנהלה התחילה לעשות שכונה ותראו איפה אנחנו אחרי שהיה לנו רצף מגעיל של שבעה משחקים ללא ניצחון. העונה המסע באירופה השפיע על הליגה, היו פציעות, היה חוסר מזל אבל היה כדורגל טוב לפרקים קטנים מאוד. אנחנו תמיד כשלנו במשחקים האמיתיים: בית"ר בפעמיים הראשונות, שני הדרבים ופעמיים נגד הנאחס בקריית אליעזר. לקבוצה הזו בתחילת העונה היה פוטנציאל גדול יותר.
    אני חושב שמכבי ת"א עשתה עונה נהדרת גם אם תפסיד מחר בדרבי. בסיבוב השלישי הקבוצה הציגה כדורגל מצויין, יש תקוות לקראת העונה הבאה, למרות שיהיה קשה.
    הגנת הברזל של מכבי ת"א והניסיון של רוסו ונמני, חיפו על היעדר קשר אמיתי במרכז המגרש כמו שלבית"ר יש את בואטנג ולנתניה יש את טאגה לדוגמא, איליץ לא מספיק טוב ובוסף גם הדברים שציינתי חיפו על הכישלון עם משה ביטון ועומר פרץ.
    אני הייתי פותח כחלוץ עם סלים טועמה אבל זה לא ייקרה. אני חושב שדה ברונו ייחסר בניהול המשחק. וורמוט משתפר מאוד בתקופה האחרונה ויש תקווה לקראת העונה הבאה. הוא יהפוך לשחקן גדול הוא לא יישאר ככה.
    ההגנה שלנו חלשה וגם ההתקפה הבינונית של מכבי ת"א תמצא את הרשת נגדינו לטעמי. חשוב לשמור על שפונגין שמצטרף להתקפה בצורה נהדרת. אני רוצה פיצוי על העונה הבינונית בליגה ולנצח בדרבי זה חשוב מאוד.
    אין לי יותר מה לומר חוץ מלגמור את העונה הזו כמו שצריך. לטעמי פאהס יכל להישאר לשחק בדרבי ואני מאוכזב מאוד מההתנהגות שלו. חבל שאלימלך לא סיים את העידן בהפועל ת"א בין הקורות בדרבי. ההנהלה שלנו מבישה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל תל אביב- מכבי תל אביב

ראשון, 20:50
    שופט: איתן תבריזי

לא יכולנו לבקש מופע סיום יותר צבעוני ממה שמצפה לנו מחר בבלומפילד, אקורד הסיום מגיע עם הדרבי הגדול של תל אביב במשחק שאולי חסר חשיבות אבל אין לנו שום סיבה לחשוש ממשחק שבו 2 הקבוצות לא יתנו 100 אחוז מעצמם.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x322/766/665.Xxx
    ניל אברבנל, דרבי ראשון בקריירה

הפועל ת"א זכתה בגביע המדינה, תסיים באופן וודאי במקום הרביעי אבל ניצחון בדרבי הוא דבר שאף אחד בוולפסון לא מתכוון לוותר עליו. 150 אוהדים הגיעו היום לאימון המסכם והלהיטו את השחקנים לקראת הדרבי והזכירו להם מה הוא הגמר גביע האמיתי. אין כמו לסיים את העונה עם ניצחון על מכבי תל אביב במיוחד כאשר הצהובים מסיימים מעל הפועל אז לפחות ניצחון בדרבי ימתיק קצת את העובדה המרה הזאת עבור האדומים.
    זיטו אוגבונה חתם השבוע בקבוצה רומנית ולא ימשיך בהפועל ת"א, כך מתחילים ההכנות של מחזיקת הגביע לקראת העונה הבאה.
    ניר לוין שלא ימשיך בעונה הבאה ירצה לסיים את הקדנציה שלו בהפועל עם ניצחון שחשוב גם לרזומה האישי שלו.... ללוין יש קצת בעיות סגל לקראת המשחק, אליניב ברדה סובל מפציעה ויפתח על הספסל, וואליד באדיר מושעה, חאבייר פאהס פצוע כמו גם שי אבוטבול ושניהם לא ישחקו ויש גם את טל חן שלא צפוי לשחק גם הוא עקב פציעה. מה שאומר שההרכב האדום רחוק מאוד מלהיות במצב אופטימלי. ביברס נאתכו צפוי לפתוח לצידו של אבוקסיס, דני בונדר יוסת לעמדת הבלם לצידו של רמי דואני ולוסיאנו דה ברונו יתופקד כחלוץ שפיץ בודד.
    בהחלט אפשר להגיד הרכב תלאות אבל בדרבי, האמוציות משחקות תפקיד לפעמים יותר מהשמות שעל המגרש.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x322/766/598.Xxx
    ג'ובאני רוסו ומכבי תל אביב, רוצים לסיים עונה עם חיוך

