FA CUP :: 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏30/10/04.

1. eastlands Member

לראשונה בתולדות המפעל כל 20 קבוצות הליגה הבכירה יכולות לעוף מהמשך המשחקים , הסיבה כמובן שההגרלה לא הפגישה שום קרב בן קבוצות הפרמייר ,
    לגבי ההפתעות , שפילד תדיח את וילה המתדרדרת ,נורתהפטון תחלץ תיקו מול סאותהמפטון, פרסטון תעיף את ברומיץ',ווסטהאם תנצח את נוריץ'

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההימורים שלי על ההפתעות:
    אברטון תחטוף בראש בפלימות'
    נוריץ' תובס ע"י ווסטהאם
    פאלאס תפסיד לסנדרלנד
    פרסטון תנצח את ווסט ברום (אם אפשר להחשיב את זה כהפתעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

כל שאר הקבוצות מהפרמיירשיפ יעלו בקלילות, אני מקווה שונגר ייתן לכמה מהילדודס שלנו את הבמה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/1/05
  3. Hammers Fan Member

דווקא לא הייתי מהמר על הדחה של נוריץ'.

אלן פארדו כבר הבהיר שמחר עולים עם הרכב שני, כדי לשמור כוחות לליגה המתישה והצפופה. הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה שהגביע יגזול מאיתנו כוחות שחייבים לשמור לקראת הפלייאוף.

4. spurs Member

נראה לי שפולופ יעלה במקום רובינסון בטוטנהאם

5. city Member

אני מאוד מקווה שהוא אמר את האמת ולא סתם מנסה לעשות מלחמה פסיכולוגית.
    שמתי על ניצחון של נורוויץ בווינר...

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת חדשות לקראת ארסנל-סטוק שיתקיים ביום ראשון: ארסן ונגר הודיע שבנוסף לרשימת הפצועים הארוכה שיש לארסנל לקראת המשחק (הכוללת בין השאר את קמבל, ברגקאמפ, אדו וג'ילברטו) הוא גם ייבחר לתת מנוחה לתיירי הנרי הכל יכול, ששיחק 4 משחקים מלאים ב-7 ימים בתקופת החגים וזקוק לה באופן נואש. החדשות הטובות הן שבמקום תיירי יחזור מחר להרכב פצוע אחר, חוה אנטוניו רייס, שהחלים מהפציעה שהשביתה אותו בשבועות האחרונים. למעט השינוי הנ"ל אנו צפויים לראות בארסנל את אותו הרכב צעיר שפתח בתיקו 1-1 מול הסיטיזנס ביום שלישי, מה שאומר הרבה תענוג לעיניים מהצעירים המבטיחים של המועדון. אני בטוח שגם ננצח את המשחק, אם כי לא בטוח שהדבר יהיה קל לאור ההרכב חסר הנסיון שלנו.

7. Maor321 Member

אין הרבה דברים על יונייטד-אקסטר.
    הקבוצות נפגשו פעם אחת בהיסטוריה, גם כן בסיבוב השלישי של הגביע. זה קרה ב1969, אז זה נגמר 3-1 ליונייטד.
    ועוד דבר, אנדי טיילור שישחק מחר באקסטר (קצת פצוע, אבל כנראה ישחק) שיחק ביונייטד ביחד עם החברים מאותה תקופה ריצ'רדסון, פלטשר וכו'.. אבל עקב פציעה הוא נאלץ לעזוב.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום היה צריך להיערך המשחק שהיה פותח את הסיבוב השלישי בין בארנלי לליברפול אבל הוא לא התקיים בגלל תנאי המגרש שלא איפשרו קיום משחק.

9. אושרי_17 Member

מה דעתכתם על וולבס-מילול

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרב עצבני למדי, שתי קבוצות מאוזנות (בכלל הפערים בדיוויז'ן 1 קטנים ביותר), הלב והראש אומרים תיקו וגומלין בניו-דן.

11. Hammers Fan Member

הראש אומר 0-0 משעמם ואגרסיבי. הלב רוצה 5-0 לוולבס והתחלת התדרדרות ארוכה ומייגעת של מילוול.

12. cityblues beter dead than red

לא יאמן,שפילד יונייטד משלימה מהפך מול אסטון וילה 1-3 .

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/05
  13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק בין וולבס לכסחנים אוטוטו נגמר, כרגע 2-0 לוולבס, כנראה שהשנה מילוול לא תגיע לגמר...

ואסטון וילה היא המודחת הראשונה מהפריימר ליג, כמו שנאמר היא הפסידה 3-1 לשפילד יונייטד, הודות לצמד שערים בדקות ה82 וה83 של לידל.

14. cityblues beter dead than red

עכשיו זה רשמי,קבוצה ראשונה מהפרמיירשיפ נבעטה החוצה.
    שפילד יונייטד עשתה את זה באלגנטיות לאחר שפיגרה בשער וכבשה שלישיה.
    האמרס פאן,ציפית להפסד של מילוול ואכן מילוול בדרך לאבד את הגביע(מה שיתן להם את האפשרות להתרכז בסיפור העלייה שלהם-לא מה שחלמת).וכל זאת למרות שהימרתי על תיקו בסוף המשחק בווינר.

15. Hammers Fan Member

חלילה וחס, למילוול עדיין אין שום גביע. מנצ'סטר יונייטד חסכה מכולנו השפלה גדולה בקארדיף בעונה שעברה...

וכמעט שכחנו, כל הכבוד לגלן הודל, נצחון ראשון נדמה לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .