50 פצועים, 4 פצועים קשה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אבו, ‏7/5/07.

1. Don Joan Roman Member

גם אוהדי חיפה תנהגו כמו חיות ולהם כן הורידו את הגדרות.
    הורדת הגדרות תוריד למינימום את הסיכוי לקיפוח חיי אדם במגרש הכדורגל, ויותר מכך היא תעזור למשטרה להשליט סדר.
    חוץ מזה שאמר פעם מישהו חכם "כשמתייחסים למישהו כאל קוף אל תתפלאו אם הוא יתנהג כך", אבל כנראה אתה אל שמעת על זה.
    אוהד ירוק/צהוב/אדום צבוע ומושפע.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איזו אמירה מטומטמת. הגדרות לא תורמות בשום דבר, הן רק מסכנות את האנשים אז בישביל מה להשאיר אותן? כמו שביתר המגרשים הורדו הגדרות, כך צריך להעשות גם באיצטדיון טדי, וכאמור כמו שציטטתי כמה הודעות קודם לכן כך אכן ייעשה.

3. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני לא מתנהג לאוהדי בית"ר כמו לקוף להפך הם אנשים לא מפגרים ואני יודע את זה, ואני יודע את זה, ויש להם גם אוהדים טובים, גם אני לא אדם מבריק ומטופח, מטופח כן אבל לא מבריק, אין לי עבודה וחברים, אז אני התאבד או התנהג כמו אוהדי בית"ר, לא התשובה לא, אני גם רק בן 19 אני בנאדם צעיר, ולא כזה גאון גדול, אפילו רק יש לי תעודת מקצוע ולא בגרות אבל אני אשלים, אז אני התנהג כמו אוהדי בית"ר? לא, אוהדי בית"ר גורמים לעצמם להראות טיפשים, אף אחד לא חושב שהם קופים, הם פשוט מתנהגים ככה לעצמם, ובגלל זה הם נראים ככה, אני לא שונא אותם אישית, אבל הם בעצמם חושבים על עצמם ניראלי שהם קופים עם התנהגות כזאת, אף אחד לא רצה להשפיל אותם, אני גם לא חושב שהם טיפשים, אבל הם מתנהגים ממש לא יפה, והם גם דקרו אוהדי מכבי חיפה, הם מתנהגים מגעיל וזהו, והם צריכים לטפל בעצמם, וגם להראות יותר יפה, הם מכוערים, שיטפחו את עצמם, המראה לא קובע אלא האופי, אבל מהאופי וההתנהגות גם בא המראה שלהם.

למה אתם בכוונה ככה נגד כולם אוהדי בית"ר? לפחות תפסרו בדיחות או משהו כזה במקום להיות כאלה ערסים כמו ערבים.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    לגבי הפסקה הראשונה שכתבת, לא הבנתי כל כך מה רצית אז אני לא ממש אתייחס אליה.

אף אחד כאן לא נגד אוהדי בית"ר, רוב התלונות הן כנגד המשטרה שלא התארגנה בהתאם לתרחיש שהיה דיי צפוי. הביקורת שיש לנו כלפי האוהדים היא התיזמון של הפריצה למגרש. האליפות לא הוכרעה הערב (לפחות לא מבחינה תיאורטית) ולכן לא ברורה הירידה לכר הדשא דווקא השבוע, ולא בשבוע הבא כאשר חגיגות האליפות יהפכו להיות גם מעשיות.

5. צ'וצ'ו קמביאסו Member

רגע אני שואל למה בבלומפילד וקריית אליעזר אין גדרות? כי זה ברור למה האוהדים של חיפה פעם אחת התפרעו אבל הם לא מרביצים מכות לאוהדי קבוצות אחרות כמו אוהדי בית"ר, הם לא זורקים אבנים על אוהדי הפועל תל אביב כמו שעושים בית"ר, ולא דוקרים אוהדי מכבי חיפה כמו שעושים אוהדי בית"ר, ולא שורפים את התמונה של ניקולאי קודריצקי ז"ל כמו אוהדי בית"ר, ולא מאיימים על כולם במכות, בגלל זה מכבי תל אביב וחיפה והפועל, שגם להם יש חוליגנים אבל לא ברמות האלה, מורידים להם גדרות, כי רוב הקהל שלהם לא אלים כל כך כמו של בית"ר, זה ברור שגם בגלל זה לא מורידים להם את הגדרות, אחרת היו מורידים, פוחדים פשוט מאוהדי בית"ר זאת הסיבה, לכן שמים אותם מאחורי גדר, ולא בלי גדר.

