Buy English?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏25/9/04.

1. THE STRETFORD END Member

Hotspur
    "מקצוען או לא מקצוען, הוא גם לא טלית שכולה תכלת.
    בימי לידס העליזים הוא היה בין פוקדי הפאבים הקבועים אחרי משחקים."

נו מה רע בכמה בירות עם חברים אחרי משחק ושבוע מפרך?

ליהי
    "סמית' מקצוען?!?!?!! סמית' עשה קלטת סקס עם ונסה נימו מ"Big brother"! הוא היה רץ באמצע שבוע, בשעות בלתי הגיונית בלילה למוטלים קטנים לבצע בה את זממו ועוד להקליט את זה! סו מאצ' פור א מקצוען."

מה אכפת לי את מי הוא מזיין?ומאיפה את יודעת באיזה שעות הוא זיין אותה?היית שם?קשקשנית!

"ובנוגע לרונאלדו, בתור מישהו שגר במנצ'סטר (בזמן האחרון?) ונוהג לנפנף בזה בכל הזדמנות רלוונטית"

אני מבין שיש לך בעיה עם זה,קנאה אולי?כן גרתי שם,עזבתי את המשפחה והחיים שלי בארץ בכדי לגור קרוב לקבוצה שאני אוהד,עבדתי יום ולילה בעבודות לא עבודות בכדי לראות את יונייטד באולד-טראפורד,גאה בזה בהחלט,לא מכיר עוד הרבה שעשו זאת!!!

"פאגי העיף את בקהאם אחרי ששבר את שיא כל האוברייטד והפרסום החולני. הרבה אחרי השיא. הוא היה צריך לעשות את זה לפני שהוא חטף את העצבים והעיף לו פקק מתכת לגבה. הרבה לפני שאשתו של בקהאם איימה עליו בתקשורת שהיא תרביץ לו אם אי פעם ירע לבעלה. למה הוא לא עשה את זה תזכיר לי?
    chicken chicken faggy"

(נערך ע"י פולדש. סטרטפורד, די)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/04
  2. ג'רמיין דפו Member

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה בדרך כלל התגובה שתקבלי אם תדליקי את סטרטפורד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. THE STRETFORD END Member

תאמין לי רובי עוד אחת שמזיינת את השכל,ההוא זיין את ההיא בשעה הזו,זה זיין את אותה אחת וגם צילם את זה,ההיא איימה להרביץ לזה אם הוא לא יפסיק להרביץ לבעלה,ההוא יצא עם 4 דוגמניות,הנשים של אלה נראות ככה,האשה של זה נראית אחרת,ההוא היה אצל זונה,ההיא התלוננה בעיתון,חלאס,מה זה פה סלון יופי,יושבים ומרכלים על ההיא,ההוא,ההם.ליצנית ישנה/חדשה בפורום!!!!!!!

4. ג'רמיין דפו Member

שכחת סימן קריאה אחד לפחות.

5. Julian Joachim Member

סטרטפורד, שים לב בבקשה לביקורת הבונה שהוספתי בתחתית התגובה הארוכה שלך. תיישם.

6. THE STRETFORD END Member

הנה במיוחד בשבילך !

7. ליהי Member

הו רובי ,לזה חיכיתי,תאמין לי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אם יש דבר שאני באמת נהנית ממנו זה לגרום לאוהדי מנצ'סטר יונייטד לצאת מהכלים שלהם, ולסטראטפורד נתתי אוברקרדיט כנראה, כי הוא בדיוק כמו כולם.

א.גם לי לא בדיוק אכפת את מי הוא מזיין, אבל קראת לו "מקצוען", העמדתי אותך על טעותך.
    ב.אני מקנאה שגרת במנצ'סטר. צודק. אני רוצה סיזן טיקט לאולד טראפורד ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx )
    ג.יש לך סיפור חיים מרגש. לו הייתי זורקת זין, ודאי הייתי מזילה דמעה, אבל היי היי,אני לא!
    ד.הייתי נותנת 5 שערי זכות (שומדבר בשבילנו) בשביל לדעת מה כתבת אחרי chicken chicken faggy, ואתה יודע למה?- כי אני בטוחה שזה היה עוד שרשרת קללות על שהעזתי לעמוד על טעויותיו של חולה הנפש התורן של הפרמיירליג (שום מילה על פדופיליה).

