FA Community Shield 2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/8/09.

1. Ryan Giggs11 Member

אבל פרגי צודק כשאמר שהשופט עצר את המשחק פעמיים לפני המקרה(אגב אברה לפני המקרה נפצע והשופט לא עצר את המשחק ואחר כך קרו הפעמיים שהוא כן עצר את המשחק)ופה השופט לא היה בסדר. צריכה להיות אחידות.

2. scholl Member

עוד פעם קארלו מאכיל את פרגוסון מרורים ,כמה צפוי .

יש למישהו לינק לתקציר ?

3. KirkH Member

תגידו אתם עושים צחוק?!

מילא הקטע עם חומרת העבירה של באלאק. אבל לעצור את המשחק?! רוני וקאריק המשיכו לשחק!!! איך לעזאזל אפשר לבכות אחרי זה על בולשיט כמו האזור האפור של עבירות שמחייבות עצירת משחק?

וואלה, אולי פיספסתי - אבל לא ראיתי את פרגוסון רץ לצעוק על השופט והשחקנים שלו כאשר הכדור היה ברגליים של יונייטד.

4. Gass12 Member

אז מה היה לנו שם?
    30 דקות מדהימות בפתיחה -רק יונייטד על המגרש ופטריס ונאני עושים צחוק מהמגן הימני.
    גול יפיפה של נאני.
    שנוי טקטי של אנצ'לוטי בשלהי המחצית והכנסת בוסינגווה צ'לסי שולטת חזק .
    פוסטר שוער מהוסס חסר ביטחון שהיה פשוט רע מאוד היום. גול השוויון במתנה.
    גרמני בן זונה העונה לשם באלאק שתמיד היה וישאר מלוכלך.
    שופט איבן שפטוטה כאילו חתכו את הלשון עגל שלו. לא שורק ולא מוציא כרטיס על בושידו בכוונה להרוג.
    גול שלנו מנבדל קטן.
    פ..נ..ד..ל..י...ם
    שערוריה בזיון ככה בועטים?

הנחמה היחידה שלי היא שאנחנו אף פעם לא סחורה בתחילת העונה.

5. ManUtd Fan Member

עבירה של כדורגל? איזו שטות!
    אברה רצה לעשות עקיפה והתרחק בערך 7484 מטר מבאלאק אבל עדיין באלאק נכנס לו לדרך במכוון והביא לו מרפק בפנים. איזו עבירה של כדורגל זאת?
    אבל בסדר, העיקר שלאברה מגיע 5 משחקים בחוץ על שום דבר.

הפעם הראשונה שהכדור לא הורחק הייתה של צ'לסי שהמשיכה וזה כמעט השאיר את דרוגבה לבד. ואגב, רואים בבירור את השחקנים של יונייטד מבקשים ממי שלא היה שם עם הכדור (אסיין, מאלודה או מיקל נדמה לי) אבל לא היה אכפת לו. בסופו של דבר ההחלטה נפלה בידי השופט. כך היה גם במקרה של יונייטד. בסדר גמור. אם כבר עשית את זה פעמיים, למה לא להמשיך עם זה?

נ.ב, אני לא בטוח (צריך לבדוק את זה), אבל כשאברה קיבל את המכה רוני היה כבר עם הגב אליו. כשקאריק קיבל את הכדור היה משהו שאילץ אותו לשחק בנגיעה (שחקני צ'לסי יצאו אליו בסערה).
    שוב, אני לא בטוח וצריך לבדוק את זה.

ואני חשבתי שהפסדנו בפנדלים... אז בעקיפין זה עלה לנו במשחק.

6. avdz7 Member

אויש... לומר על המכה המלוכלכת של באלאק שהיא אולי שווה צהוב... פאתטיות לשמה

7. ManUtd Fan Member

אתה שמת לב שקירק כתב את זה ולא אני, נכון?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ה"עלה לנו במשחק" פשוט מצחיק אותי עד דמעות....

שלא נותנים יתרון אז שואלים למה לא נותנים יתרון... שכן נותנים יתרון אז שואלים למה לא עצרת... בכיינות בשקל. אז כן, באלאק היה צריך להיענש בלפחות כרטיס צהוב, אבל לא הייתה לכך שום השפעה על תוצאת המשחק. הדבר היחיד שהשפיע על התוצאה היא האי סימון לנבדל שגרם לנו לנצח רק בפנדלים ולא לפני כן.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב מאוד של צ'לסי, היתה ראויה לניצחון עוד ב-90 הדקות אחרי שליטה טוטאלית במחצית השנייה. ההרכב שאנצ'לוטי העלה נוקשה וטקטי מאוד, ונורא קשה לשלוט בכדור מול מרכז המגרש המרובע הזה, אבל לי אישית כדורגל בלי ווינגרים צורם לעין. ויש לי הרגשה שהמערך הזה לא ישתנה גם כשז'ירקוב וג'ואי קול יהיו כשירים. יעיל אבל קשה לעיכול.

10. rooney-7 Member

סר לוזר, זה צריך להיות הכיונוי של באלאק. בעצם הוא לא סר. סתם לוזר

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא היה נבדל בגול של רוני. אשלי קול באגף שמאל נשאר מאחור ושבר את הנבדל.

2. רוני מלך. לירן יכול לדבר מכאן ועד מחר על בכיינות, ילדותית ואלף ואחד דברים אחרים, קוראים לזה תשוקה. רוני הרגיש מקופח בגלל הגול השני של צ'לסי והתגובה של השופט למרפק של באלאק, והגיב כמו שחקן אמיתי של היוניטד כשהוציא את כל התסכול והשמחה. כל קבוצה בליגה הייתה נותנת הכל בשביל שחקן עם כל כך הרבה תשוקה למשחק כמו רוני.

בעצם מה אני מדבר, לכם יש את אנלקה, הבחור שנגש לבעית פנדל מכריעה בגמר ליגת האלופות בזילזול ובאנמיות של שחקן שבועט פנדלים באימון. הגישה הזאת בטח עדיפה.

3. לא אהבתי את התגובה של השופט בגול השני של צ'לסי בעיקר בגלל שפעמיים לפני כן השופט עצר את היוניטד כאשר שחקן של צ'לסי נפל. כשרוני קיבל את הכדור הוא היה עם הגב לאברה, ובכל מקרה המסירה של רוני וקבלת הכדור של קאריק היו סמוך לנפילה. בכדורגל יש הרבה מאבקי כוח, וברוב הפעמים לשחקן לוקח כמה שניות לקום. מעיפים כדור החוצה או כשרואים בפעם הראשונה שהפגיעה היא חמורה, או שהשניות עברו והשחקנים במגרש ראו שהשחקן לא קם.
    אני חושב שכולנו שמענו את הבוז האדיר שיצא מהיציעים של יוניטד כשצ'לסי יצאו להתקפה, הרבה לפני המסירה ללאמפרד, ואני חושב שכל שחקני צ'לסי היו מודעים לעובדה שאברה על הרצפה. המשחק לא נעצר, לא על ידי השופט שמחויב לעצור את המשחק במקרה של פגיעת ראש שהשחקן שוכב על הריצפה במשך זמן ארוך, ולא שחקני צ'לסי שניצלו את החיסרון וכבשו את השער מהאגף של אברה.

4. נניח שהשופט לא בחר לעצור את המשחק בעבירה של באלאק. למה באלאק לא קיבל לפחות כרטיס צהוב? לדעתי פחדנות של השופט שעבורו הוצאת הכרטיס הייתה בגדר הודאה בעובדה שהוא טעה.

5. אם כבר טעויות שיפוט, יתכן שגם את הגול הראשון היה צריך לפסול. לפי מה שאני זוכר, החוקה אומרת בבירור שכל נגיעה בשוער ברחבת החמש היא עבירה. אני יודע שאם השוער יוזם את המגע הדברים משתנים, אבל אם אני זוכר נכון מדובר על כשהשוער יוזם את המגע מחוץ לרחבת החמש. בכל מקרה, פוסטר הגיע ראשון לכדור, ודרוגבה שהגיע באיחור נגע בפוסטר.
    קשה לי להגיד בצורה חד משמעית שקופחנו, אבל יתכן שהיה מקום לפסול לצ'לסי גם את הגול הראשון.

6. בכל מקרה, אני יוצא מחוזק מהמשחק. גיגס ממשיך להראות שגם השנה אנחנו צפוים לראות ממנו רגעי קסם. רוני נשאר אותו רוני :) בארבטוב לוקח על עצמו יותר, נלחם ומשקיע המון. אברה פותח את השנה בכושר מפחיד לשחקן שרק עכשיו חזר מהפגרה, נאני לוקח על עצמו עוד אחריות עם שער נפלא, והשילוב של הצעירים נמשך כשעכשיו זה התור של פאביו.
    נכון, יש רגעים פחות טובים עם פוסר שמראה שאין לו ראיית משחק. בגלל זה הוא מכניס את עצמו למצבי לחץ. גם היציאות שלו מהשער לא מספיק טובות עדיין. אושה הראה דקות מבטיחות אבל עדיין תוקע את ההתקפות בימין. אבל אני אופטימי להמשך, אואן וולנסיה עוד צריכים להשתלב, לפחות אחד מהצמד בראון את האגריבס יחזור השנה ויתן לנו נוכחות נוספת באגף ימין, אדווין ווידיץ' יחזרו עוד מספר מחזורים, ובכלל אני מחכה לראות מי יפתיע השנה ויפרוץ, אולי טוסיץ'? אולי אחד מהצעירים שנרכשו הקיץ?

