Derby D'italia :: אינטר ויובה נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏2/11/07.

1. Deki Member

כמה שאתה עלוב וכמה שאתה פאטתי... ממה התלהבת? שצילמו אותו פעם מסכנה מסתכל על זלאטן? כל המשחק קייליני נתן לו מכות, אבל איזו כאפה הוא חטף בסיום המשחק.

:aaarofl: זה רק מראה איך הגלגל הסתובב.

כמה אתה לש וחופר על המשפט הזה בכל הזדמנות שיש לך... אפילו לא שווה תגובה.

ויירה וסטאנקוביץ' פצועים... אם הוא היה עולה עם דאקור הוא היה חייב לשחק 4-3-1-2, דבר שכנראה הוא לא רצה לעשות במשחק הזה.

קיבו נתן משחק מצויין, אני לא יודע על מה אתה מדבר.

מבחינת תוצאה, רק פיורנטינה הרוויחה...

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות המשחק הטוב של קיבו, הוא לא תורם כמו שצריך להתקפה, בגלל זה מקסואל היה צריךלשחק במקומו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/07
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מאקסוול היה פותח, פאלאדינו היה אוכל אותו בלי מלח. זו אולי ההחלטה ההגנתית היחידה שאני יכול לזקוף לזכותו של מאנצ'יני.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפסיקו כבר עם זה, כל פעם שאתם שומעים על מגן מברזיל ישר קובעים שהוא לא טוב בהגנה, מקסואל מגן מצויין בהתקפה ו"טוב" בהגנה (כמובן שהוא יותר טוב בצד ההתקפי) ובגלל זה מאנצ'יני לא היה צריך לפחד ולפתוח עם קיבו במקומו.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לאו דווקא מתייחס ליכולת ההגנתית שלו... תקרא לו ברזילאי, איטלקי או רומני, מאקסוול עולה להתקפה הרבה יותר מאשר קיבו ולכן משאיר יותר חורים מאשר קיבו. חורים שאני מאמין שפאלאדינו היה יכול לנצל לרעת אינטר.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה התייחסת רק להגנה ומה עם ההתקפה???, מקסואל היה יכול לתרום הרבה למשחק ההתקפה באגף השמאלי ואת זה לא עשה קיבו, ומה שהחמיר את המצב עוד הוא סזאר.

7. Deki Member

קיבו יודע בדיוק מתי לעלות להתקפה כדי לא להשאיר את העורף חשוף. יש לו לא פחות יכולת התקפית ממאקסוול.
    יכול להיות שאם מאקסוול היה נותן משחק גדול מול גנואה הוא היה מקבל את ההזדמנות נגד יובה. אבל אני לא רואה שום סיבה שהייתה למנצ'יני לפתוח עם מאקסוול.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו ואז יוצא 3-3 ומה יצא לך מזה?
    אם מנצ'יני היה עולה עם קיבו (כמו שהוא באמת עשה) ובכך שומר על אגף שמאל בטוח ובנוסף מעלה מישהו אפקטיבי מבחינה התקפית בצד שמאל במקום סזאר, הוא גם היה סגור מבחינה הגנתית וגם תורם למשחק ההתקפה. הבעיה היא שהוא מתעקש על סזאר, ואני לא חושב שיש מישהו בפורום הזה, באיטליה, או בעולם בכלל, שיודע להסביר מה סזאר עושה באינטר (שלא נדבר על הרכב פותח).

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה שמאנצ'יני היה פותח עם סולארי או מקסואל במקום סזאר לא הייתי בכלל מתלונן על כך שקיבו שיחק כמגן שמאלי, אבל כאשר הוא פותח עם סזאר שהתרומה ההתקפית שלו אפס הוא היה חייב לפתוח עם מקסואל במקום קיבו.

10. Jose Mourinho Member

מאז שסזאר הצטרף, מנצ'יני שכח מ4-3-1-2 ובקצב הזה גם לא נראה שהוא הולך לחשוב עליו בתקופה הקרובה, אין לי מושג מה צ'זארטו עשה לו(בלאציו ובאינטר גם יחד), אבל מאז פתיחת העונה, העבריין המורשע בדימוס הוא קדוש בהרכב של מנצ'יני - ברמה שווה לבאנקרים כמו ז'וליו סזאר, קורדובה, מאיקון, קמביאסו, סטאנקוביץ' ואיברהימוביץ'.

אני חושב שיש לסזאר קשרים וקומבינות באינטר כמו שיש לגרנט בצ'לסי. קשה להאמין שאף אחד לא שם לב שהוא פשוט לא ברמה של אינטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/11/07