FA Community Shield 2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/8/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תענוג לפתוח ככה עונה, כל כך רציתי את התואר, כל כך רציתי לנצח את מנצ'סטר יונייטד בתחילת העונה, הכל בשביל הכבוד והכיף, כי למשחק הזה אין שום קשר לאיך תתפתח העונה הזאת.

היה משחק טוב, שוב, ראינו שלקבוצה יש הרבה מה לתת ברגע שיש קיצוני על המגרש, רוב הדברים המסוכנים באו ממאלודה או מאנלקה ששיחק באגף, מאלודה לא כזה שחקן מבריק אבל עדיין יש לו את היכולות וראינו אותו עושה לא מעט צרות לשחקני ההגנה, אם 2 שחקני אגף מאחורי דרוגבה אין לי ספק שאנחנו חזקים וטובים הרבה הרבה יותר. דרוגבה הוכיח בכמה מהלכים איזה חלוץ אדיר הוא, הבלמים שמולו פשוט לא יכולים עליו, הוא יכול לסחוב את הכדור מול 4 שחקני הגנה ועדיין משום מקום לשחרר בעיטה מסוכנת, הוא חסון, הוא קטלני, אנחנו כל כך צריכים אותו מפוקס במשך כל העונה. איבאנוביץ' עגל, ברגע שבוסינגווה נכנס נגמרו החגיגות של האדומים בצד ימין שלנו, אני באמת לא מבין את ההחלטה של אנצ'לוטי לפתוח עם איבאנוביץ'. (אגב, ז'ירקוב לא שיחק בגלל שלא היה כשיר).

וזהו, היה כיף, התגעגענו, יש רגעי מחלוקת שאפשר לדבר עליהם, אבל זה עוד משחק אימון, רק עם גביע ותואר. באלאק עשה דבר מכוער, רוני הוכיח שהוא ילד מושתן (כנראה מנבדל), וזהו..
    יאללה שיתחיל הדבר האמיתי.

2. George Best Member

כריס פוי ליצן אבל זה לא חדש ובסופו של דבר הצדק נעשה והמשחק הסתיים בתיקו.
    האסיסט של גיגסי היה מדהים וגם הסיומת של רוני.
    סה"כ חצי ראשון מצוין שלנו לעומת חצי שני די חלש למעט כמה הברקות, צ'לסי בדיוק להפך.

viva john terry...

3. Peaceful Flower Member

לא הייתה הארכה?

4. Cup of Tea Liverpool, UK

אין הארכה במגן הקהילה. 90 דקות ופנדלים.

עצה שלי, תסתכל בעמוד הראשון של הדיון.

5. KirkH Member

העבירה של באלאק אולי מכוערת, אולי מכוונת, אולי שווה צהוב - אבל פאול של כדורגל. לא מבין את ההתרגשות.

ואם כבר בקטע של לדייק - אז כשבאלאק קיבל או לא קיבל שני מהלכים קודם לכן מכה בצלעות, הכדור לא יצא החוצה. פוי שרק ועצר את אברה שממש לא התכוון לחכות לאף אחד. בוסינגווה החזיר את הכדור ליונייטד בסיום המהלך.

הפנדלים והתוצאה כאמור לא רלוונטיים - אבל לא הבנתי את דקו. אם הוא כבר עוצר ומארגן פנדל למישהו אחר, איך ג'וני לא עלה לסגור סיפור ומעגל!? אם כבר דרמה בשקל, אז עד הסוף..

6. ENGLAND Member

טעות גדולה של פוי בגול של צלסי, אתחיל 2 דקות לפני הגול , אברה פורץ בצד שמאל , באלאק או מישהו אחר שוכב על הדשא (במצב שאברה נמצא על פינת הרחבה), השופט עוצר את המשחק וניתן כדור של יונייטד מהחצי, כעבור 3 דקות אברה שוב פורץ בשמאל מוסר לגיגס ונעצר על ידי באלאק בעבירה מכוערת, כריס פוי רואה את את אברה שוכב על הדשא וממשיך את המשחק מה שמוביל לגול של צלסי .

בסוף הקוון לא ראה אופסייד והיה שיוויון, והתוצאה ידועה.

מחכה לדבר האמיתי בעוד שבוע

7. KirkH Member

רק חבל ששחכת לציין שרוני וקאריק המשיכו את ההתקפה אחרי העבירה של באלאק. שזה קצת מפריע לשופט לשרוק לעבירה על שחקן מהקבוצה שלהם. ודי הורס את תאוריית הקונספירציה.

8. בועז Member

שני השערים של צ'לסי בטח גרמו לאוהדי מנצ'סטר יוניטד להרגשת קיפוח...
    לצ'לסי היו כל כך הרבה שחקנים על הדשא שיודעים לשמור על כדור ולא ברור איך בכל זאת הם הגיעו למצב שההתקפה האחרונה במשחק היא של היריבה, במקום להניע את הכדור עד השריקה.

בכל מקרה, מנצ'סטר יונייטד נראית שונה מאוד ואני חושב שמי שמרגיש את זה הכי הרבה זה ווין רוני שהיה רגיל להיות הרבה פחות דומיננטי בעבר.
    לגבי פוסטר- אני מאוד מקווה שיתפוס ביטחון בתקופה בה ואן דר סאר פצוע- אם הוא הולך להיות שוער ראשון של הנבחרת צריכים לדעת שהוא לא יעלה למגרש מהוסס. ומצד שני, לא אכפת לי אם כל הופעה שלו העונה תהיה כמו זו של היום.

9. Stretford Ender Member

בלי קשר לעבירה של באלאק, תקנו אותי טועה אבל ההוראה לשופטים היא לעצור את המשחק ברגע שיש פגיעת ראש. לא שאני חושב שהייתה פגיעה רצינית או משהו, ותכל'ס אברה לא היה צריך להישאר על הדשא כ"כ הרבה אבל עדיין פוי היה צריך לעצור את המשחק (עוד כשהכדור היה אצלנו בכלל).
    אין יותר מדי מה ללמוד מהמשחק הזה, אני מקווה שבעוד שבוע נראה יותר חדים.
    הבעיטות של הפנדלים באמת היו נוראיות...

10. פול סקולס Member

לא מסכים שהפאול של באלאק הוא פאול של כדורגל,
    עם כל התאטרליות והעובדה שאברה הוא ממש לא קדוש בדברים האלה (בלי קשר להיום) אני ראיתי כתף בפרצוף. נכון, לא פאול של פוטבול אמריקאי,
    אבל גם לא איזה קטנה בעקב.

בסדר, הכול מאחורי, אין מה להתרגש.

11. avdz7 Member

באלאק לא הביא לו קטנה אלא מכה ואברה לא איזה מפונק שפתאום ישכב לו על הדשא. על דבר כזה צריך לעצור את המשחק ולהרחיק את באלאק העלוב. לפחות תואר אחד יש לו... לוזר מסריח

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/09
  12. Becks Member

חבל. יופי של מחצית ראשונה הייתה לנו, במחצית השנייה היינו די חלשים וצ'לסי הייתה טובה. כמו שרשמתי קודם, לדעתי פוי עשה טעות ענקית שלא הוציא לבאלאק את האדום (או לפחות את הצהוב).

בשבוע הבא מתחיל הדבר האמיתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

13. Ryan Giggs11 Member

בועז-

"בכל מקרה, מנצ'סטר יונייטד נראית שונה מאוד ואני חושב שמי שמרגיש את זה הכי הרבה זה ווין רוני שהיה רגיל להיות הרבה פחות דומיננטי בעבר."

עם המשפט הזה אני ממש לא מסכים.
    אני חושב שאולי אנשים שלא עוקבים אחרי יונייטד הרבה חושבים שאחרי עזיבת רונאלדו כל הנטל יפול על רוני(אני מסכים עם החלק שרוני יצטרך להבקיע יותר)אבל במהלך המשחק גם עם רונאלדו וגם בלעדיו רוני תמיד היה ה-בורג בהתקפה.
    תמיד הוא הלך אחורה, תמיד התחיל התקפות, תמיד היה זה שבא מקבל ומוסר, זה שמתחיל התקפות ככה שעם לא רגיל להיות דומיננטי אני לא מסכים.

לגבי המשחק, אני לא חושב שצריך להשליך את זה למה שיהיה בליגה(כמו ששכנר את חזן עשו בשידור מייגע במיוחד).
    לפרקים שיחקנו טוב מאד ולעיתים נעלמנו. אברה היה מצויין היום, פוסטר במשחק רע, אני מקווה שהוא יתחיל להבין את ההזדמנות הגדולה שנוצרה לו לאחר הפציעה של אדווין ואן דר סאר וייקח אותה בשתי ידיים.

14. אבו Member

מהתנור.
    Man Utd boss Sir Alex Ferguson on Chelsea's second goal: "The referee clearly saw the foul, he's (Ballack) clearly elbowed him (Evra) in the face. I'm disappointed because he's stopped the game twice before when he thought there were serious injuries. That incident cost us the game really. Yes, we have a grey area with play stopping - we've said it time and again."

15. KirkH Member

"עלה לנו במשחק"

ואני חשבתי שהיו פנדלים. אולי סר לוזר חשב שיונייטד הייתה במומנטום מטורף לפני השער.