We'll never die, we'll never die,

We'll never die, we'll never die,

We'll keep the Red flag flying high,

'Cos Man United will never die

12. Raulito Madridista

מאוד נהנתי מהמשחק הערב. אווירה נהדרת, קצב טוב, מהלכי כדורגל לא רעים בכלל, דרמות, לא צריך יותר מזה.

לכל קבוצה היו את הדקות הטובות יותר שלה, אבל אני חייב לומר שהתלהבתי יותר מהמלכים הקבוצתיים הנהדרים של יונייטד, למשל הבעיטה של פארק מהאוויר(הוא היה המצטיין בחצי השעה הראשונה ללא ספק) אחרי מהלך שהתחיל בכלל אצל ברבאטוב. אחרך-כך צ'לסי נכנסה למשחק והחלה לאיים על השער, אבל זה היה מהסגנון השונה שלה - פחות הנעת כדור. אולי ציפו מרוני ליותר מוערבות במשחק, אבל הוא עשה את שלו מבחינתי עם השער בדקה האחרונה, לא כל שחקן היה מסוגל לשמור על קור רוח וגם בקלות לנער את בוסינגווה(למרות שהיה נבדל במהלך הזה בכלל). פוסטר פחות או יותר הרג את יונייטד, הוא אשם בשני השערים. מילה טובה מגיעה לנאני על קצת יותר תכליתיות, השער שלו היה יפה.

לגבי צ'לסי - אנצ'לוטי טעה בגדול כשפתח עם איבאנוביץ כמגן ימני, לא הבנתי את הקטע הזה, אבל הוא תיקן במחצית עם בוסינגווה. לדעתי לאמפרד הלך לאיבוד כשהוא שיחק כל-כך קרוב לשער. לאמפרד הראה למה הוא שחקן כל-כך גדול - גם במשחק עלוב שלו הוא כובש שער, אם כי גם הבעיטה ההיא הייתה רעה וזה נכנס רק בגלל פוסטר שלא הרשים היום, ובכלל, הוא איבד היום יותר מידי כדורים והיה איטי. מאלודה למשל, מה שמייחד אותו זה לא הדריבל או הריצה על הקו, אלא יותר הניידות, אבל כאשר הוא ניסה לעשות מהלכים אישיים לדעתי הוא פחות או יותר הצליח וכן היו מהלכים מסוכנים.

סוף סוף יונייטד מפסידה לצ'לסי בפנדלים, חשבתי שזה כבר לא יקרה. רציתי שטרי ייבעט את הפנדל המכריע, בטח שלקבוצה שלו יש יתרון של שני פנדלים, וכך אולי הוא היה משכיח במעט את הלילה ההוא במוסקבה, טראומה שתלווה אותו עד סוף הקריירה ללא ספק, אבל גם לתת לקאלו לבעוט, ילד היום-הולדת, הייתה החלטה נחמדה של אנצ'לוטי. משחקן ברמה של גיגס אני מצפה לפנדל הרבה יותר מתוחכם. לאמפרד בעט חזק לאמצע וגיגס פשוט גילגל את הכדור. גם אברה בעט פנדל איום ונורא.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תשוקה... תקרא לזה איך שאתה רוצה.

שפטי נימבה וערן לוי כבשו נגדנו בווסרמיל והעדיפו להתגרות בנו במקום לחגוג עם החבר'ה גם זאת הייתה תשוקה בעינייך? בולשיט.

יש לו חצי אצטדיון אדום, שצוהל וקופץ בשוויון בדקה ה-90, במקום לרוץ לכיוונם ולחגוג איתם העדיף להתגרות... בדיוק כמו השתיים שציינתי למעלה, ילד בריון.

אם לדעתך זאת תשוקה... אז מצטער משה, אתה כנראה לא יודע בדיוק תשוקה מהי. תשוקה זה ששחקן לא מפסיק עד השנייה האחרונה בשביל לעשות הכל למען הקבוצה והאוהדים, ששחקן לא מוותר, שרוצה לשמח את ולהחזיר טובה לאוהדים, שרץ לחגוג עם האוהדים כמו מטורף, שלא מפסיק לרוץ... רוני ללא ספק יודע לעשות חלק לא קטן מהדברים ולרוב הוא משחק עם המון תשוקה, אבל הקטע של להתגרות בקהל השני... מדובר בילדותיות, ואקט מתלהם ומיותר.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  14. the white pele Member

:aaarofl: סר לוזר...

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  15. Clichy COYG

חחחח אני באמת שלא סובל אותו, אבל זה מצחיק להגיד את זה על מאמן שזכה עם קבוצה אחת לבד פי 2 אליפויות מכל צ'לסי שלך.......תגיד שהוא עקשן, מלוכלך, פרובוקטיבי....אבל לוזר לא מתאים.