אתה לא יכול להדיין כמו שצריך אני מבינה, בעיות בכושר ביטוי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    בכל מקרה, קח כוס מים,תתקרר,ותחשוב רק על כמה דפקתי אותך כרגע שנתתי לך הוכחות לכך שגם סביב יקירייך יש ימבה סיפורי "המקצוענות שלהם שווה לתחת", ואיכשהו גרמת לזה להיראות כאילו אכפת לי מה הם עושים בחיים הפרטיים שלהם.

תן לי קצת קרדיט,אם הייתי מתעניינת בחרא הזה הייתי מתעניינת כבר בשחקנים של הקבוצה שלי.
    :aaa021:

8. THE STRETFORD END Member

הו רובי גם אני חיכיתי לזה,תאמין גם לי

"א.גם לי לא בדיוק אכפת את מי הוא מזיין, אבל קראת לו "מקצוען", העמדתי אותך על טעותך"

מה הקשר בין זיונים לבין מקצוענות?

"אני מקנאה שגרת במנצ'סטר. צודק. אני רוצה סיזן טיקט לאולד טראפורד"
    מאוד מצחיק,מאוד.

"יש לך סיפור חיים מרגש. לו הייתי זורקת זין, ודאי הייתי מזילה דמעה, אבל היי היי,אני לא!"
    ולמה את חושבת שאכפת לי אם תזילי דימעה או לא?

"ד.הייתי נותנת 5 שערי זכות (שומדבר בשבילנו) בשביל לדעת מה כתבת אחרי chicken chicken faggy, ואתה יודע למה?- כי אני בטוחה שזה היה עוד שרשרת קללות על שהעזתי לעמוד על טעויותיו של חולה הנפש התורן של הפרמיירליג (שום מילה על פדופיליה)."

כתבתי שתחזרי לשחק בבובות בארבי.

"אתה לא יכול להדיין כמו שצריך אני מבינה, בעיות בכושר ביטוי?
    בכל מקרה, קח כוס מים,תתקרר,ותחשוב רק על כמה דפקתי אותך כרגע שנתתי לך הוכחות לכך שגם סביב יקירייך יש ימבה סיפורי "המקצוענות שלהם שווה לתחת", ואיכשהו גרמת לזה להיראות כאילו אכפת לי מה הם עושים בחיים הפרטיים שלהם."

בעיה של כושר ביטוי אין לי,אני שותה הרבה כל יום כי חם בחוץ וזה מאוד בריא(16 כוסות לפחות)
    לא נתת שום הוכחה,כל הכתיבה שלך מבוססת על הצהובונים הלונדונים(זה יצא עם ההיא,זה זיין את זאת....)
    קישקוש אחד גדול.

"ולסטראטפורד נתתי אוברקרדיט כנראה, כי הוא בדיוק כמו כולם."
    כנ"ל לגביך,רובי ואיסטלנד יכולים להעיד על כך!

"ותחשוב רק על כמה דפקתי אותך כרגע "
    תמשיכי לחלום!

9. ליהי Member

הקשר בין זיונים למקצוענות הדוק מאוד כשאני קמה בבוקר ופותחת את התיבת דואר שלי, והתמונה שלו עם מישהי בפוזה שאינה משתמעת לשני פנים , נדפקת לי מול העיניים. ואני מילא, כבר ילדה גדולה. אבל למה המעריצים הקטנים של סמית'י צריכים לראות את זה?
    אולי הם פיברקו גם תמונות?- אתה עוד מסוגל להגיד שכן.

