50 הגולים הכי יפים אי פעם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ACM 4 EVER, ‏9/9/06.

1. פול סקולס Member

הגול של הנרי, מס' 17 הכי גאוני שם.
    שה' יעזור לי, אני לא מבין את ההתלהבות מהשער של מראדונה שדורג שם במקום ה-1,
    יש שם גולים הרבה יותר יפים מזה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו מה שאמרתי, יותר מדי שערים מובקעים ע"י שחקנים עם שם. לדעתי הקליפ הזה הוכן לפני השער של מסי לפני שנה בליגה ספרדית אחרת הוא אולי היה במקום השני. מבחינתי גם השלישי לא נמצא בעשירייה הראשונה ואת זה אומר בן אדם שבשבילו ואן באסטן כשחקן היה מעין אלוהים...

השער של מרדונה? אני הייתי בן 11 כשהשער הזה הובקע ולמרות שהוא באמת אחד היפים שנכבש כל ההיסטריה מסביב למרדונה לעולם לא כל כך הבנתי. שלא תבינו אותי נכון, הגביע של 1986 של ארגנטינה היא בעצם גביע על שמו, אבל ההשגים שלו בקבוצות ששיחק לא מרשימות. גביע אלופות הוא לעולם לא לקח ואני אפילו לא יודע אם שיחק אפילו משחק אחד בתחרות הזאת כי מתי שנאפולי לקחה את התואר באיטליה כבר הסתבך עם סמים...

זה אולי גם הקטע שיש לי איתו, החיים מחוץ למגרש. הבחור מעולם לא היה role model כמו שאחד כזה צריך להיות. יש לי אותו קטע עם כריסטיאנו רונאלדו, שחקן אדיר, אבל רמאי בצורה מחליאה. לעולם לא אבין מה קרה בראשו של זידאן כשנגח במטראצ'י, אבל מבחינתי זידאן תמיד יהיה יותר גדול מרונאלדו ואולי גם ממרדונה.

העניין הוא ש'השחקן הכי טוב בעולם' הרבה פעמים שחקן שיש בו גם משהו שלילי או הוא נמכר היטב כסמל מין. לי אין מושג למה דייוויד בקהאם עד היום הזה נחשב אולי לשחקן הכי מרוויח בעשור האחרון, אם הביצועים על המגרש של כ.רונאלדו עולים בקלות על פני ההשגים של 'בקס', למה בקהאם נשאר כל כך מפורסם? בדיוק, הסקס אפיל שלו. שהאוהדים של הפורטוגלי לא יקראו את הדברים הבאים, אבל לדעתי רונאלדו גם הומו. בעולם הכדורגל לבטח מסתובבים הומואים, אבל בגלל ה'בושה' לעולם לא ייצאו מהארון. מבחינתי רונאלדו הוא המועמד מספר אחד שלי. לבקהאם יש עוד משהו גברי, אבל רונאלדו? נראה לי שהבחור עומד יותר מדי לפני מראה...צורת ההליכה שלו, התחושה כאילו הוא מצוחצח בכל ס"מ בגופו, חבר'ה, הומו! חבל שלא דיברתי עם זה פעם עם קולגה שלי לשעבר שהוא הומו, הוא לבטח מבין עניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

תראו לאן הגעתי...אגב ג'ון בלנקנסטיין ז"ל שהיה בשנות השמונים ותשעים שופט הולנדי בינלאומי, יצא במהלך הקריירה שלו מהארון. עד היום הזה אני חושב שהוא עשה באמת מעשה גבורה כי כולנו יודעים שעולם הכדורגל גזעני, לא סבלני ואנטי נשי מובהק. אישית אני לא מבין מה כל כך אמור להיות דוחה אצל גברים שהם הומואים, אבל ככה אני, סטרייט ולעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני רוצה לציין שער שלא הצלחתי למצוא ביוטיוב, אבל אוהדי יונייטד והפטישים פה בטח זוכרים: עונת 2001/2002, יונייטד במהלך עוד מרוץ לאליפות (שבסופו של דבר הפסדנו לארסנל) מגיעה לאפטון פארק ודיוויד בקהאם מבקיע את אחד השערים הכי יפים שראיתי מיונייטד-הוא מקבל מסירה, כמדומני מגארי נוויל, ותוך כדי ריצה מקפיץ את הכדור ומקשית אותו מעל דיוויד ג'יימס ופנימה, וכל זה כשרגע ההקפצה הוא מחוץ לרחבה. הומו? מבחינתי הוא יכול להיות הומו עד מחר, אם זה מביא לו השראה לדברים כאלה מה טוב.