למכבי תל אביב ישם משמעות קטנה לדרבי הזה גם מבחינת הטבלה, הצהובים רוצים לסיים במקום השני ובשביל לעשות כן הם חייבים לנצח את הפועל בדרבי.
    מכבי ת"א סוגרת עונה בהחלט חיובית, נתנה פייט לבית"ר עד שלב מסויים וזה בהחלט היה מעבר לציפיות שהיו מהקבוצה בתחילת העונה, אבל מכבי ת"א יודעים שבלי ניצחון בדרבי, שלא נדבר על הפסד, הסיום לא יהיה כל כך נעים ושמח.
    במכבי ת"א עסקו השבוע בעינייני ניהול ומימון לקראת העונה הבאה והאוהדים מצפים לחיזוקים ראויים ובמכבי תל אביב לא רוצים להסתפק בעונה הבאה ביכולת הבינונית שאיפיינה העונה ורוצים קבוצה איכותית שתרוץ עד הסוף לאליפות. אלי כהן הכניס מוטיבציה בשחקנים בכך שהקרין להם את הקטעים שבהם אבוקסיס ודגו השמיצו את הצהובים אחרי הזכייה הגביע, בתקווה שמהלך כזה יגרום לשחקנים יותר לשרוף את הדשא ולהראות לאדומים מאיפה משתין הדג. לפחות האוהדים בביטחה כבר מוכנים ומושחזים היטב לקראת המשחק וגם במחנה הצהוב הגיעו לאימון המסכם והכניסו את המוטיבציה בשחקנים לקראת המשחק.
    במכבי תל אביב יחסרו את הבלם מרטינוביץ, מישאלוף יפתח כבלם ושירן ייני ימלא את מקומו בקישור.

הרכבים משוערים:
    הפועל תל אביב: ניל אברבנל, עמאר מנצור, דני בונדר, דמי דואני, יגאל אנטבי, יוסי אבוקסיס, ביברס נאתכו, ברוך דגו, גילי ורמוט, סלים טועמה, לוסיאנו דה ברונו.
    מכבי תל אביב: טברטקו קאלה, יובל שפונגין, משה מישאלוף,אבי יחיאל, אורי שטרית, שירן ייני (ג'ובאני רוסו), דיאן איליץ', אבי נמני, יוסי שבחון, עומר פרץ, משה ביטון.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית הראשונה שיחקנו מצוין והיינו מסוכנים מאוד. השער הגיע לנו ביושר והתוצאה הייתה משקפת. במחצית השנייה, לצערי, הקבוצה בכלל לא עלתה למגרש במטרה לשחק כדורגל, אלא בעיקר כדי להפריע לבית"ר ירושלים. למרות זאת, דווקא במחצית השנייה הגענו למצבים ממש קורצים וחבל שרק חוסר פרגון בהתקפה מנע מאיתנו להגדיל את התוצאה.

4. King Kenny Member

להפועל יש סיכוי קטן לעבור את מכבי, אם אנחנו מנצחים את מכבי 4-0 או יותר אז אנחנו עוברים את מכבי. אנחנו נבוא בהרכב חסר מאוד, נקווה שמי שיפתח יתן 200% מעצמו ולא אחוז אחד פחות, טוב, אולי 50 אחוזים פחות, אבל לא יותר.

יאללה הפועל!!!!

5. Dimitar Berbatov Member

משחק חלש מאוד בוינטר היה אתמול. רואים שהעובדה שהמשחק היה ללא קהל (חוץ מ-50 אוהדי בית"ר שנכנסו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) השפיע על צורת המשחק והאיכות. המשחק היה מאוד משעמם. במחצית הראשונה עוד איכשהו ראינו כדורגל אבל רק מצד אחד, של נתניה כמובן שראו שהיא רצתה יותר את הנצחון ובסופו של דבר גם השיגה אותו. מי שעוד פעם כבש לנתניה זה אופיר חיים שנמצא בתקופה מצוינת ומגיע לו קרדיט. שחקן נהדר שרק לקראת סוף העונה מתחיל להראות מה הוא יודע ולמה הוא הובא לנתניה, ואם אני לא טועה (ויתקנו אותי אוהדי נתניה) הוא גם היה פצוע לא מעט זמן.
    נתניה אם רכש נכון בדמות קשר התקפי במקום בונדאה (או אפילו לנסות להשתמש בראזק הכשרון הנהדר שחוזר מפציעה לאט, לאט אבל עדיין אי אפשר לסמוך עליו כשחקן הרכב אחרי פציעה כזאת קשה) וחלוץ זר סקורר במקום אוקוצ'ה וסאנוגו יכולה לרוץ לאליפות כי יש לה את הכלים ואני מאוד מקווה שהיא תתקדם עוד צעד אחד, מועדון וקבוצה סימפטים מאוד.
    מבחינת המשחק שלנו אין הרבה מה לפרט. היתה הרגשה של סוף עונה, השחקנים לא יתאמצו וראו שהמשחק לא חשוב מבחינתם ולא אכפת להם ממנו. וחבל, ציפיתי מהם ליכולת קצת יותר טובה, למרות שזה משחק לא חשוב, בכל זאת משחק סוף עונה.

וברכות כמובן ליניב עזרן החלוץ הנהדר של אשדוד שזכה אתמול בתואר מלך השערים של הליגה. כל הכבוד לילד הזה, יש כבר שמועות שהוא בדרך לחטאפה למרות שאני לא מאמין (אבל במחשבה שנייה אם ההתקפה שלה הם בהחלט צריכים חיזוק). אהבתי לראות את הפרגון של שחקני אשדוד לעזרן, הולצמן יכל לכבוש בשער האחרון של אשדוד אבל הוא בחר לפרגן לעזרן ואותו כנ"ל גם שריקי בבישול הראשון ובכלל כל שחקני אשדוד.
    אבל חוץ מזה עונה מאכזבת לאשדוד. הם יכלו להגיע הרבה יותר רחוק, אבל כשלו ברגע האמת מול הגדולות, הראו כדורגל טוב אבל חוץ מכדורגל טוב צריכים גם להביא נקודות ואת זה אשדוד לא עשתה. אשדוד שנה הבאה צריכה לבנות על הבסיס הקיים, לדעתי היא לא צריכה להביא חלוץ במקום אחד משלושת החלוצים שכמעט בטוח שאחד מהם יעזוב, כי יש לה את בן לולו חלוץ לא רע בכלל ועוד כשרון תוצרת מלחקת הנוער של אשדוד שיכול לקבל קרדיט. וגם אשדוד יכולה לנסות לעבור ל 4-4-2 שזאת גם אפשרות.