6. Don Joan Roman Member

בחיי שאתה מדבר שטויות בקצב מטורף.
    הן למכבי חיפה, הן להפועל ת"א, הן למכבי ת"א והן לבית"ר ירושלים יש גרעין אוהדים אלים שעושה את כל מה שאתה רשמת כאן, בדיוק את אותו הדבר ואפילו דברים גרועים יותר(אוהדי הפועל שרפו את המכונית של נימני) ההבדל היחיד הוא שלמכבי חיפה הורידו גדרות בגלל מקרה אמיר רנד, להפועל ומכבי בגלל שהמשטרה בת"א יותר חכמה מזו שבירושלים, ולבית"R לא הורידו כי בירושלים יש את המשטרה הכי מושחתת וגרועה במדינה ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר, הכי קל להסתכל מהצד בתור אחד שניזון רק מדברי התקשורת אבל בשטח הדברים שמצטיירים שם בברנז'ה התל אביבית ממש לא נכונים.

חוץ מזה שבשורה התחתונה מה שברור הוא: שהורדת הגדרות ב"טדי" ואי יצירת התנגדות של המשטרה הייתה מביאה לפריצה רגועה, שקטה וללא נפגעים מיציעי "טדי".
    וכשאני אומר אתנגדות אני לא מדבר רק על להדוף אחורה אלא גם על מכות של אלות בראשם ובחזיהם ובידם וברגליהם ובבטנם של אוהדים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/07
  7. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני אומר לך דבר אחד: האוהדים מתנהגים באלימות אז ברור שהשוטרים יחזירו להם זה כח נגד כח, לא עדיף פשוט להתנהג באלימות פחות חזקה מצד האוהדים, ואז לא לקבל מכות מהשוטרים, זה פשוט יותר, ברור שהמשטרה מפגרת שהיא תמיד מחזירה, אבל גם האוהדים צריך להתנהג יותר בחכמה כדי לא לקבל פצצות מהשוטרים, כי זה ידוע שהשוטרים יותר חזקים מהאוהדים.

8. Don Joan Roman Member

טוב אם קו הנמחשבה שלך הוא "לא תנסו לפרוץ לא תקבלו מכות" אז תסלח לי אין פה ויכוח כי אני מסתכל בתור אוהד, בתור בן אדם (שיכול להיות נמחץ על ידי אחרים אל כיוון היציאה) ואתה בתור שוטר.
    אנחנו אשמים, מגיע לנו עונש מוות והשוטרים? צדיקים, אות גבורה מגיע להם.

ד"א עם כל הכעס והתסכול על המשטרה ודרך התנהגותה אני חייב לציין לטובה מספר יס"מניקים שסיכנו את גופם ועורם על מנת לחלץ ילדים מן פרץ האוהדים, תושייתם של מספר שוטרים אלו הצילו לפחות לעת עתה את חייהם של הילדים הפצועים קשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/07
  9. צ'וצ'ו קמביאסו Member

חח חס וחלילה אתם גם בני אדם, אני לא שוטר ושונא שוטרים שתדע לך, פעם אחת לא שמתי חגורה ונתנו לאבא שלי דוח כמעט, אבל השוטרים יותר חזקים, ואין מה לעשות בנידון, לא מגיע לכם למות, אבל בגלל דברים כאלה גם אני לא הולך למשחקים של מכבי חיפה, יותר נוח את האמת לראות בטלויזיה מה ההתלהבות כל כך בללכת לאיצטדיון ולראות כדורגל ישראלי מחורבן? זה לא עושה לי את זה, וגם משחקים של אינטר אני לא חייב ללכת לסן סירו אני יכול לראות בטלויזיה זה לא כזה דבר גרוע ונוראי.

10. Don Joan Roman Member

אני רואה איך אתה שונא שוטרים.
    שום מילת ביקורת, שום מילת גנאי רק יציאות על "קהל הערסים, הבבונים, הפרימיטיבי, החייתי של בית"ר ירושלים, קהל שראוי ליחס של קופים"

לא מצפה שתכתוב משהו שאתה לא מאמין בו רק קצת אבל קצת לא לטאטות את האשמה של השוטרים מתחת לשטיח כי הם האשמים הגדולים יותר במה שקרה.

11. Gaudi Member

המשפט הכי הגיוני שקראתי פה.

12. Spanish Weapon Member

מה שמקומם בכל הסיפור הוא שכבר 5-6 דקות לפני סיום המשחק ראו את זרימת האוהדים לעבר הגדרות , כנראה שלא בשביל לחלק בקלאוות למג"בניקים אלא כדי לפרוץ את השערים ולהיכנס לתוך המגרש.

לא אומר שאפשר היה למנוע את העניין לחלוטין אבל אפשר היה למזער אותו עם קצת פחות אפטיות מצד השוטרים ומפקדיהם.

סה"כ גם הקהל של בית"ר צריך להתבייש, התנהגות ברברית שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם ,אתמול זה התבטא בצורה הטובה ביותר.

החלמה מהירה לפצועים

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/07
  13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש צבועים אוהדי בית"ר,כבר שנים שאתם מאשימים את אוהדי חיפה באותו מקרה של אמיר רנד[ובצדק]
    אבל שזה קורה לכם בדיוק אותו מקרה אז המשטרה אשמה,פשוט צביעות מסריחה...
    המשטרה הייתה אשמה אצלנו וגם הקהל היה אשם אצלנו בדיוק כמו אצלכם.

אם אני ארזי אני דורש התפטרות של מי שאמר שהם לא היו ערוכים ומוכנים להתפרצות של הקהל,במיוחד
    אחרי שראיתי בYNET שמישהו באחד היציעים התחיל להפיץ שמועה שהורידו למכבי נקודות ובית"ר
    זכתה באליפות.

קיצור עוד יום שחור בכדורגל הישראלי.

14. השחקן ה-12 Member

הקהל שלכם הוא קהל אינפנטילי.
    איך זה שאנחנו היינו ברמת גן 43,000 ולא פרצנו למגרש?
    ושם זה בכלל היה יכול להיגמר באסון.
    איך זה ששם נשארנו ביציעים? בלי שום לחץ האנשים בשורות הראשונות?

וגם אנחנו לקחנו אליפות אחרי 8 שנים שלא ראינו אחת.
    ועוד אז זה הוכרע בשניות האחרונות.

אז מה ההבדל?
    לא יודע אם כמות החארות אצלנו קטנה מכמות החארות אצלכם, אבל תהיו ריאליים, הקהל שלכם הוא המיץ של הזבל בליגה שלנו.
    הם רואים מחסום, והם יעשו הכל כדי לעבור אותו, מלעמלה מלמטה, ואם צריך אז גם לעבור דרכו.
    הם ילכו להרביץ ל 2 ילדים, כי הם לבשו צהוב.

יש לכם טינופת ביציע, ואם ההנהגה שלכם לא תתעשת על עצמה, אתם תצטרכו להשחיר את כל האתרים שלכם שבוע הבא.

במשחק הבא שתשירו "אין לנו על מי להישען" תזכרו בילד בן 8 שרמסתם למוות.
    באמת שרק אלוהים יעזור לכם.

אוהדים מפגרים, אינפנטילים, בהמות.
    תיקחו אליפות, שתיחנקו איתה.
    כמו שחנקתם היום את אותו הילד.

ואל תזיינו פה תשכל על אחריות המשטרה.
    אם תלכו איתם יבש על יבש, החוק לצידם.
    "הירידה לכר הדשא מהווה עבירה פלילית", זוכרים?
    אליפות עוד לא לקחתם, בעיקר כי בית הדין עוד לא הכריע בעניינינו, מה היה לכם לחפש על הדשא?

