Campeones, campeones!!!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/5/10.

1. xavi6 Member

אתה תראה שעם זה ספרד יפסידו. גרמניה נבחרת הרבה יותר טובה מההיא של גמר היורו, במיוחד מבחינה התקפית.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/10
  2. gonzo18 Member

זה כדורגל וגם אלקורקון מסוגלת לנצח את ריאל מדריד,אבל סוף סוף אנחנו מקבלים הרכב נורמלי. סוף סוף איניסטה לא פותח קיצוני ימני,אלא בצד שמאל שהוא מסתדר שם בצורה טובה. סוף סוף יש שחקן בצד ימין (פדרו),וייה חוזר לחוד. והפעם יהיה לצ'אבי הרבה יותר אופציות מסירה,פדרו יעזור לוייה ואני מאמין שגם איניסיטה יתרום בפן ההתקפי. ספרד תראה כמו קבוצת כדורגל,אני מבטיח לך. לא נראה יותר וייה תקוע בצד שמאל ואת טורס בודד למעלה. נראה את פדרו,וייה ואיניסטה מטרידים הרבה יותר את ההגנה,נראה את צ'אבי מקבל יותר אופציות מסירה. אי אפשר לתאר את ההתרגשות שאני מרגיש כרגע,אני לא מאמין שהוא עולה עם הרכב נורמלי.

3. אלי מתחן Member

מי אמר לך שהם יסתדרו ככה בסוף? אולי אינייסטה ימשיך בצד ימין...

4. 100%Bayern Member

כל הכבוד על הנצחון, עבודת הגנה מושלמת, סגירת שחקנים מושלמת.
    אבל מה... מול הולנד זה לא יספיק.

5. riquelme1 Member

תודה על החמחמאות, אתם ראויים ליותר, לא בגלל המשחק היום שספרד ביטלה אותכם לחלוטין, אבל בכל הטעוניר שיחקתם הרבה יותר טוב. גם היום ספרד לא הייתה מדהימה אלא יותר טקטקית, מה לעשות ששי לנו מאמן כל דל-בוסקה שעם לא הוא ספרד הייתה נבחרת הרבה יותר מלהיבה.

בכל מקרה, יש לכם נבחרת מדהימה לשנים הבאות.

נגד הולנד אכן יהיה קקשה יותר, בעיקר המצ'אפ רובן קאפודייה מפחיד אותי ביותר.

6. gonzo18 Member

כתבתי לפני המשחק שפדרו במקום טורס וזה יראה יותר טוב וצדקתי.

שוב ספרד שיחקה את הבונקר הנהדר שלה ושוב היריבה נראתה אומללה. אין לי כוח לנתח את המערך של ספרד,אני רק אגיד לכול אלה שלא מבינים כדורגל שקשה עד בלתי אפשרי להבקיע גול לספרד. הגנתית הם מושלמים. התקפית תמיד מגיעה הברקה משחקן אחד\טעויות שיפוט\גול ממצב נייח. ורילקמה,מה אמרתי לך שברגע שספרד כובשת היריבה בצרות. ראית כמה פעמים פדרו\וייה\טורס יכלו לגמור את המשחק?
    אנחנו משחק אחד מגביע עולמי וזו ספרד הגנתית. דל בוסקה בחר בדרך ההגנתית,אני עדיין שונא את זה,אבל ספרד כול כך יעילה שזה מפחיד.

ההתרגשות שלי כרגע אי אפשר לתאר אותה במילים. בכול זאת,אנחנו בגמר,אז למרות הכל ולמרות כול השטויות והמשחקים המגעלים שראינו בגללו: תודה לך ויסנטה דל בוסקה. תודה.

ולכול השונאים-תקנאו.

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/07/07/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1278533162_extras_portada_3.Xxx

פויול אני אוהב אותך!! השחקן הזה יכנס להיסטוריה. ויש עוד בלם שיכנס להיסטוריה ביחד איתו,אדון ג'רי פיקה שהוא פשוט ממציא מחדש את המקצוע. אני פשוט לא מאמין שאפשר לשחק ברמה כזאת,הוא בלם מושלם.

7. xavi6 Member

הוא לא בלם מושלם, הוא לא אחראי וחסר ניסיון. אבל כן, נתן משחק טוב מאוד היום, אבל אני עדיין סבור שזה יותר פויול. הנגיחה הזאת רק הדגישה לי. שתיהם עלו לראש, וכאילו פויול אומר לו "תן כבוד חביבי, זה שלי". הקפטן הבלתי מעורער, המנהיג עם הפאניקה, שגורם לכל חלוץ לא להיראות קטן, אלא לא להיראות. עוד משימה אחת יש לו וזה מול ואן פרסי ויותר מזה-לעזור לקפדווילה עם רובן.

8. gonzo18 Member

הם שני שחקנים שונים שמשלימים אחד את השני. פויול ינכס להיסטוריה,פיקה בדרך להיות אחד הבלמים הכי גדולים בהיסטוריה. אתה אוהד ברצלונה ויש לך טענות לפיקה? אתה לא מסכים שהוא אחד הבלמים הכי גדולים שנראו בשנים האחרונות? אתה לא רואה מה הוא עושה על המגרש?

9. riquelme1 Member

עזוב אותו, הוא אנטטי פיקה ומצידו שפיקה לא היה משחק בכלל בבארסה, קח את הדברים שלו על פיקה בערבון מוגבל.

פיקה בלם מדהים.

10. gonzo18 Member

למה הוא שונא פיקה? איך אפשר לשנוא את השחקן הזה?

דרך אגב השער של פויול זה העתק של השער שלו ב6-2 על ריאל מדריד. זה מדהים,אותו שער בדיוק!!

http://www.youtube.com/watch?v=8fQ7Yck4Vyg

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיקה אמנם גדל להיות בלם מצוין וכבר עכשיו הוא בלם טוב אבל עדיין פויול הוא לעולם לא יהיה, לפויול יש נשמה ולפיקה אין למרות שמבחינת נתונים ויכולות פיקה עולה על פויול אבל כולם ראו עם כמה לב םויול הבקיע את השער.

ד"א עמי למה כל הזמן אתה כותב טעוניר? זה טורניר!

12. Sergio Ramos Member

אין לי עצבים לתגובה רצינית, כי אני כ"כ שמח ולא יכול לחשוב מרוב אושר.

אבל רק דבר אחד - עמי, גונזו 18, תאכלו את הכובע.

עם בעיניינים מקצועיים עסקינן, ההצבה של 2 קשרים אחוריים הוכיחה את עצמה היום, דווקא נגד גרמניה זה היה חיוני ביותר. אלונסו נתן משחק גדול, הלחץ על הקישור של גרמניה הרג את המשחק שלהם והביא אותנו לגמר עם העקיצה של פויול.

13. wings Member

ההורדה של טורס לספסל היתה מתבקשת. וראו ברבע גמר בחצי השני של המחצית השניה
    שכדאי מאוד שזה יהיה פדרו שיכנס לצד ימין.
    כל הקרדיט לדל בוסקה. ספרד שלו עשתה לחץ מצוין על הגרמנים אחרי כל איבוד כדור
    ומנעו מהם לצאת למתפרצות. מה שקפאלו לא השכיל לעשות, ובטח שלא הטמבל של ארגנטינה,
    דל בוסקה עשה. כמה פעמים גרמניה הצליחה להוציא מתפרצות במשחק? מעט מאוד. וזה היה המפתח
    לניצחון.
    אני מכיר הרבה מאמנים שהיו מפסידים עם ספרד לגרמניה היום.

14. gonzo18 Member

מה אתה אומר ? תעשה השוואה מקצועית בין השחקנים של ספרד לבין השחקנים של גרמניה. נו באמת. מאמן כמו גאורדיאולה היה עושה מספרד את אותם דברים שהוא עשה בברצלונה כשהיא בשיאה. לברצלונה יש את מסי,אבל אין לה את ססק,וייה (עד עכשיו),טורס,סילבה,צאבי אלונסו...

אני כתבתי את זה לפני המשחק,שמול מול גרמניה זה התבקש. אבל לא מול הונדורס,פרגוואי וצ'ילה.

15. cazzo Il Capocuoco

דל בוסקה גאון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx