Derby D'italia :: אינטר ויובה נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏2/11/07.

1. מיכל3 Member

כמובן שאני מקווה לנצחון יובנטיני אנדריי, אבל אני מנסה להיות ריאלית יחד עם זאת. מלבד הפסד אחד בליגת האלופות - אינטר לא הפסידה העונה, גם כשהיא הציגה משחקים פחות טובים. נכון שזאת יובה (שעם כל הכבוד זאת לא אותה יובה שהייתה לפני שנתיים), לכן אני אומרת שהתוצאה הכי ריאלית היא תיקו. אגב, יש יריבה שנושפת בעורפה (כרגע) - רומא. נקווה שהיא תמשיך לעשות כך ושאינטר לא תברח לכל הליגה כבר באמצע העונה.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע למה יש לי הרגשה שאינטר תצא מטורינו רק עם שלושת הנקודות, אינטר הוכיחה בשנתיים האחרונות שהיא קבוצה חזקה מאוד בחוץ ומספיק להזכיר את הניצחונות על רומא, לאציו, מילאן, פאלרמו ופיורנטינה בעונה שעברה בנוסף לניצחון על רומא העונה.

מה שמדאיג אותי כרגע זה מצבו של ז'וליו סזאר שיש סיכוי שלא ישחק, אורלאנדוני הראה שהוא שוער לא רע בכלל בשני המשחקים ששיחק, אך הוא לא בסדר הגודל של המשחקים האלה, בגלל זה אני מקווה שסזאר יהיה כשיר 100% , שלא נאלץ לשחק עם אורלאנדוני נגד מכונת שערים כמו טרזגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/11/07
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכל הנשיפה של רומא לא רצינית.אם כל הכבוד לרומא ראינו כבר אינספור פעמים שעד שספלאטי לא ייצב את הקבוצה הזאת ויעצור את הסחף שלה שום דבר לא יעזור רומא לא יכולה לזכות באליפות שיום אחד היא דורסת ויום אחר היא נדרסת.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: שער מכלום, אבל כל הכבוד לפאציני על הערנות והנחישות.

:aa1: אני מקווה שהפציעה של גאמבריני לא רצינית. הוא שחקן כל כך חשוב עבורנו. בלם שעשה בשנה האחרונה התקדמות בצעדי ענק. פרט לזה שהוא מוזמן קבוע לסגל של דונאדוני הוא לדעתי הפך לאחד הבלמים היותר טובים בליגה. וראינו גם אחרי שבן ה-25 הוחלף שבלעדיו מרכז ההגנה שלנו הרבה יותר פגיע.

:aa1: הבעיה העיקרית שלנו במחץ היא העובדה שהקשרים שלנו לא מאיימים בכלל על שער היריבה. אולם זה אופייני לכל הליגה האיטלקית ולא רק לנו.

5. Chievo Member

מחצית במשחק לאציו-פיורנטינה, משחק די שקול, אבל שוב נקודת התורפה של לאציו השנה השוער הקשיש בלוטה, לא מצליח לקלוט כדור קל בלי שאף אחד יפריע לו, הכדור בורח לו, פאציני מצליח לנצל את הטעות החמורה הזאת, וכובש לטובת פיורנטינה.
    באלוטה כן כבד ובקושי מצליח להדוף כדור, אבל זקן שכמוהו אי אפשר להאשים, לא יודע למה אני חושב שזה באשמת קלאודיו לוטיטו, למרות שהוא כמעת הביא את שוערה של ריבר פליט, אבל עדין למה הוא לא עשה את זה מוקדם יותר, היה לו זמן להחתים עוד שוער, ואם בכלל אז למה שוער בן 43 הוא השוער השני של קבוצת סרייה אה שמשחקת גם בליגת האלופות.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ראניירי הצחיק אותי היום שקבע כי כל איטליה תעודד את יובנטוס במשחק הזה. אז נכון אני לא איטלקי אבל יחד עם זאת אני די בטוח שלא כל אלה שלא אוהדים את אינטר יעודדו את יובנטוס. אני אישית אשמח לתוצאת תיקו שתכלול משחק מהנה.

