FA CUP :: 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏30/10/04.

1. THE STRETFORD END Member

ועל כך נגיד ימים ידברו!

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהתכוונתי שאף אחד לא שם על צ'לסי לפני הרכש זה שלפני שהתחלתם להביא כל מיני ויאלים וקאזיראגים הייתם קבוצה מתנדנדת שמדי פעם עושה איזה משהו - כמו שהודל עשה איתכם. אף אחד לא ממש ספר אתכם בלונדון - מין קבוצה פולהאמית כזאת. אז פתאום התחילו לזרום אצלכם מיליוני דולרים - ואל תשלה את עצמך קירק, אצלנו לא עברה חצי מכמות הליגיונרים שעברה אצלכם בעשור האחרון - והתחלתם לתפוס תחת. אני די בטוח שיום אחד יפסיקו להשקיע בכם ותחזרו להיות מה שהייתם - ובדיוק לזה התכוונתי בכך שאמרתי שצ'לסי היא ב-ל-ו-ן.

תראה קירק, אתה מאוד בטוח בתחזיות שאתה נותן, כשבפועל אין לך ממש בסיס לזה. מה, כואב לך שארנסן משקיע בדור הצעיר? תראה מה הוא הצמיח עם השנים ב-PSV, מה גורם לך לחשוב שהוא לא יכול לעשות את זה אצלנו?

בטוטנהאם לא מריצים ילדים? אוקיי. גארדנר, דוהרטי וקינג לא קיבלו צ'אנסים בשנים האחרונות מאחורה (הראשון כבר מתחיל לפרוע את השטרות, ואפילו הקבוצה שלך חומדת בו)? רוהאן ריקטס, סטפן קלמנס, רבאק - רטו זיגלר מתחיל להיכנס אצלנו לרוטצייה - אלה לא צ'אנסים שנתנו לשחקנים? עם השנים הרצנו הרבה יותר שחקנים צעירים מאשר השיטי.

3. KirkH Member

עכשיו ממש איבדתי אותך.

אמרתי שהוא לא יכול? תמצא לי את הדברים בבקשה. זה דבר ראשון.
    הלאה, לא כואב לי בכלל שארסנן משקיע בדור צעיר, להיפך. רק שהדברים צריכים להיות מאוד מאוד ברורים. הוא לא משקיע בצעירים אנגלים אלא בכישרונות מבחוץ. אישית אין לי שום בעיה גם עם זה רק שזה לא ממש מתיישב עם הטענות שלך כלפי צ'לסי. ארסנן והקבוצה שלך שופכים הרבה מאוד כסף על רכש של זרים צעירים (ויכול מאוד להיות שהרכש הזה גם יתפתח לשחקנים מאוד מוכשרים ואיכותיים), אבל!!! השחקנים האלה עדיין יהיו זרים שהשקיעו בהם הרבה יותר ממה שמשקיעים בשחקנים תוצרת בית - וזה בעצם הופך אותכם לקבוצה שעושה בדיוק את מה שאתה כל כך מתעב בצ'לסי.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה בדיוק מה שאתם היום.

5. robson Member

אדר, הם לא יכולים להיות כמו פולהאם מכיוון שיש הבדל אחד קטן ולא משמעותי...
    העבר.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ארנסן הביא את קפטן נבחרת הנוער של אנגליה ליי מילס, ואת קאלום דאבנפורט כך שזה לא מדוייק שהוא לא קונה צעירים אנגליים.
    יש לנו בריזרבס כמה בוגרי מחלקת הנוער עם פוטנציאל - ואקדמיית הנוער של טוטנהאם לא רעה בכלל ואולי בגלל זה הוא לא מביא יותר מדי צעירים אנגליים. בנוסף, אני לא חושב שהזנחנו את הפן האנגלי במועדון בכלל - רוב השחקנים שהגיעו העונה היו בריטיים ואנגליים בפרט. דניאל לוי הבטיח שטוטנהאם תשקיע בבריטים ולדעתי עד כה הוא עומד במילה שלו.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אני די בטוח שיום אחד יפסיקו להשקיע בכם ותחזרו להיות מה שהייתם"

אבל מאיפה לך שבכלל יפסיקו להשקיע בהם?