כדורגלנים הם מודל מחיקוי, וברגע שהם מתנהגים בצורה לא הולמת, הם נותנים בכך דוגמא למיליוני ילדים קטנים בקבוצות ילדים שרוצים להיות בדיוק כמוהם (וזה גם תשובה למי שאמר פה ש"נו אז מה אם ווין רוני הולך ליצאניות"), זה באמת פאקינג אז מה כל עוד הציבור לא יודע, אבל זה פאקינג ביג דיל כשזה מגיע לעיתונות, ולמרות שהעיתונות הבריטית מתוחכמת כמו שד אפשר לברוח גם ממנה (אני יודעת, כי יש שחקנים שעושים את זה טוב מאוד). מבין?

כל פיאסטת השמועות הזאתי שהצגתי בפניך היא בשביל להראות לך שהשחקנים האלה נכשלו ברמת המקצועיות מחוץ למגרש, ואם לא הבנת את זה, לא נצמדת לנושא בכלל.
    אם דבר כזה היה קורה בארסנל, השחקן כבר היה מקבל בעיטה הגונה בתחת מונגר. אבל זה לא קרה. מה שמחזיר אותי לסיבה מדוע ונגר מתעסק רק עם שחקנים צרפתים או סנגלים, או מחוף השנהב, ואנעראף איפה זה חוף השנהב.

סטראטפורד, הגלישה שלך לפסים אישיים ממש פוגעת בי. please stop or i will burst into tears and cry me bloody arse off! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. THE STRETFORD END Member

"כדורגלנים הם מודל מחיקוי, וברגע שהם מתנהגים בצורה לא הולמת, הם נותנים בכך דוגמא למיליוני ילדים קטנים בקבוצות ילדים שרוצים להיות בדיוק כמוהם (וזה גם תשובה למי שאמר פה ש"נו אז מה אם ווין רוני הולך ליצאניות"

מאוד מרגש,עד דמעות,דוגמא לילדים שרוצים להיות כמוהם...
    מי קבע שהם צריכים לחיות לפי מודל מסויים רק בגלל שהם מפורסמים?הם בני אדם כמוני וכמוך ולא מעניין אותי מה הם עושים בזמנם הפנוי,שוב כל עוד זה לא משפיע על היכולת שלהם במגרש.
    מה הקשר בין זה שרוניי הולך לזונות לבין היותו חוסר מקצוען?או סמית מזיין את ההיא ומצלם זאת?
    מה הוא מורה ומחנך בבית-ספר?לא הוא כדורגלן נקודה.
    זה שהכדורגלנים הפכו להיות כוכבים ברמות שעוברת כל גבול לא צריכה לגרום להם לחיות אחרת ממה שהם מבינים לנכון.
    את טוענת שאת כבר ילדה גדולה נו אז מה פרופסורים לא הולכים לזונות?רבנים לא הולכים לזונות?לא בוגדים,אין להם סטיות?מה רק כדורגלנים אנגלים הם "רשעים"
    מה זה התנהגות לא הולמת?מה זה התמימות הזו?אם ילדים רואים את הכוכב שלהם בתמונות של פוזה כזו או אחרת?הלו המאה ה 21,מחשבים ואינטרנט,טלוויזיה,ילדים כיום יודעים יותר טוב מכל אחד אחר.

"אם דבר כזה היה קורה בארסנל, השחקן כבר היה מקבל בעיטה הגונה בתחת מונגר. אבל זה לא קרה. מה שמחזיר אותי לסיבה מדוע ונגר מתעסק רק עם שחקנים צרפתים או סנגלים, או מחוף השנהב, ואנעראף איפה זה חוף השנהב"

יש לך בעיה בהבנת הנקרא?כבר כתבתי שאישית ראיתי גם שחקנים כוכבים באנגליה שאינם אנגלים שמבלים,משתכרים ותופסים בחורות,צרפתים למשל!
    וכתבתי בעבר כי לפרגוסון יש רשת של "מלשינים"בכל המקומות במנצסטר שמדווחים לו על תזוזה שלילית של שחקן שלו,הוא יודע טוב מאוד מי מבלה איפה ומתי,תאהבי אותו או לא אבל אצלו המקצוענות היא ערך עליון!

