FA Community Shield 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/8/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

Same Same but different

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

2. StevieG Member

יופי של משחק, יונייטד פשוט לא הפסיקו לרוץ בטירוף במשך כל המשחק.

מאנצ'יני נכנס לשוק במחצית השנייה ולא הגיב בזמן, אז מה הוא ציפה שייקרה? כמעט כרגיל, מאנצ'יני לא יכול על יונייטד. עדיין.

3. shlomydavid מנהלים

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קלברלי נהדר, אבל פיל ג'ונס היה לא פחות טוב, מוקדם לשפוט אותו לטובה כמו שמוקדם לשפוט את דה חאה לרעה אבל זה נראה מצוין.

קאמבק נפלא, ועדיין אני חושב שכדאי להירגע עם הקלישאות. "כרגיל, יונייטד עם אופי וסיטי לוזרית"-זה לא היה כל כך כרגיל בחצי גמר הגביע, זה לא היה כל כך כרגיל בעוד הרבה משחקי דרבי לפני ואחרי ההשתלטות של השייחים (אגב, באופן אירוני מאז שסיטי התעשרה המאזן שלנו מולם דווקא השתפר בגדול). אנחנו קבוצה טובה, הם קבוצה לא פחות טובה, ולהזכירכם יש להם הרבה שחקנים שיודעים מה זה לזכות בתארים, גם אם זה היה בקבוצות אחרות. למרות שהיה משחק מצוין וחם זה עדיין סה"כ מגן הקהילה, זה לא מתקרב לקמצוץ מהחשיבות של משחק רשמי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/11
  5. AOOF Member

גם אשלי יאנג ערך בכורה רשמית, והוא שיחק טוב מאוד לדעתי

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אגב, מאוד ייתכן שההגנה תיראה לאורך העונה כמו היום-פיל ג'ונס בלם שלישי וסמולינג מתחרה באחים המוסלמים על עמדת המגן הימני. והאמת, אני די בעד, סמולינג הראה היום יכולות התקפיות שלא ידעתי שטמונות בו, לא רק בשער שכבש.

7. D.Irwin Member

בהחלט אם ימשיך כך למה לא?
    בהגנה אנחנו יודעים שהוא מעולה והיום ראינו תצוגה התקפית מאוד מפתיעה ממנו, טכניקה טובה ושילוב טוב בינו לבין נאני. השאלה היא האם כדאי להפסיד אותו בתור בלם?

8. shlomydavid מנהלים

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמולינג עדיין בלם ברמ"ח איבריו. הוא הפתיע היום לטובה בכמה גיחות קדימה, אבל עדיין ראו שהוא מדי פעם מסתבך עם הרגליים. יש לו יכולות התקפיות מסוימות, והוא יכול לחלטר כמגן ימני בלית ברירה, אבל מגן ימני ברמה גבוהה הוא אף פעם לא יהיה.

אני חושב שהאיש הכי שמח מהתוצאה היום הוא דה חאה. ככה יתעסקו מחר בקאמבק הנפלא של יונייטד ולא בטעויות שלו.

10. JohnTerry26 Member

הוא סיפק לכם עוד איום על הסיטי והיה די בולט לאורך כל המשחק, היום פחות הלך לו מבחינת ה"תאכלס", אבל אני חושב שהצמד נאני את יאנג יהיה מאיים הרבה יותר מהצמד המצויין כשלעצמו של ולנסיה ונאני. רכש נהדר, למרות שהייתי ספקטי בהתחלה לגבי מה זה יתן לכם.

11. Bender Member

משחק מגן הצדקה היום היה משחק נהדר. אני מחכה בקוצר רוח למשחקים האמיתיים שלנו. זה יהיה מרענן.

-גם סיטי וגם יונייטד נראות בעלות חולשות. וגם, האם יונייטד פורחת מוקדם מידי? צ'לסי תגיד להם שלא לוקחים אליפות באוגוסט, ונראה לי שהפעם הם אולי מתחילים חזק מרגיל. אולי זה יעבוד לרעתם? יש לקוות.

- מי שאמר שפרגי הבריק, ומנצ'סטר יצאה ללא פגע מהפרישה של ואן-דר-סאר יודע היום מה שאומרים במנצ'טר בחצי פה כל הקיץ, שדה-חאה הוא אכזבה גדולה. אם אווידן היה שווה להם 10 נקודות ליגה, החדש לא יתן ואולי יעלה להם נקודות.

- מי שראה את המשחק ראה שליונייטד יש צעירם טובים מאד. צעירים אבל זה הכל יחסי. קלברלי המעולה, בן 22 למשל, יכול להיות סבא לחצי הרכב שלנו והוא נחשב שם "הבטחה לעתיד". זה אולי חלק גדול מההבדל בינינו. בכל מקרה, צעירים או לא יש להם רוח לחימה יחודית.

- סיטי ניראת כל-כך חלשה בהתקפה, ממש דומה לאינטר של מנצ'ני. משחקת חזק עם שחקנים פיזיים, ומנצלת טעיות בהגנת היריב יותר מאשר יוצרת התקפות. חלוץ אחד, לא חושב כמה מוכשר, לא יפתור להם את הבעיות ההתקפיות שנובעות מהשיטה והמאמן. קשר יצירתי כמו נאסרי אולי כן. אסור למכור להם אותו. ובגלל החוסר הזה הם לא יקחו את הליגה (אבל סניידר יכול לשנות את זה?).