מאוד מעניין המשחק של מילאן הערב שיחל בעוד חצי שעה, משחק בית וכמו כל משחק בית העונה הוא מאוד לא ברור. לא יהיו שינויים ממהרכב מול סמפ בתקווה שג'ילארדינו ימשיך להרשים אותנו ולגרום לנו בתקווה לאכול הרבה מהחרא שאמרנו עליו בחודשים האחרונים.

בכל הנוגע לסיכוייה של רומא לסקודטו העונה אז הרי אני בדעתו של עומרי. בתחילת העונה הייתי בטוח שהעונה זה יהיה אחרת אבל ברומא קשה לשנות את האופי הרך שלהם והם נשברים די מהר, קבוצה שרוצה לקחת אליפות לא יכולה להידרס על ידי אינטר בתוצאה כזו לא שגרתית, פשוט לא. רומא חייבת להיות לנצח לאורך זמן, חייבת להיות לה המשכיות אם היא באמת רוצה לתפוס את המעידות של אינטר והספקנו ללמוד שזה לא קורה הרבה פעמים.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביאנקונרים אופטימיים יותר ממה שצריך, צריך להזכיר להם שזאת לא אינטר של העונות הקדומות.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הם יכולים להיות אופטימיים ואולי בצדק מכיוון שתרצה או לא לקבוצה הזאת יש רוח מדהימה שקשה לשבור. אפשר רק להעריך שהם כמעט לא נשברים ותראה עם סגל יחסית נחות הם הקבוצה היחידה שנותנת פייט ראוי לאינטר שלך.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מזלזל בקבוצה שלהם, אבל יש גבול לאופטימיות

10. 亚历山大帕托 Member

הרכבים רשמיים למילאן-טורינו:

MILAN: Dida; Cafu, Nesta, Kaladze, Favalli; Brocchi, Pirlo, Ambrosini; Seedorf, Kaka; Gilardino

TORINO: Sereni; Comotto, Natali, Dellafiore, Lanna; Motta, Corini, Zanetti; Rosina, Ventola, Di Michele

יאללה, עוד 10 דקות מתחיל! פורצה מילאן!

11. מיכל3 Member

מוחמד, אם כל הקבוצות בליגה יבואו בגישה שלך ("בלתי אפשרי לנצח את אינטר העונה") שלא נדע מצער, אפשר לסגור את הליגה. לא מפליא שאוהדי יובה רוצים ומצפים לנצחון בבית שלהם, נכון שיש להם סגל נחות משל אינטר (ואני עדיין טוענת שיהיה תיקו מחר), אבל אם האוהדים לא יאמינו בקבוצה שלהם, אז מי כן?

לגבי המשחק של מילאן, ההרכב הרשמי :
    דידה; קאפו, נסטה, קאלדזה, פאבאלי; ברוקי, אמברוזיני, פירלו, סיידורף, קאקה; ג'ילארדינו.

דון קרלו, למה בונרה לא למשחק לצד נסטה וקלאדזה באגף שמאל? ולמה גאטוזו לא משחק (מנוחה)?

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/07
  12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מאוד מאכזבת אי הכללתו של בונרה שהיה לו משחק מאוד טוב מול סמפדוריה, ככה לא יוצרים המשכיות. נו טוב על קרלו והיחס שלו לצמד בונרה וגורקוף אפשר לכתוב ספר שלם.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם הבנתם אותי לא נכון, הכוונה שלי היא שבראיונות של השחקנים והמאמן הם מדברים כאילו הניצחון בידיים.

14. 亚历山大帕托 Member

בונרה וגאטוזו מקבלים מנוחה לקראת יום שלישי. די לבקר כל צעד של אנצ'לוטי, גאוני כדורגל.

OMG איזו החטאה של ג'ילה!!! אפילו בשבילו זה לא ייאמן!!!

עוד החטאה מול השער!!! מה הוא עושה?!?!?! אני מקווה בשבילו (ולא בשבילנו) שהוא יבקיע היום ויכפר על ההחטאות האיומות האלה!

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קראתי ולא רציתי להאמין. הייתכן שקיווינו ליותר מידי. פורצה ג'ילא!