Asoccer, אני צריך עזרה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י joe, ‏15/1/07.

1. dani12 Member

זה בידיוק מה שעומד לקרות לך,כך את הדברים האלה לתשומת הלב שלך ותגיע מוכן.

2. moshiko15 Member

בהצלחה אחי..

3. ביג'ו Member

בתור אחד שגם נבחן בקבוצה באירופה (רודה) אני ממליץ לך להתאמן בדיוק הבעיטה ובמהירות המשחק.
    דיוק הבעיטה זה דבר שמאוד חשוב במבחנים עצמם, מהירות המשחק זה משהו שיעזור לך בהמשך הדרך.

דיוק - תצייר על קיר ליד הבית שלך (בטוח יש קיר שאפשר לבעוט עליו) כמה עיגולים. עיגול אחד גדול, עיגול אחד בינוני ועיגול אחד קטן. בהתחלה תנסה לבעוט לעיגול הגדול ואחרי 10 בעיטות רצוף שהכנסת לעיגול הגדול תעבור לעיגול הבינוני וכך הלאה.
    בנוסף, תלך למגרש ליד הבית שלך ותבעט לשער מסוף המגרש. בהתחלה כל הבעיטות יילכו החוצה. לאט לאט הבעיטות יתחילו להיכנס.

מהירות משחק - תבעט לקיר מקרוב (פחות ממטר) ותשאיר את הרגל באוויר כל בעיטה.
    בנוסף, תיקח 2 חברים ושכל אחד מהחברים יעמוד בצד אחר שלך ושלכל אחד מהם יהיה כדור. אתה עומד באמצע והם מוסרים לך את הכדור (בהפרש של כמה שניות) ואתה מוסר לאחד וישר מסתובב ומוסר לשני ושוב מסתובב ומוסר וכך תמשיך. בהתחלה זה ייראה לך בלתי אפשרי גם למסור מהר וגם למסור מדוייק אבל אחרי חודשיים אתה כבר תצליח.

אם אתה רוצה ללמוד תרגילים של שיפור הזריזות והפיזיות תלך לאימון של בית"ר ותראה את התרגילים שטיביריוס דראו מעביר לשחקני בית"ר. זה יוסיף לך המון.

שיהיה לך בהצלחה!!!

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ביג'ו אמר את הדברים על דיוקם. תפנים.
    האימון הראשוני יהיה קליעה לחישוקים עגולים (ככה הם בודקים טכניקת בעיטה), ולאחר מכן טכניקה של שליטה על הכדור תוך כדי ריצה. תעבוד על הדברים בדיוק כמו שהוא הסביר, והרבה. רק לאחר מכן אם המבחנים יעברו בהצלחה, אז תבחן תוך כדי משחק אימון בקבוצה.

5. רוביניו_באקהם Member

גם אחי נבחן לפני שנה למנצסטר יוניטד והוא התקבל הוא בן 16 והוא הבלם הפותח שלהם במילואים הוא נחשב די טוב הוא מגיע הביתה פעם בחודש וכן הוא לומד באנגליה

6. Gravesen Member

מה השם שלו?

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב אתם אומרים שמות או שאתם רוצים להישאר אנונימים?

בכל מקרה הכי חשוב עכשיו כל עוד אתה מתאמן זה לא להתאייש,גם אם תחטיא מיליון פעמים,תמשיך
    להתאמן ותזכור שאולי 3 חודש אתה הורג את עצמך אבל זה בשביל מטרה טובה,אז פשוט תתאמן כמה
    שיותר[כמובן בלי הגזמה] ואל תוותר לעצמך.

8. joe Member

תודה לכולם על הטיפים. אני מפנים ומיישם.
    אני די חזק בקטע המנטלי אבל עדיין יש חששות.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא נורמלי אדם שלא חושש. אתה נותן את כל הלב, ותמשיך כך! כולנו מאחוריך מחזיקים אצבעות, אין יותר מזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/07
  10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני מציע לך להיות בקשר עם דני12 שמשחק בהרטה ברלין ויכול לתת לך כל מיני טיפים מהשטח.

11. Robin Member

זה דניאל מזר בלם המילואים שלהם או משהו כזה? אני מכיר אותך ממנג'ר, הסקאוטים שלי אמרו לי שיש לך פוטנציאל להיות ברמה של גאלאס אז תמשיך ככה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

די לזיין ת'שכל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/1/07
  12. Gravesen Member

יש למישהו טיפים על עבודה על כוח ללא מכון כושר?

13. מכבי או מוות!!! Member

כל יום ריצה לא לשבת יום אחד ולא לעשות כלום תרוץ קילומטרים כל יום תתקדם ותתקדם.

14. The-Gunner Member

דווקא לא. ריצה רק תכניס אותך לכושר גופני, אבל שחקן גם צריך לפתח מסת שרירים ולהתחזק, ועל זה אי אפשר לעבוד בעזרת ריצה.
    לגבי השאלה שלך, בעיקרון, אם אתה רוצה לעבוד על כוח ושרירים, עדיף במכון כושר. אם לא, אפשר תמיד לעשות המון מתיחות (זה גם עם מכון כושר), תרגילי קואדרינציה (עם סולמות וחישוקים, אפשר גם פשוט להשתמש בבלטות של הרצפה), עבודה אינטנסיבית עם הכדור שתחזק את השריר ועוד ועוד.

לגבי מה שרובין אמר, גם אני בדקתי את השחקן הזה, אז dani12 זה הבלם ההוא מהמנג'ר?

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/07
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואני חשבתי שדני קשר או מגן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אבל כן זה הוא