- ומי לקח להם את התואר ברגע האחרון עם טעות הגנתית מצחיקה? מי? תנחשו... אדון-מר, אני רוצה תארים, אני רוצה כסף, איזה תאקלים חזקים פה, גאל קלישי. במקום להיכנס לכדור שיצא מההתקפה, הוא לקח צעד אחורה מבלי לשים לב לרוני מאחור. עד שקומפני הבין מה קרה, הופ יצא מתפרצת. ברוך הבא לסיטי קלישי, מי יתן ותמשיך לתת להם את הטיפול המיוחד שלך...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

12. ArsenalFan Member

דה-חאה שוער פנטסטי שהוכיח את עצמו בליגה הספרדית ובליגה האירופית, הם לא קנו איזה ילד אלמוני. נעליים כמו של ואן דר סאר קשה למלא באופן מיידי וכשכל העולם מסתכל עלייך בעיניים בוחנות בהופעת הבכורה הרשמית, אז גם טעויות קשות מגיעות. אגב, גם ואן דר סאר עשה שטויות בחייו, בטח בגילאים האלה.

להגיד עליו עכשיו שהוא "אכזבה גדולה" זה קשקוש. יונייטד קנו שוער לשנים, לא לצ'אריטי שילד.

13. Rudess Member

אתה ממש אוויל אם אתה מאשים את קלישי בשער הזה. טעות של קומפאני נטו.

משחק אחד ואכזבה גדולה? הוא יישפט על פי טווח ארוך, לא לפי משחק כזה ואחר. אם פרגוסון החליט שהוא שם בו את מבטחו כשוער של יונייטד לשנים הבאות, כנראה שהוא מבין. והאמת דה-חאה שוער נהדר שכבר בגילו הצעיר הספיק לעשות כמה דברים בכדורגל המקצועני, ובמחצית השנייה הוא נתן כמה עצירות פנטסטיות (נגיחה של ריצ'רדס, בעיטה נהדרת של אדם ג'ונסון). הלוואי ולארסנל היה את דה-חאה.

החולשה היחידה פה היא שלך, בונה תיאוריות על פני משחק אחד. היה משחק כדורגל מצוין, ובתור אוהד ארסנל אתה צריך מאד לדאוג כי שתי הקבוצות האלה פשוט חזקות יותר מאיתנו. כשמסתכלים על מנצ'סטר יונייטד שלקחו את האליפות בעונה שעברה לעומת העונה הנוכחית, הרי שהיא חזקה יותר. מנצ'סטר סיטי התחזקה והתעצמה, ומה קורה בארסנל? שום דבר. אם בעונה כל כך לא משכנעת ובינונית של יונייטד לא הצלחנו לקחת אליפות, אין בכלל מה לדבר על לקוות שיונייטד יתחילו חזק מהרגיל כי אין דברים כאלה אצל פרגוסון. פרגוסון לא דופק חשבון לשחקנים גם אם כוכבים או אם הם שחקנים צעירים - ברגע שהוא רואה שהשתן עולה לראש לאחד השחקנים, הוא יידע כבר להעמיד אותו במקום.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם לדעתי סיטי ניראית רע מאוד מבחינה התקפית, אבל אל תשכח שנכון להיום טבז עדיין בקבוצה, גם אגוארו. אין לי ספק שהשניים האלו טובים יותר מבלוטלי שחוץ מלקרבות האבקות הוא לא תורם הרבה לקבוצה. כל משחק איתו זה פוטנציאל להשאר בעשרה שחקנים.
    אין לי ספק שעם טבז ואגוארו ההתקפה של סיטי תהיה חדה יותר, מהירה יותר, אני רק מקווה שהעונה לפחות מנצי'יני לא ימשיך עם גישת השני חלוצים כשאחד מהם יורד לרדוף אחרי המגנים.

15. Bender Member

- כדי לראות כמה קלישי אשם אני מציע להעביר לדקה 4.13 כדי לראות בברור מה קלישי עשה לא טוב ואיך שקומפני מבין את זה ברגע האחרון.

101greatgoals

וטל,
    בלי קשר, תנסה לא להעליב אותי אישית אוקי? איוול או לא תשמור את הדעות שלך על האיקיו שלי לעצמך טוב?

- לגבי דה-חאה, אני ראיתי כבר כמה כתבות שמדברות על זה שפרגי לא מרוצה באימונים ממנו. עכשיו זה ביחד עם הטעיות אומר לי שמנצ'טר נחלשה בעמדה הזאת. אולי לדעתך הוא שווה לאון-דר-סאר כבר עכשיו (שזה ממש לא יומרני להגיד...), לדעתי הוא לא שווה לוןא-דר-סאר ולכן לא שווה להם את אותן הנקודות שהוא נתן להם ולכן, הם נחלשו. זה ההגיון שלי. לא אמרתי שהוא פחות טוב מצ'זני. הוא בטח יותר טוב אבל, ביחס לעצמם הם נחלשו.

- מנצ'סטר סופגת כאלה שערים בדרך כלל? לא. זה לא מראה על אולי חולשה? שוב, לא השוותי אלינו אמרתי ביחס לעצמה. חוץ מזה סיטי נראתה בדיוק כמו בשנה שעברה מולנו(בנוקר נלוז), אין להם התקפה ברמה של צ'לסי, יונטד ושלנו. זה הכל. זה חולשה לדעתי. זה שיש להם חולשות לא אומר שהן חלשות. הבנת? יופי.