Football Manager 2007:: הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י Sir Alex, ‏18/8/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Asify Member

הלינקים שיש במנג'רסנט מועתקים מהלינקים שיש בSI
    אז אין מצב שבמנג'רסנט לא עובד לך ובSI עובד כי זה אותו דבר

3. Waters Member

גדול! סיגיימס האלה, כל הכבוד להם.

הם שמו באתר גרסאות דמו למקינטוש להורדה בטורנט. גדול. סוף סוף אני באמת אשחק בדמו..

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הורדתי את הדמו המצומצם והתחלתי לשחק עם יונייטד. משחק נחמד מאוד למרות שווסט ברומיץ' גנבה לי את קרלוס קיירוס (אבל שילמה פיצויים) ואואן הארגריבס דחה בגסות הצעה שלי (מי אמר שהמשחק לא מציאותי?). סיימתי את משחקי הידידות ואני עכשיו בהכנות לליגה.

5. יקיר מימון Member

בחיים לא שיחקתי במנג'ר.. אף מנג'ר אפילו לא ראיתי איך המשחק נראה אבל לפי איך שאתם מדברים על העברות ועל הפיצויים וכל זה זה נשמע מזה אמיתי ומגרה! הורדתי את הדמו עכשיו

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו התחיל בספרד ואחרי כמה ימים(במשחק עצמו) הייתה לו איזה הודעה ואז יצא המנג'ר בחזרה לווינדוס?

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

התחלתי לשחק היום בבוקר, בינתיים התרשמתי לטובה. אמנם צריך להתרגל לכמה פונקציות חדשות (אהבתי את האופציה של לשאול שחקנים בקבוצה על קניות פוטנציאליות מהקבוצה הקודמת שלהם/בקבוצה שאליה הם מושאלים), אבל בסך הכל המשחק באמת יותר ידידותי למשתמש לעומת הקודמים, ונשאר רק לחכות למשחק המלא כדי לסיים עונה שלמה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמה דברים שאהבתי:
    אגדות העבר של המועדון יכולות להגיב על מצב הקבוצה (סטיב ברוס ובריאן רובסון כבר הגיבו, ברוס שיבח אותי על כך שהבאתי את קאמוראנסי ורובסון שיבח את גארי נוויל).
    הדמו מאוד מעודכן-למשל, הוא כבר עידכן את פיטוריו של קווין בלקוול מלידס שקרו רק לפני שבוע וחצי.
    שיפור בפרשנויות-אחרי שפול סקולס הבקיע שער, היה כתוב בפרשנות שהוא "רוצה להוריד חולצה, אך מבט קצר לעבר השופט גורם לו לשנות את דעתו)".
    לכל קבוצה כתוב מי היריבות העיקריות שלה (ליברפול, לידס, סיטי, ארסנל וצ'לסי) ומי היריבות היותר משניות (בלקבורן, ווסטהאם, ניוקאסל ובולטון). יש גם יריבות בין-לאומיות (צ'לסי וברצלונה, ריאל ובאיירן).
    הגרלת ליגת האלופות.
    וכמובן-קבוצות הבת, שמחתי לראות שספורטינג ליסבון, קבוצה מפוארת שמשחקת בצ'מפיונס ליג, היא קבוצת בת שלי. הפועל ת"א, אגב, היא קבוצת בת של צ'לסי (שאריות מתקופת לבייב הקצרה?).
    מגרשים מסוגים שונים-בואו נגיד שלשחק בחוץ מול לגיה ורשה זה לא תענוג גדול.
    בכל פעם שקבוצה/מאמן/שחקן מוזכרים בחדשות, מופיע ה"פרופיל המקוצר" שלהם.
    סה"כ משחק מצוין וממכר, עדיף בהרבה על קודמו הלא מוצלח במיוחד. וזה רק הדמו המצומצם! מחכה למלא בקוצר רוח.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/06
  9. Igi Member

סתם שאלה, הפועל תל אביב היא קבוצת הבת היחידה של צ'לסי? ואפשר שתהיה יותר מקבוצת בת אחת ?

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה פתאום, אפשר יותר מקבוצת בת אחת (לכל הגדולות של אירופה יש לפחות 5-7).

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ברור שאפשר יותר מאחת, למנצ'סטר יונייטד יש יותר מ-5 קבוצות כאלו.

12. Igi Member

אוף, אני שונא להוריד דמואים!
    מייקל קאריק( :aaa12: ), סתם גירית אותי עכשיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אולי אני אוריד רק כדי לראות את היכולות החדשות של השחקנים(סאהה שצריך להשתפר בכמעט כל הנתונים, איברהימוביץ' זה ההפך הגמור, וכו'....)

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אז הנה אני כבר יכול לרמוז לך: סאהה מחמיצן כרוני, בדמו לפחות. הוא מעולה, עובר בלמים כמו כלום וחותך הגנות כמו חמאה ביום חמסין, אבל יש לו בעיה ברגל המסיימת. גארי נוויל, ריו פרדיננד וואן דר סאר הם השחקנים הטובים ביותר שלי, ולעומת זאת היינצה וסולשיאר חלשים וגיגס מועד לפציעות. אצל שאר קבוצות הפרמיירשיפ, באלאק וטבז אוברייטדים טוטאלים בעוד שבצ'נקו, למשל, עם שער אחד בעשרה משחקים.

14. Bensh Member

זה כבר היה

15. SeRgInHo Member

עכשיו מוריד, נראה מה זה בכלל... כנראה אתחיל עם מניוhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx