50 פצועים, 4 פצועים קשה בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אבו, ‏7/5/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרבה מאוד סטית, אני חייב להוסיף שמה שרשמת זאת שטות גמורה, הלוואי שכל האירופאים היו כמו הגרמנים של היום וזה באמת מראה על בורות גדולה מאוד.

וחזרה לנושא

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/07
  2. לא מצאתי כינוי Member

אני מצטער אם לא הבנת את המילים שלי נכון. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ובואו נחזור לנושא טדי : בית"ר עומדת לעמוד לדין ביום שלישי, כולי תקווה שלא יקבלו את ההחלטה הפחדנית לתת לבית"ר משחקי רדיוס עד סוף העונה. בית"ר צריכה לעמוד לדין, אין ספק פה בכלל - אבל לא לקחת לנו את חגיגות האליפות רבותיי, לא לקחת.

לירן - אני בור גאה, תודה רבה על הקומפלימנט שוב, אבל כמו שאמרתי - סיימנו את הנושא ואני לא מתכוון להתייחס לזה יותר.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חבל שלא סוגרים את היציע, את טדי, את הקבוצה הזאת, ומורידים אותה 10 ליגות. הרי גם אחרי השחיטה של אוהדי כפ"ס פה בהרצליה בחצי גמר גביע הטוטו לא עשו כלום, וגם אחרי אתמול לא יעשו כלום. המשטרה אשמה כי היא תמיד אשמה אבל אי אפשר להפיל הכל עליה. הבבונים צריכים להיות בגן חיות ולא במגרשים(מה קרה? עוד לא לקחתם אליפות למען השם!! ) והם ימשיכו לעשות את זה, ואוהדים ישחטו, ופאקינג מכבי הרצליה הקטנה צריכה לצאת מטדי עם אזיה 4-5 ניידות ומיציאה צדדית כדי שלא ישחטו את האוהדים שלה, אז מי שמקבל כאלה דברים כמובן מאליהם לא צריך להתפלא שקורה כזה דבר. בבונים, חיות, קופים. וזה שהמשטרה אשמה לא מצדיק שום דבר מההתנהגות הגועלית של אוהדי בית"ר לאורך ההיסטוריה כולה ובמיוחד השנה. קבוצות של 15 אוהדים צריכות לצאת עם ניידות, אוהדי כפ"ס שחטאם היה שניצחו את בית"ר צריכים לקבל מכות של החיים.

לסגור את בית"ר ועל הדרך אפשר גם לסגור את הכדורגל הישראלי. כי לא ילמדו ממקרים כאלה וזה מה שיש. הרי אין מה כלום, זה התרבות, זה המשטרה וזה הפרצופים. איך אומר קופמן, הבייתה, רק שאני אומר כולם הבייתה- כ-ו-ל-ם.

גן חיות, בושה.

4. צ'וצ'ו קמביאסו Member

כולם אומרים לפתוח את השערים אצל מי המפתחות בדיוק אצל השוטרים אבל לוקח גם זמן לפתוח את השערים והם לוחצים על הגדרות כמו בבונים, אז אני אומר שהם לא היו צריכים לעשות את זה, למשטרה גם עם היא היתה פותחת את השערים זה לוקח זמן עד שפותחים אותם עם המפתחות, אז במקום זה שהאוהדים לא התנהגו ככה, אולי היה נזק פחות גדול אבל גם היה נזק כי בזמן עד שפותחים את השערים היו נמחצים כמה אוהדים.

5. Number 8 Member

אפשר להפיל את האשמה על המשטרה שלא הורידה את הגדרות בטדי, שלא פתחה את השערים ברגע שראו שנוצר לחץ, שלא התכוננה כראוי למשחק ולא העלתה אופציה שהאוהדים יפרצו למגרש, הכל נכון אבל האשמה היא לא רק על המשטרה.

חלק גדול ממני מפנה את האשמה אל אוהדי בית"ר. בשביל מה הם פרצו לדשא? המשחק לא היה משחק אליפות אלא כמו עוד משחק ליגה רגיל. נכון שבית"ר הבטיחה 99 אחוז את האליפות ונכון שהאוהדים מתים להתפוצץ משמחה אחרי תשע שנים אבל עדיין זה לא הזמן לפרוץ למגרש ולחגוג, לכל קבוצה יש את משחק האליפות ושם מותר לפרוץ למגרש. הלו, כניסה למגרש זאת עבירה פלילית. אם היה אפשר, היה צריך להביא לכל אוהד שפרץ למגרש קנס. מגרש כדורגל לא גן חיות, יש לו חוקים מה מותר ומה אסור לעשות ומה שאוהדי בית"ר עשו אסור בהחלט. אז בבקשה, במקום להפנות אצבע רק למשטרה תסתכלו גם על אוהדי בית"ר, יש להם חלק חשוב וגדול באסון שקרה אתמול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/07
  6. Igi Member

קנס? כליאה יותר מתאימה פה.

7. Number 8 Member

יותר גרוע.

ואם מדברים על העונש, ההתאחדות שוקלת להעניש את בית"ר במשחק רדיוס נגד הפועל ת"א. כאשר אוהדים זורקים חזיזים/רימונים/כל דבר אחר מענישים ברדיוס אבל כאשר 14 אלף צופים פורצים למגרש במשחק רגיל, צריך להביא עונש הרבה יותר חמור. זאת אומרת, הורדה נכבדת של נקודות.

עד שלא יורידו מספר נקודות לקבוצה, אף אחד לא יפסיק עם זה.

8. צ'וצ'ו קמביאסו Member

חח אבל ההתאחדות מפחדת שבית"ר תפסיד את האליפות, ההתאחדות חכמים על לוני המלך של מכבי.

9. TariboWest Member

המשטרה אשמה, לא האוהדים. פריצה לדשא זה חלק מחגיגות אליפות, זה לא פעם ראשונה שחוגגים ככה. ברגע שנוצר לחץ על השערים, הם היו צריכים לפתוח אותם ולא לנסות להחזיר אותם ליציעים, לראות שזה לא מצליח ואז לשחרר את הלחץ. אשכרה אותו סיפור עם אמיר רנד, לא למדו כלום.
    פעם היה פה אוהד ביתר שהאשים את יושבי ג' ב"דריסת אמיר רנד", מעניין מה הוא חושב עכשיו.
    החלמה מהירה לאוהדים...

10. Gaudi Member

פריצה לדשא זו עבירה על החוק וכבר שש שנים שלא חגגו ככה.

11. Number 8 Member

המשחק אתמול לא היה משחק אליפות. פער שמונה נקודות מהמקום השני כאשר נשארו עוד תשע, והרי ברור שבית"ר תזכה באליפות אבל אתמול זה לא היה משחק אליפות. לפני כל משחק אליפות מכריזים בתקשורת ובכל מקום שזה המשחק שבו הקבוצה תחגוג אליפות ואתמול המשחק פשוט לא היה כזה.

12. TariboWest Member

עזוב, אפשר לחשוב שעוד יתחולל מהפך דרמטי בצמרת ומכבי נתניה תזכה באליפות. כבר מול הכח ביקשו מהקהל לא לרדת לדשא.
    עבירה פלילית? נגיד, אבל במצב שאנשים נמחצים, אין מקום להתעסקות בעבירות לא עבירות, צריך לפתוח את השערים במקום. ילד לא היה שוכב עכשיו במצב קשה בביה"ח אם היו פותחים את השערים, אם אני זוכר נכון כבר בסביבות הדקה ה-85 התחילה ירידה של אוהדים ביציע למטה לכיוון השערים. פריצה לדשא בחגיגות אליפות לדעתי זה ליגטימי, כבר 6 שנים לא חוגגים ככה? אני זוכר פעמיים העונה בדוחא (פעם אחת בלי קשר לאליפות) ולפני יומיים בקרית שמונה.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מה שאני חושב על אוהדי בית"ר כבר אמרתי.
    אבל הגיע הזמן להעיף מפה את המשטרה.
    לא מספיק הביזיון עצמו אלא גם התגובה של לא ידענו ולא שמענו...בשביל מה משלמים לכם?למה גאידמק
    צריך לסבול מזה עוד פעם?למה גם צריך לשלם להם וגם לסבול מהפאשלות שלהם וזה לא שיש פעם פעמיים
    פאשלה,אין מחזור שאין פאשלה גדולה שלהם כמעט שלא נדבר על ההתנהגות שלהם..
    צריך עד סוף העונה לא להגיע למגרשים בכלל בתור מחאה עד שהמשטרה תעזוב את הכדורגל..
    בכלל יצא לי יותר מדי בחיים לעשות חסימות עם שוטרים ולהיות בתחנות משטרה[לא מהצד הרע] והכל
    שכונה אצלהם וכל ההתנהלות שלהם מביישת התנהלות של יו"ר קבוצה בליגה ג' אפילו.

14. Dimitar Berbatov Member

השוטרים אשמים ועל זה אין בכלל ויכוח ומי שאומר שלא אז הוא שהוא אנטי בית"ר או שהוא אידיוט. באמצע השידור אני שומע את מאיר אינשטיין מדבר על זה שהשוטרים בכוננות למרות שבית"ר לא תזכה באליפות היום. זה פשטו בושה מה שהשוטרים האלה עשו. למה הם לא הורידו את הגדרות? הרי זה היה ברור שהאוהדים יפרצו למגרש. יש משהו בזה שהאוהדים לא היו צריכים לפרוץ למגרש כי האליפות עדיין לא סגורה רשמית אבל תכל'ס כולם יודעים שהאליפות סגורה. וכגיל המשטרה חכמה בדיעבד, עכשיו הם מורידים את הגדרות, יופי...

נקווה שכולם יצאו מזה בשלום...

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

השוטרים לא אשמים ב-100 אחוז ומי שלא אומר את זה הוא פנאט או אידיוט.
    תשאלו את חיים[ביתרי מלידה] כמה הוא ירד על אוהדי חיפה על מקרה אמיר רנד,זה לא שאין מודעות בקרב אוהדי הכדורגל שאם מתפרצים למגרש יכול להיות אסון כזה.
    כבר הזהירו,סיפרו והסבירו מה קורה שמנסים לפרוץ וכבר שנים שלא פרצו למגרש,למה פתאום צריך
    לפרוץ למגרש??
    אז נכון שהמשטרה אשמה ונכון ש-90 אחוז מהם היו אוכלים כל היום סופגניות אם הם רק היו יודעים
    איך כותבים את זה אבל להגיד שרק הם אשמים זה גועל נפש וצביעות שלא נדבר על טימטום..

כמו שלירן אמר-צריך 2 לטנגו,האוהדים של בית"ר צריכים להאשים את עצמם והמשטרה מפגרת מדי
    בשביל להאשים את עצמה אז מישהו צריך להאשים אותם ולזרוק אותם מהכדורגל.