Carling Cup 2009/10: מנצ'סטר יונייטד זכתה בגביע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י cityblues, ‏16/6/09.

1. Selby Member

אוי אואן, כל כך חבל מבחינתו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. _Rushie Member

מה קרה לאואן? (עקבתי אחרי המשחק של ליברפול)

3. ccnoob Member

מתח את ההאמסטרינג

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היה גמר איכותי ואגרסיבי, פרסומת מצוינת לכדורגל האנגלי הן על הדשא והן מבחינת התפאורה והארגון (שמתם לב שחלק משלטי הפרסום היו סיסמאות עידוד מטעם קרלינג? "פלטצ'ר מראדונה", "ראיין גיגס דה פרינס אוף ויילס" וכו'). רוני היה די בינוני מאז שנכנס אבל כהרגלו הדבר היחיד שהוא צריך כדי להבקיע זה הכדור. ולנסיה, פארק ואפילו ברבאטוב היו טובים, לעומת זאת קאריק היה חלש ולא מדויק וגם פלטצ'ר לא בלט.

סה"כ-תמיד כיף לזכות בתארים, כיף במיוחד כשזה מול יריבה חזקה וקשוחה, עכשיו סוף סוף יש לנו אמצע שבוע חופשי ובשבת וולבס.

5. George Best Member

לא ממש, כל השחקנים הבינלאומיים עם הנבחרות, רובם עם טיסות כך שזה רחוק מלהיות שבוע פנוי וחבל.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

צודק, שכחתי מזה (אגב אנגליה ממשיכה במדיניות של לערוך משחקי הכנה מול יריבות שדומות ליריבות במונדיאל, והפעם מצרים כהכנה לאלג'יריה). ובכל זאת לא כל השחקנים שלנו משחקים בנבחרות וחלק ינוחו, גם זה משהו.

7. שלו Guest

אין ספק שטורס מכניס המון שינוי למשחק ההתקפה שלנו. סטיבי לדעתי ממצה אתה היכולת שלו הכי טוב בעמדה בה שיחק היום. אני לא מבין למה רפא הביא את אקווילני שלדעתי לוקאס לא מגיע לקרסוליים שלו ולא נותן לו לשחק. אל נינו חוזר לכבוש, יוסי שוב מבשל, הצלה גדולה של ריינה בדקה ה - 92, משחק טוב וניצחון חשוב שלנו.

להעביר בבקשה לדיון המחזור, התבלבלתי בנשא

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/10
  8. the white pele Member

זה היה הגמר של ולנסיה.קיצוני קלאסי וישיר שעובד רק על היתרונות שלו ומרתק אליו שני שומרים באופן קבוע, ללא זיקוקי דינור וזוהר כוכבים. יעשה לו רק טוב לזכות בתואר בעונתו הראשונה בה הוא כבר הופך לחלק כל כך חשוב במשחק ההתקפה שלנו(לא מובן מאליו).
    בארבטוב היה נהדר ויוזם(מעורב בשני השערים)ורוני כותב את האגדה שלו מידי יום(למרות שלקח לו קצת זמן להכנס למשחק).ההצלחה שלנו במפעל הזה בשנתיים האחרונות היא עדות לעומק ואיכות הסגל והריצה בו רק עושה לנו טוב.
    פרגי? לפי תגובותיו למשחק, הוא הרגע עלה מהנוער.
    we’ll never die
    וברכות לכל השדים האדומים פה ובכלל

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמחה גדולה, תואר ראשון, רוני ממשיך בעונה הנפלאה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://irvken.net/blog/wp-content/uploads/2008/02/010372328446700.Xxx
    נשאר אדום לבן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

10. Ariel Member

הופעה ספקטקולארית של מנצ'סטר יונייטד. היום זו הייתה הפעם הראשונה העונה שיצא לי לראות משחק שלהם בלי הפרעות מסביב, ולא האמנתי שמדובר בקבוצה כל כך חזקה למרות עזיבת השחקן מספר 1.

11. George Best Member

אסטון וילה פתחה את המשחק בצורה נהדרת, רבע שעה ראשונה מהממת עם כדורגל חכם, מהיר, מרגל לרגל דרך האגפים, עלו ליתרון (וקופחו באי הרחקה של וידיץ', או לפחות לפחות צהוב).
    לאחר מכן ספגו, ואיך לא חזרו לאפרוריות הידועה, בשביל מה הסקי על הדשא?לאף אחד חוץ מאו'ניל אין מושג, כולם היו בינוניים להוציא את מילנר הפנטסטי שנמצא בכושר מדהים בתפקיד החדש במרכז הקישור, איזה שחקן גדול.
    בחצי השני כל חצאי המצבים של הוילנס (שלא היו רבים) - מהגבהות לרחבה, גם כאלה מ-60 מטר, האם ככה צריכה לשחק קבוצה שבחוד שלה נמצא סילון כמו אגבונלהור?צמד קיצוניים שמשלבים מהירות מפחידה (יאנג), הגבהות נהדרות (גם יאנג וגם דאונינג), חכמה (דאונינג) וטכניקה גבוהה?
    עד שאו'ניל הצליח לייצב את ההגנה בצורה מצוינת(עזבו את המשחק של היום.אגב, אני גם לא ממש אוהב את הרעיון של צמד מגדלים כבדים סטייל קולינס ודאן, אבל זה עובד ברוב הזמן), ההתקפה מתקשה להבקיע, ככה זה שבונים על הפצצות אוויריות, יש גבול כמה זה יכול לעבוד.
    מאמן יותר חכם והרפתקן הופך את וילה לקבוצה מפחידה התקפית, תנו לונגר את החומר הקיים, ותקבלו הנאה אחת צרופה.
    או'ניל ממשיך בקיבעון שלו, גם מול יונייטד חלשה הגנתית, לא ברור.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/10
  12. RealStretford Member

כפי שאתם יודעים, לא ראיתי את המשחק כמנהגי בקודש, אבל הבוקר בסקיי ראיתי את השערים.

קודם כל אי-אפשר לקחת מכם את ההצלחה האין סופית שלכם, פשוט מצליחים להצליח. פעם זה מאד הפריע לי. היום, אני לא אעשה את עצמי כאילו לא הייתי שמח אם הייתם מפסידים, אבל התרגלתי. זה לא כמו באליפות של 93, או האלופות ב 99 שרציתי להתאבד.

ועכשיו אסתור את כל מה שאמרתי שאדבר דווקא על הנקודה 'לרעתכם', אבל מן המעט שראיתי והעדר דיון שדובר עליו בענייני שיפוט, אין ברירה. כפי שאמרתי הרבה פעמים העונה, איני מסוגל להבין את הרמה הירודה של השיפוט באנגליה. דאוד הוא בדיחה של שופט, ועל אי-הרחקת וידיץ הוא בעצמו צריך להיות מורחק לליגת ה wythenshawe and district. כמובן שזאת אינה אשמת יונייטד שהוא פוץ.

לאומת זה צריך לתת קרדית איפה שמגיע ולכן לעוזר השופט בובי פולוק, שנתן למייק דין (ששפט מצויין, למרות שלא תופתעו לשמוע אותי אומר כך על אדם שנתן לנו פנדל והרחיק שני שחקני יריב!) להפוך את הסדר הרגיל של לחיצת הידים כך שסיטי עברו על פני צ'לסי ואפשר לברידג' להתעלם מידו של טרי בלי שזה הפך לאימות או עניין גדול.

אני חייב להגיד שאני לא מסכים עם איסטלנדס בעניין ה'גמר האמיתי' הגמר האמיתי מתקיים בוומבלי, ואנחנו לא הגענו. צריך לספוג את העובדה הזאת וללמוד ממנו. אין יותר כאילו, אין יותר 'הדשא המצטיין באנגליה' או כל שאר אילוזיות. אם היכולות הכלכליות שנפלו בחלקינו אנו חייבים להיות שחקנים מרכזיים וכך אני מאמין יקרה. כל זאת כמובן בתנאי ש FIFA מועדון הסגור לא מה שנקרא באנגלית - to move the goalposts אבל עם כך יעשו אז כבר לא יהיה בשביל מה לראות כדורגל.

ברכות למשפחת גלזר

13. THE STRETFORD END Member

14. פול סקולס Member

מה הכוונה כאן? לא בדיוק הבנתי