"סטראטפורד, הגלישה שלך לפסים אישיים ממש פוגעת בי. please stop or i will burst into tears and cry me bloody arse off"

לא רק לא זה!

11. ליהי Member

אולי לך יש בעיה בהבנת הנקרא?

כרגע אמרתי שממש אני זורקת זין על מה הם עושים ולאן הם הולכים בחיים הפרטיים כל עוד זה לא נכנס לדפי העיתונים וזה משהו מביש. למה? בגלל שהם מודל לחיקוי. והם הביאו את זה על עצמם כשהם הפכו להיות כדורגלנים, הם ידעו למה הם נכנסים.
    הם אנושיים, טענתי אחרת?- אמרתי שיהיו אנושיים, ושמצדי יכו מהגרים כל ערב בתור תחביב, כל עוד זה לא מקבל חשיפה ומגיע לתקשורת, כי אז זה מלכלך את התדמית של השחקן, ואתה צריך להבין שילדים מעריצים אותו, אנשים רואים בו מודל לחיקוי- מה שהוא לובש הם לובשים, מה שהוא אומר הם אומרים, התסרוקת שהוא יעשה מחר היא התסרוקת שכל אירופה תלך איתה מחרתיים.

ברגע שזה זוכה לחשיפה, זה מתכון בטוח לכך שאלפי אוהדים באנגליה ילכו ליצאניות, שאלפי אוהדים באנגליה יחשבו שזה בסדר להכות ולשנוא מהגרים, שאלפי אוהדים באנגליה יאמינו שלבגוד באשתך עם העוזרת, ועם הבן, ועם אין לי מושג ולא מעניין אותי מי, זה לגיטימי. ואז זה כבר נהפך לתופעה, ואם אתה לא מסכים עם מה שאמרתי פה, אתה באמת יכול ללכת לחפש כי כבר נשבר לי להסביר לך דבר שכל ילד בן 4 צריך להבין, כדורגלן = סמל משמש דוגמא, והוא צריך לכבד את המעמד שלו כמו שכל אדם באירופה שהוא לא נקבה שסובלת מחוסר תשומת לב מכבד.

ובקשר ליכולת על המגרש, אל תהיה כזה נאיבי, בטח שזה משפיע על היכולת על המגרש.
    מתי שיש לך בלאגן בחיים האישיים זה מתורגם למגרש, וזה חוק שהוכיח את עצמו על בקהאם, רוני, וודגייט, בוייר,סמית' (בתקופת לידס), להמשיך?

12. Julian Joachim Member

להירגע. יש משהו שאתם לא מבינים במילה הזאת?

13. ליהי Member

מבינה מבינה פולדש
    אבל זאת שיחה תרבותית אצלי
    שכחת אותי ואת בני בפורום ישראלית?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

כל אופן תתחבר לאייסיקיו מתישהו, אני חייבת לשאול אותך משהו!

14. ג'רמיין דפו Member

ככה מתחילות חתונות.....בקשר ל"מהווים דוגמא"המעגל הוא אחר...גם אם השחקנים לא יעשו את כל לילות השתייה והאורגיות האלו זה לא ישפיע על הילדים באנגליה לגדול ולהיות צדיקים. האמת היא שהשחקנים האלה היו מתנהגים ככה גם אם לא היו כדורגלנים מצליחים כי באנגליה כמעט כולם הולכים לפאב וחוזרים הביתה במצב מעונן כולל הבחורות שחוטפות בעמידה תחת כל עץ רענן..זאת המנטליות באנגליה וגם אם כל השחקנים היו מלומדים כמו לה סו למשל זה לא היה משנה את הנוער. רגע גול של הנריק לארסון...

15. Julian Joachim Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אהבתי רובי, אבל תשתדלו לדבוק בנושא הדיון.