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד אחד...

זה מה שאמרתי:

9. robson Member

בוא הנה, אתה אידיוט ברמה אה?...
    מה רשמתי? שיש הבדל בין טוטנהאם לפולהאם בגלל העבר...
    מישהו אמר משהו על מה שהם היום?...

10. ג'רמיין דפו Member

די חברה אני חושב שמיצינו את הדיון,מי שלא השתכנע שיכנס לאתר הרישמי של טוטנהאם לרשימת תארים ויקח את הזמן כי הרשימה ארוכה מאוד.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום התקיימה הגרלת הסיבוב השלישי בהשתתפות קבוצות הפריימרליג, שאף אחת מהן לא הוגרלה מול אחת אחרת... ניוקאסל קיבלה הגרלה סופר קלה בדמות יידינג החובבנית...

שאר המשחקים:
    Arsenal v Stoke
    Swindon/Notts Co v Middlesbrough
    Man Utd v Exeter
    Plymouth v Everton
    Leicester v Blackpool
    Derby v Wigan
    Sunderland v Crystal Palace
    Wolves v Millwall
    Yeading v Newcastle
    Hull v Colchester
    Tottenham v Brighton
    Reading v Stockport/Swansea
    Birmingham v Leeds
    Hartlepool v Boston
    Milton Keynes Dons v Peterborough
    Oldham v Man City
    Chelsea v Scunthorpe
    Cardiff v Blackburn
    Charlton v Rochdale
    West Ham v Norwich
    Sheff Utd v Aston Villa
    Preston v West Brom
    Rotherham v Yeovil
    Burnley v Liverpool
    Bournemouth v Chester
    Coventry v Crewe
    Watford v Fulham
    Ipswich v Bolton
    Portsmouth v Gillingham
    Northampton v Southampton
    QPR v Nottm Forest
    Luton v Hinckley/Brentford

12. NewcastleFan Member

ניוקאסל הגרלה קלה??? בטח היידינג האלו יחגגו מול ההגנה שלנו אוליי נבצע עיסקה להעברת בראמבל ליידינג תמורת כל ההגנה שלהם.אני בטוח שההגנה של יידינג עדיה על שלנו.
    עוד מפגש מעניין - סאות'האמפטון מול נורת'האמפטון..............................צפון מול דרום.יש אנשים שייחשבו שזה דרבי של העיר האמפטון כאשר הקבוצה מצפון העיר נגד דרום העיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    2 ערים שונות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/12/04
  13. cityblues beter dead than red

קיבלנו את אולדהאם .
    שמסתכלים על הטבלה של הליגה השלישית (שנקראת league one משום מה)רואים שהקבוצה שקועה בתחתית הליגה(מקום 17 ליתר דיוק).
    אבל שהקבוצה הזאת מגיעה לגביע-היא מתגלה קקבוצה קשוחה,אפורה ולוחמנית שעושה חיים קשים לכל אחת שמתמודדת מולה.
    נקווה שיהיה בסדר come on city

14. eastlands Member

אולדהאם בחוץ למעשה מדובר בדרבי של מנצ'סטר, אולדהאם הדרדרה מאז הקבוצה הגדולה של ג'ו רוייל ואנדי רי'צי , בסוף שנות ה90 (הפסידו ליו,,,ד בחצי גמר הגביע האנגלי 2-1 במשחק חוזר במיין-רואד , אחרי3-3 בראשון), למרות ההדרדרות אני צופה משחק קשה בבאונרי פארק של אולדהאם,
    ההדחות של קבוצות פרמייר יגיעו כניראה מ,,,,פלימות-אברטון ,סנדרלנד-פאלאס, ווסטהאם-נוריץ' , פרסטון- ברומיץ' ,ווטפורד- פולהאם , איפסוויץ'- בולטון

15. ג'רמיין דפו Member

גם שפילד יונייטד וילה זה משחק מאוד מעניין. לגבי אולדהאם אנחנו שמנו להם 6-0 אצלהם והם נראו מצחיק כך שהלחץ קטן אבל גביע אנגלי...אסור לזלזל לעולם!