Carling Cup 2005/06 - הגביע של יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏22/8/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי ה-3-8 של וילה על וויקומב, יצא מנג'ר וויקומב, ג'ון גורמן, לשעבר עוזרו של הודל בטוטנהאם, באחת היציאות ההזויות/טיפשות/מצחיקות כשאמר שלוילאנז לא הגיע לנצח...
    בראיון אחר אמר הסטלן, שכנראה שמע יותר מדי הרצאות רוחניות מהודל, שוויקומב קבוצה התקפית ולכן נשארה עם אותה טקטיקה לאורך המשחק. אוי ג'ון...

2. THE STRETFORD END Member

משחקי הסיבוב הבא:

Doncaster v Gillingham
    Bolton v West Ham
    Crystal Palace v Liverpool
    Man Utd v Barnet
    Chelsea v Charlton
    Reading v Sheff Utd
    Fulham v West Brom
    Mansfield v Millwall
    Sunderland v Arsenal
    Everton v Middlesbrough
    Wigan v Watford
    Grimsby v Newcastle
    Aston Villa v Burnley
    Blackburn v Leeds
    Cardiff v Leicester
    Birmingham v Norwich

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

על הנייר, צ'לסי-צ'רלטון הכי מעניין, אבל כפי שראינו בעונה שעברה, מוריניו עולה עם הרכבים חזקים גם בגביע מיקי-מאוס, ולכן זה אמור להיות חד צדדי.
    יונייטד-בארנט, לא אמור להיות קשה, מקווה שיעלה הרכב של שחקני בית צעירים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/9/05
  4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארנט! החמודים שלי סוף סוף פוגשים קבוצה גדולה (חוץ מהכנות טרום העונה מול ארסנל)

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לעזאזל! "דרבי ישראלי" בין הפועל ווסטהאם לצפרירים בולטון.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום יפתחו משחקי הסיבוב השלישי בגביע הליגה, כשבמוקד העניינים הערב יעמוד המשחק באיצטדיון האור בין סנדרלנד לארסנל, שם נראה כי לחתולים השחורים יש סיכוי טוב מאוד לעבור לשלב הבא במפעל מול הרכב חסר מאוד של התותחנים.

שאר משחקי הערב (שעה ראשית 20:45):
    אסטון וילה - ברנלי
    קריסטל פאלאס - ליברפול
    דונקסטר - ג'ילינגהאם
    פולהאם - ווסט ברומיץ'
    וויגאן - ווטפורד
    מנספילד - מילוול
    רדינג - שפילד יונייטד (21:00)
    בלקבורן - לידס (21:00)

מחר צפויים משחקים מעניינים למדי, כשבין השאר צ'לסי תארח את צ'רלטון לדרבי לונדוני ובולטון תארח את ווסטהאם ל"דרבי ישראלים" ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ), שלא ברור לי איך לא משדרים אותו בארץ...

7. Hammers Fan Member

כנראה שגם בארץ הבינו שלמרות הפוטנציאל המבטיח, גם יוסי וגם טב"ח לא יעלו בהרכב.

נראה כי פארדיו מתכנן 11 שונים לחלוטין מאלה שניצחו את בורו שלשום:

---------------בייווטר/היסלופ-----------------

קלארק--------וורד---------קולינס---------ניוטון

כהן--------פלטצ'ר----------נובל--------וויליאמס

-----------אליאדייר/זאמורה---בליון-------------

ואני בטוח שעם מספיק רוח לחימה ורצון להוכיח את עצמם, גם החבר'ה האלו יכולים להעלות אותנו לשמינית. אבל בכל אופן הציפיות שלי לא בשמיים, בולטון קבוצה שאף פעם לא נעים לשחק נגדה, במיוחד בריבוק.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת עדכונים לקראת סנדרלנד-ארסנל:
    גם מיק מק'ארתי, בדומה לארסן ונגר, צפוי לערוך מספר שינויים בהרכב. השוער הצעיר והמבטיח בן אלנוויק יפתח היום על חשבונו של קלווין דייויס, דני קולינס ייכנס למרכז ההגנה הרעוע של הקבוצה, כנראה על חשבון גארי ברין, והרכש מבלקבורן ג'ונתן סטיד יזכה להופעה נדירה בחוד. ג'סטין הויט, שמושאל לסנדרלנד מארסנל, יפתח היום בהרכב מול הקבוצה אליה הוא שייך שכן אין חוק האוסר על כך במסגרת גביע הליגה.
    גם ארסנל עשויה לנצל את היעדר החוק הנ"ל לטובתה - מארט פום, השוער המושאל מהחתולים השחורים, עשוי לזכות היום להופעה נדירה בהרכב. ונגר צפוי להריץ היום בהרכב שחקנים צעירים ומבטיחים כגון אלכסנדר סונג, ניקלאס בנדטנר וארטורו לופולי, בעוד ששחקנים בכירים כמו הנרי, פירס, ג'ילברטו וברגקאמפ צפויים לקבל מנוחה לקראת הדרבי הגדול של צפון-לונדון בשבת. אך זה לא יהיה הרכב מילואים מלא של ארסנל, שכן סול קמבל שחוזר מפציעה יפתח היום במרכז ההגנה, ולצידו ישחקו בהרכב גם פיליפ סנדרוס ורובין ואן-פרסי, שחקני רוטציה בארסנל לכל דבר על-אף גילם הצעיר. אגב נתון מעניין - הגיל הממוצע בסגל של ארסנל למשחק הוא 20 ו-8 חודשים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .

9. Hammers Fan Member

אלנוויק היה ענק בשער של סנדרלנד כשהם התארחו בעונה שעברה באפטון פארק. זכורות לי במיוחד שתי הצלות פנטסטיות מבעיטות של בובי זאמורה ומאטי את'רינגטון.

וממתי (ובעיקר- למה) פום בארסנל?!

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת ההעברות התמוהות באמת, עשה את הדרך ההפוכה בעסקת השאלתו של ג'סטין הויט לסנדרלנד ממש עם סגירת חלון ההעברות. משעשע שמי שהדרדר להיות שוער רביעי בסנדרלנד הועבר לארסנל כדי להתחרות שם על אפודת השוער המחליף... מה זה אומר עלינו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני הייתי רוצה לראות את ויטו מאנונה היום בשער, אם כבר מחליטים להריץ צעירים אז לעשות את זה עד הסוף ולא לקלקל את ההרכב הרענן והנחמד הזה עם איזה אלמוניה או פום בשער.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, שמתי לב שבסגל של ארסנל יש שוער בשם מייקל ג'ורדן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. daniel_haifa Member

קצת תוצאות מהמשחקים של היום בתום 90 הדקות:
    אסטון וילה-בארנלי 0-1.
    קריסטל פאלאס-ליברפול 1-2.
    דונקאסטר-גילינגהאם 0-2.
    מנספילד-מילוול 3-2.
    פולהאם-ווסט ברומיץ' 2-2.
    וויגאן-ווטפורד 0-0.

13. Hammers Fan Member

רפא בניטז ממשיך להקרין את המנטליות הספרדית הבזויה שלו בקשר לגביעים. בעונה שעברה זו הייתה ברנלי, העונה פאלאס. ממש מביך אם אתם שואלים אותי.

עכשיו קשה לי גם להאמין שנחזור עם משהו מאנפילד בשבת, הם חייבים נצחון עכשיו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

14. daniel_haifa Member

מה הוא עושה שם בליברפול?
    פשוט גועל נפש, גם צורת המשחק וגם התוצאות.
    הם יבואו עם רצון לכפר על ההפסד המביש, ויהיו כמו חיה פצועה, שתנסה להתאושש על חשבון היריבה הבאה, במקרה הזה ווסטהאם.
    אבל אולי השפעה הפוכה תהיה להפסד, מוראל שפוף, בטחון ירוד ובלאגן בקבוצה.

15. Robin Member

מילואים מחוזקים של ארסנל מנצחים את סנדרלנד 3-0. אבואה בבעיטה מ-35 מטרים (61) וואן פרסי 2 (פנדל 67, 88).