באותו משחק ניצחנו 5-3, ותאמינו או לא אבל ניקי באט הבקיע שער במספרת.

5. JR-Riquelme Member

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טעות של דידה, כדור די ממורכז.

7. פרנקו בארזי Member

גם אני מאוד אהבתי את השער של הנרי כי מדובר בטכניקה עילאית ההקפצה הקטנה הזאת בסיבוב.
    תשמע אני לא מאוהבי מראדונה ואני לא ממש חושב שהוא השחקן הטוב בכל הזמנים, אבל אין ספק בכלל שהגול שלו הוא הגול הכי גדול שנכבש אי פעם. רבע גמר מונדיאל, ועוד מול אנגליה, ועוד מספר שנים (נראה לי 4) אחרי פוקלנד, זה כבר מתכון לגול גדול. תוסיף לזה ביצוע עצום ותבין שזה הגול הכי גדול שנכבש אי פעם.
    ד"א בערך כל שבועים צץ איזה מישהו ושם פה לינק לסרטון הזה... מה נסגר? אני בטוח שאין אף אחד בפורום שעוד לא ראה את הסרטון הזה

ואני לא מבין 2 דברים.
    1. איך הגול של זידאן רק 39
    2. איך אין בסרטון את הגול של לארס ריקן בגמר אלופות מול יובה
    http://www.youtube.com/watch?v=_CowS1nj9gk&feature=related

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

9. George Best Member

לפראנק למפארד דרושה קטגורייה משלו.

10. JR-Riquelme Member

ואיפה הקטגוריה של אריאל אורטגה?

http://www.youtube.com/watch?v=QjXu3i5FJHY

אומנות ההקפצה.

נראה לי שהשדר עשה את שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/08
  11. Joel Gion Member

12. Riki Member

גול מספר 19 ו12 בקליפ ענקים !!
    אגב, יש מצב שפספסתי אבל עם כל גולי המספרת האלה איפה ההוא המפורסם של ריבלדו ?
    וזיזו וראול לא בפנים ויש להם מספיק גולים לטופ 10 !!

13. פול סקולס Member

בסדר, הכי גדול מבחינת הנסיבות, המעמד, וכולה וכולה,
    מבחינת מה שאני רואה בעיניים יש שם שערים הרבה יותר יפים ולא יעזור כלום.

אותו דבר לגבי השער של לארס ריקן, גמר ליגת האלופות (תקן אותי אם אני טועה), 5 שניות אחרי שהוא נכנס ובעיטה מרשימה, אבל בתכלס, מבחינת הביצוע, הוא ]חות מרשים משערים שיש בסרטון ההוא למשל (אבל שער ענק בכל מקרה).

Punkt.

14. פול סקולס Member

http://www.youtube.com/watch?v=UF9Pahclz3Y
    הסרטון הזה נקרא BECKHAM COLLECTION
    לפי דעתי יש שם את המהלך הזה ב 2:53 אבל הם לא מראים אם הגול משום מה.

אם אתה מדבר על צ'יפ אחר של בקהאם, הזה המפורסם, הוא מופיע כאן בהתחלה וגם ב 0:23, ואולי השוער זה דיוויד ג'יימס, אבל מכיוון שהיריבה משחקת במדים כחולים הסקתי שזו לא ווסטהאם ומכאן שזה לא המקרה המדובר.

אם מה שאתה מדבר עליו זה ההקשתה מהפינה הימנית של הרחבה לפינה השמאלית העליונה של השער,
    זה אכן טאצ' מדהים ברגל של בקהאם...

15. Commander vimes Member

השער הכי יפה בסרטון זה של מתיאו לה-טיסייה, איך שהוא מוריד את הכדור זה אומנות... שחקן שחבל שאף פעם לא הגיע לקבוצה גדולה.