6. hod Member

את האמת, אני חושב שבנס יניב עזרן הצליח להעקוף את אסולין. שלושער במשחק שהיו בו 8 שערים זה לא כ"כ קשה, במיוחד שאתה משחק מול קבוצה מהמקום ה-11 עם הגנה זוועה לחלוטין.
    אני עדיין בדעה שליאור אסולין שחקן קצת יותר טוב מעזרן.
    למרות זאת אני בדעה שלמה שאשדוד חייבת להחזיק את עזרן (שלא יברח לחיפה) ואת הולצמן קרוב קרוב.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה יכול להיות רגוע, עזרן לא יגיע לחיפה, בטח ובטח כשקדוסי מגיע.
    גם לגבי הולצמן, בשנים האחרונות הוא קיבל מספר לא קטן של הצעות מקבוצות אחרות, והחליט שהוא נשאר באשדוד. קשה לי מאוד להאמין שדווקא השנה הוא יעזוב את הקבוצה.

8. Riddler Member

המשחק היום סוגר עונה. עונת כדורגל שעברה עלינו, ותחליטו אתם כל אחד איך היא הייתה עליכם.
    זה ממש לסיים את העונה בקלאסה.
    משחק ענק אני לא יודע אם יהיה. זה יכול להיות שיעמומון, אבל מצד שני למכבי המשחק הרבה יותר משמעותי : הם יכולים לבחור אם להתחיל את גביע אופ"א במצב הטוב ביותר, או להתחילו בסיבוב לפני. חובת ההוכחה על מכבי, להוכיח שהיא הייתה שווה את המקום ה-2. במידה ומכבי לא יבצעו את המשימה, נתניה יעשו היסטוריה.

9. Igi Member

לדעתי דווקא המשחק הזה לא יסמל עונה שלמה ויתן לנו דרבי דומה לזה שהיה בסיבוב הראשון.. רק שהפעם התוצאה תתהפך לטובת האדומים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בסך הכל ללוין אין כבר על מה לשחק חוץ מהכבוד שלו. הוא ירצה להראות להנהלה מה הם הפסידו ולתת לאוהדים תחושת סיפוק אחרונה מקדנציית האימון הקצרה שלו בהפועל.
    חוץ מזה, לצהובים אין סיבה לשחק הגנתי. רק ניצחון יחזיר אותם להיות סגנית האלופה ואני לא רואה שום סיבה עבור אלי כהן לפחד מהפסד הפעם.
    אני צופה משחק פתוח ומרתק שיתן קונטרה לאווירה המצויינת ביציעים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/07
  10. hod Member

חבר, בקשר ליציעים, במיוחד אלו של מכבי - שמעתי שיהיה טירור. כולנו שמענו על לוני מתריע, אני אתפלא אם לא יהיה שם מיני-אסון. רק לפני ימים ספורים תפסה המשטרה חלק מאוהדי מכבי ת"א עם רימוני עשן. לעומת זאת, התוכנית לזרוק בננות ופירות ג'ונגל על דגו היא די מקורית ויצירתית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. הפועל באר שבע אלופה! Member

רימוני עשן בטוח יהיה,אבל השאלה אם יהיו פצועים?

12. hod Member

רימוני עשן = פצועים
    הגיוני למדי

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/07
  13. King Kenny Member

מקום שני, מקום שלישי ומחזיקת הגביע מתחילות מאותו סיבוב בגביע אופ"א. תסתכל בעונה הזאת שכל הקבוצות הישראליות באירופה פרט לחיפה (שהתחילה סיבוב יותר מאוחר בגלל שהיא ירדה לשם מסיבוב המוקדמות השלישי של הצ'מפיונס ליג) התחילו באותו סיבוב בגביע אופ"א.
    ככה שהמיקום של מכבי לא ישנה לה כלום לגבי גביע אופ"א.

14. Sarek Member

אתה טועה ומטעה.

מקום שני ומחזיקת הגביע - סיבוב מוקדמות שני של גביע אופ"א.
    מקום שלישי - סיבוב מוקדמות ראשון.

בעונה הבאה אגב, מקום שני ושלישי בנוסף למחזיקת הגביע יתחילו בסיבוב המוקדמות הראשון.

15. King Kenny Member

אם תסתכל העונה כל הקבוצות חוץ מחיפה התחילו מאותו סיבוב בגביע אופ"א, וגם בעונות שקדמו לעונה הזאת היה כך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/5/07