Campeones, campeones!!!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/5/10.

1. yonmu Member

לא היו משחקי מוקדמות\ידידות שבהם ספרד שיחקה עם פברגאס באגף ימין?
    אם כן לדעתי הקישור של ספרד צריך להיות כזה-
    פברגאס-צ'אבי-אלונסו-אינייסטה (עם טורס וויאה בשפיץ).

קישור שמצופף למרכז אבל עם שחקנים שיכולים להסתדר באגף, וגם מבחינה הגנתית לא צריך את בוסקטס כי צ'אבי ואלונסו ביחד זה קישור מרכזי לא הרפתקני מדי.

2. gonzo18 Member

בקונפדרציות דל בוסקה שיחק ככה רק עם מאתה מולנסיה בצד שמאל במקום אינייסטה שהיה פצוע,ועם ססק כקשר ימני. אלונסו וצאבי שיחקו באמצע. זה נראה רע מאוד יחסית לנבחרת ספרד. עדיף להשאיר את אינייסטה וסילבה בכנפיים במקום להכניס את ססק בכוח לעמדה שהוא לא מסוגל לשחק בה.

3. מראדונה Member

ססק איטי מדי בשביל העמדה הזאת...

4. xavi6 Member

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. או ססק או צ'אבי יורדים לספסל, נקודה. אחרת, נקבל קבוצה שיכולה להניע את הכדור שעה עם הקשרי אמצע אבל עד שהיא תגיע לרשת יקח המון זמן.

5. מראדונה Member

נראה לי דווקא או ססק או ססק לא?

6. gonzo18 Member

לא הייתי מוריד לספסל את צ'אבי גם בנבחרת כול הזמנים
    ההרכב של ספרד ביום חמישי יהיה: קסייאס,ראמוס,אלביול,מרצנה,קפדויאה-בוסקטס,חאבי מרטינז,אינייסטה-נאבס,ויאה,מאטה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  7. Raulito Megico Member

אני דווקא אעדיף את נאבאס על אינייסטה בהרכב, אינייסטה של השנה היה הרבה פחות טוב ואני חושב שנגד הנבחרות שמולנו בשלב הבתים נאבאס מתאים יותר.

8. xavi6 Member

הוא היה פצוע חלק נכבד מהעונה. איניסטה משחק בשמאל, נאבאס בימין.

9. Raulito Madridista

"זה הזמן של ספרד בגביע המונדיאל", אומר היום צ'אבי הרננדז בראיון לתקשורת. הקשר ציין כי"הנבחרת מגיעה למונדיאל עם תבונה וזהירות ושאננות לא בלקסיקון שלנו", אבל אחר-כך הסביר את הסיבות מדוע הנבחרת שלו יכולה להיות זו שתניף את הגביע - "לא היו שינויים מהפכניים בסגל, פילוסופיית המשחק זהה ורוב השחקנים מגיעים בכושר טוב. אנחנו מרגישים שזה תלוי בעיקר בנו". הקשר התייחס לשאר היריבות ואמר - "היתרון היחיד של צרפת, איטליה והשאר על פני הסלקסיון הוא ההיסטוריה הארוכה והמפוארת, ואנחנו, לדאבונינו, תמיד כשלנו במונדיאלים". צ'אבי דחה על הסף את טיעון העייפות - "שחקנים מהרמה הגבוהה ביותר לא מכירים את המילה הזאת, וגם אם הגענו תשושים - יש מעט זמן להתאושש וניתן הכל עבור הנבחרת". לסיום התייחס צ'אבי גם לחברו מברצלונה, ויקטור וואלדז, שזכה לזימון למונדיאל - "זה פרסם עבורו על עונה מצויינת ו-ואלדז השתפר מאוד בשנים האחרונות והוא בקו עלייה. הוא נהנה כאן ואני שמח בשבילו".

ובעניין נוסף - פרננדו טורס בלט בהיעדרו מהאימון היום. החלוץ ניסה להתאמן אך פרש מייד בהתחלה, ובנבחרת החליטו לתת לו עוד מנוחה ונראה כי הוא יחזור לאימונים רק בשבוע הבא, בתקווה שיהיה מוכן בזמן למשחק הראשון של המונדיאל. לדברי הצוות הרפואי של הסלקסיון, טורס נמצא בשלבים הסופיים של תהליך ההחלמה.

10. gonzo18 Member

וייה אומר היום שלנבחרת ספרד יש שלושה שוערים ש90 אחוז מהנבחרות בעולם היו רוצות,הוא גם אומר שמבחינתו ספרד יכולה לעלות במערך של שני חלוצים(קרי הוא וטורס) או במערך של חלוץ אחד (רק הוא) ולדעתו זה לא ממש ישנה כי ספרד חזקה באותה מידה ככה או ככה.
    בילבול מוח של וייה,הוא יודע כמו שכולם יודעים שהוא לבדו בהתקפה זה לא מספיק. אם דל בוסקה עולה עם בוסקטס,אלונסו וצ'אבי בקישור ועם איניסטה וסילבה בכנפיים אז מלבד ויאה אין שום שחקן שהוא מניה בטוחה להבקעת שערים. ספרד חייבת את פרננדו טורס בהתקפה,שלא יספרו לנו סיפורים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/10
  11. Raulito Megico Member

אני חושב שנאבאס וגם סילבה מגוונים מספיק בשביל לשחק בשני האגפים, אבל באמת שכל הרכב שכולל את מי שציינתי עם שילוב של נאבאס/סילבה/אינייסטה הוא חלומי.

12. gonzo18 Member

נאבס שחקן גדול אבל בחיים לא הייתי שם אותו בהרכב על חשבונו של אינייסטה (סילבה לא יצא בהרכב בשום מצב).
    אינייסטה נתן עונה בינונית השנה בעיקר בגלל הפציעות,אבל הוא כבר מאוחרי הפציעות והוא בכושר שיא. לא הייתי מוריד אותו מההרכב בשום מצב. המצב פחות או יותר ברור כרגע,אין טעם בלדון על פנטזיות כאלה ואחרות. השחקנים הבטוחים בהרכב הראשון הם ויאה,אינייסטה,סילבה וצ'אבי. ההתלבטות היחידה של דל בוסקה היא האם לצרף לחבורה הנ"ל את בוסקטס ואלונסו ביחד או להוריד אחד מהם בשביל אל ניניו טורס. את הדעה שלי בנושא כבר נתתי,ואני חושב שכול בנאדם נורמלי היה שם את טורס על חשבון אחד האחוריים. נראה מה נהג האוטובוס יעשה.

13. Raulito Megico Member

ברור שטורס עדיף...

מה שכן אני מקווה שהיכולת הדלה מאוד של איקר מול סעודיה לא תגרום לכך שבטעות דל בוסקה יחשוב להשים את ואלדס בהרכב

14. gonzo18 Member

כרגע ואלדס מקצועית עדיף על קסייאס,אבל לכולם ברור מי יהיה השוער הראשון. איקר עדיין אחד השוערים הטובים בעולם,אני סומך עליו.
    בינתיים ההרכב למחר סגור,כאשר רוב המחליפים ייקבלו דק' משחק. ריינה,ראמוס,אלביול,מרצנה,קאפדויאה,חאבי מרטינז,בוסקטס,אינייסטה,וייה,מאטה ונאבס. החדשות הטובות הן שפרננדו טורס וססק כשירים לחלוטין ואמורים לקבל מחר דקות משחק במחצית השניה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/10
  15. M_T_A Member

סילבה נראה לא פחות קטלני באמצע מאשר באגף. למרות שכל הביסוס שלי לזה הוא משחק האימון מול סעודיה, זה נראה טוב. הייתי רוצה לראות את ספרד משחקת 4-3-1-2 עם סילבה מאחורי וייה וטורס ובקישור צ'אבי, אינייסטה ובוסקטס\אלונסו. לדעתי זה ההרכב האופטימלי לספרד.