מקווה שלכל אחד ואחד מכם יש לפחות את היושר הפנימי לשאת בנטל המצפוני.
    אתם אחראים לזה.
    לא המשטרה.
    רק אתם.

מאז עונת 2000/01 ומקרה אמיר רנד, היו במדינת ישראל 5 חגיגות אליפות.
    אף אחת לא נגמרה באסון.

אני לא מתבייש במה שקרה אתמול.
    ותפסיקו כבר להאשים את המשטרה.

בסכנין כולם בכו שהמשטרה נתנה להם לפרוץ, עכשיו בוכים שלא נתנו לפרוץ...

כל מי שנכח במקום אשם, לא משנה אם הוא לבש מדים של שוטר או חולצה של בית"ר.
    שום שיקול דעת לא היה שם, לא מהצד הזה ולא מהצד הזה.
    כולם אשמים באותה מידה.

הבושה תהיה בשבוע הבא, כשהפועל תעלה לטדי, ובית"ר תוכל "לחגוג" באופן רשמי.
    אז כולם יבינו כמה טיפשים הם היו.

אבל העיקר שהם שמחים...

החלמה מהירה לכל הפצועים.
    ושאותו ילד רק יצא מזה בשלום.

ובכל זאת אם נהיה הוגנים, גם למשטרה לא חסר!!!

אי אפשר להטיל את האשמה רק על בית"ר.
    "its take two to tango".

מה היה למשטרה אינטרס ליצור כזה עומס ביציע?
    בשביל מה זה היה טוב?
    היו נותנים להם לרוץ כמו מפגרים לדשא ומסיימים עניין.

זה לא שמדובר ב 10 אנשים, מדובר בפאקין יציע שלם.
    עדיף להם לשחרר את הלחץ לתת פריצה, ולהעניש לאחר מכן, בהורדת נקודות, או ברדיוסים.

אבל פה במדינה שלנו הכל הולך בכח, ומה שלא הולך בכח הולך ביותר כח.
    רק שאח"כ היס"מ התעוררו למציאות של אסון, ואז הם התחילו להפעיל את הכח שלהם בחוכמה..
    שבין היתר זה אומר לקרוע גדרות בידיים, או להרים אנשים על הכתפיים ולסחוב אותם לאמבולנסים.

והקהל של בית"ר אינו טלית שכולה תכלת, כנס לפורומים שלהם, תקרא את הדברים שרצים שם.

ההנהגה ביציע של בית"ר היא בחיתולים והיא בעיקר בצפוני (כשהבלגאן ברובו היה במזרחי), ובמזרחי אין שום הנהגה בכלל.
    מדובר בנגררות של ילדים בני 16 שעשו מה שבזין שלהם ובדרך גם דאגו לאשפז חברים שלהם ליציע.

האשמה היא של שני הגופים כאחד.

15. -=Messi=- Member

אתה שכחת את מכבי חיפה !?!!?
    שהם פרצו למגרש וגרמו נזק לא פחות גרוע מזה, זה היה בכלל אחרי שהם לקחו אליפות בכמה מחזורים...לא הבנתי מה הטעם שלהם היה לפרוץ שזה כבר גמור וסגור גם תאורטית.
    הקהל של בית"ר לא אשם, כל קהל בארץ פורץ למגרש שהוא לוקח אליפת. השוטרים מפגרים, במקום לפתוח את השערים מיד שהם רואים לחץ הם סתם מחכים שמישהו שם ימות.
    וכמובן חייבים להוריד את הגדרות, ועוד משהו, אלי ארזי תתפטר ומהר.

השחקן ה- 12 (אתה לא ראוי לתגובה אבל בסדר...), אם לא היית כל כך שונא\מקנא (תקרא לזה איך שאתה רוצה) את בית"ר, היית יכול לקצר את התגובה ככה: (כי הבאת וואחד חפירה).

הקהל של בית"ר כל כך מפגר והקהל של מכבי לא עשה שום דבר הוא קהל מצוין ושהקהל של בית"ר מחץ את הילד השוטרים סתם לא אשמים ואני שונא את בית"ר מאוד. (לא פשוט)?