Copa Libertadores 2015 - ריבר אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏2/2/15.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שלשום בלילה סאן לורנסו, מחזיקת הגביע, הפסידה בבית 1-0 לקורינתצ'יאנס של צ'יצ'ה. הארגנטינאים לא מרשימים פחות או יותר מאז שהניפו את הגביע, אבל דווקא במשחק הזה (שנערך ללא קהל) הם חזרו להציג משהו מהאיכות ההיא ועוד מול קבוצה חזקה. אבל מה, לא מספיק לייצר מצבים, צריך גם להכניס אותם לרשת ושם סאנלו התקשתה.

המון מזל לברזילאים, שעם 3 נקודות נוספות נראים בדרך הבטוחה לשלב הבא מבית המוות.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עוד איבוד נקודות מיותר שלנו, הפעם בבית מול אסטודיאנטס. למרות שהארגנטינאים שיחקו כדורגל ויצרו מצבים, זה היה משחק שהיינו חייבים לקחת. כבר הובלנו בסיום החצי הראשון ובחצי השני יצרנו לא מעט מצבים טובים שהוחמצו וכאילו בתסריט ידוע מראש, ספגנו בדקה ה-68 את השיוויון אחרי עוד הירדמות של ההגנה שלנו שממשיכה להיות החוליה החלשה בקבוצה. עדיין מוקדם לדבר על הדחה, אבל זה בהחלט הופך את המשחק מול ברסלונה (שכבר הפסידה פעמיים) לקריטי ביותר כי כל תוצאה פרט לניצחון תסבך אותנו מאוד.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

השחקן הכי שמאלי בקו הגנה שלכם ברגע של הגול, לא מצליח לזהות באיכות וידאו הזו, פשוט נראה כמו חובבן במהלך הזה עם כל הכבוד לבישול היפה.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני כמעט בטוח שזה היה בוקאנגרה, שדווקא היה לו אחלה משחק, אבל במהלך הזה באמת קפא לרגע ועלה לנו בנקודות.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

באלאנטה נכנס כמחליף, במקומו של פונס מורי שנפצע, והציג יכולת טובה. כולל מהלך שאולי מעיד על כך שעמדה קדמית יותר במגרש היא היעוד של הבלם? :)

Federico Arboleda L.'s post on Vine

npumpido אוהב/ת את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

Cuadrado, eres tu? :p

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@itay7 אני רואה נכון ופיקנטה לא משחק הערב? יש למנייאק מאזן מצוין נגדנו, מעדיף לא לראות אותו על המגרש :)

8. itay7 Member

@Franco יכול להיות, הוא שיחק בליגה 90 דקות יחד עם ההרכב השני אז עקרונית בלאנקו אמור לפתוח פה לפי ההיגיון של השבועות הקודמים, אבל יכול להיות שזו הטעייה. אין שום הרכב רשמי עדיין.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נשמע הגיוני שלא יפתח אז, בכל מקרה באתרים של ראסינג ההרכב המשוער שלכם הוא כדלקמן:

SPORTING CRISTAL: Diego Penny; Josué Estrada, Matías Martínez, Josepmir Ballón, Renzo Revoredo, Luis Abram o Alexis Cossio; Carlos Lobatón, Jorge Cazulo, Horacio Calcaterra; Irven Ávila y Sergio Blanco.

10. itay7 Member

לואיס אברם הוא בלם וקוסיו מגן שמאלי, ההתלבטות היא בין קוסיו לאדניסון צ'אבס (מגן ימני) ואז אסטרדה יעבור שמאלה. הייתי שמח אם אברם היה פותח במקום רבורדו האיום אבל זה לא יקרה.
    חוץ מזה השמות הגיוניים אבל המערך והמיקומים לא, קריסטל משחקת עם 4-3-3:
    פני; אסטרדה, מרטינס, רבורדו, קוסיו; באיון, קאסולו, לובה; קאלקטרה, בלנקו, אבילה
    וקצת היסטוריה -

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/15
    Franco אוהב/ת את זה.
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קריסטל מנצחת 2-1 באבז'נדה ושוברת לנו את המאזן המושלם במפעל. תאכלס, משחק סביר שלנו מול יריבה שלא סיכנה כמעט את השער של סאחה אבל ההתקפה שלנו מבוססת על מעט מדי שחקנים והיום מיליטו לא היה, בוו היה בינוני ואקונייה חלש להחריד. הפרואנים עקצו עם סיבוב גדול של אבילה ברחבה, ראסינג חזרה עם תרגיל מושלם במצב נייח ואז במקום לצאת עם טעם טיפה מריר מתיקו בבית במשחק בשליטה שלנו, יצאנו עם טעם מאוד מריר אחרי שריקה רעה של השופט לפנדל אותו הכניס לובאתון (שנבחר למצטיין, למרות שאאואד ווידלה שלטו במרכז השדה לאורך מרבית המשחק).

הפסד מעצבן אבל לא קריטי לעלייה לדעתי, במידה וקוקה ימשיך לתת מנוחה לסגל הבכיר בליגה ולא נסבול מיותר מדי פציעות (המחליפים בכמה מהעמדות פשוט לא ברמה של ההרכב) אין סיבה שנאבד יותר מדי נקודות בבית הזה ואני מאמין שכבר שבוע הבא תגיע "נקמה". יצא קצת שחצני אני יודע, אבל זו התחושה שלי אחרי הסיבוב הראשון.

12. gilad16 Member

אתה שוכח ששני המשחקים הבאים הם בחוץ
    מול היריבות היותר טובות מהבית
    שאננים יכלנו להיות אחרי ניצחון אתמול
    עכשיו צריך לקפל שרוולים.

13. itay7 Member

טוב, כמעט כבר כתבתי על זה שפעם שלישית קריסטל לא יודעת לשמור על יתרון ומסיים בתיקו אבל אז בא לובה ובועט כזה פנדל כזה בדקה 80 במשחק חוץ, גאון או שיגעון. ההפסד לא אמור לשנות לראסינג יותר מדי, רק הפסד שלהם בלימה פלוס ניצחון של גווארני בוונצואלה יכניס אתכם לצרות, כל דבר אחר ותגיעו למשחק בית מול טאצ'ירה במחזור האחרון לפחות מהמקום השני.

לגבי הפנדל, בוא נגיד שאם זה היה הפוך גם אתם וגם פוקס היו אומרים שזה פנדל כי הוא דחף אותו ואני ואוהדי קריסטל היינו בוכים שזה לא פנדל וגנבו לנו נקודה...

14. gilad16 Member

שטויות, אם אתה שורק על זה פנדל הגיע לנו 2-3 פנדלים

הכניסה של פני בפרננדז דקה 20 הייתה יותר פנדל מההצגה הזו
    אני אפילו אומר שזה היה פנדל חד וחלק.

התיקול מאחור בתוך רחבת החמש על בוו לפני תוספת הזמן היה יותר פנדל
    וההתחזות בהתקפה שמיד אחרי הגול היא באותה רמה של הפנדל שלכם
    שניהם לא פנדלים באמת, כמו הפנדל שקיבלתם שלא היה.

אולי אם זה היה הפוך היית מתלונן מפה ועד לימה על השיפוט?

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ממש לא, אני מאמין שאתה מכיר אותי יותר טוב מזה ולרוב הדעות שלי על השיפוט שונות מאוד מחברי בפורום אוהדים של ראסינג (גם לגבי המשחק הזה). בדיוק כמו שאני אומר בניגוד לרוב האוהדים (ופוקס?) שפני לא עשה פנדל על פרנאנדס בתחילת המשחק, ושנינו יודעים שיש שופטים שהיו שורקים, ככה אני אומר שהשופט טעה בשריקה שלו נגד גרימי למרות שהיה ממוקם מצוין. זו פשוט לא עבירה.

החברה בפוקס היו קצת מוטים בשידור שלהם, רצו אדום לקשר שלכם על עבירה של צהוב ועוד כמה קטנות, אבל אני יכול לגבש דעה עצמאית גם בלעדיהם :)

להתבכיין על המשחק הזה באמת שאתם לא יכולים, גם אם לא הייתם מקבלים את הפנדל, 3 מצבים מסוכנים יחסית --> גול אחד (אבילה מחצית ראשונה, הגול הראשון ופיקנטה בדקות הסיום שראסינג הפקירה כבר). קונה את היחס הזה כל משחק.

ושלא יובן לא נכון, קריסטל ממש ממש לא שיחקה בונקר. היא שיחקה זהיר ולא הפקירה את ההגנה, אבל כן החזיקה הרבה בכדור (בעיקר רחוק מהשער של סאחה) וניסתה לצאת על הקרקע רגוע ומסודר בלי להעיף סתם קדימה. תכנית טובה למשחק חוץ, שבתנאים הנכונים, כמו שהיה אתמול, משתלמת אפילו יותר מהצפוי.